Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:05 Scooby-Doo a 13 duchov 11-12/13 [i] 06:50 Scooby-Doo a mimozemšťania [i] 07:55 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 09:25 Obecná škola [i] 11:10 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 13:00 Mr. Bean [i] 13:30 Nevera po slovensky [i] 16:05 Marečku, podejte mi pero! [i] 18:00 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 To najlepšie z Uragánu [i] 21:50 SILVESTER S MARKÍZOU [i] 23:50 BÚRLIVÉ VÍNO - SILVESTROVSKÉ PREKVAPENIE [i] 00:00 MICHAL DAVID V LUCERNE [i] 01:15 Najväčšie hity [i] 02:00 Večera pre jedného [i] 02:20 Nevera po slovensky [i] 04:35 Mr. Bean [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 BEDÁRI 1/4 [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Animované biblické príbehy: Znamenia časov [i] 07:55 Pippi dlhá pančucha: Pippi sa pripravuje na Vianoce [i] 09:20 Arabela sa vracia: Osudná veštba 2/26 [i] 09:50 Arabela sa vracia: Rumburak letí do Puntanelu 3/26 [i] 10:25 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro IV. 7/10 [i] 12:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:10 Jana Eyrová 2/4 [i] 14:10 Slovácko sa nesúdi: Nádielka [i] 14:55 Slovácko sa nesúdi: Hody [i] 15:35 BEDÁRI 2/4 [i] 17:15 Majster kat [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý - Silvestrovský špeciál [i] 21:55 Silvester 2013 [i] 00:00 Silvester 2013 [i] 00:20 Repete [i] 01:25 Drišľakoviny [i] 02:10 Senzi Senzus [i] 03:15 Nikto nie je dokonalý - Silvestrovský špeciál [i] 04:45 BEDÁRI 2/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chlapec a pes: Ako sa trblieta kryštálik [i] 09:00 Putovanie vtákov [i] 10:35 Radošinské naivné divadlo [i] 11:45 Zlatohláska [i] 13:20 Hokej - MS do 20 rokov [i] 16:10 Silvestrovské pranie [i] 17:00 Červené víno 1/3 [i] 18:10 Traja chrobáci [i] 18:45 Štedrý deduško Večerníček: Čert a lampa [i] 18:50 Macko Uško: Oneskorené raňajky [i] 19:00 Slnečný cirkus: Amaluna [i] 19:50 Čierna mačka, biely kocúr [i] 21:55 Diskotéka pre mladších aj pokročilých [i] 22:45 Silvestrovská polnoc v archíve [i] 00:00 Berky, zahraj...! [i] 00:20 A teraz tú moju [i] 01:20 Ringišpíl strýca Marcina [i] 02:15 Nocadeň [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Dedičstvo pre psa [i] 07:30 Garfield [i] 09:00 Povedz, že to tak nie je [i] 10:55 Šialenci na snowboardoch [i] 12:45 Dom hrôzy [i] 14:50 Zamestnanec mesiaca [i] 17:05 Prázdniny Mr. Beana [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:50 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 SILVESTROVSKÝ PANELÁK: Ohňostroj [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:05 SENZI NOVÝ ROK 2014 [i] 02:05 SILVESTROVSKÝ PANELÁK: Ohňostroj [i] 03:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ninja Factor II. 8 [i] 06:00 Magnum VII. 16 [i] 06:45 Ninja Factor II. 9 [i] 07:10 Simpsonovci IX. 11,12 [i] 07:55 Policajt drábom [i] 09:50 Policajt v Hongkongu [i] 12:05 Policajt v Afrike [i] 14:10 Dvaja policajti [i] 16:15 Superpolicajt [i] 18:10 Superpolicajti z Miami [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Prázdniny Mr. Beana [i] 22:10 Profesionáli: Ali a Pofesionáli [i] 23:10 PANELÁK SILVESTER 2013: Ohňostroj [i] 23:25 PANELÁK SILVESTER 2012 [i] 00:35 PANELÁK SILVESTER 2011 [i] 01:35 PANELÁK SILVESTER 2010 [i] 02:25 PANELÁK SILVESTER 2009 [i] 03:25 Sladký život Playmate III. 6,7,8,9,10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla I. 8 [i] 07:50 Vražedná čísla I. 9 [i] 08:40 Vražedná čísla I. 10 [i] 09:35 Příběh rytíře 1 [i] 12:05 Rudá vdova I. 5 [i] 13:00 Rudá vdova I. 6 [i] 13:55 Rudá vdova I. 7 [i] 14:50 Rudá vdova I. 8 [i] 15:45 Muži v černém 1 [i] 17:40 Hellboy 1 [i] 20:00 Policajti na baterky 1 [i] 21:40 Jak prosté