TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex I. 3/13 [i] 06:50 Kung Fu panda I. 1/16 [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru 1/16 [i] 07:35 Zrodení pre slobodu [i] 09:25 2 baby na mizine [i] 09:50 Tanečná horúčka: Povstanie [i] 11:15 Zmluva s diablom [i] 12:55 Magická posadnutosť [i] 14:55 Veľká svadba [i] 16:35 Moderná popoluška 2 (HD) [i] 18:15 Hurikán [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 14. PLES V OPERE - naživo [i] 20:30 Bláznivá, hlúpa láska (HD) [i] 22:35 14. PLES V OPERE - naživo [i] 22:45 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:55 Polnočný vlak [i] 02:30 Smrtonosná zbraň 2 [i] 04:15 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 20/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Ahoj,braček!: Jabĺčko 1/28 [i] 07:00 Garfield II.: Domov na sviatky - 1. časť [i] 07:15 Garfield II.: Domov na sviatky 2. časť [i] 07:25 Dračie poviedky [i] 07:55 Flipper a Lopaka: Zázračný liek 36/52 [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Teta: Narodenie 1/7 [i] 09:40 Arabela sa vracia 12/26 [i] 10:10 Berlin, Berlin: Boj s časom 22 [i] 11:10 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 12:10 On air [i] 12:40 Pošta pre teba [i] 13:40 Elisa z Rivombrosy 8/13 [i] 15:25 Shane [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:30 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé bríbehy s Katkou Brychtovou: Autorita [i] 21:55 Krajina rebelov 1/7 [i] 23:55 Shane [i] 01:50 Elisa z Rivombrosy 8/13 [i] 03:25 Krajina rebelov 1/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:25 Správy RTVS z regiónov [i] 07:40 Clementine: Prázdniny [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Universum: Sneží a sneží [i] 09:50 Ambulancia: Poranenia miechy (na nohy po rehabilitácii) [i] 10:15 Cesta [i] 10:45 Energetika [i] 11:00 Piloti [i] 11:25 Národnostné správy [i] 11:35 Slováci vo svete 2012: Srbsko - Kovačica [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Sokovia [i] 14:45 Kapura [i] 15:30 Farmárska revue [i] 15:50 Test magazín [i] 16:05 Senior klub [i] 16:40 Herecké legendy na Dvojke [i] 16:50 Veselé panie z Windsoru [i] 18:45 Večerníček: Zimné rozprávky [i] 18:50 Macko Uško: Jesenná prechádzka [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Kanárik [i] 19:10 Tao Tao: Svadba malej víly [i] 19:30 Nikto nie je doma: Veľké pranie [i] 19:40 Jurošík: Jurošík ráta ovečky [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Zrod obchodných domov 2/2 [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Pavla Bršlíka [i] 21:30 Jeden deň: Zima na horách [i] 22:00 So stratami treba rátať [i] 23:50 Rallye Dakar [i] 00:20 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Áno, šéfe Veľká Británia 3 [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:35 My Little Pony [i] 07:00 Max Steel [i] 07:20 Hui - Buh: Dobrodružstvo na zámku [i] 09:10 Ihrisko 2 [i] 11:05 Rocky I. [i] 13:25 Austrália [i] 16:35 Večný príbeh [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Starsky a Hutch [i] 22:30 Kráľ Artuš [i] 00:45 LÓVE [i] 02:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:00 LÓVE [i] 04:25 Sexi internát [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Simpsonovci X. 2,3 [i] 06:15 Magnum VIII. 2 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25 [i] 08:40 Ninja Factor II. 14,15 [i] 09:25 Simpsonovci XXIII. 5 [i] 09:50 Faktor strachu V. 9/35 [i] 10:35 Vytunuj mi fáro 1,2/40 [i] 11:20 Hľadá sa dom pre milionárov III. 1,2/9 [i] 12:55 Profesionáli 2012: Major Demovič 1 [i] 13:35 Ice Road Truckers III. 1,2/13 [i] 15:25 Simpsonovci XXIII. 