TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 10:05 Zámena manželiek [i] 11:15 Komisár Rex I. 7/13 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 13:15 NCIS: Los Angeles I. 12/24 [i] 14:10 Monk I. 9/13 [i] 15:05 Krok za krokom V. 9/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 23/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Zámena manželiek - PREMIÉRA [i] 21:35 Svokra - NOVÁ SHOW [i] 22:45 Dva a pol chlapa X. 23/23 [i] 23:15 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 24/24 [i] 00:10 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 01:05 NCIS: Los Angeles I. 12/24 [i] 01:55 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 24/24 [i] 02:40 Monk I. 9/13 [i] 03:25 Komisár Rex I. 7/13 [i] 04:10 Kobra 11 XV. 2/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Sila lásky V. 265 [i] 06:30 McLeodove dcéry 7 [i] 07:15 Medicopter 117: Ohňostroj [i] 08:00 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Počasie [i] 09:15 Geo report: Jenny - doktorka netopierov [i] 10:05 Podvodníci v akcii IX 2/10 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:15 Asijina voľba 87/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii IX 3/10 [i] 16:50 Geo report: Jordánsko: dynastia koní [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Spev vetra [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Dobrý policajt 2/2 [i] 00:00 Medicopter 117: Ohňostroj [i] 00:45 Autosalón [i] 01:10 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky V. 265 [i] 03:50 Asijina voľba 87/88 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Kony Expres [i] 09:00 Slovenské kino: Hra na dieťa [i] 09:55 Hľadanie stratených svetov: Matej a Beatrica [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:35 Pred rokmi... [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Ľahký kabát mladosti [i] 13:45 Bakalárske návraty 1998: To dieťa má uši všade [i] 14:30 Folklórne slávnosti pod Kráľovou hoľou 2012 [i] 14:45 Senior klub [i] 15:25 Cesta [i] 15:50 Na ceste viery [i] 16:20 Portréty Rómov : Jana [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Kuk a Bubu [i] 18:50 Macko Uško: Iskrička [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Zelené chodníčky [i] 19:05 Tao Tao: Dúhový vták [i] 19:30 Nikto nie je doma: Veľké divadlo [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a turecký duch Abdulláh [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Plávajúca plošina [i] 20:55 Spektrum vedy: Ako sa ľudia rozhodujú [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Večer pod lampou [i] 23:50 Rallye Dakar [i] 00:20 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Oklahomský bombový atentátnik [i] 00:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Ku Klux Klan [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Áno, šéfe Veľká Británia 6 [i] 05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:05 DA VINCI [i] 07:40 PÁLI VÁM TO? [i] 08:05 TOP STAR [i] 08:30 Súdna sieň: S mamou to nevydržím! [i] 09:20 Súdna sieň: Rozvod s gaunerom [i] 10:15 Súdna sieň: Hanbím sa za syna [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti VIII. 3 [i] 14:00 Podvodníci III. 7 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 7 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Nakazil ostatné deti [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Vikingovia [i] 23:10 "Spiknutie" [i] 01:00 KRIMI 01:25 American Horror Story 1/12 [i] 02:15 "Spiknutie" [i] 03:40 Vikingovia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Tak už dosť, šéfe 3 [i] 06:10 Takešiho hrad 16,17 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 8 [i] 09:15 Magnum VIII. 5 [i] 10:05 Akty X V. 7 [i] 10:50 Modrí templári II. 8 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 8 [i] 12:35 Profesionáli 2012: Áno, šéfka! 8 [i] 13:15 Simpsonovci X. 10,11 [i] 14:10 MacGyver 37 [i] 15:05 Akty X V. 8 [i] 15:55 Kutyil s.r.o.: Černoško 26 [i] 16:30 Simpsonovci X. 10,11 [i] 17:25 Tak už dosť, šéfe 4 [i] 18:25 Kosti VIII. 4 [i] 19:15 Profesionáli 2012: Áno, šéfka! 8 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 7 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 15 [i] 22:10 Hawaii 5.0 II. 20 [i] 23:00 American Horror Story I. 1/12 [i] 00:00 Modrí templári II. 8 [i] 00:50 MacGyver 37 [i] 01:40 Sladký život PLAYMATE: V. - PREMIÉRA 2,3 [i] 02:30 Navarro VII. 3 [i] 04:00 Navarro IV. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 3 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 10 [i] 08:55 Vražedná čísla II. 6 [i] 09:50 Vlčí mládě II. 10 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 19 [i] 11:40 Drzá Jordan V. 4 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 11 [i] 13:35 Vražedná čísla II. 7 [i] 14:30 CSI: New York IX. 11 [i] 15:25 Drzá Jordan V. 5 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 17:15 Vlčí mládě II. 11 [i] 18:10 Vražedná čísla II. 8 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 9 [i] 20:00 CSI: New York IX. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 07:15 Nutné k přežití: Turecko [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Stres ze zlata [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Vrtej nebo zahyneš [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Bouře [i] 10:50 Jak to dělají? 