II. 3 [i] 22:40 Jak prosté II. 4 [i] 23:40 Mizerové 1 [i] 01:55 Mr. & Mrs. Smith 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 06:00 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 06:25 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 07:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Prosívání hlíny [i] 09:55 Ben Earl: mistr triků: Zločin [i] 10:50 Ben Earl: mistr triků: Umění [i] 11:40 Ben Earl: mistr triků 3 [i] 12:35 Ben Earl: mistr triků 4 [i] 13:30 Zlato Beringova moře: Žádné fňukání [i] 14:25 Zlato Beringova moře: Jen samý pech [i] 15:20 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Zamrzlá planeta [i] 16:15 Bear Grylls: Jak přežít [i] 17:10 Nutné k přežití: Namibie [i] 18:05 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 19:00 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 19:30 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 21:00 Neobjasněné případy 4 [i] 22:00 Neobjasněné případy 5 [i] 23:00 Neobjasněné případy 6 [i] 00:00 Idiot na cestách: Benátky a Makedonie [i] 00:55 Idiot na cestách: Indie [i] 01:50 Idiot na cestách: Čína [i] 02:50 Neobjasněné případy 2 [i] 03:50 Neobjasněné případy 1 [i] 04:45 Jak to dělají? 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 S četníky v civilu [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kavárnička dříve narozených aneb [i] 06:45 Hvězdy slaví na Silvestra [i] 07:15 O Popelákovi [i] 08:20 Tajemství hradu v Karpatech [i] 10:00 O princezně se zlatým lukem [i] 11:05 Pytlákova schovanka [i] 13:00 Televarieté [i] 14:03 Losování loterie Euromiliony 14:05 O Šípkové Růžence [i] 15:05 Silvestr svobodného pána [i] 15:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 15:35 Obušku, z pytle ven! [i] 16:50 Silvestry Vladimíra Menšíka [i] 17:30 Trhák [i] 19:05 Bohouš [i] 19:30 168 hodin [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:05 Všechnopárty [i] 22:00 Kouzelný Silvestr [i] 00:20 U muziky na Silvestra [i] 01:15 Silvestr hravý a dravý [i] 04:15 Aby bylo veselo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Ozvěny Tichomoří [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 Poslední šance pro severní bílé nosorožce [i] 06:50 Africká savana [i] 07:20 divoČINY [i] 08:15 Listy z Provence [i] 08:45 Hvězdný rej na nebi [i] 09:40 Den zamilovaných bláznů [i] 11:10 Kanadská soda [i] 11:35 Holka na hlídání [i] 13:15 Na cestě po Římě [i] 13:40 Kanadská soda [i] 14:05 Jako vejce vejci [i] 16:00 Beetlejuice [i] 17:30 Kanadská soda [i] 17:50 Ruská ruleta [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Kanadská soda [i] 19:15 Komediograf [i] 20:00 Dobytí severního pólu [i] 21:50 Kanadská soda [i] 22:15 Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? [i] 23:10 Na stojáka... the best of [i] 23:35 Kanadská soda [i] 00:00 Cirque du Soleil: Corteo [i] 01:30 Mississippi Queen z Pohořelic [i] 01:55 Den zamilovaných bláznů [i] 03:30 Zpívá Jožka Černý [i] 03:50 Chvilka u cimbálu [i] 04:25 Ten kdo tančí a zpívá [i] 04:55 Setkání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Jen počkej, zajíci! [i] 06:05 Scooby-Doo a samurajův meč [i] 07:25 Mr Bean: Pan Bean jde do města [i] 07:50 Zlatý kompas [i] 09:40 Na samotě u lesa [i] 11:15 O rybáři a jeho ženě [i] 12:20 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 13:40 Madagaskar [i] 15:10 Cesta do Ameriky [i] 17:10 Televizní noviny [i] 17:35 Dobrý voják Švejk [i] 19:30 Silvestrovské Televizní noviny [i] 20:20 Silvestr 2013 [i] 00:00 Novoroční přípitek 00:05 Hity z Václaváku [i] 01:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Epochální výlet doktora Mázla [i] 01:30 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 02:50 Všechno nejlepší od Davida [i] 03:35 Cesta do