Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 10:10 Svokra - NOVÁ SHOW [i] 11:15 Komisár Rex I. 8/13 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 3/14 [i] 13:15 NCIS: Los Angeles I. 13/24 [i] 14:10 Monk I. 10/13 [i] 15:05 Krok za krokom V. 10/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Slunce, seno, erotika [i] 22:40 AKČNÝ PIATOK: Okrsok 13: Ultimátum [i] 00:40 Kobra 11 XV. 3/14 [i] 01:35 NCIS: Los Angeles I. 13/24 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 03:10 Monk I. 10/13 [i] 03:55 2 baby na mizine [i] 04:15 Kobra 11 XV. 3/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Sila lásky V. 266 [i] 06:30 McLeodove dcéry 8 [i] 07:15 Medicopter 117: V nesprávnom čase na nesprávnom mieste [i] 08:00 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Počasie [i] 09:10 Podvodníci v akcii IX 3/10 [i] 09:45 Geo report: Jordánsko: dynastia koní [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Občan za dverami [i] 14:35 Reportéri [i] 15:15 Asijina voľba 88/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii IX 4/10 [i] 16:50 Geo report: Ostrovy Halligen - medzi búrkou a prílivom [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 21:20 "Jak básníci přicházejí o iluze" [i] 23:00 Nikto nie je dokonalý [i] 00:00 Medicopter 117: V nesprávnom čase na nesprávnom mieste [i] 00:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:05 Drišľakoviny [i] 04:30 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 O popletenej víle [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Nám záleží [i] 09:05 Najriskantnejšie technické operácie: Plávajúca plošina [i] 10:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:25 Na ceste viery [i] 10:55 Fokus právo "N" [i] 11:40 Spektrum vedy: Ako sa ľudia rozhodujú [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Veľká spomienka [i] 13:20 Večer pod lampou [i] 15:30 Jastrabka [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 16:30 Kultúrna pasovačka [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 (Ne)celebrity: Ingrid Papajová [i] 18:45 Večerníček: Kuk a Bubu [i] 18:50 Macko Uško: Kto to dokáže [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Terénny beh [i] 19:05 Tao Tao: Malý psík a veľká kosť [i] 19:30 Nikto nie je doma: Veľká hra [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a šarkan Jachym [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Pravda o levoch 1/2 [i] 20:55 Família: Bez otca aj mamy... [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Lúpež po taliansky [i] 23:10 Rallye Dakar [i] 23:35 BJD The Illusions Trio feat. Tatiana Hicová (Slovensko) [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:05 DA VINCI [i] 07:35 PÁLI VÁM TO? [i] 08:05 TOP STAR [i] 08:25 Súdna sieň: Matka sa v hrobe obracia [i] 09:20 Súdna sieň: Kongo [i] 10:15 Súdna sieň: Šikana nevlastného brata [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti VII. 5 [i] 14:00 Podvodníci III. 8 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 8 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: "Autoumyvárka" vo dvore [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kameňák [i] 22:40 Rocky II. [i] 01:10 Sexi párty 3: Nováčik [i] 02:45 Čistič [i] 04:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 8 [i] 04:55 Áno, šéfe Veľká Británia 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Tak už dosť, šéfe 4 [i] 06:15 Takešiho hrad 18,19 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 9 [i] 09:15 Magnum VIII. 6 [i] 10:05 Akty X V. 8 [i] 10:55 Modrí templári II. 9 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 9 [i] 12:35 Profesionáli 2012: Abstinentské školenie 9 [i] 13:10 Simpsonovci X. 12,13 [i] 14:05 MacGyver 38 [i] 15:00 Akty X V. 9 [i] 15:50 Kutyil s.r.o.: "Helovín" 27 [i] 16:25 Simpsonovci X. 12,13 [i] 17:20 Tak už dosť, šéfe 5 [i] 18:20 Kosti VII. 5 [i] 19:15 Profesionáli 2012: Abstinentské školenie 9 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Rocky II. [i] 22:40 Mafstory: Klub mafiánskych žien, Tehotná Katka 7,8 [i] 00:35 Modrí templári II. 9 [i] 01:20 MacGyver 38 [i] 02:10 American Dad II. 1,2/10 [i] 02:45 MegaDrive 7,8 [i] 03:25 Blázni v Amerike 4 [i] 04:00 Navarro IV. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 4 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 11 [i] 08:55 Vražedná čísla II. 8 [i] 09:50 Vlčí mládě II. 11 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 11:40 Drzá Jordan V. 5 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 12 [i] 13:35 Vražedná čísla II. 9 [i] 14:30 CSI: New York IX. 12 [i] 15:25 Drzá Jordan V. 6 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 17:15 Vlčí mládě II. 12 [i] 18:10 Vražedná čísla II. 10 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 11 [i] 20:00 CSI: New York IX. 13 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 22:00 Zákon ulice 1 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 00:45 Havaj 5-0 I. 13 [i] 01:35 Zákon ulice 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 06:00 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 07:15 Nutné k přežití: Belize [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Mrtví muži nemohou těžit zlato [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zamilovaný pohled [i] 09:55 Americké zbraně: Barrett upravený na zakázku/revolver Colt Walker [i] 10:50 Jak to dělají? 6 [i] 11:15 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 11:40 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 12:35 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 13:30 Opravna vraků: Camaro [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 15:20 Stodola plná peněz: Není proč bojovat [i] 15:50 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Pěstí do obličeje [i] 17:10 Nutné k přežití: Oregon [i] 18:05 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 19:00 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 19:30 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 20:00 Hrůzné okamžiky: Tsunami na Štěpána [i] 21:00 Nejlepší policisté 2 [i] 22:00 Ve světě gangsterů: Gang Commandos [i] 23:00 Strašení: Krvavé vize [i] 00:00 Strašení: Neklidný hrob [i] 00:55 Hrůzné okamžiky: Tsunami na Štěpána [i] 01:50 Nejlepší policisté 2 [i] 02:50 Ve světě gangsterů: Gang Commandos [i] 03:50 Strašení: Krvavé vize [i] 04:45 Jak to dělají? 