TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:05 Scooby-Doo a 13 duchov 13/13 [i] 06:25 Pták Ohnivák [i] 08:00 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 09:30 Neserte nám Popolušku [i] 10:55 Sheena, kráľovná džungle [i] 12:55 Mr. Bean [i] 13:20 Pásla kone na betóne [i] 14:50 Pelíšky [i] 17:05 Nejkrásnější hádanka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Líbáš jako ďábel [i] 22:30 Podnájomník [i] 00:15 Poseidon [i] 01:50 Neľútostný zabijak [i] 03:20 Podnájomník [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Správy RTVS [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Animované biblické príbehy: Nebeské kráľovstvo [i] 07:50 Pippi dlhá pančucha: Pippi na úteku [i] 09:30 Arabela sa vracia: Arafon 4/26 [i] 10:00 Arabela sa vracia: Rumburak v jablkovom sade 5/26 [i] 10:30 Novoročná sv. omša [i] 12:05 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 13:00 Novoročný príhovor prezidenta Slovenskej republiky [i] 13:15 Jana Eyrová 3/4 [i] 14:10 Slovácko sa nesúdi: Divadlo [i] 14:55 Slovácko sa nesúdi: Medicína [i] 15:35 BEDÁRI 3/4 [i] 17:15 Muž so železnou maskou [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vrásky z lásky [i] 22:00 Stoj, lebo netrafím [i] 23:30 Muž so železnou maskou [i] 01:15 Vrásky z lásky [i] 02:50 Stoj, lebo netrafím [i] 04:20 BEDÁRI 3/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Novoročná rozprávka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chlapec a pes: Krutosť [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Nový rok [i] 09:05 Slnečný cirkus: Amaluna [i] 10:00 Poklady.sk: Tri operné divy [i] 10:15 Vysoké Tatry - divočina zamrznutá v čase [i] 11:15 Novoročný koncert Viedenských filharmonikov [i] 14:00 Putá osudu [i] 14:50 Lúčnica - 60 rokov krásy [i] 16:15 Tajomstvá múzeí II.: Americké prírodopisné múzeum [i] 17:00 Červené víno 2/3 [i] 18:10 V ríši kamzíka tatranského [i] 18:45 Štedrý deduško Večerníček: Mrazulík a Ľadúzik [i] 18:50 Macko Uško: Kto to zavinil [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Kempovanie [i] 19:05 Tao Tao: Poplašná správa [i] 19:30 Nikto nie je doma: Potopa [i] 19:40 Jurošík a zlatá rybka [i] 19:50 Sviatočné slovo [i] 20:00 Príbehy tatranských štítov: Súboj velikánov [i] 20:30 Čajka Jonathan Livingston [i] 22:10 Lásky jednej plavovlásky [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:15 16 blokov [i] 07:50 Vianoční škriatkovia [i] 08:10 Malá morská víla 2: Návrat do mora [i] 09:30 DISNEY DEŇ: Dobrodružstvo s pandou [i] 11:15 DISNEY DEŇ: Agent z Hongkongu [i] 12:50 DISNEY DEŇ: PREMIÉRA: Mupeti [i] 14:45 DISNEY DEŇ: PREMIÉRA: 8 lekcií lásky [i] 16:20 DISNEY DEŇ: PREMIÉRA: Princezná a bojovník [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:50 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:00 NAJLEPŠIE POČASIE 20:05 Vojnový kôň [i] 23:00 Po stopách zabijaka [i] 00:50 V mene kráľa 2 [i] 02:25 16 blokov [i] 04:05 Po stopách zabijaka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Superpolicajti z Miami [i] 07:15 Šialenci na snowboardoch [i] 08:35 Takešiho hrad od A do Z [i] 09:25 Magnum VII. 17 [i] 10:15 Detektív Extralarge: Cannonball [i] 12:00 Zamestnanec mesiaca [i] 13:40 Malá morská víla 2: Návrat do mora [i] 15:00 Dobrodružstvo s pandou [i] 16:30 Simpsonovci IX. 13,14 [i] 17:15 SILVESTROVSKÝ PANELÁK 2013: Ohňostroj [i] 18:05 Piliere Zeme 1/4 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Agent z Hongkongu [i] 21:45 Planéta bez ľudí VEĽKÝ ŠPECIÁL [i] 23:20 8 lekcií lásky [i] 00:50 Podrazy 1,2/8 [i] 01:35 Nitro Circus - Motocyklové akrobácie [i] 01:55 Green Room s Paulom Provenzom 1,2/6 [i] 02:50 Navarro VII. 1/13 [i] 04:30 Detektív Extralarge: Cannonball [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla I. 10 [i] 07:50 Vražedná čísla I. 11 [i] 08:40 Vražedná čísla I. 12 [i] 09:35 Vražedná čísla I. 13 [i] 10:30 Charlieho andílci: Na plný pecky 1 [i] 12:30 Policajti na baterky 1 [i] 