TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Volanie divočiny (HD) [i] 07:20 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 08:00 Jak se krotí krokodýli [i] 09:50 Ako prežiť Vianoce [i] 11:20 Pán prsteňov: Návrat kráľa (HD) [i] 14:45 Iron Man [i] 17:05 Rango (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Všetky moje ex (HD) [i] 22:15 Smrtonosná zbraň [i] 00:20 Nafúkanci [i] 01:40 Všetky moje ex (HD) [i] 03:15 Smrtonosná zbraň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 Animované biblické príbehy: Samuel [i] 06:55 Dračie poviedky [i] 07:25 Flipper a Lopaka: Zneužitý Opuch 31/52 [i] 07:50 Fidlibum [i] 08:20 Vodník a Zuzana [i] 09:00 Arabela sa vracia: Študijná cesta do ríše rozprávok 10/26 [i] 09:30 Arabela sa vracia: Marienka a obor 11/26 [i] 10:00 Neberte nám princeznú [i] 11:05 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro V. 10/10 [i] 12:40 Čert vie prečo [i] 14:30 Elisa z Rivombrosy 7/13 [i] 15:55 Búrlivé výšiny [i] 17:45 Zypa Cupák [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou [i] 21:55 Zázrak z Korutánska [i] 23:25 Ženy môjho muža [i] 00:50 Elisa z Rivombrosy 7/13 [i] 02:30 Zázrak z Korutánska [i] 04:10 Čert vie prečo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 06:50 Stromček prianí [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chlapec a pes: Za teba sa postavím proti celému svetu [i] 09:00 Tučniaky - špióni v dave: Prvé kroky [i] 09:50 Tajomstvá múzeí II.: Národné antropologické múzeum v Mexiko City. [i] 10:35 Universum: Zugspitze - Hora kontrastov [i] 11:25 Divadlo pre deti: Lakomstory z Londýna [i] 12:10 Núraddín Ali a Anísaldžalísa [i] 13:40 Integrácia [i] 15:05 Madagaskar 1/3 [i] 16:05 Tajomstvá múzeí II.: Múzeum Pergamon a Nové múzeum v Berlíne [i] 16:50 Volejbal - kvalifikácia MS 2014 [i] 19:00 Štedrý deduško večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 19:10 Macko Uško: Kapustná hlava [i] 19:15 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Výlet balónom [i] 19:25 Tao Tao: Samoľúby sup [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Príbehy tatranských štítov: Posledný z posledných [i] 20:30 Tučniaky - špióni v dave: Dospievanie [i] 21:25 Slnečný cirkus: KÁ [i] 22:45 Jahodové víno [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Čarodejník [i] 06:30 KRIMI 06:55 Sám doma [i] 08:30 Prázdniny [i] 11:15 Tajuplná Operácia Hades 1, 2/2 [i] 14:40 Muž so železnou maskou [i] 17:10 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:50 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Do hlbiny [i] 22:35 Terminátor [i] 00:35 Tajuplná Operácia Hades 1, 2/2 [i] 03:30 Terminátor [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Simpsonovci IX. 17,18 [i] 06:25 To najlepšie z Takešiho hradu 3,4/4 [i] 07:10 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:15 KRIMI 08:35 Ninja Factor II. 10,11 [i] 09:20 Simpsonovci XXIII. 1,2/22 [i] 10:10 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i] 11:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:35 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 14:40 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 1,2/22 [i] 17:10 SIVLESTROVSKÝ PANELÁK 2010 [i] 18:05 Piliere Zeme 4/4 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Vianočná koleda [i] 22:05 Bloodrayne - Smäd upírov [i] 23:45 Mestečko South Park VI. 1,3,4/17 [i] 00:55 Podrazy 8/8 [i] 01:15 Podrazy II. 1/12 [i] 01:35 American Dad 3,4,5 [i] 02:35 Green Room s Paulom Provenzom: II.