TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:50 Zámena manželiek [i] 11:15 Komisár Rex I. 9/13 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 4/14 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles I. 14/24 [i] 14:05 Monk I. 11/13 [i] 15:05 Krok za krokom V. 11/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 2/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:30 Rodinné prípady [i] 22:30 Dva a pol chlapa I. 2/24 [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 23:55 Kobra 11 XV. 4/14 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles I. 14/24 [i] 01:35 Monk I. 11/13 [i] 02:15 Susedia [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 03:30 Komisár Rex I. 9/13 [i] 04:15 Kobra 11 XV. 4/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Sila lásky V. 267 [i] 06:35 McLeodove dcéry 9 [i] 07:20 Medicopter 117: Voľný pád [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Podvodníci v akcii IX 4/10 [i] 09:45 Planéta Zem II.: Sezónne lesy [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Kolonáda 2/13 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Otázka príťažlivosti 1/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii IX 5/10 [i] 16:50 Geo report: Po stopách rysa španielskeho [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ešte jeden deň [i] 22:05 Tonyho pomsta 2/8 [i] 23:00 Prežiť! [i] 23:50 Medicopter 117: Voľný pád [i] 00:40 Tonyho pomsta 2/8 [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky V. 267 [i] 03:55 Bláznivo zamilovaní: Otázka príťažlivosti 1/52 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Detský žúr [i] 08:55 Dokumentárny klub: Plastová planéta [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 10:55 Fokus rodina "N" [i] 11:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Kremnickí minciari [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Fašiangy, Turíce [i] 13:30 Šport Festival Slovakia [i] 14:20 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Benátky [i] 18:25 GEN.Sk: Peter Sinčák [i] 18:45 Večerníček: Kuk a Bubu [i] 18:50 Macko Uško: Staré hodiny [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Prázdniny na vidieku [i] 19:05 Tao Tao: Tri prasiatka [i] 19:30 Nikto nie je doma: Veľká cesta [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a benátska cukrárka [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osud princa [i] 21:00 VAT - Veda a technika: Svet hier [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Caesar musí zomrieť [i] 23:15 On air [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 TOP STAR [i] 07:10 KRIMI 07:35 TOP STAR [i] 08:00 KRIMI 08:30 Súdna sieň: Mikuláš v plameňoch [i] 09:20 Súdna sieň: Kauza opičky [i] 10:15 Súdna sieň: Ako štvaná zver [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia II. 1/10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 12:55 Zase ona! [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 9 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Súdna sieň: So šéfom na kopírke [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 NOVÝ PANELÁK: Noví susedia [i] 21:20 DEDIČSTVO 15 [i] 22:25 Trhni si! [i] 00:15 Noc živých lúzrov [i] 02:00 NOVÝ PANELÁK: Noví susedia [i] 02:45 KRIMI 03:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:50 Trhni si! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Planéta bez ľudí II. 8 [i] 05:50 Takešiho hrad 20,21,22 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 10 [i] 09:20 Peklo v Ríme [i] 11:05 Modrí templári II. 10 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 10 [i] 13:00 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 13:50 MacGyver 39 [i] 14:50 Akty X V. 10 [i] 15:40 Kutyil s.r.o.: Kamión 28 [i] 16:10 Simpsonovci X. 15,16 [i] 17:10 Tak už dosť, šéfe! 6/6 [i] 18:10 Kosti VII. 6 [i] 19:05 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 8 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 16 [i] 22:10 Biele goliere III. 6 [i] 23:00 Dexter VI. 3 [i] 00:00 Modrí templári II. 10 [i] 00:50 MacGyver 39 [i] 01:40 Sladký život PLAYMATE V. 4,5 [i] 02:25 Navarro VII. 4 [i] 03:55 Navarro IV. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Život na hraně 4 [i] 07:30 Sue Thomas: Agentka FBI I. 12 [i] 08:30 Vražedná čísla II. 10 [i] 09:25 Vlčí mládě II. 12 [i] 10:20 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 11:15 Drzá Jordan V. 6 [i] 12:10 Sue Thomas: Agentka FBI I. 13 [i] 13:10 Vražedná čísla II. 11 [i] 14:10 CSI: New York IX. 13 [i] 15:10 Drzá Jordan V. 7 [i] 16:05 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 17:05 Lovci pokladů I. 1 [i] 18:05 Vražedná čísla II. 12 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 13 [i] 20:05 CSI: New York IX. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 19 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 20 [i] 23:00 Shottas - Jamajský gang 1 [i] 00:55 Myšlenky zločince VII. 19 [i] 01:45 Myšlenky zločince VII. 20 [i] 02:35 Vražedná čísla II. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Špinavé peníze: Plnou parou vpřed [i] 06:00 Jak se to dělá: Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 07:15 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Hodní hoši končí jako poslední [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Konečně zlato! [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Pekelný týden [i] 10:50 Jak to dělají? 