Ameriky [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Dr. Dolittle 5: Lucky jede do Hollywoodu [i] 08:10 Kantor Ideál [i] 09:45 Kariéra matky Lízalky [i] 11:35 Čivava z Beverly Hills 2 [i] 13:15 Přátelé Bermudského trojúhelníku [i] 15:15 Provdám svou ženu [i] 16:45 Prostřeno! [i] 17:30 Zprávy FTV Prima [i] 17:40 Pod dozorem [i] 19:25 Silvestrovské eskapády celebrit [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ SILVESTRA [i] 21:20 Partička [i] 22:45 QI - na vše máme odpověď [i] 23:25 QI - na vše máme odpověď [i] 00:00 Nikdo není dokonalý - Speciál [i] 01:20 Tohle je Sparta! [i] 02:50 Delgo [i] 04:25 Prima SVĚT [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Apartmán pre dvoch [i] 06:35 Klub odložených žien [i] 08:30 Svadba naruby [i] 10:00 Žabí princ [i] 11:50 16 želaní [i] 13:35 Vydáš sa, a basta! [i] 15:20 Vojna Monteovcov 122-123/128 [i] 17:00 Baby boom [i] 19:00 Zita na tanieri [i] 20:00 KONCERT KARLA GOTTA [i] 21:45 Noc na Karlštejně [i] 23:25 Štyridsiatka na krku [i] 00:55 Svadba naruby [i] 02:20 Horúčka silvestrovskej noci [i] 04:05 Diabolské Vianoce [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Jízda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ostrov pokladů [i] 13:50 Jeden a půl rytíře [i] 16:00 Daltoni [i] 17:35 O rodičích a dětech [i] 19:30 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 21:10 Doktor od jezera Hrochů [i] 23:05 Duše jako kaviár [i] 00:55 Krvavá hostina [i] 02:25 Mrtvý sníh [i] 03:55 Jeden a půl rytíře [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Lední hokej [i] 10:45 Biatlon [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:30 Lední hokej [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Běžecké lyžování [i] 19:30 Tenis [i] 21:30 Watts [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Věk nevinnosti 16 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Zlato v hrdle 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Stříbrná hvězda 17 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 18:05 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 19:00 Mumie [i] 21:20 PREMIÉRA FILM NOVÝ ROK, NOVÉ FILMY: Mumie se vrací [i] 00:00 Spravedlnost v krvi 3: Ďáblův dech 21 [i] 00:50 Spravedlnost v krvi 3: Do hořkého konce 22 [i] 01:50 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 02:35 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 03:30 Dvojí identita 1: Hříchy otců 1 [i] 04:20 Spravedlnost v krvi 1: Věk nevinnosti 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 Mravenci vědí všechno 7 [i] 07:00 Před kamerou : Žraloci 1 [i] 08:00 Mistři písku 3 [i] 08:30 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 09:00 Americké aukce 13 [i] 09:30 Americké aukce 5 [i] 09:55 Hydrotech 7 [i] 10:55 Nejtěžší americké profese 2 [i] 11:45 Pohřebiště 3 [i] 12:35 Ledová brigáda 6 [i] 13:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 8 [i] 13:45 Divoké zločiny 2 [i] 14:00 Neviditelné světy 1 [i] 15:00 Nejdrsnější kamioňáci světa: Cape York, Australie 1 [i] 15:50 Nejdrsnější kamioňáci světa: Outback, Australie 2 [i] 16:40 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 17:40 Jak skvěle fotografovat 3 [i] 18:10 Podzemí měst 1 [i] 19:00 Zvířecí rekordman: Superpsi 14 [i] 20:00 Neviditelné světy 2 [i] 21:00 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i] 21:30 Obsese: Korea - bašta plastické chirurgir 2 [i] 22:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 9 [i] 22:50 10 věcí, které nevíte 11 [i] 23:20 10 věcí, které nevíte 12 [i] 23:50 Největší Loupeže Británie: Knightsbridge 6 [i] 00:45 Uvnitř lidského těla: Stvoření 1 [i] 01:45 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i] 02:15 Obsese: Korea - bašta plastické chirurgir 2