TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:45 Zámena manželiek - PREMIÉRA [i] 10:50 Komisár Rex I. 3/13 [i] 11:50 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 12:50 NCIS: Los Angeles I. 8/24 [i] 13:40 Dr. House VII. 20/23 [i] 14:25 Monk I. 5/13 [i] 15:15 Krok za krokom V. 5/24 [i] 15:40 Dva a pol chlapa X. 19/23 [i] 16:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Slunce, seno a pár facek [i] 23:10 AKČNÝ PIATOK: Okrsok 13 [i] 00:45 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 01:40 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 20/24 [i] 02:20 NCIS: Los Angeles I. 8/24 [i] 03:00 Dva a pol chlapa X. 19/23 [i] 03:25 Monk I. 5/13 [i] 04:10 Kobra 11 XIV. 12/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Sila lásky V. 261 [i] 06:40 McLeodove dcéry 3 [i] 07:20 Medicopter 117: Čierni pasažieri [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Podvodníci v akcii VIII 8/10 [i] 09:45 Geo report: Uspávanky pre šimpanzy [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Občan za dverami [i] 14:30 Reportéri [i] 15:15 Asijina voľba 83/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii VIII 9/10 [i] 16:50 Geo report: Sardínia - S´ Adria di Sedile [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 21:20 "Jak svět přichází o básníky" [i] 22:50 Nikto nie je dokonalý [i] 23:55 Medicopter 117: Čierni pasažieri [i] 00:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:55 Správy RTVS "N" [i] 03:40 Drišľakoviny [i] 04:50 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Karakušov rozsudok [i] 09:00 Najriskantnejšie technické operácie: Operácia výletná loď [i] 09:50 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Fokus právo "N" [i] 11:30 Spektrum vedy: Jeden za všetkých, všetci nad zlato [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Orava [i] 13:25 Večer pod lampou [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:20 Eurovirtuál - Ľubica Galisová, Ladislav Hegyi [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Národnostné správy [i] 18:10 Televíkend [i] 18:45 Večerníček: Zimné rozprávky [i] 18:50 Macko Uško: Krém bez varenia [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Tolinkine meniny [i] 19:05 Tao Tao: Dobrodružstvo dvoch malých rybiek [i] 19:30 Nikto nie je doma: Schovávačka [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a šibačka [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Universum: Sneží a sneží [i] 20:55 Família: Schody do neba [i] 21:25 Svet je krkváž [i] 21:50 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Anjeli slnka [i] 23:30 Rallye Dakar [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:15 DA VINCI [i] 07:50 PÁLI VÁM TO? [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Sekta mi ukradla manžela [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ: Sneh v očiach [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ: Lenivec [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti VII. 1/13 [i] 14:00 Podvodníci III. 4 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 3 [i] 15:45 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Súdna sieň [i] 18:15 KLAN: denný rodinný seriál [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Svet bez konca 4/4 [i] 22:10 Austrália [i] 01:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 02:05 Svet bez konca 4/4 [i] 03:35 Dotyk divokých koní [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 MacGyver 3 [i] 05:50 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 06:15 Takešiho hrad 8,9 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 4 [i] 09:15 Magnum VIII. 2 [i] 10:10 Akty X V. 4 [i] 10:55 Modrí templári II. 4 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 4 [i] 12:45 Profesionáli 2012: Dôkaz 4 [i] 13:20 Simpsonovci X. 1/23 [i] 13:40 MacGyver 33 [i] 14:40 Akty X V. 4 [i] 15:30 Kutyil s.r.o.: Hodina pravdy 22 [i] 16:20 Simpsonovci X. 2,3 [i] 17:10 Mayday - Stratení v mori [i] 18:20 Kosti VII. 1/13 [i] 19:15 Profesionáli 2012: Dôkaz 4 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 Rocky I. [i] 22:45 Mafstory: Hazard tety Márgit, Rozlúčka s Beátkou 3,4 [i] 00:35 Modrí templári II. 4 [i] 01:20 Mayday - Stratení v mori [i] 02:20 American Dad 8,9 [i] 03:00 MegaDrive 1,2/12 [i] 03:40 Blázni v Amerike 1/11 [i] 04:00 Navarro VII. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 20 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 6 [i] 08:55 Vražedná čísla I. 11 [i] 09:50 Vlčí mládě II. 6 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 21 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 7 [i] 13:35 Vražedná čísla I. 12 [i] 14:30 CSI: New York IX. 7 [i] 15:25 Drzá Jordan V. 1 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 17:15 Vlčí mládě II. 7 [i] 18:10 Vražedná čísla I. 13 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 1 [i] 20:00 CSI: New York IX. 8 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 12 [i] 21:55 Zástupce velitele 1 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 00:35 Havaj 5-0 I. 12 [i] 01:25 Zástupce velitele 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 06:00 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 06:25 Králové aukcí: Kočár pro burany/japonské starožitné dýky [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 07:15 Nutné k přežití: Irsko [i] 08:10 Potápění za zlatem – pod ledem: Kouř pod ledem [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Řízení osudu [i] 09:55 Americké zbraně: Winchestrovka Yellow Boy/poděkování hasičům [i] 10:50 Jak to dělají? 