TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Susedia [i] 07:00 Hviezdny prach [i] 09:00 Kronika rodu Spiderwickovcov [i] 10:25 Rande s celebritou [i] 12:05 Líbáš jako ďábel [i] 14:05 32 a stále slobodná (HD) [i] 15:55 Manžel na prenájom [i] 17:40 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Slunce, seno, jahody [i] 22:05 Iron Man [i] 00:15 Vojna zabijakov [i] 01:50 Tajomné mesto Ember [i] 03:15 Vojna zabijakov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Animované biblické príbehy: Elizeus [i] 07:30 Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo [i] 09:15 Arabela sa vracia: Otecko, máte dvojičky 8/26 [i] 09:45 Arabela sa vracia: Pasca na Roxanu 9/26 [i] 10:15 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro V. 9/10 [i] 12:00 Doktorka Quinnová - Srdce na dlani [i] 13:35 Slovácko sa nesúdi: Janek Vyskoč [i] 14:05 Slovácko sa nesúdi: Odplata [i] 14:40 Slovácko sa nesúdi: Posledná vôľa [i] 15:20 Noc na Karlštejně [i] 16:50 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 17:55 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tisícročná včela: Syn 3/4 [i] 21:15 Tisícročná včela: Deti detí 4/4 [i] 22:15 Ostrovné správy [i] 00:10 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 01:15 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 02:20 Tisícročná včela: Syn 3/4 [i] 03:20 Tisícročná včela: Deti detí 4/4 [i] 04:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:55 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:20 Ako spievajú sláviky 2/2 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chlapec a pes: Smutná lavička [i] 09:00 Tučniaky - špióni v dave: Cesta [i] 09:55 Tajomstvá múzeí II.: Imperiálne vojnové múzeum [i] 10:40 Universum: Bodamské jazero - smaragd uprostred Európy [i] 11:30 Divadlo pre deti: Mrázik [i] 13:05 O Džaudarovi a jeho bratoch [i] 14:25 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 15:10 Príroda objektívom kamery: Morská obluda [i] 16:05 Tajomstvá múzeí II.: Národné antropologické múzeum v Mexiko City. [i] 16:50 Volejbal - kvalifikácia MS 2014 [i] 19:00 Štedrý deduško večerníček: Anjel a čert [i] 19:05 Macko Uško: Sebec [i] 19:10 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Výlet autom [i] 19:20 Tao Tao: Nepravý netopier [i] 19:45 Jurošík a včelia kráľovná [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Príbehy tatranských štítov: Posadnutí horami [i] 20:30 Tučniaky - špióni v dave: Prvé kroky [i] 21:20 Smiem prosiť? [i] 23:15 NO NAME AKNECOLOR TOUR 2011 [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 Kniha majstrov [i] 07:50 Bud - futbalista [i] 09:15 Traja mušketieri [i] 11:10 Navždy mladá [i] 12:50 Spy Kids 3: Game Over [i] 14:30 Kráľovná XXL [i] 16:10 Sám doma [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:50 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Prázdniny [i] 23:00 Najlepší z Brooklynu [i] 01:35 Telefónna búdka [i] 02:50 Najlepší z Brooklynu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Simpsonovci IX. 15,16 [i] 06:30 To najlepšie z Takešiho hradu 1,2/4 [i] 07:15 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:15 KRIMI 08:40 To najlepšie z Takešiho hradu 3,4/4 [i] 09:25 Magnum VII. 19 [i] 10:15 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i] 11:50 Hawaii 5.0 II. 18 [i] 12:35 "Martin a Venuše" [i] 14:20 KRIMI 14:40 Vianočná zlodejka [i] 16:15 Simpsonovci IX. 17,18 [i] 17:00 SILVESTROVSKÝ PANELÁK 2011 [i] 18:10 Piliere Zeme 3 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Dobrý, zlý a čudný [i] 22:35 Telefónna búdka [i] 23:55 Podrazy 6,7 [i] 00:40 American Dad 1,2/13 [i] 01:20 Green Room s Paulom Provenzom 5,6/6 [i] 02:10 Navarro VII. 3 [i] 03:45 Dobrý, zlý a čudný [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 15 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 1 [i] 08:55 Vražedná čísla I. 1 [i] 09:50 