- PREMIÉRA 1,2 [i] 03:30 Navarro VII. 4 [i] 04:55 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Posel ztracených duší II. 16 [i] 08:10 Posel ztracených duší II. 17 [i] 09:10 Internát VII. 2 [i] 10:45 Ztracený svět II. 12 [i] 11:45 Lovci pokladů I. 1 [i] 12:45 Lovci pokladů I. 2 [i] 13:45 Profil zločinu II. 1 [i] 14:45 Profil zločinu II. 2 [i] 15:50 Pravěk útočí IV. 1 [i] 16:50 Skuteční lidé I. 1 [i] 18:05 Skuteční lidé I. 2 [i] 19:20 Na lodi III. 13 [i] 21:00 Odplata 1 [i] 22:45 G.I. Jane 1 [i] 01:10 Odplata 1 [i] 02:50 Posel ztracených duší II. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 06:00 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 06:25 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 09:05 Krizové situace pod kontrolou: Cirque du Soleil [i] 09:55 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 10:50 Zlatá horečka – speciální díl 4. řady: Milionová sezona [i] 11:40 Zlatá horečka – speciální díl 4. řady: Pátrání na jihu [i] 12:35 Zlatá horečka – speciální díl 4. řady 3 [i] 13:30 Zlatá horečka – Jižní Amerika: Peruánské zlato [i] 14:25 Bear Grylls: Únik z pekla: Hory [i] 15:20 Bear Grylls: Únik z pekla: Tým [i] 16:15 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 17:10 Kluci z autobazaru: Magnet na holky [i] 17:40 Kluci z autobazaru: Smlouvání o ceně hot rodu [i] 18:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: To je závod [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Ferrari 275 [i] 19:00 Pátá rychlost 5 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Impozantní letadla [i] 23:00 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 00:00 Co se dělo dál? 7 [i] 00:30 Co se dělo dál? 8 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 02:50 Nejlepší světová pětka: Impozantní letadla [i] 03:45 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 04:40 Kluci z autobazaru: Magnet na holky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kde bydlely princezny [i] 06:15 Okouzlení III 31/52 [i] 07:10 Možná přijde i kouzelník aneb [i] 08:50 Nejlepší trapasy [i] 10:05 Případy detektiva Murdocha VI: Létající stroj 1/13 [i] 10:50 Druhý dech: Telecí léta 1/13 [i] 11:55 Tři srdce [i] 13:10 Taneček přes dvě pekla [i] 14:15 Zlatý pavouk [i] 15:30 Hercule Poirot [i] 17:15 Strach [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vladimír Menšík - 75 [i] 21:45 Smrt černého krále [i] 23:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:40 Velký třesk [i] 01:15 Zlatý časy! [i] 02:20 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 02:55 Komediograf [i] 03:25 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 04:00 Kde bydlely princezny [i] 04:20 Sváteční slovo psychiatra a spisovatele Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 04:30 Život mezi bílými čárami [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Brno Bohumila Vrzala [i] 05:35 Kanadská soda [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Lovci draků 7/52 [i] 06:30 Oskarova oáza 1/78 [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Neobyčejné ženy: Amelia Earhartová [i] 09:55 Věra 68 [i] 11:30 Cirque du Soleil: Corteo [i] 13:00 Léčení s delfíny [i] 13:55 Zachráníme supy? [i] 14:20 Království divočiny: Nebezpečná krása - tajemný svět medúz [i] 14:50 Derren Brown - Seance [i] 15:45 My Fair Lady: Slavný muzikál s Audrey 1/2 [i] 17:25 Zázračná planeta: Obří vydry z [i] 18:15 Ptáčata [i] 18:45 Krkonošská pohádka [i] 18:55 Jak se žije na české zabijačce podle Vladimíra Morávka [i] 19:10 Kanadská soda [i] 20:00 Muž se zlatou zbraní [i] 22:05 Blonďatá bestie v blázinci [i] 22:40 Na stojáka [i] 23:05 NESHOW [i] 23:25 Kanadská soda [i] 23:50 Ruská ruleta [i] 00:40 Sarvamangalam [i] 01:40 Společný výslech: Jiří Grygar a [i] 02:20 Tančící dům [i] 02:35 Folklorika [i] 03:00 Asijská rapsodie [i] 03:25 Hraje vám... Moravanka Jana [i] 04:00 Do důchodu na koni [i] 