TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:45 Svokra - NOVÁ SHOW [i] 10:50 Komisár Rex I. 2/13 [i] 11:50 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 12:45 NCIS: Los Angeles I. 7/24 [i] 13:40 Dr. House VII. 19/23 [i] 14:25 Monk I. 4/13 [i] 15:15 Krok za krokom V. 4/24 [i] 15:40 Dva a pol chlapa X. 18/23 [i] 16:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Zámena manželiek - PREMIÉRA [i] 21:35 Svokra - NOVÁ SHOW [i] 22:35 Dva a pol chlapa X. 18/23 [i] 23:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 19/24 [i] 00:00 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles I. 7/24 [i] 01:40 Dr. House VII. 19/23 [i] 02:20 Monk I. 4/13 [i] 03:05 Krok za krokom V. 4/24 [i] 03:25 Komisár Rex I. 2/13 [i] 04:15 Kobra 11 XIV. 11/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Sila lásky V. 260 [i] 06:35 McLeodove dcéry 2 [i] 07:20 Medicopter 117: Pomsta za každú cenu [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Podvodníci v akcii VIII 7/10 [i] 09:45 Geo report: Laeticia a jej vlky [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:15 Asijina voľba 82/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii VIII 8/10 [i] 16:50 Geo report: Uspávanky pre šimpanzy [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Rozlúčka s Hannou [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Dobrý policajt 1/2 [i] 00:00 Medicopter 117: Pomsta za každú cenu [i] 00:50 Autosalón [i] 01:10 Svet v roku 2013 [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky V. 260 [i] 04:15 Asijina voľba 82/88 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:05 Hľadanie stratených svetov: Bitka pri Lučenci [i] 09:30 Obnovme si domov [i] 09:45 Súčasné bývanie [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:40 Pred rokmi... [i] 11:05 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Zimné sny;Večné melódie [i] 13:15 Noc v archíve: Čas zimných radovánok [i] 14:25 Keď dochádza dych [i] 15:00 Senior klub-magazín [i] 15:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:20 Portréty Rómov : Ľudovít [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Zimné rozprávky [i] 18:50 Macko Uško: Neskôr [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Tajnostkárka Tolinka [i] 19:05 Tao Tao: Veľké sťahovanie vtákov [i] 19:30 Nikto nie je doma: Narodeniny [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a Mikuláš [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Operácia výletná loď [i] 20:55 Spektrum vedy: Jeden za všetkých, všetci nad zlato [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Večer pod lampou [i] 23:50 Rallye Dakar [i] 00:15 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Medzinárodný terorizmus po roku 1945 - SOA a Patty Hearstová [i] 00:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Medzinárodný terorizmus po roku 1945 - Skupina Weathermen [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:10 DA VINCI [i] 07:40 PÁLI VÁM TO? [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Ten sopliak je môj! [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Pomsta na deťoch [i] 10:05 Extrémne prípady: Kriplom si už bol [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti VIII. 1/24 [i] 14:00 Podvodníci III. 3 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 2 [i] 15:45 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 ŽREBOVANIE 17:25 Súdna sieň [i] 18:15 KLAN: denný rodinný seriál [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Svet bez konca 3 [i] 22:10 Vtierka Castle IV. 23/23 [i] 23:00 Vtákomlátič [i] 00:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 01:30 Svet bez konca 3 [i] 03:00 Vtákomlátič [i] 04:30 Sexi internát [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 MacGyver 2 [i] 05:50 Simpsonovci IX. 23 [i] 06:15 Takešiho hrad 6,7 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 3 [i] 09:20 Magnum VIII. 1/14 [i] 10:10 Akty X V. 3 [i] 11:00 Modrí templári II. 3 [i] 11:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 3 [i] 12:45 Profesionáli 2012: Padla kosa na kameň 3 [i] 13:30 Simpsonovci IX. 24 [i] 13:50 MacGyver 32 [i] 14:45 Akty X V. 3 [i] 15:40 Kutyil s.r.o.: Alinko 21 [i] 16:20 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 16:50 Simpsonovci X. 1/23 [i] 17:20 Letecké katastrofy III. - Špeciál 3 [i] 18:15 Kosti VIII. 2 [i] 19:10 Profesionáli 2012: Padla kosa na kameň 3 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 22/22 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 13 [i] 22:10 Hawaii 5.0 II. 19 [i] 23:05 Walking Dead IV. 8 [i] 00:00 Modrí templári II. 3 [i] 00:50 Letecké katastrofy III. - Špeciál 3 [i] 01:40 Sladký život PLAYMATE IV. 8,9 [i] 02:25 Green Room s Paulom Provenzom 5,6/6 [i] 03:30 Navarro VII. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 19 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 5 [i] 08:55 Vražedná čísla I. 9 [i] 09:50 Vlčí mládě II. 5 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 20 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 6 [i] 13:35 Vražedná čísla I. 10 [i] 14:30 CSI: New York IX. 6 [i] 15:25 Drzá Jordan IV. 21 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 17:20 Vlčí mládě II. 6 [i] 18:15 Vražedná čísla I. 11 [i] 19:10 Vražedná čísla I. 12 [i] 20:05 CSI: New York IX. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 06:00 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 06:25 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 07:15 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 08:10 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlatu je to fuk [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Nikdy nemluv o smrti [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Horečka v bažinách [i] 10:50 Jak to dělají?: Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Rolls-Royce Phantom [i] 11:40 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 12:35 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Návrat černé vdovy [i] 14:25 Fantom Works: Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A [i] 15:20 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 16:15 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 17:10 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 18:05 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 19:00 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 19:30 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 21:00 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 21:30 Králové aukcí 26 [i] 22:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Nedívej se dolů [i] 23:00 Auto versus divočina: Překonání výškového rekordu [i] 00:00 Nic osobního: Zelená vdova [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 01:50 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 02:20 Králové aukcí 26 [i] 02:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Nedívej se dolů [i] 03:50 Auto versus divočina: Překonání výškového rekordu [i] 04:45 Jak to dělají? 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Den otců 9/32 [i] 09:45 Trapas [i] 10:05 Holubí andante [i] 11:00 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Zmařený život 1/62 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho: Vysvobození 1/2 [i] 00:00 MI5 9/16 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Rozsudek [i] 01:55 Sváteční slovo pastoračního asistenta Martina Staňka [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Podivné lásky 9/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VI: Skoro lidé 6/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Černá duše [i] 10:35 Letecké katastrofy: Pád do [i] 11:25 Oleg Peňkovskij - špión ve službách míru [i] 12:20 Vesnicopis [i] 12:45 Koně - zrozeni ke svobodě [i] 13:30 Léčení s delfíny [i] 14:30 Na cestě po Jižním Tyrolsku [i] 14:55 Derren Brown - Seance [i] 15:45 Tyranosauří smečky 1/2 [i] 16:35 Království oceánů: Písky a podmořské lesy [i] 17:30 Kancl [i] 17:50 Zázračná planeta: Obří vydry z [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI: Dobrý muž jde do války 7/13 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Královny savany - krásné a nezkrotné: Moji drazí sousedé 5/6 [i] 21:00 Vyšetřování ztráty třídní knihy [i] 22:40 Jeden den [i] 00:25 Andělé v Americe: Milénium se blíží: Špatná zpráva 1/6 [i] 01:30 Californication V: Milostná píseň 6/12 [i] 02:00 Občan Kinský [i] 02:20 Chcete je? [i] 02:25 Přísně tajné vraždy [i] 02:40 Jen se tak trochu napít [i] 03:00 Včely ve městě [i] 03:15 Zrezivělá krása [i] 03:40 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:50 Historie skoro detektivní [i] 04:45 Kancl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2520 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Bezdomovci 2 [i] 11:05 Krok za krokem 13 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 6 [i] 12:50 Vzpomínky 6 [i] 13:40 Odložené případy VII: Poslední autokino 18 [i] 14:30 Dr. House VIII: Post mortem 20 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Kdykoli cokoli 134 [i] 16:30 Krok za krokem 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 15 [i] 18:35 Ulice 2521 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sexy 40 [i] 22:05 Dvojitý zásah [i] 23:55 Odložené případy VII: Poslední autokino 18 [i] 00:45 Smallville X 15 [i] 01:25 Novashopping 01:55 P. F. [i] 02:30 Áčko: Poškodil mne lékař [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Andílci 137 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:20 Policie Hamburk III: Americká svatba 16 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu VII: Svatební zvony 12 [i] 08:20 Alf IV: Bacily útočí 12 [i] 09:00 Slunečno, místy vraždy I: Dívka na přání 5 [i] 09:55 To je vražda, napsala VII: Na shledanou u soudu, miláčku 3 [i] 10:50 Policie Hamburk III: Blonďatý anděl 17 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj [i] 13:35 Walker, Texas Ranger V: Texas versus Cahillová 26 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: S těžkým srdcem 4 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Anděl smrti 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Šest dní, sedm nocí [i] 22:35 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Zlomené srdce 3 [i] 23:35 Myšlenky zločince II 21 [i] 00:30 Slunečno, místy vraždy II: Duchové minulosti 2 [i] 01:20 Doktor z hor: Nové příběhy V: S těžkým srdcem 4 [i] 02:05 Walker, Texas Ranger V: Texas versus Cahillová 26 [i] 02:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Zlomené srdce 3 [i] 03:35 Receptář prima nápadů [i] 04:25 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 4/160 [i] 06:35 Rebeli II. 219/225 [i] 07:25 Túžba tela 100/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 124 [i] 10:50 Sila 87 [i] 11:55 V objatí hodvábu 82/200 [i] 12:40 Doňa Barbara 4-5/190 [i] 14:35 V siedmom nebi V. 14/22 [i] 15:25 Nespútaný anjel 30/194 [i] 16:15 Keď budeš moja 5-6/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL II. 2/15 [i] 21:35 SILA 88 [i] 22:30 Perla Orientu 125 [i] 23:25 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 4/22 [i] 00:15 Sestrička Jackie III. 4/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 4 svadby [i] 02:05 Skvelý deň [i] 02:35 Klinika Mercy 4/22 [i] 03:15 Sestrička Jackie III. 4/12 [i] 03:45 Smotánka [i] 04:20 Máša 32/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Nebezpečná sopka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ali [i] 14:45 Sk8aři [i] 16:25 Camille [i] 18:05 Ve stínu Beethovena [i] 19:55 Holky na hlídání [i] 21:30 Temné vody