1 [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 11:40 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 12:35 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 13:30 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 15:20 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 15:50 Králové aukcí 26 [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Soudný den [i] 17:10 Nutné k přežití: Yukon [i] 18:05 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 19:00 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 19:30 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 20:00 Hrůzné okamžiky 1 [i] 21:00 Nejlepší policisté 1 [i] 22:00 Ve světě gangsterů: Gang 18th Street [i] 23:00 Strašení: Andělé a démoni [i] 00:00 Strašení: Zlé sny [i] 00:55 Hrůzné okamžiky 1 [i] 01:50 Nejlepší policisté 1 [i] 02:50 Ve světě gangsterů: Gang 18th Street [i] 03:50 Strašení: Andělé a démoni [i] 04:45 Jak to dělají? 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Krev není voda 10/32 [i] 09:45 Abeceda A plus Z [i] 10:40 Co neodnesl čas [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji 1/8 [i] 15:10 Na kus řeči [i] 16:00 AZ-kvíz [i] 16:25 Malá farma: Selátko na rožni [i] 16:45 Besipky: Zimní obutí [i] 16:50 Šance [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:45 Karel Gott v Lucerně [i] 00:00 Cesty k úspěchu [i] 00:10 Kriminálka Paříž: Popelka a její družina 85/92 [i] 01:00 Kde bydlely princezny [i] 01:20 Postřehy odjinud [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času VI: Dobrý muž jde do války 7/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Výpravy za sluncem [i] 09:25 Sága života: Evoluce [i] 10:25 Vesmír: Smrtící hvězdy [i] 11:10 Království divočiny: Nebezpečná krása - tajemný svět medúz [i] 11:40 Chcete mě? [i] 12:10 Až na kraj světa: Hledání Iásóna a [i] 13:05 Tričko - geniální vynález [i] 14:05 Riskantní mise speciálních jednotek 1/4 [i] 15:00 Neandrtálský kód 1/2 [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 17:30 Kancl [i] 17:50 První čínský kosmonaut [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI: Zabijeme Hitlera 8/13 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tučňáci - život z blízka: Cesta 1/3 [i] 21:00 Sága života: Neznámý svět [i] 22:00 Čtyři slunce [i] 23:40 Mám se dobře, neboj [i] 01:15 Evropa dnes [i] 01:40 Klíč [i] 02:10 Přísně tajné vraždy [i] 02:25 Zašlapané projekty [i] 02:40 Hubnu, hubneš, hubneme... [i] 03:00 Pěšky a na křídlech [i] 03:15 Zrezivělá krása [i] 03:40 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:50 Vládneme, nerušit [i] 04:45 Kancl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2521 [i] 09:40 Sexy 40 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 7 [i] 12:50 Vzpomínky 7 [i] 13:40 Odložené případy VII: Kulka 19 [i] 14:30 Dr. House VIII: Vydržet 21 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Životabudič 135 [i] 16:30 Krok za krokem 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 16 [i] 18:30 Ulice 2522 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Poslední vládce větru [i] 22:05 Nájemní vrazi [i] 00:25 Bojovník silnic [i] 01:55 Novashopping 02:30 Odložené případy VII: Kulka 19 [i] 03:10 Smallville X 16 [i] 04:30 Andílci 138 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:20 Policie Hamburk III: Blonďatý anděl 17 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu VII: Mrtvá v řece 13 [i] 08:20 Alf IV: Večírek 13 [i] 09:00 Slunečno, místy vraždy I: Dvojník 6 [i] 09:55 To je vražda, napsala VII: Rozloučení s Hannigenem 4 [i] 10:50 Policie Hamburk III: Mateřské city 18 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Dokonalé štěstí [i] 13:40 Walker, Texas Ranger V: Nováček 27 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Rozhodnutí a důsledky 5 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Ztracené dítě 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Slunce a stín [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Vraždy v Yorkshiru: 1974 [i] 01:25 Serenity [i] 03:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Rozhodnutí a důsledky 5 [i] 04:25 Walker, Texas Ranger V: Nováček 27 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 5/160 [i] 06:25 Rebeli II. 220/225 [i] 07:15 Túžba tela 101/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 125 [i] 10:35 Sila 88 [i] 11:40 V objatí hodvábu 83/200 [i] 12:30 Doňa Barbara 6-7/190 [i] 14:25 V siedmom nebi V. 15/22 [i] 15:15 Nespútaný anjel 31/194 [i] 16:15 Keď budeš moja 7-8/238 [i] 18:00 4 svadby - finále [i] 18:50 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 Žena cestovateľa v čase [i] 22:30 Gejša [i] 01:05 Ľadová smrť [i] 02:35 Bastard [i] 04:00 4 svadby - finále [i] 04:40 Skvelý deň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Příběh Wendella Bakera [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Camille [i] 13:45 Ve stínu Beethovena [i] 15:40 Neviditelné děti [i] 17:50 Spálené mosty [i] 19:30 Síla odvahy [i] 21:30 Štvanec IRA [i] 23:30 Deník mrtvých [i] 01:10 Ráže .45 [i] 02:45 Temné vody [i] 04:20 Holky na hlídání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Rallye [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Tenis [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Šipky [i] 21:30 Biatlon [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Motorsport [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Přítelkyně roku 9 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Uprchlík 10 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 1: Nevítaná návštěva/Podivná podívaná 2 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Soucit 1