TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex I. 13/13 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Kung Fu Panda I. 5/16 [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru 5/16 [i] 07:45 Špiónka Harriet [i] 09:40 2 baby na mizine [i] 10:05 Blbý a blbší (HD) [i] 12:00 Môj sused zabijak [i] 13:40 Dannyho jedenástka (HD) [i] 15:55 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 18:15 Hurikán [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Spolubývajúca (HD) [i] 22:15 Smrtonosná zbraň 4 [i] 00:45 Colombiana [i] 02:25 Spolubývajúca (HD) [i] 03:50 Susedia [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6/19 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Ahoj,braček!: Čudný kvet 5/28 [i] 06:55 Garfield II.: Príťažlivosť situácie [i] 07:10 Garfield II.: Žreb k bohatstvu [i] 07:20 Dračie poviedky [i] 07:50 Flipper a Lopaka: Duchovia a strašidlá 40/52 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Teta: Nevesta 3/7 [i] 09:35 Arabela sa vracia 15/26 [i] 10:05 Berlin, Berlin: Sven alebo Alex? 24 [i] 11:05 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 12:05 On air [i] 12:30 Pošta pre teba [i] 13:35 Elisa z Rivombrosy 10/13 [i] 15:20 Výstrely pri O.K. Corrale [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Zabíjačka na cigánsky spôsob [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Synček [i] 21:55 Krajina rebelov 3/7 [i] 23:50 Výstrely pri O.K. Corrale [i] 01:50 Elisa z Rivombrosy 10/13 [i] 03:25 Krajina rebelov 3/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:25 Správy RTVS z regiónov [i] 07:40 Clementine: Clémentino pokušenie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Pravda o levoch 2/2 [i] 09:55 Ambulancia: Výmena kĺbu - Totálne nové koleno [i] 10:20 Senior klub [i] 10:50 Cesta [i] 11:20 Energetika [i] 11:35 Slováci vo svete 2012: Belgicko 2012 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Oldo Hlaváček jubiluje: Ktosi je za dverami [i] 13:50 Súboj [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín [i] 16:25 Na ceste II.: Na ceste po Alberte [i] 17:00 Herecké legendy [i] 17:05 Barón [i] 18:35 Osobnosti: Janko Alexy [i] 18:45 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:50 Macko Uško: Záchranci [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Veľký zápas [i] 19:05 Tao Tao: O škaredom káčatku [i] 19:30 Čo trápi Tomáša: Akvárium [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a mátoha [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: 1980- 1990 [i] 20:55 Jeden deň: Voda [i] 21:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jara Vojteka [i] 22:00 Priateľ poprsia [i] 23:00 Československý filmový týždenník [i] 23:10 Správy RTVS "N" [i] 00:00 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 DA VINCI [i] 06:40 My Little Pony [i] 07:00 Max Steel [i] 07:20 Dr. Dolittle 5 [i] 08:50 Zbohom, Slovensko! [i] 10:10 Prefíkané slúžky [i] 12:00 NOVÝ PANELÁK: Noví susedia, Pokušenie, Plesová sezóna [i] 15:05 Absolventka [i] 16:55 Zvláštne puto 2 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Dvojitá hra [i] 22:55 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky [i] 01:00 Zuby [i] 02:30 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky [i] 04:05 KRIMI 04:25 Mafiánka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 7 [i] 06:15 Magnum VIII. 10 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 5 [i] 08:45 Ninja Factor II. 24,25 [i] 09:35 Simpsonovci XXIII. 9 [i] 10:00 Faktor strachu V. 13 [i] 10:55 Vytunuj mi fáro 9,10 [i] 11:45 Hľadá sa dom pre milionárov III. 5,6 [i] 13:25 Ice Road Truckers III. 5,6 [i] 15:15 Simpsonovci XXIII. 9 [i] 15:45 Mafiánka [i] 17:35 VDOVA 1 [i] 18:25 C.S.I.: Kriminálka New York V. 5,6 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kameňák 2 [i] 22:20 Operácia Dunaj [i] 00:20 Mestečko South Park VI. 16,17/17 [i] 01:15 Podrazy III. 1,2/7 [i] 01:55 American Dad II. 10/10 [i] 02:15 American Dad III. 1,2/19 [i] 03:00 Carpocalypse 2 [i] 03:40 Blázni v Amerike 8 [i] 04:00 Navarro IV. 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 5 [i] 07:55 Posel ztracených duší III. 6 [i] 08:50 Internát VII. 5 [i] 10:25 Ztracený svět II. 15 [i] 11:25 Lovci pokladů I. 7 [i] 12:25 Lovci pokladů I. 8 [i] 13:25 Profil zločinu II. 7 [i] 14:30 Profil zločinu II. 8 [i] 15:35 Pravěk útočí IV. 4 [i] 16:35 Skuteční lidé I. 7 [i] 17:50 Skuteční lidé I. 8 [i] 19:05 Na lodi III. 16 [i] 21:00 Zásilka 1 [i] 22:55 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 01:05 Zásilka 1 [i] 02:45 Posel ztracených duší III. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Jízda: Dojmy [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 09:05 Opravdový podvod 7 [i] 09:30 Opravdový podvod 8 [i] 09:55 Opravdový podvod 9 [i] 10:25 Opravdový podvod 10 [i] 10:50 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 1 [i] 11:40 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 2 [i] 12:35 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 3 [i] 13:30 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 4 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 16:15 Rození obchodníci: Ford Popular [i] 17:10 Kluci z autobazaru: Rozhodnutí [i] 17:40 Kluci z autobazaru: Nové místo [i] 18:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Rockabilly hotrod [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Najít, koupit a zopakovat! [i] 19:00 Pátá rychlost 8 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 22:00 Superjachty: Vripack [i] 23:00 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 