Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 11:15 Komisár Rex I. 11/13 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 6/14 [i] 13:15 NCIS: Los Angeles I. 16/24 [i] 14:10 Monk I. 13/13 [i] 15:05 Krok za krokom V. 13/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 4/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:30 Rodinné prípady [i] 22:30 Dva a pol chlapa I. 4/24 [i] 22:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 23:55 Kobra 11 XV. 6/14 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles I. 16/24 [i] 01:35 Monk I. 13/13 [i] 02:20 Susedia [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 03:30 Komisár Rex I. 11/13 [i] 04:15 Kobra 11 XV. 6/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Sila lásky V. 269 [i] 06:55 McLeodove dcéry 11 [i] 07:40 Medicopter 117: Štvrtý element [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Podvodníci v akcii IX 6/10 [i] 09:45 Geo report: Kalmycko - návrat mníchov [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Smrť [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Chcem, nechcem, ale ak ty chceš.. 3/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii IX 7/10 [i] 16:50 Geo report: Posledné orangutany Sumatry [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Porota [i] 22:25 Stroskotaní milenci [i] 00:00 Medicopter 117: Štvrtý element [i] 00:45 Reportéri [i] 01:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Zrodený zabíjať [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky V. 269 [i] 04:00 Bláznivo zamilovaní: Chcem, nechcem, ale ak ty chceš.. 3/52 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Molová stupnica [i] 09:00 Dve guľky pre Gorbačova [i] 09:45 Koniari sveta: Indiáni z kmeňa Kadiweus [i] 10:15 Ukrajinský magazín [i] 10:40 Fokus zdravie "N" [i] 11:25 Ambulancia: Výmena kĺbu - Totálne nové koleno [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Tanec je život [i] 13:15 Muž na správnom mieste [i] 14:20 Frajer na ceste [i] 15:25 VAT - Veda a technika: Svet hier [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:50 Macko Uško: Chvastúni [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Cvičený psík [i] 19:05 Tao Tao: Zebra v oblakoch [i] 19:30 Čo trápi Tomáša: Dar-nedar [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a čarovné husličky [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Na Metodovom stolci [i] 21:10 Patróni ľudskosti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Bony a klid [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 Autosalón [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 TOP STAR [i] 07:10 KRIMI 07:35 TOP STAR [i] 08:00 KRIMI 08:20 NOVÝ PANELÁK: Pokušenie [i] 09:15 Súdna sieň: Prekliaty dom [i] 10:05 Súdna sieň: Len sa spolu trápime [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia II. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti VII. 7 [i] 14:00 Podvodníci III. 10 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 11 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Súdna sieň: Berie si ho, kedy chce [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 NOVÝ PANELÁK: Plesová sezóna [i] 21:20 Kosti IX. 8 [i] 22:20 Vtierka Castle V. 20 [i] 23:20 Kosti IX. 8 [i] 00:10 Vtierka Castle V. 20 [i] 01:10 KRIMI 01:35 Dirty Movie [i] 03:00 "Spiknutie" [i] 04:25 16 blokov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 4 [i] 06:15 Takešiho hrad 25,26 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 12 [i] 09:20 Magnum VIII. 8 [i] 10:10 Akty X V. 11 [i] 11:05 Modrí templári II. 12 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 12 [i] 13:00 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 13:50 MacGyver 41 [i] 14:50 Akty X V. 12 [i] 15:45 Kutyil s.r.o.: Vianoce 30 [i] 16:15 Simpsonovci X. 19,20 [i] 17:10 NOVÝ PANELÁK: Pokušenie [i] 18:15 Kosti VII. 8 [i] 19:10 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VIII. 5 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 11 [i] 22:10 Mafstory: Aliho Mama, Nečakaná návšteva 9,10 [i] 00:00 Modrí templári II. 12 [i] 00:50 MacGyver 41 [i] 01:40 Sladký život PLAYMATE V. 7,8 [i] 02:25 Navarro VII. 6 [i] 04:00 Navarro IV. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Sue Thomas: Agentka FBI I. 14 [i] 08:10 Vražedná čísla II. 14 [i] 09:10 Lovci pokladů I. 2 [i] 10:10 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 11:10 Drzá Jordan V. 8 [i] 12:10 Sue Thomas: Agentka FBI I. 15 [i] 13:10 Vražedná čísla II. 15 [i] 14:05 CSI: New York IX. 15 [i] 15:00 Drzá Jordan V. 9 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 1 [i] 17:00 Lovci pokladů I. 3 [i] 18:00 Vražedná čísla II. 16 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 17 [i] 20:00 CSI: New York IX. 16 [i] 21:00 No Limit I. 3 [i] 22:10 CSI: New York VIII. 10 [i] 23:10 Myšlenky zločince VII. 21 [i] 00:05 Myšlenky zločince VII. 22 [i] 00:55 No Limit I. 3 [i] 01:55 CSI: New York VIII. 10 [i] 02:40 Myšlenky zločince VII. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 06:00 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 07:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Chamtivci [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Bez šance [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Vyplněné proroctví [i] 10:50 Jak to dělají? 