TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:45 Svokra - NOVÁ SHOW [i] 10:45 Komisár Rex I. 6/13 [i] 11:45 Kobra 11 XV. 1/14 [i] 12:40 NCIS: Los Angeles I. 11/24 [i] 13:30 Dr. House VII. 23/23 [i] 14:20 Monk I. 8/13 [i] 15:05 Krok za krokom V. 8/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 22/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Nádherné bytosti [i] 23:00 Dva a pol chlapa X. 22/23 [i] 23:25 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 23/24 [i] 00:20 Kobra 11 XV. 1/14 [i] 01:20 NCIS: Los Angeles I. 11/24 [i] 02:00 Dr. House VII. 23/23 [i] 02:45 Monk I. 8/13 [i] 03:25 Komisár Rex I. 6/13 [i] 04:15 Kobra 11 XV. 1/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Sila lásky V. 264 [i] 06:50 McLeodove dcéry 6 [i] 07:35 Medicopter 117: Zasypaní [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Podvodníci v akcii IX 1/10 [i] 09:45 Geo report: Arménsko - krajina rajského ovocia [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé bríbehy s Katkou Brychtovou: Autorita [i] 15:15 Asijina voľba 86/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii IX 2/10 [i] 16:50 Geo report: Jenny - doktorka netopierov [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Muž v tieni [i] 21:50 Pohľad spoločnosti Parallax [i] 23:30 Medicopter 117: Zasypaní [i] 00:15 Reportéri [i] 00:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vinný nevinný [i] 01:10 Dámsky klub [i] 02:40 Sila lásky V. 264 [i] 03:45 Asijina voľba 86/88 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: King Kong Boogie [i] 09:00 Stratená ponorka - tragédia K 129 [i] 09:45 Koniari sveta: Wakiovia [i] 10:15 Rusínsky magazín [i] 10:40 Fokus zdravie "N" [i] 11:25 Ambulancia: Zubné implantáty: dokonalé riešenie? [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Fašiangová veselica [i] 13:10 Portrét Doriana Graya 2/2 [i] 14:15 Peter Nagy kedysi a dnes [i] 15:20 VAT - Veda a technika: Počasie v roku 2014 [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Good Angels Košice 2014: Euroliga 2014: Good Angels Košice - Kayserispor [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovenské kino: Hra na dieťa [i] 21:00 Hľadanie stratených svetov: Matej a Beatrica [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 "Proč?" [i] 23:30 Rallye Dakar [i] 23:55 Profesionál [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 DA VINCI [i] 07:30 PÁLI VÁM TO? [i] 08:00 TOP STAR [i] 08:20 Súdna sieň: Takmer ideálny manžel [i] 09:10 Súdna sieň: Pes baskervillský [i] 10:05 Súdna sieň: Vydieraš ma vlastným synom [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti VII. 3 [i] 14:00 Podvodníci III. 6 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 6 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Spanštel si [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Vikingovia [i] 22:15 Vtierka Castle V. 19 [i] 23:05 Kosti VII. 3 [i] 00:05 Vtierka Castle V. 19 [i] 00:55 Podvodníci III. 6 [i] 01:40 KRIMI 02:00 Zákon ulice [i] 03:40 Vikingovia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Tak už dosť, šéfe 2 [i] 06:10 Takešiho hrad 14,15 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 7 [i] 09:15 Magnum VIII. 4 [i] 10:05 Akty X V. 6 [i] 10:50 Modrí templári II. 7 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 7 [i] 12:35 Profesionáli 2012: Preteky chrtov 7 [i] 13:20 Simpsonovci X. 8 [i] 13:50 MacGyver 36 [i] 14:50 Akty X V. 7 [i] 15:40 Kutyil s.r.o.: Sociálne dávky 25 [i] 16:20 Simpsonovci X. 8,9 [i] 17:20 Tak už dosť, šéfe 3 [i] 18:20 Kosti VII. 4 [i] 19:15 Profesionáli 2012: Preteky chrtov 7 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VIII. 3,4 [i] 22:10 Mafstory: Liečba šokom, Pitbull Banán 5,6 [i] 00:00 Modrí templári II. 7 [i] 00:50 MacGyver 36 [i] 01:40 Sladký život PLAYMATE: IV. 13/13 [i] 02:05 Sladký život PLAYMATE: V. - PREMIÉRA 1/21 [i] 02:30 Navarro VII. 2 [i] 04:00 Navarro IV. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 2 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 9 [i] 08:55 Vražedná čísla II. 4 [i] 09:55 Vlčí mládě II. 9 [i] 10:50 Posel ztracených duší IV. 18 [i] 11:45 Drzá Jordan V. 3 [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 10 [i] 13:40 Vražedná čísla II. 5 [i] 14:35 CSI: New York IX. 10 [i] 15:30 Drzá Jordan V. 4 [i] 16:25 Posel ztracených duší IV. 19 [i] 17:20 Vlčí mládě II. 10 [i] 18:15 Vražedná čísla II. 6 [i] 19:10 Vražedná čísla II. 7 [i] 20:05 CSI: New York IX. 11 [i] 21:00 No Limit I. 2 [i] 22:10 CSI: New York VIII. 9 [i] 23:10 Myšlenky zločince VII. 19 [i] 00:05 Myšlenky zločince VII. 20 [i] 00:55 No Limit I. 2 [i] 02:00 CSI: New York VIII. 9 [i] 02:45 Myšlenky zločince VII. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 06:00 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 06:25 Králové aukcí 26 [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 07:15 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 08:10 Potápění za zlatem – pod ledem: K jedinému cíli [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Na šikmé ploše [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Paličův poslední pokus [i] 10:50 Jak to dělají? 