TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Scooby-Doo a 13 duchov 8/13 [i] 06:35 Vianočná koleda Flintstonovcov [i] 07:40 Alvin a Chipmunkovia 2 [i] 09:10 Shrek: Zvonec a koniec [i] 10:45 Transformers [i] 13:20 Vianočné prázdniny [i] 15:00 Asterix a olympijské hry [i] 17:15 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Vojna bohov [i] 22:30 Ochrancovia a zabijaci [i] 01:05 Muži na zabitie [i] 02:30 Ochrancovia a zabijaci [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Animované biblické príbehy: Stratený syn [i] 07:35 Dračie poviedky [i] 08:00 Flipper a Lopaka: Zneužitý Opuch 31/52 [i] 08:30 Flipper a Lopaka: Honba za pokladom 32/52 [i] 08:55 Zázračný ateliér [i] 09:20 Snehuliaci [i] 09:45 Megamozog: Jadrový odpad [i] 10:20 Planéta Zem II.: Džungľa [i] 11:15 Slovensko v obrazoch [i] 11:35 Svet v obrazoch [i] 12:10 Medveď [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 15:25 Orlie pierko [i] 16:55 Nikto nie je dokonalý [i] 18:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 18:50 Mimi a Líza: Vianoce [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sváko Ragan 3/3 [i] 21:20 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 23:10 Medveď [i] 00:40 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 02:20 Planéta Zem II.: Džungľa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 06:35 Chránené územie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:25 Slovenský dekameron: Ako Pantaleon štyroch vincúrov prepil [i] 10:00 Oceány [i] 11:40 Pani Zima [i] 12:25 Návrat rysov [i] 13:20 Drevené kostolíky [i] 13:45 Kardinál Jozef Tomko [i] 14:55 Folklórny festival Východná: Malá veľká krajina... alebo Popýšme sa vlastným perím [i] 16:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ladislava Chudíka [i] 17:00 Škriatok [i] 18:05 Keď zima k riekam prichádza [i] 18:35 Štedrý deduško Večerníček: Čarovné premeny [i] 18:40 Macko Uško: Pletenie [i] 18:50 Mimi a Líza: Vianoce [i] 18:55 Krtko: Krtko a hodiny [i] 19:25 Tao Tao: Krokodílí kráľ [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Putovanie vtákov [i] 21:35 Prstene pre dámu [i] 23:00 Tokijský metropolitný symfonický orchester 2.časť [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Kým si spal [i] 07:20 Zvláštne puto [i] 09:15 Dr. Dolittle 4 [i] 11:05 Sám doma - Chceme náš dom späť! [i] 12:55 Návrat z doby ľadovej [i] 14:40 Žaloba na Santu Clausa [i] 16:30 Neuveriteľný Hulk [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:50 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Ošetrovateľ [i] 22:35 Smrtonosná pasca 3 [i] 01:10 Omen - Satan prichádza [i] 02:55 Návrat z doby ľadovej [i] 04:15 Zvláštne puto [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ninja Factor II. 7 [i] 06:00 Slnečno, sem-tam vraždy 7,8 [i] 07:25 Šokujúce zábery 33 [i] 08:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 09:00 Magnum VII. 14 [i] 10:00 Ninja Factor II. 6 [i] 10:25 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 20,21/21 [i] 12:00 Pomoc Afrike [i] 12:35 Planéta bez ľudí II. 5 [i] 13:20 Hore nohami [i] 15:00 Originály na cestách II. 12,13 [i] 16:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:10 Anna a kráľ [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Žena v čiernom [i] 22:35 12 dní hrôzy [i] 00:20 Boxer 8,9 [i] 01:45 Navarro VI. 13/13 [i] 03:10 V uliciach San Francisca 118,119/119 [i] 04:50 Ninja Factor II. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Život na hraně 2 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 10:30 Dívka odjinud II. 21 [i] 11:30 Dívka odjinud II. 22 [i] 12:25 Merlin V. 13 [i] 13:25 Posel ztracených duší III. 10 [i] 14:25 Vražedná čísla I. 3 [i] 15:20 Vražedná čísla I. 4 [i] 16:15 Sherlock II. 3 [i] 18:00 Profil zločinu IV. 3 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 21:00 Vzpomínky II. 5 [i] 21:55 Vzpomínky II. 6 [i] 22:50 Vzpomínky II. 7 [i] 23:45 Vzpomínky II. 8 [i] 00:35 Myšlenky zločince VII. 8 [i] 01:25 Myšlenky zločince VII. 9 [i] 02:10 Myšlenky zločince VII. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Kluci z autobazaru: Potěšení pro oči [i] 05:35 Králové šrotu 4 [i] 06:00 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro nadaci Hvězda Iráku [i] 07:15 Americké zbraně: Brokovnice kachnice/pistole M1911 na zakázku pro válečného veterána [i] 08:10 Bořiči mýtů: Přežití potopení Titaniku [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Jak vypadají mimozemšťané? [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 12:35 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 13:05 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 15:20 Supernaturalista [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Třeba pokračovat [i] 17:10 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 17:40 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část [i] 19:00 Opravna vraků 2013 4 [i] 20:00 Největší loď na světě: Obrovský náklad: ramena lodi [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Nedívej se dolů [i] 22:00 Amišská mafie: Po odvysílání pořadu [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Neklidné vody [i] 00:00 Nejlepší policisté 5 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Nedívej se dolů [i] 02:50 Amišská mafie: Po odvysílání pořadu [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Neklidné vody [i] 04:45 Největší loď na světě: Obrovský náklad: ramena lodi [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Chacha, cheche, chichi...! [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Činčin [i] 07:15 On a jeho sestra [i] 08:45 Český Honza [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Veselka 52/52 [i] 11:55 Možná přijde i kouzelník aneb [i] 13:35 Restaurace U prince [i] 14:35 Buldoci a třešně [i] 16:15 Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Škoda lásky [i] 21:00 Pupendo [i] 23:02 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Cestující v dešti [i] 01:00 Silvestrovské Bolkoviny [i] 01:55 Tak neváhej a toč i na Silvestra! [i] 02:20 Silvestrovské Banánové rybičky [i] 02:50 Zahrada je hra [i] 03:10 Pod pokličkou [i] 03:35 Kde bydlely princezny [i] 03:55 Sváteční slovo psychiatra a spisovatele Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:20 Postřehy odjinud [i] 04:30 Andělé tě hlídají [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí V 5/6 [i] 06:00 Poutní místa: Svatá Hora [i] 06:15 Cesty víry: S papežem na druhém konci světa [i] 06:45 Kristus v Riu [i] 07:40 Mizející Praha [i] 08:35 Europa Jagellonica [i] 09:05 Československý filmový týdeník 970/2379 [i] 09:25 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 49 [i] 09:45 Tajemství rodu Haliny Pawlowské [i] 10:40 Nedej se: Podtrženo, sečteno! [i] 11:10 divoČINY [i] 12:05 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění mateřství a výchovy 3/6 [i] 13:05 Gypsy Spirit 2013 [i] 14:00 Sváteční slovo psychiatra a spisovatele Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 14:05 Křesťanský magazín [i] 14:30 Uchem jehly [i] 15:00 Království oceánů: Modré hlubiny [i] 15:55 Doktor Živago 2/2 [i] 17:35 Až na kraj světa: Poslední stopa: Butche a Sundance 7/13 [i] 18:30 Na plovárně s Michelem Gondrym [i] 18:55 Pravěk útočí V 6/6 [i] 19:45 Příběh Pražského Jezulátka [i] 20:00 Charles - osud prince 1/2 [i] 21:05 Tisíc dnů s Annou [i] 23:25 Díky, Marie! [i] 00:25 Králové a královny New Yorku [i] 01:55 Californication V: Tři strážníci 5/12 [i] 02:25 Ozvěny Tichomoří [i] 02:50 Hranice bez hranic [i] 03:20 