14:10 Jeskyně 1 [i] 16:05 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 17:45 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 20:00 xXx: Nová dimenze 1 [i] 22:00 King Arthur 1 [i] 00:25 Vikingové 1 [i] 02:15 Vražedná čísla I. 12 [i] 02:55 Vražedná čísla I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 06:00 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopaty a rýče [i] 06:25 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 07:15 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Odsávání [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Cena nejvyšší [i] 09:55 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 1 [i] 10:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 2 [i] 11:40 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Na nikoho nezapomenout [i] 12:35 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Hory vám dodají sílu [i] 13:30 Zlato Beringova moře: Nelítostná honba za zlatem [i] 14:25 Zlato Beringova moře: Chamtivci [i] 15:20 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 16:15 Auto versus divočina: Překonání výškového rekordu [i] 17:10 Nutné k přežití: Zambie [i] 18:05 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 19:00 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 19:30 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 20:00 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 21:00 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 3 [i] 22:00 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 4 [i] 23:00 Zakázané: Potěšení a bolest [i] 00:00 Zakázané: Bláznivá láska [i] 00:55 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 01:50 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 3 [i] 02:50 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 4 [i] 03:50 Zakázané: Potěšení a bolest [i] 04:45 Jak to dělají? 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Námořnický karneval [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:35 Obušku, z pytle ven! [i] 07:45 Kam slunce nechodí [i] 08:50 Funebrák [i] 10:20 Elixír a Halíbela [i] 11:20 Lotrando a Zubejda [i] 13:00 O pokladech [i] 14:30 Jára Cimrman, ležící, spící [i] 15:55 Kozí příběh se sýrem [i] 17:15 Dešťová víla [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Vrásky z lásky [i] 21:40 Pěnička a Paraplíčko [i] 23:13 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:15 Operace Banzaj [i] 00:55 Funebrák [i] 02:25 Sváteční slovo psychiatra a spisovatele Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 02:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:55 Postřehy odjinud [i] 03:05 Široká duše [i] 03:55 Pytlákova schovanka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Kanadská soda [i] 06:00 Bonbónky světa [i] 06:20 Sarvamangalam [i] 07:20 Lední medvědi očima skrytých kamer 1,2/2 [i] 09:05 Na cestě po Jižním Tyrolsku [i] 09:30 Legendární mořský had [i] 10:25 Neobyčejné ženy: Coco Chanel [i] 11:15 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2014 [i] 13:45 Novoroční promluva synodního seniora Joela Rumla [i] 13:55 Zlatý oříšek 2013 [i] 14:50 Galantní slavnosti [i] 16:20 Společný výslech: Jiří Grygar a [i] 17:00 Charles - osud prince 1/2 [i] 18:00 Novoroční ekumenická duchovní slavnost [i] 19:00 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění mateřství a výchovy 3/6 [i] 20:00 Věra 68 [i] 21:35 Francouzský polibek [i] 23:25 Decentní večer [i] 00:15 To byla Česká soda [i] 01:05 Poslední šance pro severní bílé nosorožce [i] 01:55 Pološero - Síla myšlenky [i] 02:20 Etiketa [i] 02:30 Zlatý oříšek 2013 [i] 03:25 Divnopis [i] 03:30 Trénink na maminku [i] 03:55 Hraje vám... Stříbrňanka [i] 04:25 Starobrněnský klášter [i] 04:35 Mosty Tomáše Halíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Jen počkej, zajíci! [i] 06:25 Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích [i] 07:40 Mr. Bean: Pan Bean se vrací [i] 08:10 Dobrý voják Švejk [i] 