TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex I. 8/13 [i] 06:50 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:20 Kung Fu Panda I. 3/16 [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru 3/16 [i] 08:10 Krok za krokom V. 10/24 [i] 08:35 Olsen Twins: Na to treba dvoch Sur [i] 10:20 2 baby na mizine [i] 10:50 Dva a pol chlapa I. 1/24 [i] 11:15 Tanečná horúčka: Tajomstvo Ra [i] 13:05 Zakázaný tanec [i] 15:20 Tanec je môj život [i] 17:40 Hurikán [i] 18:25 To najlepšie z Plesu v opere [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Týždeň bez záväzkov (HD) [i] 22:30 Smrtonosná zbraň 3 [i] 00:55 Patológia [i] 02:25 Smrtonosná zbraň 3 [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Ahoj,braček!: O zatúlanej mašinke 3/28 [i] 07:00 Garfield II.: Noc zajačích papučiek [i] 07:15 Garfield II.: Planéta hydiny [i] 07:30 Dračie poviedky [i] 07:55 Flipper a Lopaka: Kryštálová jaskyňa 38/52 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Teta: Upratovanie 2/7 [i] 09:40 Arabela sa vracia 13/26 [i] 10:10 Arabela sa vracia 14/26 [i] 10:45 Berlin, Berlin: Ja ťa nemilujem, ty ma nemiluješ 23 [i] 11:45 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 12:45 On air [i] 13:15 Pošta pre teba [i] 14:15 Elisa z Rivombrosy 9/13 [i] 15:55 Hondo [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Zabíjačka [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Smrť [i] 21:55 Krajina rebelov 2/7 [i] 23:50 Hondo [i] 01:15 Elisa z Rivombrosy 9/13 [i] 02:45 Krajina rebelov 2/7 [i] 04:45 Drišľakoviny: Od Silvestra po fašiangy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:25 Správy RTVS z regiónov [i] 07:40 Clementine: Rožok a kakao [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Pravda o levoch 1/2 [i] 09:50 Ambulancia: Zubné implantáty: dokonalé riešenie? [i] 10:15 Televízny klub pre nepočujúcich [i] 10:45 Halali [i] 11:00 Remeslá pod Tatrami [i] 11:40 Slováci vo svete 2012: Švédsko - Stockholm [i] 12:10 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Spolužiak [i] 15:10 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:15 Test magazín [i] 16:25 Na ceste II.: Na ceste po Orknejách [i] 17:00 Herecké legendy [i] 17:05 Divá kačka [i] 18:45 Večerníček: Kuk a Bubu [i] 18:50 Macko Uško: Suchá strava [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Výlet pod vodu [i] 19:10 Tao Tao: Rybkin dar [i] 19:30 Nikto nie je doma: Veľký strach [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a svätojánske svetielko [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1970 - 1980 [i] 20:55 Jeden deň: Nočná služba [i] 21:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jany Oľhovej [i] 22:00 Zvieracia láska [i] 23:45 Rallye Dakar [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 My Little Pony [i] 07:25 Max Steel [i] 07:45 Billy a jeho dva psy [i] 09:30 Zbohom, Slovensko! [i] 10:45 Láska na druhom konci [i] 12:45 Sexi špinavé prachy [i] 14:45 Dievča na stráženie [i] 17:00 Zabudnutý ostrov [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Nikdy to nevzdávaj [i] 22:40 Koniec sveta [i] 01:15 Pomstiteľ [i] 02:45 KRIMI 03:10 Koniec sveta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Tak už dosť, šéfe 5 [i] 06:15 Magnum VIII. 6 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 3 [i] 08:45 Ninja Factor II. 18,19 [i] 09:30 Simpsonovci XXIII. 7 [i] 09:55 Faktor strachu V. 11 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro 5,6 [i] 11:25 Hľadá sa dom pre milionárov III. 3,4 [i] 13:05 Profesionáli 2012: Voľby 5 [i] 13:50 Ice Road Truckers III. 3,4 [i] 15:40 KRIMI [i] 16:05 Simpsonovci XXIII. 7 [i] 16:30 Slepá nespravodlivosť [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York V. 3,4 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kameňák [i] 22:30 "Poslední výkřik s Ivetou Bartošovou" [i] 00:10 TOP STAR [i] 00:30 Mestečko South Park VI. 12,13 [i] 01:20 Podrazy II. 9,10 [i] 02:05 American Dad II. 3,4 [i] 02:45 MegaDrive 9,10 [i] 03:25 Blázni v Amerike 5 [i] 03:45 Navarro IV. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 1 [i] 08:00 Posel ztracených duší III. 2 [i] 09:00 Internát VII. 4 [i] 10:40 Ztracený svět II. 14 [i] 11:40 Lovci pokladů I. 5 [i] 12:40 Lovci pokladů I. 6 [i] 13:40 Profil zločinu II. 5 [i] 14:40 Profil zločinu II. 6 [i] 15:45 Pravěk útočí IV. 3 [i] 16:45 Skuteční lidé I. 5 [i] 18:00 Skuteční lidé I. 6 [i] 19:15 Na lodi III. 15 [i] 21:00 Přinucen k boji 1 [i] 23:00 Hancock 1 [i] 00:45 Přinucen k boji 1 [i] 02:25 Posel ztracených duší III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 06:25 Jízda: Časové bubliny [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 09:05 Krizové situace pod kontrolou: Přístavy v Los Angeles [i] 09:55 Opravdový podvod 5 [i] 10:25 Opravdový podvod 6 [i] 10:50 Ben Earl: mistr triků: Zločin [i] 11:40 Ben Earl: mistr triků: Umění [i] 12:35 Ben Earl: mistr triků 3 [i] 13:30 Ben Earl: mistr triků 4 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 16:15 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 17:10 Kluci z autobazaru: Sledování vozu Monte Carlo [i] 17:40 Kluci z autobazaru: Výlet do Hamptons [i] 18:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Závan minulosti [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Cenný nález ve stodole či naopak? [i] 19:00 Pátá rychlost 7 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 22:00 Superjachty: Icon [i] 23:00 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 1 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 2 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 02:50 Superjachty: Icon [i] 03:45 Rození obchodníci: Lamborghini Urraco [i] 04:40 Kluci z autobazaru: Sledování vozu Monte Carlo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Hobby naší doby [i] 06:50 Okouzlení III 35/52 [i] 07:45 Na cestě po Dubaji [i] 08:10 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna v Semaforu [i] 09:00 Pošta pro tebe [i] 10:00 Případy detektiva Murdocha VI: Murdoch na rohu 3/13 [i] 10:45 Druhý dech: Rekreační středisko pro krávy 3/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Paví pírko [i] 14:40 Perly a růže [i] 15:15 Hercule Poirot X [i] 16:50 Poklad byzantského kupce [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:10 Vesničko má středisková [i] 22:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Hořčice mi stoupá do nosu [i] 00:30 Bílá ruka 1/2 [i] 02:00 Banánové perličky [i] 02:30 Přes nový práh [i] 02:55 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:20 Kuchařská pohotovost [i] 03:45 Magie v ulicích III. [i] 04:05 Bydlení je hra [i] 04:30 Sváteční slovo místoděkana karvinského děkanátu Daniela Víchy [i] 04:35 Malá farma: Kravské odcházení [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VI: Svatba River Songové 13/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:35 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Virtuální venkov [i] 09:30 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Vesnicopis [i] 10:45 Neobyčejné ženy: Audrey Hepburnová [i] 11:40 Velká vlastenecká válka: Kyjev 1941 [i] 12:30 Kariéra Hermanna Göringa 2/3 [i] 13:25 Babylon [i] 13:55 Rodinný lékař [i] 15:30 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 16:25 Kamera na cestách: Francouzské [i] 17:20 Zázračná planeta: Tučňáci - život z blízka: První krůčky 2/3 [i] 18:15 Ptáčata [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Počesku [i] 19:05 Co se stalo s Maud? 1/6 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Bitvy starověku [i] 20:45 Moonraker [i] 22:50 Pět minut v nebi [i] 00:15 Malá Velká Británie [i] 00:45 Láska v hrobě [i] 02:05 Národní klenoty [i] 02:30 Zapadlí evangelíci: Dvojí pohled [i] 02:55 Malí mistři [i] 03:20 Přezůvky s sebou [i] 04:15 Medailon Františka Okénky [i] 04:40 Kapela na cestách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Jen počkej, zajíci! [i] 06:40 Batman: Odvážný hrdina 10 [i] 07:05 Bakugan 32 [i] 07:25 Tučnáci z Madagaskaru III 11 [i] 07:55 Hvězdné tolary [i] 09:00 Harry a Hendersonovi [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:25 Zatykač na královnu [i] 14:10 Výměna manželek [i] 15:25 Bláznivá runway [i] 17:40 Pravá blondýnka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bláznivá, zatracená láska [i] 22:30 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 00:20 Rudý písek [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: Ztratil jsem paměť [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:20 Andílci 145 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě: Záchrana Korálové zátoky; Uloupená truhla pokladů 19 [i] 07:25 Mickeyho klubík III: Goofyho myška-myslič 21 [i] 07:55 Malá mořská víla III: Pařát 1 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Hawaii 5-0 II: Úmrtí v rodině 23 [i] 10:45 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho? [i] 12:40 Vrah skrývá tvář [i] 14:45 Big Ben I: Smrt u oltáře 5 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIV: Nedokonale dokonalé vraždy [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Twilight sága: Zatmění [i] 22:55 Počítání mrtvých [i] 01:35 Moucha [i] 03:25 Vraždy v Midsomeru XIV: Nedokonale dokonalé vraždy [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Na streche [i] 05:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 53/129 [i] 07:10 IQ [i] 09:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Čarodejnice V. 5-6/23 [i] 12:20 V siedmom nebi V. 21-22/22 [i] 14:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej II., III. 22/22, 1/13 [i] 16:10 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 18:00 V údolí divých ruží: Cesta ku šťastiu [i] 20:00 Inga Lindströmová: Prebudená vášeň [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Od zajtra budeme snívať spoločne [i] 00:00 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 01:35 V údolí divých ruží: Cesta ku šťastiu [i] 03:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 53/129 [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Projekt A [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pán zlodějů [i] 13:50 Náhradnice [i] 15:30 Orbit [i] 17:10 Zbláznit se z peněz [i] 18:50 Sedm mečů [i] 21:25 Sofia [i] 23:05 Železní andělé 1 [i] 00:55 Halloween 2 [i] 02:35 Nebezpečná kořist [i] 04:15 Svítání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:40 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 15:15 Biatlon [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Možná to tak bylo 2 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Six Feet Under the Sea 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 10:00 Dobrá manželka 3: Diplomatická imunita 6 [i] 11:00 Dobrá manželka 3: Nařízení vlády 13224 7 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Odložení popravy 8 [i] 13:00 Dobrá manželka 3: Whisky, tango, foxtrot 9 [i] 14:00 Dobrá manželka 3: Být rodičem není snadné 10 [i] 15:00 Denní světlo [i] 17:10 Protiproud [i] 19:00 Dračí templáři [i] 21:00 Temná zákoutí [i] 23:20 Spy Game [i] 02:00 Pro mě není bratr [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Nejhorší světové katastrofy: Tornáda a cyklony 10 [i] 06:00 Ledová patrola 1 [i] 07:00 Neviditelné světy 3 [i] 08:00 Vražedných šedesát 4 [i] 08:30 Vražedných šedesát 5 [i] 09:05 Jurské bojiště 1 [i] 09:55 Pouště a život 6 [i] 10:55 Edvardovský hmyz ve filmu0 [i] 12:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 1 [i] 13:00 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle 1