Divočina bez hranic [i] 03:45 Nesváteční čas sváteční [i] 04:10 Voda na duši [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:00 Scooby Doo: Aloha, Scooby Doo [i] 07:15 Z pekla štěstí [i] 09:15 Mrazík [i] 10:45 Flashdance [i] 12:25 První rytíř [i] 14:40 Piti Piti Pa [i] 16:10 Lovecká sezóna 2 [i] 17:30 Z pekla štěstí 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno, erotika [i] 22:10 Buď v klidu [i] 00:15 Divoký Stomp [i] 02:10 Novashopping 02:45 P. F. [i] 04:10 Andílci 129 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Jake a piráti ze Země Nezemě: Kvítek nekvítek; Hvězdná hvězdice 14 [i] 07:25 Mickeyho klubík III: Marťánek Mickey 16 [i] 07:55 Malá mořská víla II: Chichot 5 [i] 08:20 Tajemství války: Vietnam: Skryto pohledům 22 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 10:05 Rukavička [i] 12:00 Muž z Laramie [i] 13:55 Putování Jana Amose [i] 16:50 Kid [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Víla Zuběnka [i] 22:20 D-Tox [i] 00:15 Město zločinu [i] 02:15 Jméno růže [i] 04:25 Firma: Kapitola sedmnáctá 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Ružové okuliare [i] 06:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 48/129 [i] 07:20 Cudzinec na úteku [i] 09:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Dar dobrej čarodejnice [i] 12:25 Pasadena 12-13/13 [i] 14:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 14-15/22 [i] 16:10 Ako byť trendy na vianočnom večierku 2 [i] 17:15 Sila 80-82 [i] 20:00 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 21:45 Skutočný príbeh: Blízko smrti - Príbeh rodiny Kincaidovcov [i] 23:25 Kolíska lží [i] 01:05 Skutočný príbeh: Blízko smrti - Príbeh rodiny Kincaidovcov [i] 02:55 Ako byť trendy na vianočnom večierku 2 [i] 03:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 48/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Doktor od jezera Hrochů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Modrý slon [i] 13:30 Božská relikvie 2 [i] 15:30 Iluze lásky [i] 17:10 Leningrad [i] 19:05 Tristan a Isolda [i] 21:10 Plnou parou vzad! [i] 22:50 Apokalypto [i] 01:05 Doktor od jezera Hrochů [i] 03:00 Mechanik zabiják [i] 04:25 Milióny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:15 Běžecké lyžování [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:10 Zimní sporty [i] 18:15 Běžecké lyžování [i] 18:45 Běžecké lyžování [i] 19:15 Lední hokej [i] 20:15 Lední hokej [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:30 Běžecké lyžování [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 00:30 Biatlon [i] 01:25 Zimní sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 06:00 Vánoční kauza [i] 08:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 10:00 Super erupce [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 19:00 Svatba o Vánocích [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Ďáblův dech 21 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Do hořkého konce 22 [i] 23:00 Mumie [i] 01:30 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 10: Skláři 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak Žijí Jonesovi 7 [i] 05:30 Jak Žijí Jonesovi 8 [i] 06:00 Madagaskar: Ostrov zázraků 1 [i] 06:55 Země z ptačí perspektivy: Jižní Amerika 4 [i] 07:55 Mravenci vědí všechno 6 [i] 08:10 Podzemí měst: San Francisco 13 [i] 09:00 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i] 09:30 Tajemství Země 5 [i] 10:00 Pouště a život 1 [i] 11:00 Žáby: Tenká zelená linie0 [i] 12:00 Silnice tornád 5 [i] 12:50 Vzdušní dřevorubci 10 [i] 13:40 Nejdrsnější kamioňáci světa: Outback, Australie 2 [i] 14:35 Jak pracuje Země 2 [i] 15:35 Kde lišky dávají dobrou noc0 [i] 16:35 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 17:05 Brutální fyzika 2