7 [i] 11:15 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 12:35 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Soudný den [i] 14:25 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 15:20 Mistři přežití: Základy přežití [i] 16:15 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 17:10 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 19:00 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 19:30 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i] 20:00 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 21:00 Aljašská železnice 2 [i] 22:00 Setkání s mimozemšťany: Potomci [i] 23:00 Neobjasněné případy 3 [i] 00:00 Zakázané: Bláznivá láska [i] 00:55 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 01:50 Aljašská železnice 2 [i] 02:50 Setkání s mimozemšťany: Potomci [i] 03:50 Neobjasněné případy 3 [i] 04:45 Jak to dělají? 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Magnetická přitažlivost 16/32 [i] 09:50 Manéž Bolka Polívky [i] 11:00 První republika: Ztracený syn 1/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot X [i] 15:55 Takhle jsme to nemysleli [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Doživotní chyba 3/14 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Zlatý důl 3/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Nejlepší Bakaláři [i] 23:15 MI5 11/16 [i] 00:10 Cesty k úspěchu [i] 00:15 Na stopě [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:50 Sváteční slovo kazatele Jana Asszonyiho [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Rozsudek [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Kanadská soda [i] 05:30 Ptáčata [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Francouzské [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 10:50 Neandrtálský kód 2/2 [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Zapadlí evangelíci: Modlitba pro [i] 12:35 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:05 Divnopis [i] 13:10 Nacistická výprava na Střechu světa [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1964 973/2379 [i] 14:15 O poklad Anežky České [i] 14:55 Tibetská železnice [i] 15:45 Vesmír: Den, kdy zmizel Měsíc [i] 16:30 Sedm divů muslimského světa [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Riskantní mise speciálních jednotek 3/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Doktor, vdova a skříň [i] 19:55 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kariéra Hermanna Göringa 3/3 [i] 21:00 Přístav ve Vancouveru [i] 21:50 Motýl na rameni [i] 23:25 Čaj s Mussolinim [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:45 Křesťanský magazín [i] 02:15 A lípa chrání nás [i] 02:35 Žít a být [i] 02:55 Voda, samá voda [i] 03:25 Kde se žije dlouho [i] 03:40 Osudové okamžiky [i] 03:55 Děti ulice [i] 04:15 Přísně tajné vraždy [i] 04:35 Kancl II [i] 04:55 Pán času: Doktor, vdova a skříň [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2527 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Jedna svatba, jeden pohřeb 33 [i] 10:55 Střepiny [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 13 [i] 12:50 Vzpomínky 13 [i] 13:40 Beze stopy 3 [i] 14:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Věrnost 4 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Neuleť mi 141 [i] 16:30 Krok za krokem 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 22 [i] 18:30 Ulice 2528 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Smrtelný žert 5 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas XIII: Padlí andělé 7 [i] 22:10 Lovci zločinců: Hazardní mise 3 [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Ohnivé peklo 21 [i] 23:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka V 3 [i] 00:45 20 chytrých rad 3 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Věrnost 4 [i] 02:45 Přestávka ve vysílání 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Tajemství války: Tajné operace ve Vietnamu 25 [i] 06:05 Policie Hamburk III: Pojišťovací podvod 23 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Smrtelný nápoj 1 [i] 08:15 Alf IV: Alfův idol 19 [i] 08:45 Slunečno, místy vraždy I: Skandál 12 [i] 09:35 To je vražda, napsala VII: Vražda ve Fis dur 10 [i] 10:35 Policie Hamburk III: Milenec z Latinské Ameriky 24 [i] 11:35 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Poslední svého druhu 1/2 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy V: Nadoraz 11 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Zakázaná vášeň 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Až si budu jistá 236 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Partička [i] 23:25 Tajemství loňského léta [i] 01:30 Nedokonalé zločiny IV: Úplatek 13 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy V: Nadoraz 11 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger VI: Poslední svého druhu 1/2 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 11/160 [i] 06:45 Rebeli na strednej 1/135 [i] 07:40 Túžba tela 107/143 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Dr. Oz II. [i] 11:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:20 V objatí hodvábu 89/200 [i] 13:05 Doňa Barbara 18/190 [i] 14:15 Nespútaný anjel 37-38/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 19-20/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 18:55 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 Odložený prípad V. 15/18 [i] 21:35 Sila 93 [i] 22:30 Perla Orientu 130 [i] 23:30 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 9/22 [i] 00:20 Sestrička Jackie III. 9/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 4 svadby [i] 02:05 Skvelý deň [i] 02:40 Klinika Mercy 9/22 [i] 03:20 Sestrička Jackie III. 9/12 [i] 03:45 Smotánka [i] 04:40 Máša 37/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Náhradnice [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 13:45 Obyčejní hrdinové [i] 15:50 Sláva vítězům [i] 17:50 V neděli deset [i] 19:50 Ústav [i] 21:35 Bláznivý [i] 23:25 Márnice [i] 01:00 Bestie Karla [i] 02:45 Intimní past [i] 04:15 Bláznovství [i]