TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:45 Komisár Rex: Konečná stanica Viedeň [i] 11:20 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 12:15 NCIS: Los Angeles I. 5/24 [i] 13:05 Dr. House VII. 17/23 [i] 13:55 Monk I. 1-2/13 [i] 15:15 Krok za krokom V. 2/24 [i] 15:40 Dva a pol chlapa X. 16/23 [i] 16:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Zámena manželiek - PREMIÉRA [i] 21:35 Svokra - NOVÁ SHOW [i] 22:40 Dva a pol chlapa X. 16/23 [i] 23:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 17/24 [i] 00:05 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 00:55 NCIS: Los Angeles I. 5/24 [i] 01:45 Dr. House VII. 17/23 [i] 02:25 Monk I. 1-2/13 [i] 03:45 Krok za krokom V. 2/24 [i] 04:10 Kobra 11 XIV. 9/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Svätý Filip Neri 2/2 [i] 07:45 Medicopter 117: Transport peňazí [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Góly - body - sekundy [i] 09:35 Slovensko v roku 2013 [i] 10:25 Smoliarka [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Treska [i] 15:10 Asijina voľba 80/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii VIII 6/10 [i] 16:50 Geo report: Laponsko [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel: Chyžná v jazierku 1/9 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Náhradníčka 1/24 [i] 23:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Rozsudok: smrť [i] 23:40 Medicopter 117: Transport peňazí [i] 00:30 Grand hotel: Chyžná v jazierku 1/9 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Rozsudok: smrť [i] 03:50 Asijina voľba 80/88 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:30 Kniha na ceste [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 09:00 Madagaskar 3/3 [i] 09:50 Tajomstvá múzeí II.: Múzeum Topkapi v Istanbule [i] 10:35 Príbehy tatranských štítov: Stopy na hrebeni [i] 11:25 Autosalón [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Fašiangy v Rajeckej doline [i] 13:00 Mont Oriol [i] 14:35 Família - Návraty: ANKINI CHLAPCI [i] 15:05 Spišský Jeruzalem [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Pieseň pre mamu [i] 16:25 Veda v Európe II: Starnutie [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Bojovníci z Markézskych ostrovov [i] 18:30 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Zimné rozprávky [i] 18:50 Macko Uško: Kde je lepšie [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: V pralese [i] 19:05 Tao Tao: Pyšný veterný kohútik [i] 19:30 Nikto nie je doma: Ocot [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a Zornička [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 UFO - v archívoch ZSSR [i] 20:50 Ambulancia: Poranenia miechy (na nohy po rehabilitácii) [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Rímska ríša: Sprisahanie [i] 22:45 Kvarteto [i] 23:10 Rallye Dakar [i] 23:40 Veda v Európe II: Starnutie [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Stopa k pokladu [i] 07:05 Všade samé zvončeky [i] 08:30 Policajný kuriér [i] 10:20 Náhoda [i] 12:10 Denník slabocha [i] 14:00 Kosti IV. 25 [i] 14:55 Podvodníci III. 1/16 [i] 15:45 PÁLI VÁM TO? [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Súdna sieň [i] 18:15 KLAN: denný rodinný seriál [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Svet bez konca 1/4 [i] 22:10 Vtierka Castle IV. 21 [i] 23:00 Potomkovia ľudí [i] 01:15 KRIMI 01:40 Svet bez konca 1/4 [i] 03:15 Potomkovia ľudí [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Takešiho hrad 2,3 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 KRIMI 08:25 Matlock 1/23 [i] 09:15 Magnum VII. 21 [i] 10:05 Akty X V. 1/21 [i] 10:55 Modrí templári II. 1/22 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 1/23 [i] 12:45 Profesionáli 2012: Major Demovič 1 [i] 13:10 Simpsonovci IX. 20 [i] 13:30 MacGyver 30 [i] 14:30 Akty X V. 1/21 [i] 15:30 Kutyil s.r.o.: Modelka 19 [i] 16:10 Simpsonovci IX. 21,22 [i] 17:10 Letecké katastrofy III. - Špeciál 1/3 [i] 18:15 Kosti IV. 25 [i] 19:10 Profesionáli 2012: Major Demovič 1 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 21 [i] 21:20 2. svetová vojna v 1/13 [i] 22:30 Letecké katastrofy XI. 11 [i] 23:30 Letecké katastrofy III. 9 [i] 00:30 Modrí templári II. 1/22 [i] 01:20 Letecké katastrofy III. - Špeciál 1/3 [i] 02:10 Sladký život PLAYMATE IV. 3,4 [i] 02:55 Green Room s Paulom Provenzom 1,2/6 [i] 03:50 Navarro VII. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 17 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 3 [i] 08:55 Vražedná čísla I. 5 [i] 09:50 Vlčí mládě II. 3 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 11:45 Drzá Jordan IV. 18 [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 4 [i] 13:40 Vražedná čísla I. 6 [i] 14:35 CSI: New York IX. 3 [i] 15:30 Drzá Jordan IV. 19 [i] 16:25 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 17:20 Vlčí mládě II. 4 [i] 18:15 Vražedná čísla I. 7 [i] 19:10 Vražedná čísla I. 8 [i] 20:05 CSI: New York IX. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 21:55 Havaj 5-0 I. 7 [i] 22:50 Havaj 5-0 I. 8 [i] 23:45 Společná terapie I. 4 [i] 00:35 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 01:25 Havaj 5-0 I. 7 [i] 02:15 Havaj 5-0 I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 06:00 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 06:25 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 07:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Špatný pocit [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlá krev [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Neraď mi, abych přestal [i] 10:50 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Ferrari FF [i] 11:40 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 12:35 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 13:30 Pátá rychlost 2 [i] 14:25 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 15:20 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Odvážným štěstí přeje [i] 16:15 Labužnické pokrmy s Bearem Gryllsem [i] 17:10 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 18:05 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 19:00 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 19:30 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i] 21:00 Berte to jako varování: Hříčky přírody [i] 22:00 Superlidé: Vytrvalost [i] 23:00 Z ráje do pekla 1 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Scott a Lucy [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i] 01:50 Berte to jako varování: Hříčky přírody [i] 02:50 Superlidé: Vytrvalost [i] 03:50 Z ráje do pekla 1 [i] 04:45 Jak to dělají? 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Když létají jiskry 7/32 [i] 09:45 13. komnata Petra Kotvalda [i] 10:10 Reportéři ČT [i] 10:55 Případy 1. oddělení: Rozřezaná 1/14 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha VI: Létající stroj 1/13 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Stopa 1/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Kriminálka Paříž: Zmařený život 1/62 [i] 22:40 Protiúder 1/3 [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Postřehy odjinud [i] 00:40 Rozsudek [i] 01:10 Designtrend [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Pod pokličkou [i] 02:35 Kde bydlely princezny [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času VI: Doktorova žena 4/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Národní divadlo [i] 09:15 Království oceánů: Písky a podmořské lesy [i] 10:10 Neobyčejné ženy: Amelia Earhartová [i] 11:05 Království divočiny: Nebezpečná krása - tajemný svět medúz [i] 11:35 Léčení s delfíny [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:00 Výpravy za sluncem [i] 13:30 Zachráníme supy? [i] 13:50 Návraty do bílé samoty [i] 14:20 Go! [i] 14:50 Legendární mořský had [i] 15:40 Oleg Peňkovskij - špión ve službách míru [i] 16:35 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 17:30 Kancl [i] 17:50 Vesmír: Smrtící hvězdy [i] 18:35 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI: Vzpoura dvojníků 5/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Plán [i] 20:55 Letecké katastrofy: Pád do [i] 21:50 Žert [i] 23:10 Sestřička Jackie 1/12 [i] 23:40 Californication V: Milostná píseň 6/12 [i] 00:10 Mé letiště, můj hrad [i] 01:40 Výpravy za sluncem [i] 02:05 Přísně tajné vraždy [i] 02:20 Zašlapané projekty [i] 02:40 Američan z Osťany [i] 02:55 Jak se staví jezero [i] 03:05 Čekání na život...? [i] 03:25 Zrezivělá krása [i] 03:50 Markýz Gero - postrach slezského lidu [i] 04:50 Kancl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2518 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Záchvěv lidskosti 1 [i] 11:00 Krok za krokem 11 [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 4 [i] 12:50 Vzpomínky 4 [i] 13:40 Odložené případy VII: Osudový pád 16 [i] 14:30 Dr. House VIII: Tělo a duše 18 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Manželky a milenky 132 [i] 16:30 Krok za krokem 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 13 [i] 18:35 Ulice 2519 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pán domu [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba III 13 [i] 22:55 Muž s posláním 8 [i] 23:45 Odložené případy VII: Osudový pád 16 [i] 00:35 Smallville X 13 [i] 01:15 Novashopping 01:45 P. F. [i] 02:15 Áčko: Jak se žije filmovým princeznám [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Andílci 135 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Policie Hamburk III: Miluj bližního svého 14 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu VII: Mýcení 1/2 [i] 08:30 Alf IV: Hádka 10 [i] 09:10 Slunečno, místy vraždy I: Dokonalá bouře 3 [i] 10:05 To je vražda, napsala VII: Strasti Jessiky Fletcherové 1 [i] 11:00 Policie Hamburk III: Rozchod v dobrém 15 [i] 11:55 Rosamunde Pilcher: Ukradené léto [i] 13:45 Walker, Texas Ranger V: Thunderovi synové 1/2 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy V: Těžce vybojované štěstí 2 [i] 15:35 Místo činu: Mnichov: Smrt tovaryše 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nějak se to komplikuje [i] 22:50 Myšlenky zločince VII 18 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi: Pozlátko velkoměsta 20 [i] 00:40 Nedokonalé zločiny IV: Monstrum 8 [i] 01:50 Doktor z hor: Nové příběhy V: Těžce vybojované štěstí 2 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger V: Thunderovi synové 1/2 [i] 03:20 Spravedlnost v krvi: Pozlátko velkoměsta 20 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2/160 [i] 06:25 Rebeli II. 217/225 [i] 07:15 Túžba tela 98/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 122 [i] 10:35 Sila 85 [i] 11:40 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 2/2 [i] 13:20 Doňa Barbara 1/190 [i] 14:35 V siedmom nebi V. 12/22 [i] 15:25 Nespútaný anjel 28/194 [i] 16:15 Keď budeš moja 1-2/238 [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL II. 1/15 [i] 21:35 SILA 86 [i] 22:30 Perla Orientu 123 [i] 23:20 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 2/22 [i] 00:05 Sestrička Jackie III. 2/12 [i] 00:35 Adela show [i] 01:10 4 svadby [i] 01:55 Skvelý deň [i] 02:30 Klinika Mercy 2/22 [i] 03:05 Sestrička Jackie III. 2/12 [i] 03:35 Smotánka [i] 04:30 Máša 30/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Lovci dinosaurů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kde je Fred? [i] 14:05 Miláček [i] 15:45 Alex a Emma [i] 17:30 Nezvratný důkaz [i] 19:15 Předčítač [i] 21:20 Americký zločin [i] 23:00 Jednotka Uro