TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 11:15 Komisár Rex I. 13/13 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 8/14 [i] 13:15 NCIS: Los Angeles I. 18/24 [i] 14:10 Monk II. 2/16 [i] 15:05 Krok za krokom V. 15/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 6/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Colombiana [i] 22:35 AKČNÝ PIATOK: Pomstiteľ [i] 00:30 NCIS: Los Angeles I. 18/24 [i] 01:25 Kobra 11 XV. 8/14 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6/19 [i] 02:50 Monk II. 2/16 [i] 03:30 Komisár Rex I. 13/13 [i] 04:15 Kobra 11 XV. 8/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Sila lásky V. 271 [i] 06:55 McLeodove dcéry 13 [i] 07:40 Medicopter 117: Okradnutý [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Podvodníci v akcii IX 8/10 [i] 09:45 Geo report: Florencia - futbal v krvi [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:25 Reportéri [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: To, čo ženy nepovedia 5/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii IX 9/10 [i] 16:50 Podvodníci v akcii IX 10/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 21:20 "Jak básníkům chutná život" [i] 23:05 Nikto nie je dokonalý [i] 00:05 Medicopter 117: Okradnutý [i] 00:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:05 Drišľakoviny [i] 04:15 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 O láske a slávikoch [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: V okrúhlych krabičkách [i] 09:05 Najriskantnejšie technické operácie: Výmena vysielača [i] 09:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:25 Sila ženy III. [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Spektrum vedy: Ako si ustelieš - Design a architektúra [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Pod tým naším okienečkom [i] 13:20 Večer pod lampou [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 16:30 Kultúrna pasovačka [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Extrémne v horách [i] 18:35 (Ne)celebrity: Ján Gbúr [i] 18:45 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:50 Macko Uško: Debna [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Na plachetnici [i] 19:05 Tao Tao: Urečnená korytnačka [i] 19:30 Čo trápi Tomáša: Maľovanie [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a zakliata princezná [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Pravda o levoch 2/2 [i] 20:55 Família: Vždy si sama ... [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Kinorama [i] 22:00 Sunset Boulevard [i] 23:50 BJD Robert Glasper Experiment (USA) [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 TOP STAR [i] 07:10 KRIMI 07:35 TOP STAR [i] 08:00 KRIMI 08:35 NOVÝ PANELÁK: Kolaudácia [i] 09:25 Súdna sieň: Šialená milenka [i] 10:15 Súdna sieň: Boj o syna [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia II. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti VII. 9 [i] 14:00 Podvodníci III. 12 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 13 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Súdna sieň: Zbaľ sa a vypadni! [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Prefíkané slúžky [i] 22:20 Kameňák 2 [i] 00:10 Rocky III. [i] 02:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 02:45 Dom hrôzy [i] 04:20 Dirty Movie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 6 [i] 06:15 Takešiho hrad 29,30 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:25 Matlock 14 [i] 08:55 Magnum VIII. 10 [i] 09:50 Akty X V. 13 [i] 11:10 Modrí templári II. 14 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 14 [i] 12:40 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 13:35 MacGyver 43 [i] 14:35 Akty X V. 14 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 16:10 Simpsonovci X. 23/23 [i] 16:40 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 17:05 NOVÝ PANELÁK: Kolaudácia [i] 18:10 Kosti VII. 9 [i] 19:05 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Rocky III. [i] 22:25 Mafstory: Zmiznutý Banán, Vo víne je pravda 11,12 [i] 00:20 Modrí templári II. 14 [i] 01:05 MacGyver 43 [i] 01:55 American Dad II. 7,8,9 [i] 02:55 Carpocalypse 1/6 [i] 03:35 Blázni v Amerike 7 [i] 03:55 Navarro IV. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 16 [i] 08:15 Vražedná čísla II. 18 [i] 09:15 Lovci pokladů I. 4 [i] 10:15 Posel ztracených duší V. 2 [i] 11:10 Drzá Jordan V. 10 [i] 12:10 Sue Thomas: Agentka FBI I. 17 [i] 13:10 Vražedná čísla II. 20 [i] 14:10 CSI: New York IX. 17 [i] 15:10 Drzá Jordan V. 11 [i] 16:10 Posel ztracených duší V. 3 [i] 17:10 Lovci pokladů I. 5 [i] 18:10 Vražedná čísla II. 21 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 22 [i] 20:00 Jak prosté I. 1 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 22:00 Mizerové 1 [i] 00:15 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 01:05 Havaj 5-0 I. 14 [i] 01:55 Mizerové 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 07:15 Nutné k přežití: Alabama [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Jen samý pech [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Úplně na dně [i] 09:55 Americké zbraně: Minomet se sekerou [i] 10:50 Jak to dělají? 