Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mr. Bean [i] 06:25 Pasca na Santu [i] 07:50 Tintinove dobrodružstvá (HD) [i] 09:30 Snehová kalamita [i] 11:05 Perinbaba [i] 13:00 Mr. Bean [i] 13:30 Charlie a továreň na čokoládu [i] 15:45 Čo to dievča chce? [i] 17:40 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Popoluška v Monte Carle (HD) [i] 22:30 Ženy v pokušení [i] 00:50 Popoluška v Monte Carle (HD) [i] 02:35 Ženy v pokušení [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:10 Slovensko v roku 2013 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Počasie [i] 08:10 Animované biblické príbehy: Abrahám a Izák [i] 08:35 Animované biblické príbehy: Daniel [i] 09:00 Stratená hviezda [i] 10:25 Zázračná cesta Nilsa Holgerssona: Odlet 1/2 [i] 11:55 Zázračná cesta Nilsa Holgerssona: Podmienka 2/2 [i] 13:25 Francesco a pápež [i] 14:55 Danielle Steelová: Klenoty l/2 [i] 17:00 Danielle Steelová: Klenoty 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Svätý Filip Neri 1/2 [i] 22:05 Svätý Filip Neri 2/2 [i] 00:00 Danielle Steelová: Klenoty l/2 [i] 02:05 Danielle Steelová: Klenoty 2/2 [i] 04:05 Svätý Filip Neri 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 06:55 Národnostné správy [i] 07:05 Madagaskar 2/3 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kolíska a kríž I. [i] 09:15 Tajomstvá múzeí II.: Kunsthistorické múzeum vo Viedni [i] 10:00 Svätá liturgia na sviatok Bohozjavenia [i] 12:10 Sviatočné slovo [i] 12:25 Mystická reč ikon [i] 12:50 Klamstvo dočasu-pravda naveky [i] 14:00 Folklórny festival Východná: Veselie, veselie... [i] 15:15 Madagaskar 3/3 [i] 16:10 Tajomstvá múzeí II.: Múzeum Topkapi v Istanbule [i] 16:55 Rok na dedine [i] 18:45 Večerníček: Traja králi prichádzajú [i] 18:50 Macko Uško: Lunapark [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Augustový výlet [i] 19:05 Tao Tao: Veľká otázka malej myši [i] 19:30 Nikto nie je doma: Maliari [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a cudzí zbojník [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Príbehy tatranských štítov: Stopy na hrebeni [i] 20:55 Cinka panna [i] 23:00 Rallye Dakar [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Bud - hviezda bejzbalu [i] 07:10 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 09:15 Všade samé zvončeky [i] 11:00 Čudný čávo [i] 12:40 Policajný kuriér [i] 14:30 Náhoda [i] 16:20 Denník slabocha [i] 18:15 KLAN: denný rodinný seriál [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Ratatouille [i] 22:30 Komando [i] 00:25 Čudný čávo [i] 02:00 Vianočné prianie [i] 03:30 Čarodejník [i] 04:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:35 Takešiho hrad 1/40 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 Magnum VII. 20 [i] 08:50 Hurikán v New Yorku [i] 09:55 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 11:40 Rýchly a zbesilý [i] 13:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:45 Simpsonovci IX. 19,20 [i] 16:40 Titanic 1,2/2 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 20 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 12 [i] 22:15 Biele goliere III. 4 [i] 23:10 Dexter VI.: Verte-neverte 1/12 [i] 00:10 Titanic 1,2/2 [i] 03:00 Sladký život PLAYMATE IV. 1,2/13 [i] 03:50 Green Room s Paulom Provenzom II. 5,6/6 [i] 04:40 Navarro VII. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 16 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 2 [i] 08:55 Vražedná čísla I. 3 [i] 09:50 Vlčí mládě II. 2 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 17 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 3 [i] 13:35 Vražedná čísla I. 4 [i] 14:30 CSI: New York IX. 2 [i] 15:25 Drzá Jordan IV. 18 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 17:20 Vlčí mládě II. 3 [i] 18:15 Vražedná čísla I. 5 [i] 19:10 Vražedná čísla I. 6 [i] 20:05 CSI: New York IX. 3 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 14 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 15 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 16 