5 [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Bentley Continental GT Speed [i] 11:40 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Snižování počtů [i] 14:25 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 15:20 Zlatá horečka: královna diamantů [i] 17:10 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 18:05 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 19:00 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 19:30 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 21:00 Stodola plná peněz: Není proč bojovat [i] 21:30 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 22:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Třeba pokračovat [i] 23:00 Auto versus divočina: Kdo je vítězem? Auto versus divočina [i] 00:00 Nic osobního: Zrada u silnice [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 01:50 Stodola plná peněz: Není proč bojovat [i] 02:20 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 02:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Třeba pokračovat [i] 03:50 Auto versus divočina: Kdo je vítězem? Auto versus divočina [i] 04:45 Jak to dělají? 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Říkej mi Kate 14/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Příběhy slavných - Vladimír Menšík [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Zoufalý otec 2/62 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho: Vysvobození 2/2 [i] 00:05 MI5 10/16 [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Rozsudek [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Bláznivé lásky: Nezadržitelné šílení 11/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času VI: Božský komplex 11/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jako zabít ptáčka [i] 11:05 Architektura: Jean Prouve: Rodinný dům 26/45 [i] 11:35 Letecké katastrofy: Selhání pilota [i] 12:20 Nacistická výprava na Střechu světa [i] 13:15 Vesnicopis [i] 13:35 Národní klenoty [i] 14:00 Mýty a fakta historie: Bitvy starověku [i] 14:45 Postřehy odjinud [i] 14:50 Neandrtálský kód 2/2 [i] 15:40 Tyranosauří smečky 2/2 [i] 16:35 Království oceánů: Život na útesu [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Zázračná planeta: Tučňáci - život z blízka: Cesta 1/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI: Zavíračka 12/13 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Královny savany - krásné a nezkrotné: Vrah za dveřmi 6/6 [i] 21:00 Hospoda na mýtince [i] 22:45 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 00:35 Andělé v Americe: Milénium se blíží: In vitro 2/6 [i] 01:25 Nedej se: Stromy pro život [i] 01:55 Chcete je? ZJ [i] 02:00 Náš venkov: Na cestě k sobě [i] 02:25 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 02:50 Dokud nás Bůh nerozdělí [i] 03:20 Přezůvky s sebou [i] 04:10 Na dobrou noc [i] 04:45 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2525 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Mrtvý v hotelu 4 [i] 11:00 Krok za krokem 18 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 11 [i] 12:45 Vzpomínky 11 [i] 13:40 Beze stopy 1 [i] 14:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Obrazy 2 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Jde o život 139 [i] 16:30 Krok za krokem 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 20 [i] 18:30 Ulice 2526 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zabiju tě! 462 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:05 Cizinec [i] 23:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Obrazy 2 [i] 00:40 Smallville X 19 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Kriminálka Las Vegas 20 [i] 02:35 Áčko: Druhý život ve vězení [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:05 Andílci 143 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk III: Jasminin případ 21 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VII: Přímou čarou na smrt 17 [i] 08:10 Alf IV: Duchovní pastýř 17 [i] 08:40 Slunečno, místy vraždy I: Milionový kůň 10 [i] 09:35 To je vražda, napsala VII: Velká Twainova loupež 8 [i] 10:35 Policie Hamburk III: Tajná láska 22 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Lucas 2/2 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy V: Zázračné uzdravení 9 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Chlapec za oknem 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Zatímco jsi spal [i] 22:35 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Dům panenek 4 [i] 23:35 Myšlenky zločince II 23 [i] 00:30 Slunečno, místy vraždy II: Ztráty a nálezy 3 [i] 01:20 Doktor z hor: Nové příběhy V: Zázračné uzdravení 9 [i] 02:05 Walker, Texas Ranger VI: Lucas 2/2 [i] 02:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Dům panenek 4 [i] 03:35 Receptář prima nápadů [i] 04:25 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 9/160 [i] 06:20 Rebeli II. 224/225 [i] 07:10 Túžba tela 105/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 128 [i] 10:35 Sila 91 [i] 11:25 V objatí hodvábu 87/200 [i] 12:30 Doňa Barbara 14-15/190 [i] 14:25 V siedmom nebi V. 19/22 [i] 15:15 Nespútaný anjel 35/194 [i] 16:15 Keď budeš moja 15-16/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 18:55 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÁ SÉRIA II. 4/15 [i] 21:35 Sila 92 [i] 22:30 Perla Orientu 129 [i] 23:25 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 8/22 [i] 00:15 Sestrička Jackie III. 8/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:25 4 svadby [i] 02:05 Skvelý deň [i] 02:40 Klinika Mercy 8/22 [i] 03:25 Sestrička Jackie III. 8/12 [i] 03:50 Smotánka [i] 04:20 Máša 36/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ohnivá smršť [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Milionářský expres [i] 14:00 Na území žen [i] 15:50 Zašlá sláva Marca Pease [i] 17:20 Poslední polibek [i] 19:10 Surfařská svoboda [i] 20:50 Symbol smrti [i] 22:50 Černá Dahlia [i] 00:55 Clerks 2: Muži za pultem [i] 02:30 Mezi nepřáteli [i] 04:15 Atentát na střední [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:40 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Tenis [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 19:15 Tenis [i] 19:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program