TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Scooby-Doo a 13 duchov 6-7/13 [i] 06:55 Alvin a Chipmunkovia [i] 08:30 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 10:25 Pán prsteňov: Dve veže [i] 13:45 Pacho, hybský zbojník [i] 15:30 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 17:15 Alvin a Chipmunkovia 2 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Shrek: Zvonec a koniec [i] 22:05 Transformers [i] 00:45 Jazda do pekiel [i] 02:15 Neľútostný zabijak [i] 03:45 Vaši Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Animované biblické príbehy: Spravodlivý sudca [i] 07:10 Dračie poviedky [i] 07:40 Flipper a Lopaka: Tajomstvo siedmich kryštálov 30/52 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Havran [i] 09:35 Arabela: Príliš veľa generálov 11/13 [i] 10:05 Arabela: Hrdlička zasahuje 12/13 [i] 10:45 Tajomstvo šťastia [i] 12:15 Pošta pre teba [i] 13:25 Elisa z Rivombrosy 6/13 [i] 15:00 Zázračná rosa [i] 15:45 Medená veža [i] 17:10 Pávie pierko [i] 18:50 Mimi a Líza: Neviditeľná ryba [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sváko Ragan 2/3 [i] 21:20 Utekajme, už ide! [i] 22:50 ... kone na betóne [i] 00:20 Elisa z Rivombrosy 6/13 [i] 01:50 ... kone na betóne [i] 03:20 Tajomstvo šťastia [i] 04:45 Sváko Ragan 2/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:10 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Národnostné správy [i] 08:35 Slovenské betlehemy [i] 09:00 Giganti gotiky 2 [i] 09:55 Slovenský dekameron: Ako Pantaleon rozhnevanú ženu s mužom pomeril [i] 10:25 Tri svadby [i] 11:15 Zimné obchôdzky a zábavky [i] 12:00 Kapura [i] 12:55 Farmárska revue [i] 13:30 Hokej - MS do 20 rokov [i] 16:10 Senior klub-magazín [i] 16:35 Pred rokmi... [i] 17:00 Bičianka z doliny [i] 18:10 Keď tradície hrajú [i] 18:30 Poviem ti básničku: O Vianociach, pesničkovom čase [i] 18:35 Štedrý deduško Večerníček: Ako Maťo s Klinčekom presekávali ľad [i] 18:40 Macko Uško: Ostrov [i] 18:50 Mimi a Líza: Neviditeľná ryba [i] 19:00 Krtko: Krtko a orol [i] 19:25 Tao Tao: Namyslené žabie sestry [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Oceány [i] 21:45 Divoké stvorenia južných krajín [i] 23:15 Hudobný ohňostroj Sisy Sklovskej [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Ako chrániť princezné [i] 06:55 Tajomstvo v Andách [i] 08:55 Dr. Dolittle 2 [i] 10:40 Sneh 2 [i] 12:30 Kým si spal [i] 14:45 Sám doma 3 [i] 17:00 Dnes áno, zajtra nie [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:50 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Neuveriteľný Hulk [i] 22:35 Žena v čiernom [i] 00:40 Posadnutý sexom [i] 02:15 Smer smrť [i] 03:40 KRIMI 04:05 Najlepší úlovok [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Akty X VII. 18,19 [i] 07:00 Šokujúce zábery 30,31 [i] 07:40 Magnum VII. 13 [i] 08:35 Šokujúce zábery 32,33 [i] 09:20 Ninja Factor II. 7 [i] 09:50 Slnečno, sem-tam vraždy 7,8 [i] 11:30 Hľadači svetla [i] 13:20 PANELÁK: Dve pod jednou strechou [i] 14:25 Titanic 2 [i] 16:00 Púštny kvet [i] 18:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 20,21/21 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Hore nohami [i] 22:15 V pätici po opici [i] 00:25 Psycho 3 [i] 02:00 Boxer 5,6,7 [i] 04:30 V uliciach San Francisca 116,117 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Život na hraně 1 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 10:25 Dívka odjinud II. 20 [i] 11:20 Dívka odjinud II. 21 [i] 12:20 Merlin V. 11 [i] 13:20 Merlin V. 12 [i] 14:20 King Arthur 1 [i] 16:50 Sherlock II. 2 [i] 18:35 Vlčí mládě II. 12 [i] 19:30 Na lodi III. 12 [i] 21:00 Vzpomínky II. 1 [i] 21:55 Vzpomínky II. 2 [i] 22:50 Vzpomínky II. 3 [i] 23:45 Vzpomínky II. 4 [i] 00:40 Myšlenky zločince VII. 5 [i] 01:30 Myšlenky zločince VII. 6 [i] 02:15 Myšlenky zločince VII. