Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:45 Zámena manželiek [i] 10:45 Komisár Rex I. 5/13 [i] 11:40 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 12:40 NCIS: Los Angeles I. 10/24 [i] 13:30 Dr. House VII. 22/23 [i] 14:20 Monk I. 7/13 [i] 15:05 Krok za krokom V. 7/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 21/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Zámena manželiek - PREMIÉRA [i] 21:35 Svokra - NOVÁ SHOW [i] 22:50 Dva a pol chlapa X. 21/23 [i] 23:20 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 22/24 [i] 00:15 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 01:15 NCIS: Los Angeles I. 10/24 [i] 02:00 Dr. House VII. 22/23 [i] 02:45 Monk I. 7/13 [i] 03:25 Komisár Rex I. 5/13 [i] 04:10 Kobra 11 XIV. 14/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Sila lásky V. 263 [i] 06:40 McLeodove dcéry 5 [i] 07:25 Medicopter 117: Úder blesku [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Podvodníci v akcii VIII 10/10 [i] 09:45 Geo report: Šampanské - bublinky túžby [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Taxík [i] 14:30 Postav dom, zasaď strom [i] 15:15 Asijina voľba 85/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii IX 1/10 [i] 16:50 Geo report: Arménsko - krajina rajského ovocia [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel: Anonym 2/9 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Zásah 2/24 [i] 23:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vinný nevinný [i] 23:50 Medicopter 117: Úder blesku [i] 00:35 Grand hotel: Anonym 2/9 [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky V. 263 [i] 04:15 Asijina voľba 85/88 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Bacil Jožko [i] 09:00 Po stopách Eiffela [i] 09:55 Vašimi očami: Bulharsko [i] 10:25 Krásna Hôrka č. 1 [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Folklórny festival Myjava 1993 [i] 13:25 Portrét Doriana Graya 1/2 [i] 14:35 Veda v Európe II: Cukrovka [i] 15:00 Família: Schody do neba [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:25 Encyklopédia slov.obcí: Turzovka [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Wakiovia [i] 18:30 Bienále ilustrácií Bratislava 2013 [i] 18:45 Večerníček: Kuk a Bubu [i] 18:50 Macko Uško: Telegram [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Požiar [i] 19:05 Tao Tao: Svadba malej víly [i] 19:30 Nikto nie je doma: Veľká prehliadka [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a obrnený rytier [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Stratená ponorka - tragédia K 129 [i] 20:50 Ambulancia: Zubné implantáty: dokonalé riešenie? [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Rímska ríša: Závet [i] 22:45 VAT - Veda a technika: Počasie v roku 2014 [i] 23:10 Rallye Dakar [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 DEDIČSTVO: Každý kope za seba 14 [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 DA VINCI [i] 07:30 PÁLI VÁM TO? [i] 08:00 TOP STAR [i] 08:20 Súdna sieň: Kráska a jej pletky [i] 09:10 Súdna sieň: Samostatný [i] 10:05 Súdna sieň: Držgroš [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti VII. 2 [i] 14:00 Podvodníci III. 5 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 5 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Ničia mi matku [i] 18:15 KLAN - V DOBROM AJ V ZLOM - PREMIÉRA [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Vikingovia [i] 22:15 Zbohom, Slovensko! [i] 23:35 Tacho [i] 01:35 KRIMI 01:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 02:40 Tacho [i] 04:20 Vikingovia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Tak už dosť, šéfe 1/6 [i] 06:15 Takešiho hrad 12,13 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 6 [i] 09:15 Magnum VIII. 3 [i] 10:05 Akty X V. 5 [i] 10:55 Modrí templári II. 6 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 6 [i] 12:35 Profesionáli 2012: Štrajk policajtov 6 [i] 13:10 Simpsonovci X. 6,7 [i] 14:00 MacGyver 35 [i] 15:00 Akty X V. 6 [i] 15:45 Kutyil s.r.o.: Garáž 24 [i] 16:25 Simpsonovci X. 6,7 [i] 17:20 Tak už dosť, šéfe! 2 [i] 18:20 Kosti VII. 3 [i] 19:15 Profesionáli 2012: Štrajk policajtov 6 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 6 [i] 21:20 2. svetová vojna v 2 [i] 22:30 Letecké katastrofy XI. 12 [i] 23:25 Letecké katastrofy III. 10/10 [i] 00:25 Modrí templári II. 6 [i] 01:10 MacGyver 35 [i] 02:00 Sladký život PLAYMATE: IV. 12 [i] 02:20 Navarro VII. 1/13 [i] 04:00 Navarro IV. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan V. 1 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 8 [i] 08:55 Vražedná čísla II. 2 [i] 09:50 Vlčí mládě II. 8 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 17 [i] 11:40 Drzá Jordan V. 2 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 9 [i] 13:35 Vražedná čísla II. 3 [i] 14:30 CSI: New York IX. 9 [i] 15:25 Drzá Jordan V. 3 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 18 [i] 17:15 Vlčí mládě II. 9 [i] 18:10 Vražedná čísla II. 4 [i] 19:10 Vražedná čísla II. 5 [i] 20:05 CSI: New York IX. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 2 [i] 21:55 Havaj 5-0 I. 9 [i] 22:50 Havaj 5-0 I. 10 [i] 23:45 Společná terapie I. 5 [i] 00:35 Myšlenky zločince VIII. 2 [i] 01:25 Havaj 5-0 I. 9 [i] 02:15 Havaj 5-0 I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 06:00 Jak se to dělá: Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa [i] 06:25 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 07:15 Nutné k přežití: Yukon [i] 08:10 Potápění za zlatem – pod ledem: Blýská se na lepší časy [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Rodinná rozepře [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Stres ze zlata [i] 10:50 Jak to dělají? 