TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 11:15 Komisár Rex I. 12/13 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 7/14 [i] 13:15 NCIS: Los Angeles I. 17/24 [i] 14:10 Monk II. 1/16 [i] 15:05 Krok za krokom V. 14/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 5/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:30 Rodinné prípady [i] 22:30 Dva a pol chlapa I. 5/24 [i] 22:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 23:55 Kobra 11 XV. 7/14 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles I. 17/24 [i] 01:35 Monk II. 1/16 [i] 02:20 Susedia [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 03:30 Komisár Rex I. 12/13 [i] 04:15 Kobra 11 XV. 7/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:05 Sila lásky V. 270 [i] 06:55 McLeodove dcéry 12 [i] 07:35 Medicopter 117: Mikádo [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Podvodníci v akcii IX 7/10 [i] 09:45 Geo report: Posledné orangutany Sumatry [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Na jednu noc lásky 4/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii IX 8/10 [i] 16:50 Geo report: Florencia - futbal v krvi [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Koniec ľadovej doby [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Sherlock: Štúdia v ružovom [i] 23:45 Medicopter 117: Mikádo [i] 00:35 Autosalón [i] 01:00 Slovensko v obrazoch [i] 01:20 Svet v obrazoch [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky V. 270 [i] 04:10 Bláznivo zamilovaní: Na jednu noc lásky 4/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Pieseň o tigrovi [i] 09:00 Patróni ľudskosti [i] 09:20 Púť do Santiaga de Compostela [i] 09:40 Súčasné bývanie [i] 10:05 Obnovme si domov [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:30 Pred rokmi... [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Osem a pol [i] 13:30 Bakalárske návraty 1998: Medulienky [i] 14:10 Hypertenzia - vysoký krvný tlak [i] 14:50 Senior klub-magazín [i] 15:15 Televízny klub pre nepočujúcich [i] 15:55 Sila ženy III. [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:50 Macko Uško: To je len konárik [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Žriebätko [i] 19:10 Tao Tao: Kocúr v čižmách [i] 19:30 Čo trápi Tomáša: Hľadá sa pes [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a záhradník Demeter [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Výmena vysielača [i] 20:55 Spektrum vedy: Ako si ustelieš - Design a architektúra [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Večer pod lampou [i] 00:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Japonská sarinová sekta [i] 00:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Mahdiho amráda [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 TOP STAR [i] 07:10 KRIMI 07:35 TOP STAR [i] 08:00 KRIMI 08:35 NOVÝ PANELÁK: Plesová sezóna [i] 09:25 Súdna sieň: Láska na dva roky [i] 10:15 Súdna sieň: Si úchylák! [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia II. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti VII. 8 [i] 14:00 Podvodníci III. 11 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 12 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Súdna sieň: Iba sa prizeral [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 NOVÝ PANELÁK: Kolaudácia [i] 21:20 Profesionáli 2014: Veľký návrat 1 [i] 22:25 Hoď svišťom [i] 23:20 PROFESIONÁLI MARATÓN [i] 02:55 Pohyblivý terč [i] 04:25 Dom hrôzy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 5 [i] 06:15 Takešiho hrad 27,28 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 13 [i] 09:20 Magnum VIII. 9 [i] 10:10 Akty X V. 12 [i] 11:05 Modrí templári II. 13 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 13 [i] 13:00 Profesionáli: Kroner 4 [i] 13:50 MacGyver 42 [i] 14:50 Akty X V. 13 [i] 15:45 Kutyil s.r.o.: Silvestrovský ohňostroj 31/31 [i] 16:15 Simpsonovci X. 21,22 [i] 17:10 NOVÝ PANELÁK: Plesová sezóna [i] 18:15 Kosti VIII. 5 [i] 19:10 Profesionáli: Kroner 4 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 10 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 17 [i] 22:10 Hawaii 5.0 II. 21 [i] 23:00 American Horror Story 2 [i] 00:00 Modrí templári II. 13 [i] 00:45 MacGyver 42 [i] 01:40 Sladký život PLAYMATE V. 9,10 [i] 02:25 Navarro VII. 7 [i] 03:55 Navarro IV. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 15 [i] 08:05 Vražedná čísla II. 16 [i] 09:05 Lovci pokladů I. 3 [i] 10:05 Posel ztracených duší V. 1 [i] 11:05 Drzá Jordan V. 9 [i] 12:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 16 [i] 13:05 Vražedná čísla II. 17 [i] 14:05 CSI: New York IX. 16 [i] 15:05 Drzá Jordan V. 10 [i] 16:05 Posel ztracených duší V. 2 [i] 17:00 Lovci pokladů I. 4 [i] 18:00 Vražedná čísla II. 18 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 20 [i] 20:00 CSI: New York IX. 17 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 06:00 Jak se to dělá: Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 07:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Žádné fňukání [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Bez přestání [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Znovu na výsluní [i] 10:50 Jak to dělají? 