04:20 Vorařská expedice [i] 04:50 Augustin Navrátil - portrét praktického katolíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:30 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Jen počkej, zajíci! [i] 07:00 Batman: Odvážný hrdina 6 [i] 07:20 Bakugan 28 [i] 07:45 Tučnáci z Madagaskaru III 9 [i] 08:10 Jorinda a Joringel [i] 09:15 Prostě úžasná [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Nejlepší ženská mého života [i] 14:20 Výměna manželek [i] 15:30 Starsky & Hutch [i] 17:15 Zrození šampióna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Shrek: Zvonec a konec [i] 21:50 Dál než se zdálo [i] 23:40 Vraždící anděl [i] 01:00 Novashopping 01:30 P. F. [i] 01:55 DO-RE-MI [i] 02:40 Nejlepší ženská mého života [i] 04:35 Andílci 133 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Jake a piráti ze Země Nezemě: Hook a lachtan; Smaragdový kokosák 15 [i] 07:40 Mickeyho klubík III: Supergoofův superkvíz 17 [i] 08:10 Malá mořská víla II: Proti přílivu 6 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Hawaii 5-0 II: Neštovice 21 [i] 10:40 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý [i] 12:35 Zbraně pro San Sebastian [i] 14:50 Big Ben I 1 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Stmívání [i] 22:55 Nebojte se tmy [i] 01:05 Pýcha a předsudek [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Na streche [i] 06:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 49/129 [i] 07:15 Mamička pod stromček [i] 09:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Anna zo Zeleného domu II. 1-2/4 [i] 12:40 90210: Nová generácia II. 1-2/22 [i] 14:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 16-17/22 [i] 16:15 Perla Orientu 120-121 [i] 18:00 Anna zo Zeleného domu II. 3-4/4 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Deň pri jazere [i] 21:40 Kawasakiho ruže [i] 23:30 Nepohodlný [i] 01:40 Inga Lindströmová: Deň pri jazere [i] 03:05 Kawasakiho ruže [i] 04:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 49/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Kitaro a odvěká kletba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Děkan Spanley [i] 13:55 Sexy 40 [i] 15:40 Lovci dinosaurů [i] 17:25 Zmražená pojistka [i] 19:15 Jonesovi [i] 21:00 Odsouzeni k boji [i] 22:40 96 hodin [i] 00:20 Coriolanus [i] 02:20 Obchodník se smrtí [i] 04:15 Šupák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Severská kombinace [i] 09:00 Biatlon [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 12:00 Biatlon [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 16:30 Biatlon [i] 17:45 Saně [i] 18:45 Saně [i] 19:45 Tenis [i] 21:45 Skoky na lyžích [i] 23:30 Biatlon [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Za denního světla 5 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 10:00 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 11:00 Milionový lékař 2: Zlato v hrdle 15 [i] 12:00 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 13:00 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i] 14:00 Milionový lékař 2: Když dva dělají totéž 18 [i] 15:00 K-9, můj přítel se studeným čumákem [i] 17:00 Superžralok [i] 19:00 Dračí templáři [i] 21:00 KLAĎASOVÉ A ZÁPORÁCI: Starsky & Hutch [i] 23:00 12 opic [i] 01:40 Havaj 5-0 3: Rodinná záležitost 23 [i] 02:40 Havaj 5-0 3: Řekni sbohem 24 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 Mravenci vědí všechno 7 [i] 06:00 Madagaskar: Země horka a prachu 2 [i] 07:00 Země z ptačí perspektivy: Asie a Austrálie 5 [i] 08:00 Vražedných top 10 1 [i] 08:30 Vražedných top 10 2 [i] 09:00 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 09:30 Tajemství Země: Obyvatelná zóna 6 [i] 10:00 Pouště a život 2