4 [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Jaguar F-Type [i] 11:40 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 12:35 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Skvělá Impala [i] 14:25 Opravna vraků 2013: Billův Mustang Fastback z roku 1965 [i] 15:20 Berte to jako varování: Nespočetné vynálezy [i] 16:15 Auto versus divočina: Pobřeží pirátů [i] 17:10 Nutné k přežití: Belize [i] 18:05 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 19:00 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 19:30 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 20:00 Zlatá horečka: královna diamantů [i] 22:00 Zlato z džungle: Obchod s ďáblem [i] 23:00 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 00:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Na co jsem se to dal? [i] 00:55 Zlatá horečka: královna diamantů [i] 02:50 Zlato z džungle: Obchod s ďáblem [i] 03:50 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 04:45 Jak to dělají? 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Selátko na rožni [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Druhá šance 13/32 [i] 09:45 Toulavá kamera [i] 10:10 Postřehy odjinud [i] 10:20 Polopatě [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Jed 2/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Popelka a její družina 85/92 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Přepadení [i] 22:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Návštěvní den Miloslava Šimka a [i] 23:15 Tělo jako důkaz III: Únos - 2. část 2/13 [i] 00:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Rozsudek [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Rok, který nadejde 10/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času VI: Dívka, která čekala 10/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Královny savany - krásné a nezkrotné: Moji drazí sousedé 5/6 [i] 09:55 Neobyčejné ženy: Hedy Lamarrová [i] 10:45 Kariéra Hermanna Göringa 2/3 [i] 11:40 Náš venkov: Na cestě k sobě [i] 12:10 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Folklorika [i] 13:15 Uchem jehly [i] 13:45 První čínský kosmonaut [i] 14:40 Evropa dnes [i] 15:05 Džínová planeta [i] 16:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:30 Sága života: Neznámý svět [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Až na kraj světa: Ztracení afghánští Buddhové [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI: Božský komplex 11/13 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Francouzské [i] 21:00 Na cestě po Dubaji [i] 21:30 Kanadská soda [i] 21:55 Zatracení [i] 23:35 Černá zmije IV: Polní soud 2/6 [i] 00:05 Láska v hrobě [i] 01:25 Chcete mě? ZJ [i] 01:50 Babylon [i] 02:20 Zapadlí evangelíci: Dvojí pohled [i] 02:45 Pod plachtou [i] 03:15 Přezůvky s sebou [i] 04:05 Brněnské kolo [i] 04:45 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2524 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Blecha v kožichu 461 [i] 11:00 Krok za krokem 17 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 10 [i] 12:45 Vzpomínky 10 [i] 13:35 Odložené případy VII: Rána 22 [i] 14:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Krvavé zlato 1 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Vabank 138 [i] 16:30 Krok za krokem 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 19 [i] 18:30 Ulice 2525 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Mrtvý v hotelu 4 [i] 21:20 Mentalista IV: Růžové šampaňské na ledu 19 [i] 22:10 Hon na Šakala [i] 00:15 Odložené případy VII: Rána 22 [i] 01:05 Smallville X 18 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Kriminálka Las Vegas 19 [i] 03:00 Áčko: Mistři triků [i] 04:10 Andílci 142 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk III: Nebezpečný chat 20 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VII: Hon na lišku 16 [i] 08:10 Alf IV: Umělecká kariéra 16 [i] 08:40 Slunečno, místy vraždy I: Prokletá kytara 9 [i] 09:35 To je vražda, napsala VII: Návrat Prestona Gilese 7 [i] 10:35 Policie Hamburk III: Jasminin případ 21 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Lucas 1/2 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy V: Čas na změnu 8 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Sen se rozplynul 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Horečka 235 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Kriminálka Stuttgart IV: Němé oběti 17 [i] 23:50 Myšlenky zločince II 22 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny IV: V přímém přenosu 12 [i] 01:50 Doktor z hor: Nové příběhy V: Čas na změnu 8 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger VI: Lucas 1/2 [i] 03:20 Kriminálka Stuttgart IV: Němé oběti 17 [i] 04:05 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 8/160 [i] 06:25 Rebeli II. 223/225 [i] 07:15 Túžba tela 104/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 127 [i] 10:35 Sila 90 [i] 11:25 V objatí hodvábu 86/200 [i] 12:30 Doňa Barbara 12-13/190 [i] 14:30 V siedmom nebi V. 18/22 [i] 15:20 Nespútaný anjel 34/194 [i] 16:15 Keď budeš moja 13-14/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 18:50 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 Odložený prípad V. 14/18 [i] 21:35 Sila 91 [i] 22:30 Perla Orientu 128 [i] 23:25 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 7/22 [i] 00:15 Sestrička Jackie III. 7/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 4 svadby [i] 02:00 Skvelý deň [i] 02:35 Klinika Mercy 7/22 [i] 03:15 Sestrička Jackie III. 7/12 [i] 03:40 Smotánka [i] 04:20 Máša 35/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Poslední čas na lásku [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední píseň [i] 14:05 Sladkých sedmnáct [i] 15:50 Milionářský expres [i] 17:45 Na území žen [i] 19:30 Atentát na střední [i] 21:10 Mezi nepřáteli [i] 23:05 Clerks 2: Muži za pultem [i] 00:45 Profesionál [i] 02:15 Síla diamantů [i] 03:50 Máš padáka! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:40 Tenis [i] 14:30 Motorsport [i] 14:45 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Soudný den 12 [i]