Vlčí mládě II. 1 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 16 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 2 [i] 13:35 Vražedná čísla I. 2 [i] 14:30 CSI: New York IX. 1 [i] 15:25 Drzá Jordan IV. 17 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 17:20 Vlčí mládě II. 2 [i] 18:15 Vražedná čísla I. 3 [i] 19:10 Vražedná čísla I. 4 [i] 20:05 CSI: New York IX. 2 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 21:55 Hurikán v ringu 1 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 01:30 Havaj 5-0 I. 11 [i] 02:20 Vražedná čísla I. 3 [i] 03:05 Vražedná čísla I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 06:00 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 06:25 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 07:15 Nutné k přežití: Zambie [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Role kapitána [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlatá horečka [i] 09:55 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 1 [i] 10:50 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 2 [i] 11:40 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 3 [i] 12:35 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 4 [i] 13:30 Zlato Beringova moře: Buď všechno, nebo nic [i] 14:25 Zlato Beringova moře: Neraď mi, abych přestal [i] 15:20 Králové aukcí: Kočár pro burany/japonské starožitné dýky [i] 15:50 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Crooke a Tangler [i] 17:10 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 19:00 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 19:30 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 20:00 Zvědavost: Nejšpinavější muž světa [i] 21:00 Zvědavost: Sex v Americe [i] 22:00 Extrémní pašeráci: Drogy [i] 23:00 Extrémní pašeráci: Zbraně [i] 00:00 Extrémní pašeráci: Divoká zvěř [i] 00:55 Extrémní pašeráci: Drogy II [i] 01:50 Zvědavost: Sex v Americe [i] 02:50 Extrémní pašeráci: Drogy [i] 03:50 Extrémní pašeráci: Zbraně [i] 04:45 Jak to dělají? 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:40 Silvestr hravý a dravý [i] 11:40 Vše o vaření [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Rumburak: Čáry, máry v počítači 2/2 [i] 13:20 O Rozárce a zakletém králi [i] 14:05 Lidé z předměstí [i] 15:45 Zázračné meče [i] 16:50 Tak neváhej a toč - ještě jednou speciál! [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Humor barevně a černobíle [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Láska je láska [i] 21:45 Vražda v hotelu Excelsior [i] 23:17 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Blues Brothers [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:50 Chalupa je hra [i] 02:15 Vyzkoušejte si... [i] 02:35 Postřehy odjinud [i] 02:45 Designtrend [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Kanadská soda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Go! [i] 09:00 Neobyčejné ženy: Martha [i] 09:50 Francouzský polibek [i] 11:40 Na plovárně s Michelem Gondrym [i] 12:05 Krásky z dovozu [i] 13:00 Návraty do bílé samoty [i] 13:25 Expedice Grand Canyon [i] 13:55 Terezské údolí [i] 14:25 divoČINY [i] 15:20 Jak dlouho... [i] 15:50 První muži ve vesmíru [i] 16:40 Legendární mořský had [i] 17:35 Bonbónky světa [i] 17:55 Koně - zrozeni ke svobodě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Balada pro královnu [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Obří vydry z [i] 20:55 Sága života: Evoluce [i] 21:55 Divoké včely [i] 23:30 Špinavé ulice [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:45 Folklorika [i] 02:15 Putování za muzikou [i] 02:40 Myslím, tedy slam [i] 03:30 Nehledal jsem měřice ani tisíce [i] 03:55 Hraje vám... Boršičanka [i] 04:30 Trnkobraní [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2516 [i] 09:50 Jonesovi [i] 11:25 Nové trable staré Christine 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dámy, nedámy 