Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby-Doo a 13 duchov 9-10/13 [i] 06:45 Olsen Twins: Ideme ku starej mame [i] 08:20 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 10:00 Inštinkt lovca [i] 11:50 Cesta do Ameriky [i] 14:00 Poseidon [i] 15:35 Policajtom proti svojej vôli [i] 17:05 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Pelíšky [i] 22:55 Bez dychu [i] 00:30 Vojna bohov [i] 02:05 Bez dychu [i] 03:25 Vojna bohov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Animované biblické príbehy: Lazár Žije [i] 07:40 Pippi dlhá pančucha: Pippi sa sťahuje do vily Vilôčky [i] 09:20 Arabela: Zvončekom sa to začalo, zvončekom sa to končí 13/13 [i] 09:50 Arabela sa vracia: Pomóc, za kopcom je obor 1/26 [i] 10:20 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro III. 6/10 [i] 12:10 Nebíčko v papuľke: Silvester [i] 12:45 Nebíčko v papuľke: Polievkový festival [i] 13:25 Jana Eyrová 1/4 [i] 14:25 Slovácko sa nesúdi: Parohy [i] 15:05 Slovácko sa nesúdi: Polienko [i] 15:50 BEDÁRI 1/4 [i] 17:25 Posledná bosorka [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nedotknuteľní [i] 22:05 Majster šarkanov [i] 00:10 Nebíčko v papuľke: Silvester [i] 00:40 Nebíčko v papuľke: Polievkový festival [i] 01:15 Nedotknuteľní [i] 03:00 Majster šarkanov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 06:55 Národnostné správy [i] 07:00 Kardinál Jozef Tomko [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chlapec a pes: Bak [i] 08:55 Slovenský dekameron: Príbeh štvrtý: Ako Pantaleon Dežka kradnúť odnaučil [i] 09:25 Deň koláčový [i] 10:00 Bohoslužba k ukončeniu roku sv. Cyrila a Metoda [i] 12:05 Dejiny kresťanstva: Dejiny kresťanstva v 10.-12. stor. [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:20 Režisér Juraj Svoboda jubiluje: Dobrý deň,stará mama [i] 14:40 Národnostný magazín mix: Mix [i] 15:10 On a ona [i] 16:20 Hokej MS 2013 [i] 17:20 Hokej - MS do 20 rokov [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Solúnska misia [i] 21:00 Testament [i] 23:05 Silvestrovský operetný koncert [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Celestínske proroctvo [i] 07:25 Sám doma - Chceme Náš dom späť! [i] 09:10 Žaloba na Santu Clausa [i] 11:00 Ako sa vydať za milionára [i] 12:55 Garfield [i] 14:40 Ošetrovateľ [i] 17:00 Povedz, že to tak nie je [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:50 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dom hrôzy [i] 22:10 DEDIČSTVO: Dôkaz lásky 13 [i] 23:20 Zvedený učiteľkou [i] 01:00 Sexi párty 3: Nováčik [i] 02:35 KRIMI 03:00 Sliediči 11,12 [i] 04:20 Romantický únos [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:45 Magnum VII. 15 [i] 07:30 Šokujúce zábery 34,35 [i] 08:15 Ninja Factor II. 8 [i] 08:35 Šokujúce zábery [i] 09:20 Originály na cestách II. 14,15 [i] 11:00 Akty X VII. 20,21,22/22 [i] 13:35 Profesionáli: Šéfova aféra [i] 14:20 Charlottine vianoce [i] 16:10 Simpsonovci IX. 11,12 [i] 17:05 PANELÁK: Dve pod jednou strechou [i] 18:10 Celestínske proroctvo [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Smrtonosná pasca 3 [i] 23:05 Biele goliere III. 3 [i] 23:55 Agent V. 18/18 [i] 00:40 Boxer 12,13/13 [i] 02:00 Sliediči 10,11,12,13/13 [i] 04:40 Šokujúce zábery 34,35 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Vražedná čísla I. 5 [i] 08:15 Vražedná čísla I. 6 [i] 09:10 Vražedná čísla I. 7 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 11:55 Rudá vdova I. 1 [i] 12:50 Rudá vdova I. 2 [i] 13:45 Rudá vdova I. 3 [i] 14:40 Rudá vdova I. 4 [i] 15:35 Rudá vdova I. 5 [i] 16:35 Pearl Harbor 1 [i] 20:00 Příběh rytíře 1 [i] 22:35 Jak prosté II. 1 [i] 23:30 Jak prosté II. 2 [i] 00:25 Myšlenky zločince VII. 11 [i] 01:15 Myšlenky zločince VII. 12 [i] 02:05 Myšlenky zločince VII. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Králové šrotu 5 [i] 06:00 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 06:25 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 07:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato, zbraně a medvědi [i] 09:55 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 10:50 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 11:40 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 12:35 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 13:30 Zlato Beringova moře: Nelítostná honba za zlatem [i] 14:25 Zlato Beringova moře: Chamtivci [i] 15:20 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 2 [i] 16:15 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 17:10 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 18:05 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 19:00 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 19:30 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 20:00 Labužnické pokrmy s Bearem Gryllsem [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Zamrzlá planeta [i] 22:00 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 1 [i] 23:00 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 2 [i] 00:00 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 3 [i] 00:55 Labužnické pokrmy s Bearem Gryllsem [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Zamrzlá planeta [i] 02:50 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 1 [i] 03:50 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 2 [i] 04:45 Jak to dělají? 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:40 Silvestrovské televarieté [i] 11:05 Silvestr s dědou [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Možná přijde i kouzelník [i] 13:40 Zůstanu svůj [i] 13:55 Profesionální manželka [i] 15:35 Zkřížené meče [i] 16:45 Galashow 60 [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Silvestrovská hitparáda televizní zábavy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Čert ví proč [i] 21:45 Zas je tady Silvestr [i] 22:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Ryba jménem Wanda [i] 00:25 Kalendárium [i] 00:35 Sváteční slovo psychiatra a spisovatele Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 00:45 Kavárnička dříve narozených [i] 01:25 Myslivecký bál [i] 02:05 Halabalašou [i] 02:40 Manéž Bolka Polívky [i] 04:35 Silvestr s četníky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pravěk útočí V 6/6 [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Ježíšek, Santa Claus a Děda Mráz nadělují [i] 07:50 Legenda o lásce [i] 09:25 Tajemství rodu Michala Viewegha [i] 10:20 Delfíni ze Žraločí zátoky [i] 11:10 Království divočiny: Deník sloní rodiny 5/5 [i] 11:40 Až na kraj světa: Poslední stopa [i] 12:35 Panda - zvířecí celebrita aneb [i] 13:20 Království oceánů: Modré hlubiny [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1963 970/2379 [i] 14:30 Přežít! [i] 15:20 Jak se potápěl Titanik: Svědectví o zkáze Titaniku [i] 16:55 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 17:00 Pohádka o putování [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Jak to bylo s dobytím Severního pólu? [i] 19:35 Na konci světakraje [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Charles - osud prince 2/2 [i] 21:05 Soukromá vichřice [i] 22:40 Na stojáka [i] 23:10 Silvestrovský večírek Zeměkoule [i] 23:45 Silvestrovská omeleta [i] 00:45 Tokijské gangy [i] 01:35 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:00 Vesnicopis [i] 02:20 Cesty k dospělosti [i] 02:45 Hraje vám... Gloria [i] 03:20 Portrét TGM [i] 03:45 Vídeňské dómské muzeum [i] 04:00 Pitínský [i] 04:25 Cesty víry: S papežem na druhém konci světa [i] 04:50 Sváteční Vánoce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Jen počkej, zajíci! [i] 05:50 Scooby-Doo a král skřítků [i] 07:05 Z pekla štěstí 2 [i] 08:55 Já a moje příšera [i] 10:40 Šimon a Matouš [i] 12:25 Maska [i] 14:10 Oskar [i] 15:40 Rango [i] 