11 [i] 11:15 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 11:40 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 13:30 Opravna vraků: A je to! [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 15:20 Stodola plná peněz: Revoluční bitka [i] 15:50 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Sbohem, Jakeu [i] 17:10 Nutné k přežití: Vietnam [i] 18:05 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 19:00 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i] 19:30 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i] 20:00 Hrůzné okamžiky 7 [i] 21:00 Nejlepší policisté 3 [i] 22:00 Ve světě gangsterů: Gang Burquenos [i] 23:00 Strašení: Noční můra v Bridgeportu [i] 00:00 Strašení: Dům snů [i] 00:55 Hrůzné okamžiky 7 [i] 01:50 Nejlepší policisté 3 [i] 02:50 Ve světě gangsterů: Gang Burquenos [i] 03:50 Strašení: Noční můra v Bridgeportu [i] 04:45 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Palba z vlastních řad 20/32 [i] 09:45 Hobby naší doby [i] 10:15 Abeceda D plus R [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji 3/8 [i] 15:10 Konečně v novém [i] 15:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Očkované štěně [i] 17:05 Besipky: Uložení nákladu [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Lhář prolhaná 2/22 [i] 20:55 13. komnata Hany Brejchové [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Já a moji synové... [i] 23:25 Cesty k úspěchu [i] 23:30 Kriminálka Paříž: Kalné vody 87/92 [i] 00:25 MI5 11/16 [i] 01:20 Postřehy odjinud [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Město jménem Milost 3/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sága života: Lennart Nilsson - fotograf a filmař [i] 09:55 Vesmír: Spadlo to z nebe [i] 10:40 Lotyšská píseň [i] 11:15 Tajemství Bible: Kdo je vinen smrtí Ježíše? [i] 12:05 Království divočiny: Mroži - obři ledových pustin [i] 12:35 Chcete mě? ZJ [i] 13:00 GEN: Miloslav Stingl pohledem Jána [i] 13:15 Až na kraj světa: Cesta do [i] 14:10 Minisukně [i] 15:05 Riskantní mise speciálních jednotek 3/4 [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Přístav ve Vancouveru [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Vyvoleni k utrpení I [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Síla na třetí 4/13 [i] 19:35 Postřehy odjinud [i] 19:40 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tučňáci - život z blízka: Dospívání 3/3 [i] 21:00 Budoucnost transplantací [i] 21:55 Mamas & Papas [i] 23:50 Dům [i] 01:20 Kvarteto [i] 01:45 Klíč [i] 02:10 Příběhy domů [i] 02:30 Jablko je vinno [i] 02:55 Na moravsko-slovenském pomezí [i] 03:15 Zrezivělá krása [i] 03:40 Drogová stezka velkoobchodníka [i] 03:55 A co my, nájemníci? [i] 04:15 Prezidenti, králové a knížata [i] 04:35 Přísně tajné vraždy [i] 04:50 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2531 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Léčba šokem 464 [i] 11:00 Krok za krokem II 2 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine II 4 [i] 12:50 Vzpomínky 17 [i] 13:40 Beze stopy 7 [i] 14:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Pohádka o odpuštění 8 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Sladká tečka 145 [i] 16:30 Krok za krokem II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 3 [i] 18:30 Ulice 2532 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Tajemná komnata [i] 23:15 Ruslan [i] 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Pohádka o odpuštění 8 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Šerifové z Texasu: Podvedený [i] 02:50 Odložené případy IV: Po porodu [i] 03:35 Kriminálka Las Vegas II 3 [i] 04:30 Andílci 150 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk IV: Problémová Nele 2 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Válka Wilfertových 5 [i] 08:15 Alf IV: Zralé rozhodnutí 23 [i] 08:45 Slunečno, místy vraždy II: Ztráty a nálezy 3 [i] 09:35 To je vražda, napsala VII: Kdo zabil J. B. Fletcherovou? 14 [i] 10:35 Policie Hamburk IV: Velké pokušení 3 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Na konci duhy 10 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Smutek 1/2 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Útěk z vězení 16 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Dopisy [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:20 Vraždy v Yorkshiru: 1983 [i] 01:30 Začalo to jedné žhavé noci [i] 03:25 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Smutek 1/2 [i] 04:10 Walker, Texas Ranger VI: Na konci duhy 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 15/160 [i] 06:40 Rebeli na strednej 5/135 [i] 07:30 Túžba tela 111/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 133 [i] 11:05 Sila 96 [i] 12:15 V objatí hodvábu 93/200 [i] 13:05 Doňa Barbara 22/190 [i] 14:10 Nespútaný anjel 45-46/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 27-28/238 [i] 18:00 4 svadby - finále [i] 18:50 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:55 Tyran [i] 23:55 Môj brat je vrah [i] 01:35 Sleepwalkers [i] 03:00 Skvelý deň [i] 03:30 4 svadby - finále [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Poslední loupež [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Holky v balíku [i] 13:50 Drsňák [i] 15:45 Poslední obrněný vlak [i] 18:05 Okamžik vzkříšení [i] 19:55 Poslední přání [i] 21:35 Skrýš [i] 23:35 Brazilský masakr [i] 01:10 Noc patří nám [i] 03:00 Záhada Lucy Keyes [i] 04:30 Darwinovy ceny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 07:45 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:45 Alpské lyžování [i] 15:45 Bowls [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Skoky na lyžích [i] 19:45 Tenis [i] 23:00 Tenis [i] 23:30 Skoky na lyžích [i]