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 00:40 Myšlenky zločince VII. 14 [i] 01:30 Myšlenky zločince VII. 15 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Králové šrotu 7 [i] 06:00 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 06:25 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 07:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Heuréka! [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Na mizině [i] 09:55 Uhlí 10 [i] 10:50 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Porsche 911 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 12:35 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho vernisáž [i] 14:25 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 15:20 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 3 [i] 16:15 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 17:10 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 18:05 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 19:00 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 19:30 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 20:00 Nazí a vystrašení: Hrůza v Tanzanii [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Odvážným štěstí přeje [i] 22:00 Mimozemské mumie [i] 23:00 Neobjasněné případy 1 [i] 00:00 Zakázané: Dvojí životy [i] 00:55 Nazí a vystrašení: Hrůza v Tanzanii [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Odvážným štěstí přeje [i] 02:50 Mimozemské mumie [i] 03:50 Neobjasněné případy 1 [i] 04:45 Jak to dělají? 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery IV: Náhoda 6/32 [i] 09:30 Zpívá celá rodina [i] 10:55 Vladimír Menšík nonstop [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 15:55 Co neodnesl čas [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Rozřezaná 1/14 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Kytara 1/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:17 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Nejlepší Bakaláři [i] 23:30 MI5 9/16 [i] 00:25 Kalendárium [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Postřehy odjinud [i] 01:15 Rozsudek [i] 01:40 Designtrend [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Sváteční slovo pastoračního asistenta Martina Staňka [i] 04:35 Velká holka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Ptáčata [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Balada pro královnu [i] 09:55 Neobyčejné ženy: Coco Chanel [i] 10:45 Listy z Provence [i] 11:15 Zapadlí evangelíci: Marie [i] 11:45 Nejsme chudinky, jsme hrdinky [i] 12:15 České stopy na břehu Bajkalu [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1964 971/2379 [i] 13:30 O poklad Anežky České [i] 14:10 Věra 68 [i] 15:40 První muži ve vesmíru [i] 16:35 Riskantní mise speciálních jednotek 1/4 [i] 17:30 Kancl [i] 17:55 Neandrtálský kód 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VI: Doktorova žena 4/13 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kariéra Hermanna Göringa 1/3 [i] 21:00 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 21:55 Docela obyčejný příběh [i] 23:40 Zapadákov [i] 01:10 Uchem jehly [i] 01:40 Křesťanský magazín [i] 02:05 Přísně tajné vraždy [i] 02:20 Osudové okamžiky [i] 02:35 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 02:45 Je nám už všechno jedno? [i] 03:05 Dřevěnice na přelomu století [i] 03:25 Zrezivělá krása [i] 03:50 Těžké návraty [i] 04:45 Kancl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2517 [i] 09:40 Galaxy Quest [i] 11:25 Zlatá sedmdesátá 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Nové trable staré Christine 3 [i] 12:50 Vzpomínky 3 [i] 13:40 Odložené případy VII: Dvě svatby 15 [i] 14:30 Dr. House VIII: Potřebujeme vajíčka 17 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Bouřky 131 [i] 16:30 Krok za krokem 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 12 [i] 18:35 Ulice 2518 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Záchvěv lidskosti 1 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Mrtvý! 