17:35 Zlatý kompas [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na samotě u lesa [i] 21:55 Boeing 747 v ohrožení [i] 00:10 Šimon a Matouš [i] 01:45 Novashopping 02:20 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Dr. Dolittle 4 [i] 08:55 Krb bez ohně [i] 10:40 Sextánka [i] 12:15 Čivava z Beverly Hills [i] 14:05 Madla z cihelny [i] 15:55 Mickovy modré oči [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Přestupný rok [i] 22:15 TOP STAR magazín [i] 23:30 Intimní detaily [i] 02:00 Marie a Bruce [i] 03:30 Mickovy modré oči [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Ružové okuliare [i] 06:00 Na streche [i] 06:55 Rebeli II. 213/225 [i] 07:45 Túžba tela 94/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Blízko smrti: Príbeh rodiny Kincaidovcov [i] 12:05 Kolíska lží [i] 14:05 Klub odložených žien [i] 15:55 Vojna Monteovcov 120-121/128 [i] 17:40 Druhá alebo prvá [i] 20:00 Vydáš sa, a basta! [i] 21:40 SILA 83 [i] 22:30 Perla Orientu 120 [i] 23:25 Nočné hriechy 1-2/2 [i] 02:25 Retro-sexi Silvester [i] 04:15 Máša 25/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Tmavomodrý svět [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Fanoušci [i] 13:45 Prime [i] 15:40 Rytíři nebes [i] 18:00 Létající dýky [i] 19:40 Divoké husy [i] 22:00 Czech Made Man [i] 23:30 Noční incident [i] 01:00 Tmavomodrý svět [i] 02:50 Postradatelní [i] 04:25 Plnou parou vzad! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Biatlon [i] 13:45 Lední hokej [i] 14:45 Lední hokej [i] 17:15 Běžecké lyžování [i] 17:45 Běžecké lyžování [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:30 Tenis [i] 21:30 Lední hokej [i] 22:30 Lední hokej [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Agentura Jasno 2: Něco na té Miře je 11 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Stíny minulosti 15 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Skláři 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Věk nevinnosti 16 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Zlato v hrdle 15 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 20:20 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 21:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 3: Rodinná záležitost 23 [i] 22:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 3: Řekni sbohem 24 [i] 23:20 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 01:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 02:20 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 03:20 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Stíny minulosti 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak Žijí Jonesovi 9 [i] 05:30 Jak Žijí Jonesovi 10 [i] 06:00 Jimova vánoční továrna na jídlo0 [i] 06:30 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 07:00 The Invisible Bird Photographer: Tři v podnájmu 2 [i] 07:30 The Invisible Bird Photographer: Rybí večeře 3 [i] 08:00 Mistři písku 1 [i] 08:30 Mistři písku 2 [i] 09:00 Americké aukce 11 [i] 09:30 Americké aukce 12 [i] 09:55 Hydrotech 6 [i] 10:55 Nejtěžší americké profese 1 [i] 11:45 Pohřebiště 1 [i] 12:35 Ledová brigáda 5 [i] 13:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 6 [i] 13:45 Divoké zločiny 5 [i] 14:00 Za hranice nekonečna 2 [i] 15:00 Vzdušní dřevorubci 9 [i] 15:50 Vzdušní dřevorubci 10 [i] 16:40 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 17:40 Jak skvěle fotografovat 4 [i] 18:10 Podzemí měst 11 [i] 19:00 Zvířecí rekordman: Jedovatí živočichové 13 [i] 20:00 Neviditelné světy 1 [i] 21:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 21:30 Obsese: Čína - v zajeí webu 1 [i] 22:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 8 [i] 22:50 10 věcí, které nevíte 9 [i] 23:20 10 věcí, které nevíte 10 [i] 23:50 Největší Loupeže Británie: Securitas- loupež 5 [i] 00:45 Boj o život 6 [i] 01:45 Nápady, které vydělaly miliony 1