TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:40 Svokra - NOVÁ SHOW [i] 10:40 Komisár Rex I. 4/13 [i] 11:40 Kobra 11 XIV. 13/14 [i] 12:35 NCIS: Los Angeles I. 9/24 [i] 13:30 Dr. House VII. 21/23 [i] 14:20 Monk I. 6/13 [i] 15:05 Krok za krokom V. 6/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa X. 20/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Fotri sú lotri (HD) [i] 22:25 Dva a pol chlapa X. 20/23 [i] 22:55 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 21/24 [i] 23:50 Kobra 11 XIV. 13/14 [i] 00:45 NCIS: Los Angeles I. 9/24 [i] 01:35 Dr. House VII. 21/23 [i] 02:20 Monk I. 6/13 [i] 03:00 Krok za krokom V. 6/24 [i] 03:25 Komisár Rex I. 4/13 [i] 04:10 Kobra 11 XIV. 13/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Počasie [i] 06:10 Sila lásky V. 262 [i] 07:00 McLeodove dcéry 4 [i] 07:45 Medicopter 117: Osobný strážca [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Podvodníci v akcii VIII 9/10 [i] 09:50 Slovensko v roku 2013 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Kolonáda 1/13 [i] 15:05 Asijina voľba 84/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii VIII 10/10 [i] 16:50 Geo report: Šampanské - bublinky túžby [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Blondiačik [i] 22:20 Tonyho pomsta 1/8 [i] 23:10 Prežiť!: Rodina v púštnom pekle [i] 00:00 Medicopter 117: Osobný strážca [i] 00:50 Tonyho pomsta 1/8 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky V. 262 [i] 04:00 Asijina voľba 84/88 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:45 Pesničky z Hviezdičky: Si môj klaun [i] 08:50 Dokumentárny klub: Hľadanie Fidela [i] 09:55 Profily: Horiace samoty [i] 10:15 Tvárou v tvár [i] 10:45 Fokus rodina "N" [i] 11:30 Miestopis cechov a manufaktúr: Kremnický vodný had [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Fašiangy [i] 13:20 Tri poviedky s Karolom Machatom [i] 14:25 Odpískané [i] 14:55 Športové ozveny [i] 15:35 Autosalón [i] 16:00 Krásna Hôrka č. 1 [i] 16:25 Veda v Európe II: Cukrovka [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Bulharsko [i] 18:25 GEN.Sk: Oľga Feldeková [i] 18:45 Večerníček: Zimné rozprávky [i] 18:50 Macko Uško: Koláč s posýpkou [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Kanárik [i] 19:05 Tao Tao: Dobrodružstvo dvoch malých rybiek [i] 19:30 Nikto nie je doma: Veľká oprava [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a piadimužík Dvojbrada [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Po stopách Eiffela [i] 20:55 VAT - Veda a technika: Počasie v roku 2014 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Láska všetkými desiatimi [i] 23:50 Rallye Dakar [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 DA VINCI [i] 07:20 PÁLI VÁM TO? [i] 08:00 TOP STAR [i] 08:25 Súdna sieň: Ivanko, povedz pravdu, neklam! [i] 09:15 Súdna sieň: Pomsta [i] 10:05 Súdna sieň: Škaredá ako opica [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Slečna zamilovaná [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 4 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Vojna bratrancov [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Vikingovia [i] 22:15 DEDIČSTVO: Každý kope za seba 14 [i] 23:15 Bruno [i] 01:00 KRIMI 01:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 02:10 Bruno [i] 03:30 Vikingovia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Originály na cestách - Berlín 1/6 [i] 06:15 Takešiho hrad 10,11 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 5 [i] 09:15 Sám doma - Chceme náš dom späť! [i] 10:50 Modrí templári II. 5 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 5 [i] 12:35 Profesionáli 2012: Voľby 5 [i] 13:15 Simpsonovci X. 4 [i] 13:40 MacGyver 34 [i] 14:45 Akty X V. 5 [i] 15:40 Kutyil s.r.o.: Dobrý skutok 23 [i] 16:25 Simpsonovci X. 4,5 [i] 17:20 Tak už dosť, šéfe! 1/6 [i] 18:20 Kosti VII. 2 [i] 19:15 Profesionáli 2012: Voľby 5 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 5 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 14 [i] 22:10 Biele goliere III. 5 [i] 23:00 Dexter VI. 2 [i] 00:00 Modrí templári II. 5 [i] 00:50 MacGyver 34 [i] 01:40 Sladký život PLAYMATE: IV. 10,11 [i] 02:25 Navarro VII. 13/13 [i] 03:55 Navarro IV. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 21 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 7 [i] 08:55 Vražedná čísla I. 13 [i] 09:50 Vlčí mládě II. 7 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 11:40 Drzá Jordan V. 1 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 8 [i] 13:35 Vražedná čísla II. 1 [i] 14:30 CSI: New York IX. 8 [i] 15:25 Drzá Jordan V. 2 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 17 [i] 17:20 Vlčí mládě II. 8 [i] 18:15 Vražedná čísla II. 2 [i] 19:10 Vražedná čísla II. 3 [i] 20:05 CSI: New York IX. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 17 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 18 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 00:35 Myšlenky zločince VII. 17 [i] 01:25 Myšlenky zločince VII. 18 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Králové šrotu 9 [i] 06:00 Jak se to dělá: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony [i] 06:25 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 12 [i] 07:15 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 08:10 Potápění za zlatem – pod ledem: Nulový výsledek [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Neprozkoumané území [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Dřevo v krvi [i] 10:50 Jak to dělají? 