TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 06:30 Jezerní královna [i] 08:00 Fontána pre Zuzanu [i] 09:20 Pes, ktorý zachránil Vianoce 2 [i] 10:45 Susedia [i] 11:40 Hviezdny prach [i] 13:50 Rande s celebritou [i] 15:35 Jak se krotí krokodýli [i] 17:40 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Najsilnejšie puto (HD) [i] 22:25 Honba na čarodejnice (HD) [i] 00:10 Najsilnejšie puto (HD) [i] 02:00 Honba na čarodejnice (HD) [i] 03:25 Neľútostný zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Animované biblické príbehy: Pavlova služba [i] 07:40 Pippi dlhá pančucha: Pippi na ostrove pirátov [i] 09:25 Arabela sa vracia: Osudné jablko 6/26 [i] 10:00 Arabela sa vracia: Veštba sa plní 7/26 [i] 10:30 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro IV. 8/10 [i] 12:20 Postav dom, zasaď strom [i] 13:10 Jana Eyrová 4/4 [i] 14:10 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka [i] 14:45 Slovácko sa nesúdi: Medveď [i] 15:20 Slovácko sa nesúdi: Glg za tri grajciare [i] 15:55 BEDÁRI 4/4 [i] 17:20 Gróf Monte Christo [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tisícročná včela: Murári 1/4 [i] 21:15 Tisícročná včela: Otec 2/4 [i] 22:15 Čokoláda [i] 00:15 Gróf Monte Christo [i] 01:55 Postav dom, zasaď strom [i] 02:35 Tisícročná včela: Murári 1/4 [i] 03:30 Slovensko v obrazoch [i] 03:55 Tisícročná včela: Otec 2/4 [i] 04:50 BEDÁRI 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Ako spievajú sláviky 1/2 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chlapec a pes: Rozlúčka [i] 09:00 Čajka Jonathan Livingston [i] 10:40 Tajomstvá múzeí II.: Americké prírodopisné múzeum [i] 11:20 Kvarteto [i] 11:50 Šport 2013 [i] 12:40 Koník z ebenu [i] 13:55 T O S M E M Y [i] 15:15 Príroda objektívom kamery: Nepolapiteľné rybáriky [i] 16:10 Tajomstvá múzeí II.: Imperiálne vojnové múzeum [i] 17:00 Červené víno 3/3 [i] 18:15 Slovenský raj [i] 18:45 Štedrý deduško Večerníček: Snehuliak na streche [i] 18:50 Macko Uško: Meniny [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Pri jazere [i] 19:05 Tao Tao: Biela ťava [i] 19:30 Nikto nie je doma: Návšteva [i] 19:40 Jurošík a doktor [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Príbehy tatranských štítov: Sny o slobode [i] 20:30 Tučniaky - špióni v dave: Cesta [i] 21:25 Aida v Royal Albert Hall [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Mupeti [i] 07:15 Princezná a bojovník [i] 09:40 Vojnový kôň [i] 12:25 Kniha majstrov [i] 14:15 "Martin a Venuše" [i] 16:05 Traja mušketieri [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:50 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Navždy mladá [i] 21:50 Max Payne [i] 23:50 Vzkriesenie Valhaly [i] 01:25 Zlo [i] 02:40 Vzkriesenie Valhaly [i] 04:10 Max Payne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Simpsonovci IX. 13 [i] 06:25 Takešiho hrad od A do Z [i] 07:10 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:10 KRIMI 08:30 To najlepšie z Takešiho hradu 1,2/4 [i] 09:20 Magnum VII. 18 [i] 10:10 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i] 11:55 KRIMI 12:20 Najväčší dobyvateľ [i] 14:50 Zachránené Vianoce [i] 16:15 Simpsonovci IX. 15,16 [i] 17:05 SILVESTROVSKÝ PANELÁK 2012 [i] 18:15 Piliere Zeme 2 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 19 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 11 [i] 21:55 Hawaii 5.0 II. 18 [i] 22:40 Walking Dead IV. 7 [i] 23:30 Podrazy 3,4,5 [i] 00:35 Podrazy - Láska bolí [i] 01:00 Green Room s Paulom Provenzom 3,4 [i] 01:50 Navarro VII. 2 [i] 03:20 Walking Dead IV. 7 [i] 04:05 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Drzá Jordan IV. 14 [i] 08:00 Jeskyně 1 [i] 09:55 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 11:35 Drzá Jordan IV. 15 [i] 12:30 Ten, kdo tě chrání III. 22 [i] 13:30 xXx: Nová dimenze 1 [i] 15:25 Drzá Jordan IV. 16 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 17:15 Vlčí mládě II. 1 [i] 18:10 Vražedná čísla I. 1 [i] 19:05 Vražedná čísla I. 2 [i] 20:00 CSI: New York IX. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 06:00 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 06:25 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 07:15 Nutné k přežití: Namibie [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Práh bolesti [i] 09:55 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Nedívej se dolů [i] 10:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Třeba pokračovat [i] 11:40 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Zamrzlá planeta [i] 12:35 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Odvážným štěstí přeje [i] 13:30 Zlato Beringova moře: Žádné fňukání [i] 14:25 Zlato Beringova moře: Jen samý pech [i] 15:20 Berte to jako varování: Nejoblíbenější divácké klipy [i] 16:15 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 17:10 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 19:00 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 19:30 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 21:00 Králové aukcí: Kočár pro burany/japonské starožitné dýky [i] 21:30 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 22:00 Zločinecká impéria: Irská mafie z jižního Bostonu [i] 23:00 Zločinecká impéria: Nuestra Familia [i] 00:00 Zločinecká impéria: Američtí motorkáři [i] 00:55 Zločinecká impéria: Italská mafie [i] 01:50 Králové aukcí: Kočár pro burany/japonské starožitné dýky [i] 02:20 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 02:50 Zločinecká impéria: Irská mafie z jižního Bostonu [i] 03:50 Zločinecká impéria: Nuestra Familia [i] 04:45 Jak to dělají? 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:45 O líném Honzovi [i] 09:25 Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Rumburak: Život ve věži 1/2 [i] 13:20 Fišpánská jablíčka [i] 14:20 Myslím, že ji miluji [i] 15:45 Zvonící meče [i] 16:50 Kufr [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Pořád se něco děje [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tři životy [i] 21:20 Partie krásného dragouna [i] 22:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Zločin z lásky [i] 00:35 Andělé tě hlídají [i] 01:35 Postřehy odjinud [i] 01:40 Sváteční slovo psychiatra a spisovatele Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 01:45 Po stopách hvězd [i] 02:15 Chalupa je hra [i] 02:35 Kde bydlely princezny [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 MUDr. Josef Podmolík [i] 05:30 Kanadská soda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 08:35 Občan Kinský [i] 09:00 Neobyčejné ženy: Maria Montessori [i] 09:50 Vyfič! [i] 11:40 Kdo chce s vlky žíti [i] 12:15 Poslové z Čech [i] 13:15 Kanadská soda [i] 13:35 Ruská ruleta [i] 14:30 Kanadská soda [i] 14:50 Hvězdný rej na nebi [i] 15:45 Nejsme chudinky, jsme hrdinky [i] 16:15 Království divočiny: Deník sloní rodiny 5/5 [i] 16:45 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 16:50 Království oceánů: Modré hlubiny [i] 17:45 Charles - osud prince 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Gypsy Spirit 2013 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Královny savany - krásné a nezkrotné: Změny v rodinném životě 4/6 [i] 21:00 Jízda [i] 22:35 Balada pro královnu [i] 23:30 Felix 70 [i] 00:25 Komediograf [i] 01:00 Nedej se: Podtrženo, sečteno! [i] 01:25 Křesťanský magazín [i] 01:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:25 Dobrovolnice [i] 02:50 Hraje vám... kapela Bojané [i] 03:20 Veselá je dědina [i] 04:20 Dědictví minulosti [i] 04:25 Ježíš je normální [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2515 [i] 09:40 Čertova