3 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 4 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 02:50 Superjachty: Vripack [i] 03:45 Rození obchodníci: Ford Popular [i] 04:40 Kluci z autobazaru: Rozhodnutí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Hobby naší doby [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:35 Okouzlení III 37/52 [i] 07:30 Zajíc v pytli [i] 08:30 Na cestě po severní Jamajce [i] 09:00 Pošta pro tebe [i] 10:00 Případy detektiva Murdocha VI: Studie Sherlocka 4/13 [i] 10:45 Druhý dech: Mražené telecí 4/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Terezce a paní Madam [i] 13:50 Sobota [i] 15:25 Hercule Poirot X [i] 17:00 Bláznova smrt [i] 18:20 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Kulový blesk [i] 22:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Muž z Acapulca [i] 00:15 Bílá ruka 2/2 [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:05 Sváteční slovo kazatele Jana Asszonyiho [i] 02:15 Magický Špilberk [i] 03:05 Muzikály na cestách [i] 03:55 Designtrend [i] 04:10 Banánové perličky [i] 04:35 Malá farma: Očkované štěně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Pán času VII: Síla na třetí 4/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:35 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Květná zahrada [i] 09:30 Podbrdské písničky [i] 09:50 Folklorika [i] 10:15 Neobyčejné ženy: Josephine [i] 11:10 Velká vlastenecká válka: Bitva o [i] 12:00 Kariéra Hermanna Göringa 3/3 [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Na titulní straně [i] 15:05 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 16:00 Kamera na cestách: Himálajská království [i] 16:55 Zázračná planeta: Tučňáci - život z blízka: Dospívání 3/3 [i] 17:50 Vyvoleni k utrpení II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Co se stalo s Maud? 3/6 [i] 19:50 Podzimní píseň - 1916 [i] 20:00 Ceny české filmové kritiky [i] 21:20 Jen pro tvé oči [i] 23:25 Probuzení [i] 00:45 Oběť nejvyšší [i] 01:45 Národní klenoty [i] 02:10 Zapadlí evangelíci: Modlitba pro [i] 02:40 Předchůdci a pokračovatelé medicíny [i] 03:05 Divnopis [i] 03:10 Příběhy domů [i] 03:25 Chránit či nechránit? [i] 03:40 Samotáři z Černé Vroble [i] 04:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:30 Hranice bez hranic [i] 04:55 Zrezivělá krása [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Jen počkej, zajíci! [i] 06:40 Batman: Odvážný hrdina 12 [i] 07:05 Bakugan 34 [i] 07:25 Tučnáci z Madagaskaru III 12 [i] 07:55 O statečném krejčíkovi [i] 09:05 Číslo 5 žije II [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Osud jménem Kamila [i] 14:25 Výměna manželek [i] 15:40 Tančím, abych žil [i] 17:45 Pravá blondýnka 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Neznámý [i] 22:25 Pátý element [i] 00:35 Screamers: Hon na člověka [i] 02:10 Novashopping 02:40 DO-RE-MI [i] 03:45 Áčko: Manželé stejného pohlaví [i] 04:25 Andílci 151 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě: Kamenné dveře; Jakeův Home-run 21 [i] 07:15 Mickeyho klubík III: Maškarní myšky Minnie 23 [i] 07:45 Malá mořská víla III: Ostrov strachu 3 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Top Gear XVIII [i] 10:40 McBride: Padlý idol [i] 12:35 Po stopách krve [i] 14:40 Big Ben I: Smrt překupníka 7 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Ulovit miliardáře [i] 00:15 Moucha II [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje [i] 03:50 Top Gear XVIII [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 55/129 [i] 06:40 Tyran [i] 08:40 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Čarodejnice V. 9-10/23 [i] 12:05 90210: Nová generácia II. 11-12/22 [i] 14:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 4-5/13 [i] 16:00 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 18:00 V údolí divých ruží: Skúška lásky [i] 20:00 Inga Lindströmová: Tajomný náhrdelník [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Cesty lásky [i] 00:00 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 01:35 V údolí divých ruží: Skúška lásky [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 55/129 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Holky v balíku [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tvrdá hra [i] 14:00 Žhavé nápady [i] 15:35 Ničivá hrozba [i] 17:15 Skandál [i] 19:15 Hrdinové války [i] 21:25 Nebezpečný cíl [i] 23:10 Železní andělé 2 [i] 00:45 Brazilský masakr [i] 02:15 Skrýš [i] 04:05 Poslední přání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:15 Bowls [i] 15:30 Bowls [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:15 Tenis [i] 21:45 Tenis [i] 23:15 Tenis [i] 23:30 Box [i] 00:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Ten, co unikl 7 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Truer Lies 14 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 10:00 Dobrá manželka 3: Co bylo špatně? 11 [i] 11:00 Dobrá manželka 3: Odcizení 12 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Důvěra mezi klientem a právníkem 13 [i] 13:00 Dobrá manželka 3: Další obětní beránek 14 [i] 14:00 Dobrá manželka 3: Živě z Damašku 15 [i] 15:00 Knockout [i] 17:00 Super Tanker [i] 18:50 Poldovi v patách [i] 21:00 Carlitova cesta: Zrození gangstera [i] 23:00 Falešná hra [i] 01:10 Dědictví strachu [i] 03:10 Po stopách legend 1: Excalibur/ Ztracený kámen z Cintanami 2 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Doma v cizině 6 [i] 05:30 Klub designérů 3 [i] 05:45 Klub designérů 4 [i] 06:00 Teleshop [i] 08:00 12 pokojů - kolem světa 7 [i]