5 [i] 15:50 Záťah [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Sám doma 3 [i] 22:20 Pomstiteľ [i] 00:10 Mestečko South Park VI. 8,9 [i] 01:10 Podrazy II. 4,5,6 [i] 02:10 American Dad 10,11 [i] 02:50 MegaDrive 3,4 [i] 03:30 Blázni v Amerike 2 [i] 04:05 Navarro VII. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Posel ztracených duší II. 19 [i] 08:15 Posel ztracených duší II. 20 [i] 09:15 Internát VII. 3 [i] 10:50 Ztracený svět II. 13 [i] 11:50 Lovci pokladů I. 3 [i] 12:50 Lovci pokladů I. 4 [i] 13:50 Profil zločinu II. 3 [i] 14:55 Profil zločinu II. 4 [i] 16:00 Pravěk útočí IV. 2 [i] 17:00 Skuteční lidé I. 3 [i] 18:15 Skuteční lidé I. 4 [i] 19:30 Na lodi III. 14 [i] 21:00 Naprostá sebedůvěra 1 [i] 22:55 Vítejte v džungli 1 [i] 00:55 Naprostá sebedůvěra 1 [i] 02:40 Posel ztracených duší II. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 06:00 Jak se to dělá: Vidle/karamely/formy na bábovky [i] 06:25 Na plný plyn: Yamaha [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 09:05 Krizové situace pod kontrolou: Hasiči a záchranná zdravotní služba ve Washingtonu DC [i] 09:55 Opravdový podvod 3 [i] 10:25 Opravdový podvod 4 [i] 10:50 Zlatá horečka – Jižní Amerika: Chilské zlato [i] 11:40 Zlatá horečka – Jižní Amerika: Guyanské zlato [i] 12:35 Zlatá horečka – Jižní Amerika: Na konci světa [i] 13:30 Zlatá horečka – Jižní Amerika: Zmrzlý sever [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 16:15 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 17:10 Kluci z autobazaru: Záchrana Cadillacu [i] 17:40 Kluci z autobazaru: Tommie Cannoli [i] 18:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Na rybách [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Kde jsou teď? [i] 19:00 Pátá rychlost 6 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 22:00 Superjachty: Hakvoort [i] 23:00 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 00:00 Co se dělo dál? 9 [i] 00:30 Co se dělo dál? 10 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 02:50 Superjachty: Hakvoort [i] 03:45 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 04:40 Kluci z autobazaru: Záchrana Cadillacu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma: Selátko na rožni [i] 06:25 Okouzlení III 33/52 [i] 07:15 Po stopách hvězd [i] 07:40 Návštěvní den Miloslava Šimka a [i] 08:35 Na cestě po Lanzarote [i] 09:00 Pošta pro tebe [i] 10:00 Případy detektiva Murdocha VI: Winstonův ztracený večer 2/13 [i] 10:45 Druhý dech: Seno a stáj 2/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Peklem s čertem [i] 14:10 Kasaři [i] 15:35 Hercule Poirot X [i] 17:15 Černá sobota [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Vrchní, prchni [i] 22:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Madisonské mosty [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Manéž Bolka Polívky [i] 02:25 Bydlení je hra [i] 02:50 Pod pokličkou [i] 03:10 Chalupa je hra [i] 03:35 Zahrada je hra [i] 04:00 Jak se vede, sousede? [i] 04:40 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času VI: Zabijeme Hitlera 8/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Na cestě k sobě [i] 09:30 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i] 11:20 Velká vlastenecká válka: Plán [i] 12:15 Kariéra Hermanna Göringa 1/3 [i] 13:05 Babylon [i] 13:35 Koleje v srdci Arábie [i] 14:05 Hello, Dolly! [i] 16:25 Kamera na cestách: Do země lovců lebek [i] 17:20 Zázračná planeta: Tučňáci - život z blízka: Cesta 1/3 [i] 18:15 Ptáčata [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 České stopy na břehu Bajkalu [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Bitvy starověku [i] 20:45 Špion, který mě miloval [i] 22:50 Tři králové [i] 00:40 Malá Velká Británie [i] 01:10 Hello, Dolly! [i] 03:30 Zapadlí evangelíci: Marie [i] 04:00 Ptáčata [i] 04:25 Přísně tajné vraždy [i] 04:40 Praha, Čechů ráj [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Jen počkej, zajíci! [i] 06:40 Batman: Odvážný hrdina 8 [i] 07:05 Bakugan 30 [i] 07:30 Tučnáci z Madagaskaru III 10 [i] 07:55 Princezna na hrášku [i] 09:00 Tootsie [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Ďábelské líbánky [i] 14:25 Výměna manželek [i] 15:35 Navždy mladý [i] 17:25 Appaloosa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Arthur [i] 22:15 Charlieho andílci [i] 00:00 Poslední noc [i] 01:35 Novashopping 02:05 P. F. [i] 02:50 Áčko: Unesli mě [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:30 Andílci 139 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě: Trojský slon; Jakeův pirátský dupák 17 [i] 07:25 Mickeyho klubík III: Zlaté Boo Boo 19 [i] 07:55 Malá mořská víla II: Kovová ryba 8 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:35 Hawaii 5-0 II: Zub za zub 22 [i] 10:35 McBride: Vylaďte si vraždu [i] 12:25 Správní chlapi [i] 14:55 Big Ben I: Palermo je blízko 3 [i] 16:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Temná tajemství [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Twilight sága: Nový měsíc [i] 23:15 Povodeň [i] 01:15 Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru XIV: Temná tajemství [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 51/129 [i] 06:45 Gejša [i] 09:30 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Čarodejnice V. 1-2/23 [i] 12:45 90210: Nová generácia II. 5-6/22 [i] 14:35 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 20-21/22 [i] 16:25 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 18:10 V Údolí divých ruží: Rieka lásky [i] 20:00 Inga Lindströmová: Tajomný dom [i] 21:45 Rosamunde Pilcherová: Istota srdca [i] 23:35 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 01:10 V Údolí divých ruží: Rieka lásky [i] 02:40 Ľadová smrť [i] 04:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 51/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Růžový a černý [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 Poslední čas na lásku [i] 15:25 V zajetí hurikánu [i] 17:05 Projekt A [i] 19:00 Ledová sklizeň [i] 20:35 Válečníci [i] 22:35 Machete [i] 00:25 Deník mrtvých [i] 02:00 Štvanec IRA [i] 03:50 Síla odvahy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:30 Saně [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Běžecké lyžování [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Šipky [i] 22:00 Biatlon [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Watts 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Uprchlík 10 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Disko nezemřelo, bylo zavražděno 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 10:00 Dobrá manželka 3: Nový den 1 [i] 11:00 Dobrá manželka 3: Nebezpečná oblast 2 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Hotelový pokoj 3 [i] 13:00 Dobrá manželka 3: Budoucnost firmy 4 [i] 14:00 Dobrá manželka 3: Svědectví usvědčeného vraha 5 [i] 15:00 Boj o dědictví [i] 17:00 40 dnů a nocí [i] 18:50 Orlové práva [i] 21:00 Sejmi eso 2 [i] 23:00 Hra [i] 01:40 Život s nepřítelem [i] 03:30 Dvojí identita 1: Nechci umřít 5 [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Nejhorší světové katastrofy: Zničená města 5 [i] 06:00 Arktické dilema 1 [i] 07:00 Neviditelné světy 1 [i] 08:00 Vražedných top 10 5 [i] 08:35 Vražedných šedesát 1 [i] 09:10 Prehistorická monstra odhalena 1 [i] 10:00 Pouště a život 4 [i] 11:00 Život je boj 3 [i] 12:00 Hugh a kuřata 2 [i] 13:00 Vášnivý jedlík uvádí 3 [i] 13:30 Vášnivý jedlík uvádí 4 [i] 14:00 Nejdrsnější kamioňáci světa: Kanada 5 [i] 15:00 Příběhy hraček Jamese Maye 1 [i] 16:00 Rychlokurs Richarda Hammonda: Taxíkář komik 2 [i] 17:00 Extrémní rybáři 1 [i] 17:30 Extrémní rybáři 2