5 [i] 22:10 Lovci zločinců 1 [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Podvedený 19 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka V 1 [i] 00:40 Novashopping 01:10 20 chytrých rad 1 [i] 02:00 Přestávka ve vysílání 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Policie Hamburk III: Srdce boxera 13 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu VII: Smrtící obchody 9 [i] 08:25 Alf IV: Žít a nechat zemřít 9 [i] 09:10 Slunečno, místy vraždy I: Holub v hrsti 2 [i] 10:05 To je vražda, napsala VI: Schůzka na Sicílii 22 [i] 11:00 Policie Hamburk III: Miluj bližního svého 14 [i] 11:55 Rosamunde Pilcher: Tajemství starého panství [i] 13:45 Walker, Texas Ranger V: Obraz svého otce 23 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy V: Stahující se mračna 1 [i] 15:35 Místo činu: Mnichov: Jenom hra 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou [i] 22:05 TOP STAR magazín [i] 23:10 Partička [i] 23:55 Perníkový dědek [i] 02:10 Nedokonalé zločiny IV: Bojovnice 7 [i] 03:10 Doktor z hor: Nové příběhy V: Stahující se mračna 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Rebeli II. 216/225 [i] 07:10 Túžba tela 97/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 1/2 [i] 11:25 Vianočný pozdrav [i] 13:10 Dokonalý deň [i] 14:50 Vianočný bozk [i] 16:25 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 2/2 [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 Bez servítky [i] 19:50 Skvelý deň [i] 20:30 Odložený prípad V. 11/18 [i] 21:35 SILA 85 [i] 22:30 Perla Orientu 122 [i] 23:20 KLINIKA MERCY - NOVÝ SERIÁL 1/22 [i] 00:10 Sestrička Jackie III. 1/12 [i] 00:40 Adela show [i] 01:15 4 svadby [i] 02:00 Skvelý deň [i] 02:35 Klinika Mercy 1/22 [i] 03:15 Sestrička Jackie III. 1/12 [i] 03:45 Smotánka [i] 04:25 Máša 29/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Sexy 40 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jeden navíc [i] 13:55 Milenec je zločinec! [i] 15:40 Kde je Fred? [i] 17:40 Miláček [i] 19:15 Zkrocená hora [i] 21:30 Růžový a černý [i] 23:15 I Love You Phillip Morris [i] 00:55 Hrozba v poušti [i] 02:20 Samec [i] 03:55 Cashback [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Rallye [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 10:00 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Šipky [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Šipky [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Neprůstřelný 6 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Vidět pravdu 19 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Když dva dělají totéž 18 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk členem poroty 16 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Pozlátko a špína 20 [i] 15:20 Dobrá manželka 3: Nový den 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Jízda smrti 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 20:20 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i] 21:20 NOC PLNÁ HER: Hra [i] 00:00 Dračí templáři [i] 01:50 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i] 02:40 Rookie Blue 1: Za denního světla 5 [i] 03:30 Dvojí identita 1: Nechci umřít 5 [i] 04:20 Spravedlnost v krvi 1: Pozlátko a špína 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak Žijí Jonesovi 14 [i] 05:30 Jak Žijí Jonesovi 15 [i] 06:00 Motorshow: Motorshow 3 [i] 06:30 Motorshow: Motorshow 4 [i] 07:00 New York Město Jídla: New York město jídla 5 [i] 07:30 New York Město Jídla: New York město jídla 6 [i] 08:00 Bojovníci se špínou 11 [i] 08:30 Bojovníci se špínou 12 [i] 09:00 Problémové děti 1 [i] 10:00 Válka v reklamě: Podzemka 1 [i] 10:50 Nejtěžší americké profese 6 [i] 11:45 Utajený Šéf 1 [i] 12:45 Tajemství Země: Dešifrovaný déšť 1 [i] 13:15 Tajemství Země: Tsunami 2 [i] 13:45 Z deníčku naší planety0 [i] 14:40 Katastrofa: Ti, kdo přežili 5 [i] 15:40 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 16:40 Úžasná jídla: Vepřoviny 1 [i] 17:10 Anthony Bourdain: Bez předsudků 12 [i] 18:05 Podzemí měst 5 [i] 19:00 Zvířecí