09:55 Mezi námi zvířaty [i] 11:25 Freonový duch [i] 13:05 Všichni musí být v pyžamu [i] 14:30 Pomáda [i] 16:25 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 17:50 Poslušně hlásím [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čertova nevěsta [i] 22:10 Těžký zločin [i] 00:05 Všichni musí být v pyžamu [i] 01:25 Novashopping 01:55 P. F. [i] 02:35 Áčko: Byl jsem dětská filmová hvězda [i] 04:05 Andílci 130 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Anastázie [i] 07:40 Roboti [i] 09:20 Tři muži ve sněhu [i] 11:10 Útěk na Horu čarodějnic [i] 13:00 Novoroční projev [i] 13:15 Mach a Šebestová k tabuli! [i] 14:40 Přednosta stanice [i] 16:15 Dvojčata [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Percy Jackson: Zloděj blesku [i] 22:30 Bláznivá svoboda [i] 00:25 T.M.A. [i] 02:15 Přednosta stanice [i] 03:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 16 želaní [i] 07:10 Santa hľadá manželku [i] 08:55 Baby boom [i] 10:45 Štyridsiatka na krku [i] 12:30 Malé ženy [i] 14:45 KONCERT KARLA GOTTA [i] 16:25 Teraz a potom [i] 18:05 Anna zo Zeleného domu I. 1-2/4 [i] 20:00 Tanec ulice [i] 22:00 Tanečná horúčka [i] 23:30 Tanec ulice [i] 01:25 Štyridsiatka na krku [i] 02:50 Koncert Lucie Bílej [i] 04:00 Máša 26-27/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Poslední plavky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední plavky [i] 13:45 Jízda [i] 15:30 Bobule [i] 17:05 2 Bobule [i] 18:45 Ulovit miliardáře [i] 20:20 Naboso [i] 22:20 Cesta [i] 00:10 Špatnej polda [i] 02:10 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 03:40 Divoké husy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:45 Lední hokej [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 16:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Tenis [i] 21:30 Tenis [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Běžecké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 08:20 K-9, můj přítel se studeným čumákem [i] 10:20 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 12:20 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 14:20 El Dorado: Město zlata 1 [i] 16:20 Mumie [i] 18:50 Mumie se vrací [i] 21:20 Král Škorpión [i] 23:20 Havaj 5-0 3: Rodinná záležitost 23 [i] 00:20 Havaj 5-0 3: Řekni sbohem 24 [i] 01:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 02:20 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Harry je ženatý 2 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Stříbrná hvězda 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 Mravenci vědí všechno 8 [i] 06:00 Sedm divů muslimského světa0 [i] 07:00 Sedm divů budhistického světa0 [i] 08:05 Mistři písku 4 [i] 08:30 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i] 09:00 Bunkry pro soudný den 1 [i] 10:00 Hydrotech 8 [i] 10:55 Nejtěžší americké profese 3 [i] 11:45 Pohřebiště 5 [i] 12:35 Ledová brigáda 7 [i] 13:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 9 [i] 13:50 Neviditelné světy 2 [i] 14:50 Tajemství Země: Nejzáhadnější místa 9 [i] 15:15 Jádro Facebooku0 [i] 16:10 Kde lišky dávají dobrou noc0 [i] 17:10 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 18:10 Podzemí měst 2 [i] 19:00 Zvířecí rekordman: Neúprosní dobyvatelé 15 [i] 20:00 Neviditelné světy 3 [i] 21:00 Nápady, které vydělaly miliony 3 [i] 21:30 Obsese: Karaoke na Filípínách 3 [i] 22:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 10 [i] 22:50 Cesta Do Roku 10.000 Př. N. L. 1 [i] 23:40 Cesta Do Roku 10.000 Př. N. L. 2 [i] 00:30 Uvnitř lidského těla: Přežití 2 [i] 01:30 Nápady, které vydělaly miliony 3 [i] 02:00 Jak fungují drogy 1 [i] 03:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 10 [i] 03:50 Obsese: Karaoke na Filípínách 3 [i] 04:20 Mistři písku 1 [i] 04:45 Ztracen V Amazonii: Ztracen v amazonii 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Omluva slonům [i] 06:00 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 07:35 Superman vs. Elita