TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 11:15 Komisár Rex I. 10/13 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 5/14 [i] 13:15 NCIS: Los Angeles I. 15/24 [i] 14:10 Monk I. 12/13 [i] 15:05 Krok za krokom V. 12/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 3/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:30 Rodinné prípady [i] 22:30 Dva a pol chlapa I. 3/24 [i] 22:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 23:55 Kobra 11 XV. 5/14 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles I. 15/24 [i] 01:35 Monk I. 12/13 [i] 02:20 Susedia [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 03:30 Komisár Rex I. 10/13 [i] 04:15 Kobra 11 XV. 5/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Sila lásky V. 268 [i] 06:50 McLeodove dcéry 10 [i] 07:35 Medicopter 117: Smrtiace darcovstvo [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Podvodníci v akcii IX 5/10 [i] 09:45 Geo report: Po stopách rysa španielskeho [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Ak mi nezavolá.. 2/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii IX 6/10 [i] 16:50 Geo report: Kalmycko - návrat mníchov [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel: Zlatý nôž 3/9 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Buď dobrá 3/24 [i] 23:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Zrodený zabíjať [i] 23:45 Medicopter 117: Smrtiace darcovstvo [i] 00:30 Grand hotel: Zlatý nôž 3/9 [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:15 Sila lásky V. 268 [i] 04:05 Bláznivo zamilovaní: Ak mi nezavolá.. 2/52 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Kamošky ponožky [i] 09:05 Osud princa [i] 10:05 Vašimi očami: Benátky [i] 10:30 Národnostný magazín [i] 11:00 Fokus práca "N" [i] 11:45 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 13:00 Chvojníckou dolinou [i] 13:25 Obyčajné rozmery [i] 15:00 Família: Bez otca aj mamy... [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Antimalariká [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Indiáni z kmeňa Kadiweus [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:40 6 miliárd názorov [i] 18:45 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:50 Macko Uško: Pestré pastelky [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Stratená stopa [i] 19:05 Tao Tao: Severný vietor a sova [i] 19:30 Nikto nie je doma: Prekvapenie [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a vodník [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dve guľky pre Gorbačova [i] 20:50 Ambulancia: Výmena kĺbu - Totálne nové koleno [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Rímska ríša: Arkham [i] 22:45 Kinorama [i] 23:10 VAT - Veda a technika: Svet hier [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 DEDIČSTVO 15 [i] 06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 TOP STAR [i] 07:10 KRIMI 07:35 TOP STAR [i] 08:00 KRIMI 08:25 NOVÝ PANELÁK: Noví susedia [i] 09:20 Súdna sieň: Chcem žiť na úrovni! [i] 10:10 Súdna sieň: Pomrzli by [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia II. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti VII. 6 [i] 14:00 Podvodníci III. 9 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Súdna sieň: Plašíš vtákov aj nás [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 NOVÝ PANELÁK: Pokušenie [i] 21:20 VDOVA 1 [i] 22:25 Zbohom, Slovensko! [i] 23:45 Zabijak Joe [i] 01:50 KRIMI 02:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 02:55 Zabijak Joe [i] 04:35 Zbohom, Slovensko! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Tak už dosť, šéfe! 6/6 [i] 06:15 Takešiho hrad 23,24 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 11 [i] 09:20 Magnum VIII. 7 [i] 10:10 Akty X V. 10 [i] 11:00 Modrí templári II. 11 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 11 [i] 12:50 Profesionáli: Semafor 2 [i] 13:35 Simpsonovci X. 17 [i] 14:00 MacGyver 40 [i] 14:55 Akty X V. 11 [i] 15:50 Kutyil s.r.o.: Mikuláš 29 [i] 16:20 Simpsonovci X. 17,18 [i] 17:15 NOVÝ PANELÁK: Noví susedia [i] 18:20 Kosti VII. 7 [i] 19:10 Profesionáli: Semafor 2 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 9 [i] 21:20 2. svetová vojna v 3 [i] 22:35 Letecké katastrofy XI. 13/13 [i] 23:30 Letecké katastrofy IV. 1/10 [i] 00:35 Modrí templári II. 11 [i] 01:20 MacGyver 40 [i] 02:05 Sladký život PLAYMATE V. 6 [i] 02:30 Navarro VII. 5 [i] 03:55 Navarro IV. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 13 [i] 08:15 Vražedná čísla II. 12 [i] 09:15 Lovci pokladů I. 1 [i] 10:15 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 11:15 Drzá Jordan V. 7 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 14 [i] 13:15 Vražedná čísla II. 13 [i] 14:15 CSI: New York IX. 14 [i] 15:10 Drzá Jordan V. 8 [i] 16:10 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 17:10 Lovci pokladů I. 2 [i] 18:10 Vražedná čísla II. 14 [i] 19:10 Vražedná čísla II. 15 [i] 20:05 CSI: New York IX. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 3 [i] 22:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 23:00 Havaj 5-0 I. 12 [i] 23:55 Společná terapie I. 6 [i] 00:45 Myšlenky zločince VIII. 3 [i] 01:35 Havaj 5-0 I. 11 [i] 02:25 Havaj 5-0 I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 06:00 Jak se to dělá: Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 07:15 Nutné k přežití: Oregon [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Nelítostná honba za zlatem [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Konečně zlato! [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Už nás nic nerozdělí [i] 10:50 Jak to dělají? 