nevěsta [i] 11:30 Nové trable staré Christine 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Dámy, nedámy 1 [i] 12:50 Vzpomínky 1 [i] 13:40 Odložené případy VII: Vražedné grafitti 13 [i] 14:30 Dr. House VIII: Na vědomost se dává 15 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Vím, co chci 129 [i] 16:30 Krok za krokem 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas 10 [i] 18:35 Ulice 2516 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jonesovi [i] 21:55 Čas pomsty [i] 23:45 Odložené případy VII: Vražedné grafitti 13 [i] 00:30 Smallville X 12 [i] 01:15 Novashopping 01:45 Áčko: Zneužil mě otec [i] 02:30 P. F. [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Andílci 131 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policejní bažanti III: Rukojmí 12 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu VII: Konec hry 7 [i] 08:10 Alf IV: Bratrská láska 7 [i] 08:55 Mach a Šebestová k tabuli! [i] 10:10 To je vražda, napsala VI: Ztráta paměti 20 [i] 11:05 Policie Hamburk III: Slib 12 [i] 11:55 Robin Pilcher: Když láska nestačí [i] 13:45 Walker, Texas Ranger V: Dračí srdce 21 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Rodinné problémy 14 [i] 15:30 Žena zákona: Černý anděl 37 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Otázka cti [i] 22:05 Mr. & Mrs. Smith [i] 00:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Tajné hříchy 2 [i] 01:15 Myšlenky zločince II 19 [i] 02:05 Slunečno, místy vraždy II: Rodinná pouta 1 [i] 02:50 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Rodinné problémy 14 [i] 03:35 Walker, Texas Ranger V: Dračí srdce 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Na streche [i] 06:10 Na streche [i] 06:50 Rebeli II. 214/225 [i] 07:30 Túžba tela 95/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Anna zo Zeleného domu I. 1-2/4 [i] 12:00 Zita na tanieri [i] 12:50 Pes, ktorý zachránil Vianoce [i] 14:30 Priateľ pod stromček [i] 16:10 Vojna Monteovcov 124-125/128 [i] 17:50 Anna zo Zeleného domu I. 3-4/4 [i] 20:00 Pásla kone na betóne [i] 21:40 SILA 84 [i] 22:30 Perla Orientu 121 [i] 23:15 Milenci [i] 01:05 Tanečná horúčka [i] 02:30 KONCERT KARLA GOTTA [i] 04:00 TOP SEDEM s.r.o. [i] 04:55 Máša 28/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Tamara Drewe [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mám rád Huckabees [i] 13:55 Angel-A [i] 15:40 Velmi ženatý Malcolm [i] 17:25 Mein Kampf [i] 19:25 Gambler [i] 21:00 Kauza CIA [i] 23:20 Základní instinkt 2 [i] 01:15 Planeta Teror [i] 02:55 Hamilton: V zájmu státu [i] 04:40 Království surikat: příběh začíná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Tenis [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 21:30 Skoky na lyžích [i] 22:00 Silové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Watts [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Stříbrná hvězda 17 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Mluvit nebo mlčet? 18 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 19:20 Král Škorpión [i] 21:20 Černočerná tma [i] 23:30 Super erupce [i] 01:30 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 02:25 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Svištění ran 3 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Mluvit nebo mlčet? 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 Co se děje ve světě : Mosambik0 [i] 06:00 Jachtař0 [i] 07:00 New York Město Jídla: New York město jídla 1 [i] 07:30 New York Město Jídla: New York město jídla 2 [i] 08:00 Mistři písku 5 [i] 08:30 Nápady, které vydělaly miliony 3 [i] 09:00 Bunkry pro soudný den 2 [i] 10:00 Hydrotech 9 [i] 10:55 Nejtěžší americké profese 4 [i] 11:45 Pohřebiště 7 [i] 12:35 Ledová brigáda 3 [i] 13:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 10 [i] 13