3 [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 11:40 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 12:35 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 13:30 Pátá rychlost 3 [i] 14:25 Dvojí přežití: Na pánev [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Hrůza v Tanzanii [i] 16:15 Aljašská železnice 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Turecko [i] 18:05 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 19:00 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 19:30 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i] 21:00 Berte to jako varování: Nespočetné vynálezy [i] 22:00 Superlidé: Dovednost [i] 23:00 Z ráje do pekla 2 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Sandra Gregory [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i] 01:50 Berte to jako varování: Nespočetné vynálezy [i] 02:50 Superlidé: Dovednost [i] 03:50 Z ráje do pekla 2 [i] 04:45 Jak to dělají? 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Buď a nebo 12/32 [i] 09:45 Po stopách hvězd [i] 10:10 Reportéři ČT [i] 10:55 Případy 1. oddělení: Fantom z Jižáku 2/14 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha VI: Winstonův ztracený večer 2/13 [i] 15:00 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Jed 2/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Kriminálka Paříž: Zoufalý otec 2/62 [i] 22:45 Protiúder 2/3 [i] 00:10 Kalendárium [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Postřehy odjinud [i] 00:55 Rozsudek [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Banánové perličky [i] 02:20 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VI: Noční můry 9/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království oceánů: Život na útesu [i] 09:55 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i] 10:50 Království divočiny: Láska a smrt v jedné noci [i] 11:20 Nedej se: Stromy pro život [i] 11:50 Jak se žije ošetřovatelům v ZOO podle Věry Chytilové [i] 12:05 Křesťanský magazín [i] 12:30 Velká vlastenecká válka: Plán [i] 13:20 Letecké katastrofy: Pád do [i] 14:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Tyranosauří smečky 1/2 [i] 15:45 Nacistická výprava na Střechu světa [i] 16:40 Stan v Astaně [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Vesmír: Den, kdy zmizel Měsíc [i] 18:35 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI: Dívka, která čekala 10/13 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Kyjev 1941 [i] 20:55 Letecké katastrofy: Selhání pilota [i] 21:45 Ucho [i] 23:20 Sestřička Jackie: Sladidlo 2/12 [i] 23:50 Californication V: A je to tu zas 7/12 [i] 00:15 Rodinná dieta [i] 01:45 Národní klenoty [i] 02:10 Ústav [i] 02:40 Přezůvky s sebou [i] 03:25 Zrcadlo masopustu [i] 04:05 Gauguin - zlomky díla [i] 04:20 Když je táta za mřížemi [i] 04:45 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2523 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Chladnokrevně 3 [i] 11:00 Krok za krokem 16 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 9 [i] 12:45 Vzpomínky 9 [i] 13:35 Odložené případy VII: Skoro jako v ráji 21 [i] 14:30 Dr. House VIII: Labutí píseň 23 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Nelíbat! 137 [i] 16:30 Krok za krokem 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 18 [i] 18:30 Ulice 2524 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Blecha v kožichu 461 [i] 21:30 Víkend: Sněhový zázrak [i] 22:15 Námořní vyšetřovací služba III 14 [i] 23:05 Muž s posláním 9 [i] 23:55 Odložené případy VII: Skoro jako v ráji 21 [i] 00:40 Smallville X 17 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Kriminálka Las Vegas 18 [i] 02:35 Áčko: Sport mě vrátil zpátky do života [i] 03:15 Kolotoč [i] 04:00 Andílci 141 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk III: Falešné tóny 19 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VII: Život za smrt 15 [i] 08:25 Alf IV: Láska u ledu 15 [i] 08:55 Slunečno, místy vraždy I: Manželství je vražda 8 [i] 09:50 To je vražda, napsala VII: Pro krásu vše 6 [i] 10:50 Policie Hamburk III: Nebezpečný chat 20 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VI: Kliďas 2 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Pravá láska 7 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Vražedný Oktoberfest 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Copak je to za vojáka... [i] 22:15 Myšlenky zločince VII 19 [i] 23:15 Spravedlnost v krvi: Chlapec z podzemí 21 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny IV: Můj bratr je vrah 11 [i] 01:20 Doktor z hor: Nové příběhy V: Pravá láska 7 [i] 02:05 Walker, Texas Ranger VI: Kliďas 2 [i] 02:50 Spravedlnost v krvi: Chlapec z podzemí 21 [i] 03:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:00 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 7/160 [i] 06:20 Rebeli II. 222/225 [i] 07:10 Túžba tela 103/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 126 [i] 10:35 Sila 89 [i] 11:25 V objatí hodvábu 85/200 [i] 12:30 Doňa Barbara 10-11/190 [i] 14:25 V siedmom nebi V. 17/22 [i] 15:20 Nespútaný anjel 33/194 [i] 16:15 Keď budeš moja 11-12/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÁ SÉRIA II. 3/15 [i] 21:35 Sila 90 [i] 22:30 Perla Orientu 127 [i] 23:25 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 6/22 [i] 00:10 Sestrička Jackie III. 6/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 4 svadby [i] 02:05 Skvelý deň [i] 02:35 Klinika Mercy 6/22 [i] 03:15 Sestrička Jackie III. 6/12 [i] 03:45 Smotánka [i] 04:25 Máša 34/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 V zajetí hurikánu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bláznivej sejf [i] 13:45 Bílá vrána [i] 15:35 Poslední píseň [i] 17:35 Sladkých sedmnáct [i] 19:15 Máš padáka! [i] 21:00 Síla diamantů [i] 22:40 Profesionál [i] 00:20 Bez soucitu [i] 01:50 Nevěř nikomu! [i] 03:25 Nelítostná volba [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:40 Tenis [i] 14:30 Tenis [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Tenis [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 21:30 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Sloužit nebo chránit 11