8 [i] 11:15 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 11:40 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 12:35 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 13:30 Pátá rychlost 4 [i] 14:25 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 16:15 Aljašská železnice 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 19:00 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 19:30 Jak se to dělá: Karbonová kola/lustry/pera [i] 20:00 Nejhrůznější záběry: Přistání letadel [i] 21:00 Berte to jako varování: Vědci z dvorků [i] 22:00 Superlidé: Síla [i] 23:00 Z ráje do pekla 3 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Mark [i] 00:55 Nejhrůznější záběry: Přistání letadel [i] 01:50 Berte to jako varování: Vědci z dvorků [i] 02:50 Superlidé: Síla [i] 03:50 Z ráje do pekla 3 [i] 04:45 Jak to dělají? 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Víkendová škola rodea 17/32 [i] 09:45 13. komnata Dagmar Patrasové [i] 10:15 Reportéři ČT [i] 10:55 Případy 1. oddělení: Doživotní chyba 3/14 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha VI: Murdoch na rohu 3/13 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:35 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Bertillonáž 3/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Kriminálka Paříž: Hnízdo zmijí 3/62 [i] 22:40 Protiúder 3/3 [i] 00:05 Hobby naší doby [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Rozsudek [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:15 Kde bydlely princezny [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království oceánů: Návrat do moře [i] 09:55 Neobyčejné ženy: Audrey Hepburnová [i] 10:45 Království divočiny: Mroži - obři ledových pustin [i] 11:20 Nedej se: Vzpomínky na Nošovice [i] 11:45 Křesťanský magazín [i] 12:15 Tajné akce StB [i] 12:30 Velká vlastenecká válka: Kyjev 1941 [i] 13:20 Letecké katastrofy: Selhání pilota [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Tyranosauří smečky 2/2 [i] 15:45 Hitlerův Norimberk [i] 16:40 Přístav ve Vancouveru [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Vesmír: Spadlo to z nebe [i] 18:35 Rak [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Azyl Daleků 1/13 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Bitva o [i] 20:55 Letecké katastrofy: Zmizelý důkaz [i] 21:45 Rozmarné léto "Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným..." Úsměvná novela Vladislava Vančury v proslulém filmovém přepisu režiséra Jiřího Menzela . [i] 23:00 Z Gymplu na Vejšku [i] 23:15 Sestřička Jackie: Slepičí polévka 3/12 [i] 23:40 Californication V: Syrovost 8/12 [i] 00:10 Nesnesitelně lehký život [i] 01:40 Národní klenoty [i] 02:05 Léta s vůní dřeva [i] 02:25 Prostor a čas [i] 02:50 Žít a být [i] 03:10 Hasiči z Radíkova [i] 03:30 Hranice bez hranic [i] 03:55 Zrezivělá krása [i] 04:20 Mladí, vpřed! [i] 04:45 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2528 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Smrtelný žert 5 [i] 11:00 Krok za krokem 21 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine II 1 [i] 12:50 Vzpomínky 14 [i] 13:40 Beze stopy 4 [i] 14:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Mindrák 5 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Ředitelské tango 142 [i] 16:30 Krok za krokem 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 23 [i] 18:30 Ulice 2529 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Noční můra 463 [i] 21:25 Víkend: Sněhová královna [i] 22:15 Námořní vyšetřovací služba III 15 [i] 23:05 Muž s posláním 10 [i] 23:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Mindrák 5 [i] 00:40 Smallville X 21 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Kriminálka Las Vegas 23 [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:10 Andílci 147 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk III: Milenec z Latinské Ameriky 24 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Posel boží 2 [i] 08:15 Alf IV: Zlatá horečka 20 [i] 08:45 Slunečno, místy vraždy I: Zločin na golfovém hřišti 13 [i] 09:35 To je vražda, napsala VII: Rodinný lékař 11 [i] 10:35 Policie Hamburk III: Knokaut 25 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Poslední svého druhu 2/2 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracené děti 12 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Pokusní králíčci 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Marečku, podejte mi pero! [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VII 20 [i] 00:40 Spravedlnost v krvi: Modrý templář 22 [i] 01:35 Nedokonalé zločiny IV: Legionář 14 [i] 02:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracené děti 12 [i] 03:30 Walker, Texas Ranger VI: Poslední svého druhu 2/2 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 12/160 [i] 06:40 Rebeli na strednej 2/135 [i] 07:30 Túžba tela 108/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 130 [i] 11:05 Sila 93 [i] 12:10 V objatí hodvábu 90/200 [i] 13:00 Doňa Barbara 19/190 [i] 14:10 Nespútaný anjel 39-40/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 21-22/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 18:50 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÁ SÉRIA II. 5/15