TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:35 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Kung Fu Panda I. 4/16 [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru 4/16 [i] 07:50 Traja nindžovia zasahujú [i] 09:20 Aljaška [i] 11:10 Tanec je môj život [i] 13:20 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 15:20 Šikana na strednej [i] 17:10 Supertornádo [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Posledná hodina Zeme (HD) [i] 22:10 Lov na zabijaka [i] 00:00 Okrsok 13: Ultimátum [i] 01:45 Posledná hodina Zeme [i] 03:05 Lov na zabijaka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Ahoj,braček!: Kazisvet 4/28 [i] 07:15 Garfield II.: História mačiek [i] 07:30 Garfield II.: Špión, ktorý ma kŕmil [i] 07:45 Dračie poviedky [i] 08:10 Flipper a Lopaka: Veľké kosti 39/52 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Planéta Zem II.: Sezónne lesy [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 14:30 Agatha Christie : Poirot: Bonboniéra [i] 15:25 Zlatá klasika: V piatok trinásteho [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 2/13 [i] 21:10 Krištáľové krídlo 2013 [i] 23:15 Smrť prezidenta [i] 00:45 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 01:35 Agatha Christie : Poirot: Bonboniéra [i] 02:25 Smrť prezidenta [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:15 Televíkend [i] 06:40 Test magazín [i] 06:50 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1970 - 1980 [i] 07:40 Clementine: To nie je spravodlivé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 On air [i] 10:00 Ekumenické služby Božie [i] 11:45 Ako som plával ku kráľovnej severu: Sám prekroč svoj tieň 3/3 [i] 12:35 Na Metodovom stolci [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Slovo [i] 14:25 POĎME TAM, KDE HRAJÚ [i] 15:50 Na ceste II.: Na ceste po Ulánbátare [i] 16:20 Hokej - Extraliga - zápasy [i] 18:55 Večerníček: Kuk a Bubu [i] 19:00 Macko Uško: Strach má veľké oči [i] 19:08 6 miliárd názorov [i] 19:10 Študentský film/Slovensko očami dvadsaťročných/ [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dokumentárny klub: Plastová planéta [i] 21:40 42 [i] 22:25 Família: Posledný let [i] 22:50 Odpískané [i] 23:15 Správy RTVS "N" [i] 00:05 Počasie [i] 00:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Billy a jeho dva psy [i] 06:30 Delgo [i] 08:05 Láska na druhom konci [i] 10:10 Dievča na stráženie [i] 12:10 Zabudnutý ostrov [i] 14:05 Zbohom, Prada [i] 16:20 Hore [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Zase ona! [i] 22:35 Rallye smrti 3 [i] 00:30 Návrat do krvavej lagúny [i] 02:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 02:55 Peklo v Ríme [i] 04:25 Rallye smrti 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ice Road Truckers III. [i] 05:55 Ninja Factor II. 19 [i] 06:15 Pekelná výzva 2 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 4 [i] 08:45 Ninja Factor II. 20,21 [i] 09:25 Simpsonovci XXIII. 8 [i] 09:50 Faktor strachu V. 12 [i] 10:30 Vytunuj mi fáro 7,8 [i] 11:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:55 Gigantické presuny III. 2 [i] 13:00 Tajomstvá histórie 2 [i] 14:05 Planéta bez ľudí II. 8 [i] 15:00 Originály na cestách - Berlín 2 [i] 15:50 Simpsonovci XXIII. 8 [i] 16:15 Peklo v Ríme [i] 18:00 Prepáč, si ženatý [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Návrat do krvavej lagúny [i] 22:15 Zlodeji gentlemani [i] 00:15 Mestečko South Park VI. 14,15 [i] 01:10 Podrazy II. 11,12 [i] 01:50 American Dad II. 5,6 [i] 02:30 MegaDrive 11,12/12 [i] 03:15 Blázni v Amerike 6 [i] 03:40 Navarro IV. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Život na hraně 3 [i] 07:30 Posel ztracených duší III. 3 [i] 08:25 Posel ztracených duší III. 4 [i] 09:20 Hancock 1 [i] 11:10 Drzá Jordan V. 21 [i] 12:05 JAG II. 5 [i] 13:05 JAG II. 6 [i] 14:05 Vražedná čísla II. 5 [i] 15:00 Vražedná čísla II. 6 [i] 15:55 CSI: New York VIII. 13 [i] 16:50 CSI: New York VIII. 14 [i] 17:50 Profil zločinu IV. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 21:00 Síla úderu 1 [i] 22:55 No Limit I. 2 [i] 00:05 Profil zločinu IV. 6 [i] 01:05 Síla úderu 1 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Kluci z autobazaru: Výlet do Hamptons [i] 05:35 Králové šrotu 10 [i] 06:00 Jak se to dělá: Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 07:15 Americké zbraně: Samopal [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mini mýty [i] 09:05 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 3 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 12:35 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 13:05 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 15:20 Auto versus divočina: V zákulisí: Auto versus divočina [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Nedívej se dolů [i] 17:10 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 17:40 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 19:00 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker [i] 20:00 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Herec/závodník [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Odvážným štěstí přeje [i] 22:00 Muži Yukonu: Zamrzlé peklo [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: S úctou [i] 00:00 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 2 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Odvážným štěstí přeje [i] 02:50 Muži Yukonu: Zamrzlé peklo [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: S úctou [i] 04:45 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Herec/závodník [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Dagmar Patrasové [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Malá farma: Kravské odcházení [i] 06:45 Okouzlení III 36/52 [i] 07:40 Princ Chocholouš [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 F. . Věk: František se zamiluje do půvabné 3/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Probuzená skála [i] 14:00 Pohádka o lidské duši [i] 14:55 Indiáni z Větrova [i] 16:20 Hořčice mi stoupá do nosu [i] 18:00 Příběhy slavných - Miloš Kopecký [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Škoda lásky [i] 21:30 168 hodin [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Gympl [i] 23:55 Arne Dahl: Až na vrchol hory 3/5 [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:30 Jihlavské pověsti [i] 03:50 Banánové perličky [i] 04:20 13. komnata Dagmar Patrasové [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Malá Velká Británie [i] 05:30 Ptáčata [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 973/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 52 [i] 09:35 Národní klenoty [i] 10:00 Neobyčejné ženy: Grace Kellyová [i] 10:50 Mýty a fakta historie: Bitvy starověku [i] 11:40 Nedej se: Vzpomínky na Nošovice [i] 12:05 Chcete mě? ZJ [i] 12:35 Království divočiny: Mroži - obři ledových pustin [i] 13:05 Královny savany - krásné a nezkrotné: Vrah za dveřmi 6/6 [i] 13:55 Na cestě po Dubaji [i] 14:25 Tajné akce StB [i] 14:35 Palachův týden [i] 15:05 Sváteční slovo kazatele Jana Asszonyiho [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Zapadlí evangelíci: Modlitba pro [i] 16:30 Království oceánů: Návrat do moře [i] 17:25 Až na kraj světa: Cesta do [i] 18:15 Ptáčata [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Co se stalo s Maud? 2/6 [i] 20:00 Oběť nejvyšší [i] 21:05 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 22:00 Dým bramborové natě [i] 23:40 Nesnesitelně lehký život [i] 01:05 Californication V: A je to tu zas 7/12 [i] 01:35 Folklorika [i] 02:00 Země poledního šera [i] 02:30 O lidech z Horňácka [i] 03:30 Historie jednoho domu [i] 04:00 Přezůvky s sebou [i] 04:50 Zpívejte s námi [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Jen počkej, zajíci! [i] 06:40 Batman: Odvážný hrdina 11 [i] 07:05 Dinofroz 16 [i] 07:35 Bakugan 33 [i] 08:00 Hannah Montana navěky IV 15 [i] 08:25 Jak vycvičit draky 15 [i] 08:55 Víkend: Sněhový zázrak [i] 09:35 Dej si pohov, kámoši 2 [i] 11:25 Dnes v jednom domě 3 [i] 13:00 Údolí krásných žab [i] 14:40 Dožeň, co se dá! [i] 16:35 Kluk mojí holky [i] 18:05 Třetí patro: Dopis 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Jedna svatba, jeden pohřeb 33 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:00 Bílí zabijáci [i] 23:40 Dnes v jednom domě 3 [i] 01:00 Volejte Novu [i] 01:30 Novashopping 02:00 Výměna manželek [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:05 Andílci 146 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě: Pirátská princezna; Duhová šavle 20 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Butik myšky Minnie 22 [i] 07:40 Malá mořská víla III: Krabí král 2 [i] 08:10 Tajemství války: Tajné operace ve Vietnamu 25 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Milovník zbraní 12 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Jak se staví sen [i] 13:45 Big Ben I: Smrt v pivovaru 6 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Nový úsvit [i] 18:00 Ženy na cestách: Turecko - Dalamán [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Lovci pokladů [i] 23:15 Vyjednavač [i] 02:00 Policejní bažanti I: V potu tváře 7 [i] 02:45 Vteřiny před vraždou: Milovník zbraní 12 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru XIV: Nový úsvit [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 54/129 [i] 06:45 Inga Lindströmová: Prebudená vášeň [i] 08:40 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Čarodejnice V. 7-8/23 [i] 12:10 90210: Nová generácia II. 9-10/22 [i] 14:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 2-3/13 [i] 16:00 DOKTORKA ZOE - NOVÝ SERIÁL I. 3-4/22 [i] 17:45 Tehotné v šestnástich: Život po pôrode [i] 18:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Skutočný príbeh: Liek pre naše deti [i] 22:05 Vráťte mi dieťa! [i] 00:05 Pevné puto [i] 02:10 Skutočný príbeh: Liek pre naše deti [i] 03:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 54/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Projekt A 2 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Doctor Strange [i] 13:30 Bratři Bloomovi [i] 15:35 Krotitelé upírů [i] 17:30 Poslední loupež [i] 19:25 Bláznovství [i] 21:20 Intimní past [i] 22:55 Bestie Karla [i] 00:45 Železní andělé 1 [i] 02:25 Sofia [i] 04:00 Bratři Bloomovi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:40 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Běžecké lyžování [i] 18:30 Běžecké lyžování [i] 19:10 Zimní sporty [i] 19:15 Tenis [i] 19:45 Snooker [i] 22:55 Zimní sporty [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Lassie Did a Bad Bad Thing 11 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Earth, Wind and... Wait for It 12 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 10:00 Protiproud [i] 12:00 Dračí templáři [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 19:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 23:00 Temná zákoutí [i] 01:20 Bouře v Seattlu [i]