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Zoufalé a marné 15/32 [i] 09:45 Listonošky [i] 10:05 Abeceda H plus [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji 2/8 [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:10 Postřehy odjinud [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Kravské odcházení [i] 17:05 Besipky: Pod vlivem [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Ztracený syn 1/22 [i] 20:55 13. komnata Dagmar Patrasové [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Když jdou na mužskýho léta... [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:35 Kriminálka Paříž: Fantóm 86/92 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Postřehy odjinud [i] 01:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VI: Zavíračka 12/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sága života: Neznámý svět [i] 10:00 Vesmír: Den, kdy zmizel Měsíc [i] 10:45 Země poledního šera [i] 11:10 Tyranosauří smečky 2/2 [i] 12:05 Království divočiny: Láska a smrt v jedné noci [i] 12:35 Chcete mě? ZJ [i] 13:05 Až na kraj světa: Ztracení afghánští Buddhové [i] 14:00 Džínová planeta [i] 14:55 Riskantní mise speciálních jednotek 2/4 [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Stan v Astaně [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Tibetská železnice [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI: Svatba River Songové 13/13 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tučňáci - život z blízka: První krůčky 2/3 [i] 21:00 Sága života: Lennart Nilsson - fotograf a filmař [i] 22:00 Hezké chvilky bez záruky [i] 23:55 Přežij! [i] 01:30 Evropa dnes [i] 01:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 02:20 Bitevní pole domácích prací [i] 02:50 Přezůvky s sebou [i] 03:40 Dotek lidských rukou [i] 04:05 Ďáblova bible [i] 04:30 Magie v ulicích [i] 04:45 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2526 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zabiju tě! 462 [i] 11:00 Krok za krokem 19 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 12 [i] 12:45 Vzpomínky 12 [i] 13:40 Beze stopy 2 [i] 14:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Opičí láska 3 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Smuteční piknik 140 [i] 16:30 Krok za krokem 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 21 [i] 18:30 Ulice 2527 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 23:00 Podnájemník [i] 00:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Opičí láska 3 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Odložené případy IV: Běsnění [i] 02:40 Smallville X 20 [i] 03:20 Kriminálka Las Vegas 21 [i] 04:20 Andílci 144 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk III: Tajná láska 22 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VII: Vražda v nemocnici 18 [i] 08:10 Alf IV: Budoucnost s otazníkem 18 [i] 08:40 Slunečno, místy vraždy I: Kořist 11 [i] 09:35 To je vražda, napsala VII: Balada pro Blue Lady 9 [i] 10:35 Policie Hamburk III: Pojišťovací podvod 23 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Zapomenutí lidé 5 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracený syn 10 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Starý mrzout 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Výhoda domácího hřiště [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Vraždy v Yorkshiru: 1980 [i] 01:30 Duel Frost - Nixon [i] 03:50 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracený syn 10 [i] 04:35 Walker, Texas Ranger VI: Zapomenutí lidé 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 10/160 [i] 06:25 Rebeli II. 225/225 [i] 07:10 Túžba tela 106/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 129 [i] 10:35 Sila 92 [i] 11:25 V objatí hodvábu 88/200 [i] 12:30 Doňa Barbara 16-17/190 [i] 14:25 V siedmom nebi V. 20/22 [i] 15:15 Nespútaný anjel 36/194 [i] 16:15 Keď budeš moja 17-18/238 [i] 18:00 4 svadby - finále [i] 18:50 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 Zakázaný tanec [i] 22:40 Nádherné bytosti [i] 00:55 IQ [i] 02:25 Spomienka na smrť [i] 03:50 Skvelý deň [i] 04:25 4 svadby - finále [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Milenci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zašlá sláva Marca Pease [i] 13:40 Poslední polibek [i] 15:35 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 17:15 Obyčejní hrdinové [i] 19:15 Svítání [i] 21:00 Nebezpečná kořist [i] 22:50 Halloween 2 [i] 00:35 Černá Dahlia [i] 02:30 Symbol smrti [i] 04:20 Surfařská svoboda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:40 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Tenis [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Možná to tak bylo 2 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 1: Mlha ve strašidelném domě / Mimozemské UFO 7 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Černá a modrá 6 [i] 09:20 Dobrá manželka 3: Whisky, tango, foxtrot 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Lassie Did a Bad Bad Thing 11 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Klub osamělých srdcí 7 [i] 15:20 Dobrá manželka 3: Být rodičem není snadné 10 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Earth, Wind and... Wait for It 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 20:20 Městečko Haven 1: Karty jsou rozdány 10 [i] 21:20 Koumáci [i] 23:20 Denní světlo [i] 01:30 Městečko Haven 1: Karty jsou rozdány 10 [i] 02:30 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 03:20 Po stopách legend 1: Archa úmluvy/ Mayský mluvící kříž 1 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 2: Klub osamělých srdcí 7