2 [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Weismann MF5 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 12:35 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Velké zbraně [i] 14:25 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 15:20 Nahý a napospas osudu: Ed se dělí o zážitky [i] 16:15 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 17:10 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 18:05 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 19:30 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 20:00 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 21:00 Aljašská železnice 1 [i] 22:00 Setkání s mimozemšťany: Invaze [i] 23:00 Neobjasněné případy 2 [i] 00:00 Zakázané: Potěšení a bolest [i] 00:55 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 01:50 Aljašská železnice 1 [i] 02:50 Setkání s mimozemšťany: Invaze [i] 03:50 Neobjasněné případy 2 [i] 04:45 Jak to dělají? 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Síla lásky 11/32 [i] 09:50 Zázraky přírody [i] 11:00 Příběhy slavných - Miroslav [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot X [i] 15:55 Na kus řeči [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Fantom z Jižáku 2/14 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Transformace 2/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Nejlepší Bakaláři [i] 23:30 MI5 10/16 [i] 00:25 Cesty k úspěchu [i] 00:30 Na stopě [i] 00:55 Sváteční slovo místoděkana karvinského děkanátu Daniela Víchy [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Postřehy odjinud [i] 02:00 Rozsudek [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Kanadská soda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Do země lovců lebek [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 10:50 Neandrtálský kód 1/2 [i] 11:40 Babylon [i] 12:05 Zapadlí evangelíci: Dvojí pohled [i] 12:35 Klíč [i] 13:05 Oleg Peňkovskij - špión ve službách míru [i] 13:55 Československý filmový týdeník 1964 972/2379 [i] 14:10 O poklad Anežky České [i] 15:00 První čínský kosmonaut [i] 15:50 Vesmír: Smrtící hvězdy [i] 16:35 Riskantní mise speciálních jednotek 2/4 [i] 17:30 Kancl [i] 17:50 Neandrtálský kód 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI: Noční můry 9/13 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kariéra Hermanna Göringa 2/3 [i] 21:00 Stan v Astaně [i] 21:55 Stíny horkého léta [i] 23:35 Soudce a vrah [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:05 Křesťanský magazín [i] 02:30 Beer-Sheva - město keramiky [i] 03:00 Přezůvky s sebou [i] 03:50 Velkomoravský šperk [i] 04:15 BROLN v Holandsku [i] 04:50 Kancl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2522 [i] 09:50 Dům za všechny peníze [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 8 [i] 12:45 Vzpomínky 8 [i] 13:35 Odložené případy VII: Volná láska 20 [i] 14:30 Dr. House VIII: Všichni umřou 22 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Porod není divadlo 136 [i] 16:30 Krok za krokem 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 17 [i] 18:30 Ulice 2523 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Chladnokrevně 3 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas XIII: Dvojička 6 [i] 22:10 Lovci zločinců: Duchové 2 [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Maso 20 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka V 2 [i] 00:35 Odložené případy VII: Volná láska 20 [i] 01:20 Novashopping 01:50 20 chytrých rad 2 [i] 02:35 Kriminálka Las Vegas 17 [i] 03:20 Přestávka ve vysílání 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:20 Policie Hamburk III: Mateřské city 18 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VII: Anatomie vraždy 14 [i] 08:25 Alf IV: Legrace je vážná věc 14 [i] 08:55 Slunečno, místy vraždy I: Město jasnovidců 7 [i] 09:50 To je vražda, napsala VII: Rodinné šperky 5 [i] 10:50 Policie Hamburk III: Falešné tóny 19 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VI: Bojovníci McLainové 1 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Slepá důvěra 6 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Malíček 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Vezmeš mě domů? 234 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Partička [i] 23:25 (Ne)úspěšný Bill [i] 01:30 Nedokonalé zločiny IV: Pavouk 10 [i] 02:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Slepá důvěra 6 [i] 03:20 Walker, Texas Ranger VI: Bojovníci McLainové 1 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 6/160 [i] 06:25 Rebeli II. 221/225 [i] 07:10 Túžba tela 102/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Dr. Oz II. [i] 10:35 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 11:25 V objatí hodvábu 84/200 [i] 12:30 Doňa Barbara 8-9/190 [i] 14:25 V siedmom nebi V. 16/22 [i] 15:20 Nespútaný anjel 32/194 [i] 16:15 Keď budeš moja 9-10/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 18:55 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 Odložený prípad V. 13/18 [i] 21:35 Sila 89 [i] 22:30 Perla Orientu 126 [i] 23:25 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 5/22 [i] 00:15 Sestrička Jackie III. 5/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 4 svadby [i] 02:00 Skvelý deň [i] 02:35 Klinika Mercy 5/22 [i] 03:15 Sestrička Jackie III. 5/12 [i] 03:45 Smotánka [i] 04:20 Máša 33/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Ezopovy bajky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Neviditelné děti [i] 14:15 Spálené mosty [i] 16:00 Bláznivej sejf [i] 17:40 Bílá vrána [i] 19:25 Nelítostná volba [i] 21:05 Nevěř nikomu! [i] 22:45 Bez soucitu [i] 00:25 REC [i] 01:40 Zredigováno [i] 03:10 Banditi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:40 Tenis [i] 14:30 Tenis [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Rookie Blue 1: Sloužit nebo chránit 11