10 [i] 11:15 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 12:35 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka Gears of War [i] 14:25 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška: Křivka učení [i] 16:15 Zlato z džungle: Obchod s ďáblem [i] 17:10 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 18:05 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 19:30 Jak se to dělá: Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 21:00 Stodola plná peněz: Souboj ve stodole bohaté majitelky [i] 21:30 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 22:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Zamrzlá planeta [i] 23:00 Auto versus divočina: V zákulisí: Auto versus divočina [i] 00:00 Nic osobního: Krvavá pouta [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 01:50 Stodola plná peněz: Souboj ve stodole bohaté majitelky [i] 02:20 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 02:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Zamrzlá planeta [i] 03:50 Auto versus divočina: V zákulisí: Auto versus divočina [i] 04:45 Jak to dělají? 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Ve znamení Saturnu 19/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:20 Příběhy slavných - Miloš Kopecký [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Hnízdo zmijí 3/62 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho I - II: Vražda podle osnov 1/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 01:00 Malá farma: Kravské odcházení [i] 01:25 Rozsudek [i] 01:55 Sváteční slovo kazatele Jana Asszonyiho [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Otázka buněk 13/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Dinosauři na vesmírné lodi 2/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pod obratníkem Kozoroha [i] 11:00 GEN: Květa Fialová pohledem Zuzany [i] 11:15 Architektura 27/45 [i] 11:45 Letecké katastrofy: Zmizelý důkaz [i] 12:30 Hitlerův Norimberk [i] 13:25 Národní klenoty [i] 13:55 Mýty a fakta historie: Bitvy starověku [i] 14:40 Postřehy odjinud [i] 14:45 Sedm divů muslimského světa [i] 15:45 Tajemství Bible: Kdo je vinen smrtí Ježíše? [i] 16:35 Království oceánů: Návrat do moře [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Zázračná planeta: Tučňáci - život z blízka: První krůčky 2/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Město jménem Milost 3/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tanec s velrybami [i] 21:00 Posel z Liptákova [i] 22:45 Nezapomeň na mě [i] 00:35 Andělé v Americe: Milénium se blíží: Posel 3/6 [i] 01:30 Nedej se: Vzpomínky na Nošovice [i] 02:00 Chcete je? ZJ [i] 02:05 Náš venkov: Virtuální venkov [i] 02:30 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 03:00 Čajová kultura po česku [i] 03:30 Vesnice na kraji města [i] 03:45 Zrezivělá krása [i] 04:15 Umí Češi česky? [i] 04:30 Přísně tajné vraždy [i] 04:45 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2530 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Úmyslné nehody 6 [i] 11:00 Krok za krokem II 1 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine II 3 [i] 12:50 Vzpomínky 16 [i] 13:40 Beze stopy 6 [i] 14:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Jed 7 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Na dně 144 [i] 16:30 Krok za krokem II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 2 [i] 18:30 Ulice 2531 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Léčba šokem 464 [i] 21:25 PRÁSK! [i] 22:05 První rána [i] 23:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Jed 7 [i] 00:25 Šerifové z Texasu: Pod dohledem [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas II 2 [i] 01:50 Novashopping 02:20 DO-RE-MI [i] 03:30 Áčko: Akta X po česku [i] 04:10 Andílci 149 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk IV: Hrdinou na jeden den 1 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Smrtelné rádio 4 [i] 08:15 Alf IV: Pudy vítězí 22 [i] 08:45 Slunečno, místy vraždy II: Duchové minulosti 2 [i] 09:35 To je vražda, napsala VII: Dopravní přestupek 13 [i] 10:35 Policie Hamburk IV: Problémová Nele 2 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Pan Spravedlnost 9 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 2/2 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Amnézie 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Univerzální uklízečka [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Hozená rukavice 5 [i] 00:45 Myšlenky zločince VI: 12 hodin 2 [i] 01:40 Slunečno, místy vraždy II: Riskantní vedlejšák 4 [i] 02:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 2/2 [i] 03:15 Walker, Texas Ranger VI: Pan Spravedlnost 9 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 14/160 [i] 06:35 Rebeli na strednej 4/135 [i] 07:25 Túžba tela 110/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 132 [i] 11:00 Sila 95 [i] 12:15 V objatí hodvábu 92/200 [i] 13:10 Doňa Barbara 21/190 [i] 14:15 Nespútaný anjel 43-44/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 25-26/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 18:55 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÁ SÉRIA II. 6/15 [i] 21:35 Sila 96 [i] 22:30 Perla Orientu 133 [i] 23:30 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 12/22 [i] 00:20 Sestrička Jackie III. 12/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 4 svadby [i] 02:10 Skvelý deň [i] 02:40 Klinika Mercy 12/22 [i] 03:20 Sestrička Jackie III. 12/12 [i] 03:50 Smotánka [i] 04:35 Máša 40/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Krotitelé upírů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Schůzka s Drew [i] 13:50 Transamerika [i] 15:45 Holky v balíku