2 [i] 12:50 Vzpomínky 2 [i] 13:40 Odložené případy VII: Proměna 14 [i] 14:35 Dr. House VIII: Zkouška odvahy 16 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Zůstáváme na ocet 130 [i] 16:30 Krok za krokem 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 11 [i] 18:35 Ulice 2517 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cesta do středu Země [i] 21:50 Poslední pevnost [i] 00:05 Šílený Max [i] 01:35 Novashopping 02:05 Odložené případy VII: Proměna 14 [i] 02:50 P. F. [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:40 Andílci 132 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policejní bažanti III: Nikdy víc 13 [i] 07:30 Vraždy v Kitzbühelu VII: Zlá pravda 8 [i] 08:35 Alf IV: Blízké setkání prvního druhu 8 [i] 09:20 Slunečno, místy vraždy I 1 [i] 10:15 To je vražda, napsala VI: Čínský drak 21 [i] 11:10 Policie Hamburk III: Srdce boxera 13 [i] 12:05 Robin Pilcher: Druhá šance [i] 13:55 Walker, Texas Ranger V: Zázrak v sousedství 22 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Na lásku a na smrt 15 [i] 15:40 Místo činu: Mnichov 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Rej čarodějnic [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Království [i] 01:35 Válečná planeta [i] 03:15 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Na lásku a na smrt 15 [i] 04:00 Walker, Texas Ranger V: Zázrak v sousedství 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Na streche [i] 06:25 Rebeli II. 215/225 [i] 07:10 Túžba tela 96/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 Anna zo Zeleného domu I. 3-4/4 [i] 11:55 Pes, ktorý zachránil vianočné prázdniny [i] 13:45 Mamička pod stromček [i] 15:25 Vojna Monteovcov - FINÁLE 126-128/128 [i] 17:50 Anna zo Zeleného domu II. 1-2/4 [i] 20:00 Fontána pre Zuzanu [i] 21:35 Pevné puto [i] 23:45 Prípad číslo 39 [i] 01:30 Pevné puto [i] 03:25 Prípad číslo 39 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Radostná událost [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Velmi ženatý Malcolm [i] 13:50 Mein Kampf [i] 15:55 Jeden navíc [i] 17:45 Milenec je zločinec! [i] 19:25 Šupák [i] 21:00 Obchodník se smrtí [i] 23:05 Coriolanus [i] 01:10 Základní instinkt 2 [i] 03:00 Kauza CIA [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:45 Běžecké lyžování [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Biatlon [i] 16:30 Běžecké lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 19:15 Tenis [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 22:30 Biatlon [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Za denního světla 5 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Lionel Ritchie 5 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Mluvit nebo mlčet? 18 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Vidět pravdu 19 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Když dva dělají totéž 18 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 19:20 Čelisti III [i] 21:20 12 opic [i] 00:00 Černočerná tma [i] 02:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Lionel Ritchie 5 [i] 03:10 Dvojí identita 1: Pláč přivede Harryho 4 [i] 04:10 Spravedlnost v krvi 1: Vidět pravdu 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Královský vrak se zlatým pokladem0 [i] 06:00 Motorshow: Motorshow 1 [i] 06:30 Motorshow: Motorshow 2 [i] 07:00 New York Město Jídla: New York město jídla 3 [i] 07:30 New York Město Jídla: New York město jídla 4 [i] 08:00 Mistři písku 6 [i] 08:30 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 09:00 Bunkry pro soudný den 3 [i] 10:00 Hydrotech 10 [i] 10:55 Nejtěžší americké profese 5 [i] 11:45 Pohřebiště 10 [i] 12:35 Ledová brigáda 4 [i] 13:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 11 [i] 13:50 Z deníčku naší planety0 [i] 14:40 Prolomení našeho genetického kódu0 [i] 15:35 Silnice tornád 4