9 [i] 11:15 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 11:40 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 12:35 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Woodill Wildfire [i] 14:25 Opravna vraků 2013: Scottův Chevy Pickup z roku 1967 [i] 15:20 Berte to jako varování: Vědci z dvorků [i] 16:15 Auto versus divočina: Výstup do sopečného kráteru [i] 17:10 Nutné k přežití: Alabama [i] 18:05 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 19:00 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 19:30 Jak se to dělá: Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Křivka učení [i] 21:00 Zlatá horečka – Aljaška: Už to jinak nejde [i] 22:00 Zlato z džungle: Nouze v rodině [i] 23:00 Muži Yukonu: Na mizině [i] 00:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Guláš z dikobraza [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Křivka učení [i] 01:50 Zlatá horečka – Aljaška: Už to jinak nejde [i] 02:50 Zlato z džungle: Nouze v rodině [i] 03:50 Muži Yukonu: Na mizině [i] 04:45 Jak to dělají? 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Kravské odcházení [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Chráněnec mého bratra 18/32 [i] 09:45 Toulavá kamera [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:20 Polopatě [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Bertillonáž 3/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Fantóm 86/92 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Znásilnění [i] 22:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Zajíc v pytli [i] 23:25 Tělo jako důkaz III: Útěk z vězení 3/13 [i] 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:35 Rozsudek [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Bláznivé lásky: Některé noci 12/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času VII: Azyl Daleků 1/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Královny savany - krásné a nezkrotné: Vrah za dveřmi 6/6 [i] 09:55 Neobyčejné ženy: Grace Kellyová [i] 10:45 Kariéra Hermanna Göringa 3/3 [i] 11:40 Náš venkov: Virtuální venkov [i] 12:05 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Folklorika [i] 13:05 Chovatelé exotického hmyzu [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:50 Tibetská železnice [i] 14:45 Kvarteto [i] 15:10 Minisukně [i] 16:05 Klíč [i] 16:30 Sága života: Lennart Nilsson - fotograf a filmař [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Až na kraj světa: Cesta do [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Dinosauři na vesmírné lodi 2/13 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Himálajská království [i] 21:00 Na cestě po severní Jamajce [i] 21:30 Kanadská soda [i] 21:50 Eliška má ráda divočinu [i] 23:35 Černá zmije IV: První dáma 3/6 [i] 00:05 Oběť nejvyšší [i] 01:05 Chcete mě? ZJ [i] 01:35 Babylon [i] 02:00 Zapadlí evangelíci: Modlitba pro [i] 02:30 Vynálezy, které /ne/změnily svět [i] 03:00 Hranice bez hranic [i] 03:25 Porodní bába [i] 03:45 Zrezivělá krása [i] 04:10 Sedlák, druh na vymření [i] 04:30 Přísně tajné vraždy [i] 04:45 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2529 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Noční můra 463 [i] 11:00 Krok za krokem 22 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine II 2 [i] 12:50 Vzpomínky 15 [i] 13:40 Beze stopy 5 [i] 14:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Oběť bez tváře 6 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Ta druhá 143 [i] 16:30 Krok za krokem II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 1 [i] 18:30 Ulice 2530 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Úmyslné nehody 6 [i] 21:25 Mentalista IV: Je něco shnilého v Redmundu 20 [i] 22:15 Mexičan [i] 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Oběť bez tváře 6 [i] 01:10 Smallville X 22 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kriminálka Las Vegas II 1 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:10 Andílci 148 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk III: Knokaut 25 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Vražedná zima 3 [i] 08:15 Alf IV: Ekolog amatér 21 [i] 08:45 Slunečno, místy vraždy II: Rodinná pouta 1 [i] 09:35 To je vražda, napsala VII: Podezření z vraždy 12 [i] 10:35 Policie Hamburk IV: Hrdinou na jeden den 1 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Síla mozku 8 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 1/2 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Zpěv neživých věcí 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Táta 237 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Pípšoubazar [i] 23:40 Kriminálka Stuttgart IV: Pro dobrotu na žebrotu 18 [i] 00:40 Myšlenky zločince VI: Nejdelší noc 1 [i] 01:40 Nedokonalé zločiny IV: Masakr 15 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 1/2 [i] 03:30 Walker, Texas Ranger VI: Síla mozku 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 13/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 3/135 [i] 07:20 Túžba tela 109/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 131 [i] 10:55 Sila 94 [i] 12:00 V objatí hodvábu 91/200 [i] 13:00 Doňa Barbara 20/190 [i] 14:10 Nespútaný anjel 41-42/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 23-24/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 18:50 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 Odložený prípad V. 16/18 [i] 21:35 Sila 95 [i] 22:30 Perla Orientu 132 [i] 23:30 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 11/22 [i] 00:25 Sestrička Jackie III. 11/12 [i] 00:55 Adela show [i] 01:30 4 svadby [i] 02:10 Skvelý deň [i] 02:45 Klinika Mercy 11/22 [i] 03:25 Sestrička Jackie III. 11/12 [i] 03:50 Smotánka [i] 04:25 Máša 39/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Zbláznit se z peněz [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Náhradní plán [i] 13:40 Kid [i] 15:40 Schůzka s Drew [i] 17:25 Transamerika [i] 19:15 Trust [i] 21:05 Pokoj naproti [i] 22:45 Drsný časy