TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:50 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Kung Fu Panda I. 2/16 [i] 07:20 Tučniaky z Madagaskaru 2/16 [i] 07:45 Zmluva s diablom [i] 09:20 Moderná popoluška 2 (HD) [i] 10:50 Bláznivá, hlúpa láska (HD) [i] 13:00 Policajt v Beverly Hills [i] 15:05 Teror v škole [i] 16:50 Firewall [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Transformers 3 (HD) [i] 23:25 Nočná mora z Elm Street (HD) [i] 01:15 Transformers 3 (HD) [i] 03:40 Teror v škole [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Ahoj,braček!: Dúhová rybka 2/28 [i] 07:15 Garfield II.: Ako byť nechutný [i] 07:30 Garfield II.: Strašidelný dom [i] 07:45 Dračie poviedky [i] 08:10 Flipper a Lopaka: Desivý titan z Tabu 37/52 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:00 Krst detí [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 14:40 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo talianskeho šľachtica [i] 15:35 Zlatá klasika: Štvorylka [i] 17:10 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 1/13 [i] 21:10 P.S. Milujem Ťa [i] 23:10 Dva dni v Paríži [i] 00:45 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 01:40 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo talianskeho šľachtica [i] 02:30 P.S. Milujem Ťa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:15 Televíkend [i] 07:40 Clementine: S.O.S. Zem! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Família: Schody do neba [i] 10:05 Noc v archíve: Silvestrovská polnoc v archíve [i] 11:20 Ako som plával ku kráľovnej severu: Sám v svojej sieti 2/3 [i] 12:20 Zrod obchodných domov 2/2 [i] 13:15 On air [i] 13:40 Orientácie [i] 14:05 Slovo [i] 14:20 Folklórny festival Východná: Od vrkoča pod čepiec i čiernu šatku [i] 15:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Pavla Bršlíka [i] 16:20 Hokej - Extraliga - zápasy [i] 18:50 Večerníček: Zimné rozprávky [i] 18:55 Hurvínkov rok: Hurvínkove večerníčky [i] 19:03 6 miliárd názorov [i] 19:05 Študentský film [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Hľadanie Fidela [i] 21:10 Krištáľové krídlo 2012 [i] 23:05 Odpískané [i] 23:30 Rallye Dakar [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Ihrisko 2 [i] 08:50 Večný príbeh [i] 11:15 Starsky a Hutch [i] 13:20 Záťah [i] 15:50 Kráľ Artuš [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Slečna zamilovaná [i] 22:15 Jánošík - Pravdivá história [i] 01:05 Pomstiteľ [i] 02:35 Nebezpeční susedia [i] 04:05 16 blokov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ice Road Truckers III. 1/13 [i] 06:15 Pekelná výzva 1/16 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 2 [i] 08:45 Ninja Factor II. 16,17 [i] 09:25 Simpsonovci XXIII. 6 [i] 09:50 Faktor strachu V. 10 [i] 10:35 Vytunuj mi fáro 3,4 [i] 11:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:55 Gigantické presuny III. 1/6 [i] 13:00 Tajomstvá histórie - PREMIÉRA (1/6) [i] 14:10 Planéta bez ľudí II. 7 [i] 15:05 Originály na cestách - Berlín 1/6 [i] 16:00 Simpsonovci XXIII. 6 [i] 16:25 Sám doma 3 [i] 18:20 Sám doma - Chceme náš dom späť! [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Nebezpeční susedia [i] 22:10 Zúčtovanie [i] 00:00 Mestečko South Park VI. 10,11 [i] 00:55 Podrazy II. 7,8 [i] 01:35 American Dad 12,13/13 [i] 02:15 MegaDrive 5,6 [i] 03:00 Blázni v Amerike 3 [i] 03:20 Navarro VII. 12 [i] 04:50 Planéta bez ľudí II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Posel ztracených duší II. 21 [i] 08:20 Posel ztracených duší II. 22 [i] 09:15 Vítejte v džungli 1 [i] 11:15 Drzá Jordan V. 20 [i] 12:15 JAG II. 3 [i] 13:15 JAG II. 4 [i] 14:20 Vražedná čísla II. 3 [i] 15:15 Vražedná čísla II. 4 [i] 16:15 CSI: New York VIII. 11 [i] 17:10 CSI: New York VIII. 12 [i] 18:05 Profil zločinu IV. 5 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 21:00 Úhel pohledu 1 [i] 22:45 No Limit I. 1 [i] 00:10 Bez hranic I. 10 [i] 01:05 Úhel pohledu 1 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Kluci z autobazaru: Tommie Cannoli [i] 05:35 Králové šrotu 8 [i] 06:00 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 07:15 Americké zbraně: Zbraň na laviny [i] 08:10 Bořiči mýtů: Motocyklové vodní lyže [i] 09:05 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 2 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 12:35 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 13:05 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 12 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 15:20 Záchranáři ztroskotaných lodí: Kam míří hurikány [i] 16:15 Záchranáři ztroskotaných lodí: Problémy na Markézách [i] 17:10 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 17:40 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer [i] 19:00 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 20:00 Největší loď na světě: Megaflotila: rozšíření přístavů [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Zamrzlá planeta [i] 22:00 Muži Yukonu: Nováček [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Poklad v podobě načerno páleného alkoholu [i] 00:00 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 1 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Zamrzlá planeta [i] 02:50 Muži Yukonu: Nováček [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Poklad v podobě načerno páleného alkoholu [i] 04:45 Největší loď na světě: Megaflotila: rozšíření přístavů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Kde bydlely princezny [i] 06:40 Okouzlení III 34/52 [i] 07:35 Kasaři [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 F. . Věk 2/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Ošklivá princezna [i] 14:00 Vodník a Karolínka [i] 15:05 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 16:30 Jsem nesmělý, ale léčím se [i] 18:00 Příběhy slavných - Vladimír Menšík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Škoda lásky [i] 21:15 168 hodin [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Musím tě svést [i] 23:15 Arne Dahl: Zlá krev 2/5 [i] 01:10 Bydlení je hra [i] 01:30 Pod pokličkou [i] 01:55 Chalupa je hra [i] 02:20 Zahrada je hra [i] 02:40 Vyzkoušejte si... [i] 03:05 Designtrend [i] 03:20 Sváteční slovo místoděkana karvinského děkanátu Daniela Víchy [i] 03:25 Široká duše [i] 04:20 Malá farma: Selátko na rožni [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zrezivělá krása [i] 05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 972/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 51 [i] 09:35 Národní klenoty [i] 10:00 Neobyčejné ženy: Hedy Lamarrová [i] 10:55 Mýty a fakta historie: Bitvy starověku [i] 11:40 Europa Jagellonica [i] 12:15 Nedej se: Stromy pro život [i] 12:45 Chcete mě? [i] 13:10 Království divočiny: Láska a smrt v jedné noci [i] 13:45 Královny savany - krásné a nezkrotné: Moji drazí sousedé 5/6 [i] 14:35 Na cestě po Lanzarote [i] 15:05 Sváteční slovo místoděkana karvinského děkanátu Daniela Víchy [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:05 Zapadlí evangelíci: Dvojí pohled [i] 16:30 Království oceánů: Život na útesu [i] 17:25 Až na kraj světa: Ztracení afghánští Buddhové [i] 18:15 Ptáčata [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kurs Karibské ostrovy [i] 19:35 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 20:00 Láska v hrobě [i] 21:25 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 22:25 Svědek [i] 23:50 Rodinná dieta [i] 01:15 Folklorika [i] 01:45 Ptáčata [i] 02:10 Přísně tajné vraždy [i] 02:25 Hurá do Evropy! [i] 02:45 Za prací na konečnou [i] 03:05 Svoboda pod bodem mrazu aneb [i] 04:00 Zahrada blízká přírodě [i] 04:10 Zrezivělá krása [i] 04:40 Andrej Krob na tahu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Jen počkej, zajíci! [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina 9 [i] 07:10 Dinofroz 15 [i] 07:35 Bakugan 31 [i] 08:00 Hannah Montana navěky IV 13, 14 [i] 08:50 Jak vycvičit draky 14 [i] 09:15 Zničeno ve vteřině [i] 09:40 Dej si pohov, kámoši [i] 11:35 Dnes v jednom domě 2 [i] 13:10 Lucie a zázraky [i] 14:40 Agent Cody Banks 2 [i] 16:25 Jen trošku štěstí [i] 18:15 Třetí patro: Zeď 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 2012 [i] 23:00 Střepiny [i] 23:35 Dokonalá skrýš [i] 01:20 Dnes v jednom domě 2 [i] 02:45 Novashopping 03:20 Volejte Novu [i] 04:05 Andílci 140 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě: Vrána k vráně sedá; Přehlídka pokladů 18 [i] 07:25 Mickeyho klubík III: Plutova pohádka 20 [i] 07:55 Malá mořská víla II: Tak za to dík, Ariel 9 [i] 08:20 Tajemství války: Superděla 24 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Odplata 11 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Jak se staví sen [i] 13:55 Big Ben I: Mezi přáteli 4 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Ozvěny mrtvých [i] 18:00 Ženy na cestách: Maroko [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Asterix a Obelix: Mise Kleopatra [i] 22:45 Mariňák [i] 01:10 Policejní bažanti I: Neprůstřelný 6 [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Ozvěny mrtvých [i] 03:25 Tajemství války: Superděla 24 [i] 04:20 Vteřiny před vraždou: Odplata 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Na streche [i] 05:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 52/129 [i] 07:00 Agatha Christie: Kráľovná detektívky [i] 08:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Čarodejnice V. 3-4/23 [i] 12:30 90210: Nová generácia II. 7-8/22 [i] 14:25 Žena cestovateľa v čase [i] 16:15 DOKTORKA ZOE I. - NOVÝ SERIÁL 1-2/22 [i] 18:00 Tehotné v šestnástich [i] 18:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Sedem životov [i] 22:30 Skutočný príbeh: Cesta za zázrakom [i] 00:05 Sedem životov [i] 02:05 Skutopčný príbeh: Cesta za zázrakom [i] 03:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 52/129 [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 O Malence [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ezopovy bajky [i] 13:15 Milenci [i] 15:15 Ohnivá smršť [i] 16:55 Projekt A 2 [i] 18:50 Banditi [i] 21:00 Zredigováno [i] 22:35 REC [i] 00:00 Machete [i] 01:45 Válečníci [i] 03:35 Zkrocená hora [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:00 Saně [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:15 Zimní sporty [i] 16:00 Snooker [i] 18:30 Šipky [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:25 Zimní sporty [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Bruslařské závody 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 10:00 40 dnů a nocí [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Do hořkého konce 22 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Tudy vede cesta 23 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 19:00 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 23:00 Sejmi eso 2 [i] 01:00 Dračí templáři [i] 03:00 Dvojí identita 1: Obelstila tě 6 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Rychlokurs Richarda Hammonda: Taxíkář komik 2 [i] 06:00 Arktické dilema 2 [i] 07:00 Neviditelné sv