TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:45 Zámena manželiek - PREMIÉRA [i] 10:50 Komisár Rex I. 1/13 [i] 11:45 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 12:45 NCIS: Los Angeles I. 6/24 [i] 13:35 Dr. House VII. 18/23 [i] 14:25 Monk I. 3/13 [i] 15:15 Krok za krokom V. 3/24 [i] 15:40 Dva a pol chlapa X. 17/23 [i] 16:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Veľká svadba [i] 22:05 Dva a pol chlapa X. 17/23 [i] 22:30 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 18/24 [i] 23:25 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 00:20 NCIS: Los Angeles I. 6/24 [i] 01:15 Dr. House VII. 18/23 [i] 02:00 Monk I. 3/13 [i] 02:45 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 18/24 [i] 03:25 Komisár Rex I. 1/13 [i] 04:10 Kobra 11 XIV. 10/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Sila lásky V. 259 [i] 06:35 McLeodove dcéry 1 [i] 07:15 Medicopter 117: Zajatí v plameňoch [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Počasie [i] 09:15 Podvodníci v akcii VIII 6/10 [i] 09:45 Geo report: Laponsko [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozdiel [i] 15:15 Asijina voľba 81/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii VIII 7/10 [i] 16:50 Geo report: Laeticia a jej vlky [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kandahár [i] 22:00 Maratónec [i] 00:00 Medicopter 117: Zajatí v plameňoch [i] 00:45 Šport v roku 2013 [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky V. 259 [i] 03:55 Asijina voľba 81/88 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Pastelkové more [i] 09:00 UFO - v archívoch ZSSR [i] 09:45 Koniari sveta: Bojovníci z Markézskych ostrovov [i] 10:15 Pieseň pre mamu [i] 10:40 Fokus zdravie "N" [i] 11:25 Ambulancia: Poranenia miechy (na nohy po rehabilitácii) [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Výročné obyčaje na strednom Považí [i] 13:00 Zlatá rybka [i] 14:00 Sladké bezvládie [i] 15:30 Slováci vo svete: Ukrajina [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Zimné rozprávky [i] 18:50 Macko Uško: Zvedavci [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Zimné hry [i] 19:10 Tao Tao: Nespokojný motýlik [i] 19:30 Nikto nie je doma: Váza [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a čarovný nápoj [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Portrét: Yuri Dojc [i] 20:55 Hľadanie stratených svetov: Bitka pri Lučenci [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 "Něžný barbar" [i] 23:30 Rallye Dakar [i] 00:00 Autosalón [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Letecké katastrofy III. 9 [i] 06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:10 DA VINCI [i] 07:45 PÁLI VÁM TO? [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Vojna svokier [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ: Spermobanka [i] 10:05 Extrémne prípady: Musíš ma milovať [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia 1/8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 Kosti IV. 26/26 [i] 14:00 Podvodníci III. 2 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 15:45 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Súdna sieň [i] 18:15 KLAN: denný rodinný seriál [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Svet bez konca 2 [i] 22:10 Vtierka Castle V. 18 [i] 23:00 Vtierka Castle IV. 22 [i] 23:50 Vtierka Castle V. 18 [i] 00:40 Podvodníci III. 2 [i] 01:25 KRIMI 01:45 Svet bez konca 2 [i] 03:15 Netvor z hlbín [i] 04:40 Prci na strednej [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 1/139 [i] 06:15 Takešiho hrad 4,5 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 2 [i] 09:15 Magnum VII. 22/22 [i] 10:10 Akty X V. 2 [i] 11:00 Modrí templári II. 2 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 2 [i] 12:45 Profesionáli 2012: Trampolína 2 [i] 13:20 Simpsonovci IX. 22 [i] 13:40 MacGyver 31 [i] 14:40 Akty X V. 2 [i] 15:35 Kutyil s.r.o.: Pošta pre teba 20 [i] 16:20 Simpsonovci IX. 23,24 [i] 17:20 Letecké katastrofy III. - Špeciál 2 [i] 18:15 Kosti IV. 26/26 [i] 19:10 Profesionáli 2012: Trampolína 2 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VIII. 1,2/24 [i] 22:10 Mafstory: Prezident alebo boss? 1,2/17 [i] 23:55 Modrí templári II. 2 [i] 00:45 Letecké katastrofy III. - Špeciál 2 [i] 01:35 Sladký život PLAYMATE IV. 5,6,7 [i] 02:45 Green Room s Paulom Provenzom 3,4 [i] 03:40 Navarro VII. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 18 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 4 [i] 08:55 Vražedná čísla I. 7 [i] 09:50 Vlčí mládě II. 4 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 19 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 5 [i] 13:35 Vražedná čísla I. 8 [i] 14:30 CSI: New York IX. 5 [i] 15:25 Drzá Jordan IV. 20 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 17:20 Vlčí mládě II. 5 [i] 18:15 Vražedná čísla I. 9 [i] 19:10 Vražedná čísla I. 10 [i] 20:05 CSI: New York IX. 6 [i] 21:00 No Limit I. 1 [i] 22:25 CSI: New York VIII. 8 [i] 23:25 Myšlenky zločince VII. 17 [i] 00:15 Myšlenky zločince VII. 18 [i] 01:05 No Limit I. 1 [i] 02:25 CSI: New York VIII. 8 [i] 03:10 Myšlenky zločince VII. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 06:00 Jak se to dělá: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky [i] 06:25 Králové aukcí: Beatles [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 07:15 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Hořký konec [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Podloží nebo nic [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Schyluje se k bouři [i] 10:50 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Audi R8 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 12:35 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Zchátralý Rambler [i] 14:25 Opravna vraků 2013: Vůz Skylark pro Sarah [i] 15:20 Berte to jako varování: Hříčky přírody [i] 16:15 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 17:10 Nutné k přežití: Irsko [i] 18:05 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 19:00 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 19:30 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 20:00 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 21:00 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 5 [i] 22:00 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Tohle všechno mění [i] 23:00 Muži Yukonu: Lov nebo hlad [i] 00:00 Aljaška: překonání poslední hranice: V aljašské tundře [i] 00:55 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 01:50 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 5 [i] 02:50 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Tohle všechno mění [i] 03:50 Muži Yukonu: Lov nebo hlad [i] 04:45 Jak to dělají? 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Projev lásky 8/32 [i] 09:45 Toulavá kamera [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:20 Svatební skandály slečny Juliány [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Stopa 1/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Polda po tátovi [i] 16:10 Perličky P z Hovorů H [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Obecná škola [i] 22:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Návštěvní den Miloslava Šimka a [i] 23:35 Tělo jako důkaz III: Únos - 1. část 1/13 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kde bydlely princezny [i] 01:05 Komediograf [i] 01:35 Rozsudek [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: A já mezi vámi 8/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VI: Vzpoura dvojníků 5/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Královny savany - krásné a nezkrotné: Změny v rodinném životě 4/6 [i] 09:55 Neobyčejné ženy: paní Čankajšková [i] 10:45 Kariéra Hermanna Göringa 1/3 [i] 11:40 Občan Kinský [i] 12:05 Terezské údolí [i] 12:35 Na cestě po Římě [i] 13:00 Jak dlouho... [i] 13:30 Chcete je? [i] 13:35 Uchem jehly [i] 14:05 Cesta na Vostok [i] 14:35 Evropa dnes [i] 15:00 Tričko - geniální vynález [i] 16:05 Klíč [i] 16:30 Sága života: Evoluce [i] 17:30 Kancl [i] 17:50 Až na kraj světa: Hledání Iásóna a [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI: Skoro lidé 6/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Do země lovců lebek [i] 21:00 Na cestě po Lanzarote [i] 21:30 Kanadská soda [i] 21:55 Anděl Exit [i] 23:35 Černá zmije IV: Frontový malíř 1/6 [i] 00:10 Hledá se prezident [i] 01:55 Chcete mě? [i] 02:20 Zapadlí evangelíci: Marie [i] 02:45 Přísně tajné vraždy [i] 03:05 Poslední hrnčíř? [i] 03:20 Zrezivělá krása [i] 03:45 Zabijáci, s.r.o. [i] 04:45 Kancl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2519 [i] 09:40 Pán domu [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 5 [i] 12:50 Vzpomínky 5 [i] 13:40 Odložené případy VII: Vzplanutí 17 [i] 14:30 Dr. House VIII: To slovo na R 19 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Šuškanda 133 [i] 16:30 Krok za krokem 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 14 [i] 18:35 Ulice 2520 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Bezdomovci 2 [i] 21:20 Mentalista IV: Zdravé tváře 18 [i] 22:10 Turbulence [i] 00:00 Odložené případy VII: Vzplanutí 17 [i] 00:50 Smallville X 14 [i] 01:30 Novashopping 02:00 P. F. [i] 02:45 Áčko: Oběti zločinu [i] 04:05 Andílci 136 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:20 Policie Hamburk III: Rozchod v dobrém 15 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu VII: Mýcení 2/2 [i] 08:20 Alf IV: Alf zlobí 11 [i] 09:00 Slunečno, místy vraždy I: Blata 4 [i] 09:55 To je vražda, napsala VII: Smrtelné nedorozumění 2 [i] 10:50 Policie Hamburk III: Americká svatba 16 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Ve víně je láska [i] 13:35 Walker, Texas Ranger V: Thunderovi synové 2/2 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy V: Srdeční záležitosti 3 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Vánice 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Johanna a dobrodruh: Jeřábí legenda [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:15 Kriminálka Stuttgart IV: Šamanka 16 [i] 00:15 Myšlenky zločince II 20 [i] 01:05 Nedokonalé zločiny IV: Rodinné tajemství 9 [i] 02:10 Doktor z hor: Nové příběhy V: Srdeční záležitosti 3 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger V: Thunderovi synové 2/2 [i] 03:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 3/160 [i] 06:30 Rebeli II. 218/225 [i] 07:20 Túžba tela 99/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 123 [i] 10:45 Sila 86 [i] 11:45 V objatí hodvábu 81/200 [i] 12:30 Doňa Barbara 2-3/190 [i] 14:25 V siedmom nebi V. 13/22 [i] 15:20 Nespútaný anjel 29/194 [i] 16:15 Keď budeš moja 3-4/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 18:50 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 Odložený prípad V. 12/18 [i] 21:35 SILA 87 [i] 22:30 Perla Orientu 124 [i] 23:25 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 3/22 [i] 00:15 Sestrička Jackie III. 3/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:20 4 svadby [i] 02:00 Skvelý deň [i] 02:35 Klinika Mercy 3/22 [i] 03:15 Sestrička Jackie III. 3/12 [i] 03:40 Smotánka [i] 04:35 Máša 31/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Loď lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Alex a Emma [i] 13:50 Nezvratný důkaz [i] 15:40 Ali [i] 18:20 Sk8aři [i] 19:55 Spoušť [i] 21:25 První sníh [i] 23:10 Dlouhý víkend [i] 00:40 Jednotka Uro [i] 02:25 Americký zločin [i] 04:00 Spoušť [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Motorsport [i] 09:00 Rallye [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Biatlon [i] 10:45 Biatlon [i] 11:15 Watts [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:15 Biatlon [i] 13:45 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i]