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 06:00 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 06:25 Na plný plyn: MV Augusta [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 09:05 Krizové situace pod kontrolou: Panamský průplav, Panama City [i] 09:55 Opravdový podvod 1 [i] 10:25 Opravdový podvod 2 [i] 10:50 Opravdový podvod 3 [i] 11:15 Opravdový podvod 4 [i] 11:40 Opravdový podvod 5 [i] 12:10 Opravdový podvod 6 [i] 12:35 Opravdový podvod 7 [i] 13:05 Opravdový podvod 8 [i] 13:30 Opravdový podvod 9 [i] 14:00 Opravdový podvod 10 [i] 14:25 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i] 15:20 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 16:15 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 17:10 Kluci z autobazaru: Hra bocce [i] 17:40 Kluci z autobazaru: Potěšení pro oči [i] 18:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Opravdový rat rod [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Utažská sbírka [i] 19:00 Pátá rychlost 4 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Monstrózní mořské stroje [i] 23:00 Stroje slávy 3 [i] 00:00 Co se dělo dál? 5 [i] 00:30 Co se dělo dál? 6 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 02:50 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 03:45 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 04:40 Kluci z autobazaru: Hra bocce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Smrt v ráji II 8/8 [i] 06:55 Po stopách hvězd [i] 07:20 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 09:20 Císařův pekař [i] 10:40 Pekařův císař [i] 11:45 O bojácném Floriánkovi [i] 13:00 Micimutr [i] 14:30 On a jeho sestra [i] 16:00 Silvestrovské televarieté [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Šťastný smolař [i] 21:40 Tak se ukaž, Silvestře [i] 22:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Zvíře [i] 00:00 Všechnopárty [i] 00:40 Divadélko pod věží [i] 01:40 Kde bydlely princezny [i] 01:55 Postřehy odjinud [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:25 Zahrada je hra [i] 02:50 Chalupa je hra [i] 03:15 Herbář [i] 03:40 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 03:45 Kavárnička dříve narozených [i] 04:35 Velká holka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí V 4/6 [i] 06:00 České stopy v zemi na rovníku [i] 06:55 Přežít! [i] 07:45 Tajemství nerezivějícího sloupu [i] 08:20 Vánoční posezení u muziky [i] 08:50 Putování za muzikou [i] 09:15 Folklorika [i] 09:45 Tajemství rodu Viktora Preisse [i] 10:40 Cirque du Soleil: Varekai [i] 12:10 Delfíni ze Žraločí zátoky [i] 13:00 Deník sloní rodiny 5/5 [i] 13:35 Tisíc tváří, tisíc svátků [i] 14:05 Derren Brown - Mesiáš [i] 14:55 Krásky z dovozu [i] 15:50 Doktor Živago 1/2 [i] 17:15 Lední medvědi očima skrytých kamer 2/2 [i] 18:55 Pravěk útočí V 5/6 [i] 19:40 Příběh perlového ornátu [i] 20:00 Žít a nechat zemřít [i] 22:00 Mazaný Filip [i] 23:40 Tokijské gangy [i] 00:30 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 17/22 [i] 01:00 Tisíc tváří, tisíc svátků [i] 01:30 Po stopách izraelských králů [i] 01:55 Evropa dnes [i] 02:25 Madeira [i] 02:40 Hranice bez hranic [i] 03:05 Divočina bez hranic [i] 03:30 U vodníka Slámy [i] 03:45 Veliký Bertík [i] 04:40 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 17/22 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Scooby-Doo a Lochnesská příšera [i] 07:25 V peřině [i] 09:20 S tebou mě baví svět [i] 10:45 K. O. [i] 12:25 Mr. Bean: Zpátky do školy, pane Beane [i] 12:55 Flintstoneovi 2 [i] 14:25 Hibernatus [i] 15:55 Lovecká sezóna [i] 17:20 Z pekla štěstí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mrazík [i] 21:50 Smrtící zbraň [i] 23:40 Nezvratný osud 5 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Flintstoneovi 2 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:35 Andílci 128 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Jake a piráti ze Země Nezemě: Hurá na pirátský piknik; Klíč ke kamenné lebce 13 [i] 07:20 Mickeyho klubík III: Princ Pete na hrášku 15 [i] 07:45 Malá mořská víla II: Hvězdice splněných přání 4 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:20 Hračky [i] 11:30 Hrdinný kapitán Korkorán [i] 13:10 Zlomený šíp [i] 15:00 Kouzelná romance [i] 17:10 Johnny English [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rande v Římě [i] 22:15 Dědictví strachu [i] 00:05 Jméno růže [i] 02:20 Zlomený šíp [i] 03:55 Dědictví strachu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 47/129 [i] 07:15 Felicity [i] 09:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Santa Claus sa žení! [i] 12:20 Vianoce u Tiffanyho [i] 14:10 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 12-13/22 [i] 15:55 Ako byť trendy na vianočnom večierku 1 [i] 17:00 Perla Orientu 117-119 [i] 20:00 Navždy milovaná [i] 22:00 Druhá alebo prvá [i] 00:15 Navždy milovaná [i] 01:50 Druhá alebo prvá [i] 03:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 47/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Duše jako kaviár [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Impyho zázračný ostrov [i] 13:35 Božská relikvie 1 [i] 15:15 Iluzionista [i] 17:10 V zajetí rychlosti [i] 19:20 Radostná událost [i] 21:15 Dokažte mi vinu [i] 23:20 Postradatelní [i] 01:00 Duše jako kaviár [i] 02:45 Svítání [i] 04:15 Tamara Drewe [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Lední hokej [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:45 Běžecké lyžování [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 20:00 Lední hokej [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Skoky na lyžích [i] 23:45 Biatlon [i] 00:45 Box [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 06:00 Vánoční polibek [i] 08:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 10:00 Svatba o Vánocích [i] 12:00 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 13:00 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i] 14:00 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 15:00 Bouře v Seattlu [i] 17:00 Super erupce [i] 19:00 Kluci a holky [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Mumie [i] 23:30 Prostě Peck [i] 01:30 Havaj 5-0 3: Pátrání ve vlastní duši 21 [i] 02:30 Havaj 5-0 3: Únos 22 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Podzemí měst 10 [i] 06:00 Rajky -ptáci z Ráje0 [i] 06:55 Země z ptačí perspektivy: Evropa 3 [i] 07:55 Mravenci vědí všechno 5 [i] 08:10 Podzemí měst: Egypt 11 [i] 09:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 09:30 Tajemství Země 4 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 7 [i] 10:55 Les lososů0 [i] 11:55 Silnice tornád 4 [i] 12:45 Vzdušní dřevorubci 9 [i] 13:40 Nejdrsnější kamioňáci světa: Cape York, Australie 1 [i] 14:35 Jak pracuje Země 1 [i] 15:35 Tajemství Země 7 [i] 16:00 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 16:25 Jádro Facebooku0 [i] 17:15 Brutální fyzika 1 [i] 18:10 Rychlokurs Richarda Hammonda 4 [i] 19:00 Utajený šéf - Kanada: Skyline 9