TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Susedia [i] 06:40 Pozri, kto to hovorí 3 [i] 08:20 Nebojsa [i] 09:50 Asterix a Obelix kontra Cézar [i] 11:50 Santa Claus sa žení! [i] 13:30 Snehulienka [i] 15:30 Už sme tam? [i] 17:15 Alvin a Chipmunkovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Kung-fu frajer [i] 22:30 Muži na zabitie [i] 00:05 Kung-fu frajer [i] 01:55 Dostaňte agenta Smarta! [i] 03:35 Tajomné mesto Ember [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Popoluška [i] 06:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sivá koža [i] 07:55 Animované biblické príbehy: Milosrdný Samaritán [i] 08:25 Cesta na Mesiac [i] 09:45 Arabela: Civilizácia si žiada svoje 9/13 [i] 10:15 Arabela: Rumburakova veľká šanca 10/13 [i] 10:45 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro III. 5/10 [i] 12:20 Kliatba Mesačného údolia [i] 13:55 Dúhenka [i] 15:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i] 16:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Janko a Marienka [i] 17:15 O dvanástich mesiačikoch [i] 18:50 Mimi a Líza: Zbohom, farba sivá [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sváko Ragan 1/3 [i] 21:25 "Sněženky a machři" [i] 22:50 Koncert Mira Žbirku [i] 23:45 Postav dom, zasaď strom [i] 00:25 Biblia: 5. časť 5/5 [i] 02:00 Správy RTVS "N" [i] 02:45 Góly - body - sekundy [i] 03:05 Počasie [i] 03:10 Dúhenka [i] 04:30 Sváko Ragan 1/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Príbeh veľkej lásky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Detský rok: Zima [i] 09:00 Giganti gotiky 1 [i] 09:50 Slovenský dekameron: Ako Pantaleon mlynárovi poradil [i] 10:25 Hodinky alebo od skúseného získaš skúsenosť [i] 10:55 Vianoce s Marianom Vargom [i] 11:35 Kvarteto [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Ružová Anička [i] 13:30 Daj boh šťastia tejto zemi [i] 13:55 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:50 Hokej - MS do 20 rokov [i] 17:25 Ako sa Štrbania s Važťanmi o bujaka Šándora pasovali [i] 18:20 Pesničkári slovenskí: Vianočné motívy [i] 18:35 Štedrý deduško Večerníček: Ako oslavovali Vianoce [i] 18:40 Macko Uško: Kyslé uhorky [i] 18:50 Mimi a Líza: Zbohom, farba sivá [i] 19:00 Krtko: Krtko filmová hviezda [i] 19:25 Tao Tao: Had a stonožka [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Giganti gotiky 2 [i] 21:00 Família - Návraty: Ankini chlapci [i] 21:30 Bosé nohy v parku [i] 23:10 Večer troch hviezd [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 Vianoce v putách [i] 07:35 Na Vianoce budem doma [i] 09:20 U nás na farme [i] 10:55 Zachránené Vianoce [i] 12:50 Ako chrániť princezné [i] 14:35 Kúzelná opatrovateľka [i] 16:45 Sám doma 3 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 PANELÁK: Dve pod jednou strechou [i] 21:15 Vianočná koleda [i] 23:15 Púštny kvet [i] 01:40 Hamiltonovci - pach krvi [i] 03:00 Zachránené Vianoce [i] 04:25 KRIMI 04:50 Sliediči 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Šokujúce zábery [i] 06:20 Magnum VII. 12 [i] 07:05 Šokujúce zábery 30,31 [i] 07:45 Ninja Factor II. 5 [i] 08:10 V uliciach San Francisca 115 [i] 09:05 Hawaii 5.0 24/24 [i] 09:50 Akty X VII. 18,19 [i] 11:35 Báječná dovolenka [i] 13:20 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 15:20 Hawaii 5.0 24/24 [i] 16:10 Simpsonovci IX. 8,10 [i] 17:05 PANELÁK: Raketka [i] 18:10 Hľadači svetla [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Titanic 2 [i] 22:10 Dôchodcovia vs. Zombíci [i] 00:00 Psycho 2 [i] 02:00 Sliediči 8,9,10 [i] 04:10 Boxer 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 10:55 Dívka odjinud II. 18 [i] 11:50 Dívka odjinud II. 19 [i] 12:45 Merlin V. 9 [i] 13:45 Merlin V. 10 [i] 14:45 Medailon 1 [i] 16:25 Sherlock II. 1 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 19:05 Havaj 5-0 I. 12 [i] 20:00 Poslední akční hrdina 1 [i] 22:30 G.I. Jane 1 [i] 00:55 Myšlenky zločince VII. 1 [i] 01:45 Myšlenky zločince VII. 2 [i] 02:30 Myšlenky zločince VII. 3 [i] 03:15 Myšlenky zločince VII. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 06:00 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 06:25 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 07:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Americký sen [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Komu se nelení, tomu se zelení [i] 09:55 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 1 [i] 10:50 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 2 [i] 11:40 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 3 [i] 12:35 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 4 [i] 13:30 Zlato Beringova moře: Mrtví muži nemohou těžit zlato [i] 14:25 Zlato Beringova moře: Hodní hoši končí jako poslední [i] 15:20 Králové aukcí: Beatles [i] 15:50 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Ranní krev [i] 17:10 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Revolver, nůž a boxer v jednom [i] 19:00 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 19:30 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 20:00 Zvědavost: Jak získala Amerika svůj tvar? [i] 21:00 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 22:00 Prezidentova pravá ruka 1 [i] 23:00 Prezidentova pravá ruka 2 [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 3 [i] 00:55 Prezidentova pravá ruka 4 [i] 01:50 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 04:45 Jak to dělají? 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Pyšná princezna [i] 10:15 Kristian [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Princezna se zlatou hvězdou [i] 13:50 Banánové hvězdičky [i] 14:40 Dům U Zlatého úsvitu [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 Zlatý časy! [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Tak neváhej a toč i na Silvestra! [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství staré bambitky [i] 21:25 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 22:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Velký šéf [i] 00:15 Když Burian prášil [i] 01:55 Z Divadélka pod věží [i] 02:50 Banánové hvězdičky [i] 03:40 Žiješ jenom 2x [i] 04:10 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 04:15 Postřehy odjinud [i] 04:20 Ráno budeme moudřejší [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí V 3/6 [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Sváteční Vánoce [i] 06:40 Misie. Až na kraj světa s jezuity [i] 07:35 Hudební mozek [i] 08:25 Svět ticha [i] 09:50 Tajemství rodu Ester Janečkové [i] 10:45 Na plovárně s Joan Baezovou [i] 11:10 Chcete mě? ZJ [i] 11:35 Království divočiny: Deník sloní rodiny 4/5 [i] 12:10 Až na kraj světa: Ztracené město zlata [i] 13:00 Hans Haas - Muž, který objevil podmořský svět [i] 13:55 Jak se žije na české zabijačce podle Vladimíra Morávka [i] 14:10 Přežít! [i] 15:00 Klovací pořádek [i] 15:25 Uzda krásnýho života [i] 16:05 Gorily mezi Prahou a Afrikou [i] 16:35 Panda - zvířecí celebrita aneb [i] 17:20 Jak se potápěl Titanik: Svědectví o zkáze Titaniku [i] 18:55 Pravěk útočí V 4/6 [i] 19:40 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Lední medvědi očima skrytých kamer 2/2 [i] 21:00 Když Harry potkal Sally... [i] 22:35 Ahoj, Marie! [i] 23:50 Banditi [i] 01:50 Přežít! [i] 02:35 Vesnicopis [i] 02:55 Divočina bez hranic [i] 03:25 U tlustého Jana [i] 03:40 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:45 Na oblasti [i] 04:45 Klovací pořádek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Klídek, Scooby-Doo [i] 07:20 O statečném kováři [i] 08:45 Jak se budí princezny [i] 10:15 Hook [i] 12:40 Kráska a zvíře [i] 14:20 Grand restaurant pana Septima [i] 15:55 Megamysl [i] 17:30 V peřině [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 S tebou mě baví svět [i] 21:50 Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži [i] 23:15 Plnou parou vzad! [i] 00:50 Odložené případy IV: Běsnění [i] 01:35 Novashopping 02:10 Jan Pavel II.: Válečné roky [i] 03:10 P. F. [i] 04:35 Andílci 127 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Tajemství kouzelné dýně [i] 08:05 Garfield šokuje [i] 09:25 Byl jednou jeden král [i] 11:10 Dr. Dolittle 2 [i] 12:50 Silverado [i] 15:25 Strach [i] 17:10 Cirkus bude [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Muž v ohni [i] 01:50 Labyrint smrti [i] 03:45 Strach [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Na streche [i] 05:55 Láska na Aljaške [i] 07:25 Na Vianoce nepečiem [i] 09:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Vianočná pošta [i] 11:10 Felicity [i] 13:00 Dokonalý deň [i] 14:55 Zlaté Vianoce 2 [i] 16:35 Pestúnka pod stromček [i] 18:10 Dar dobrej čarodejnice [i] 20:00 Legenda o vášni [i] 22:30 Sněženky a machři po 25 letech [i] 00:45 Únos [i] 02:10 Legenda o vášni [i] 04:15 Najvzácnejšie dieťa [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ulovit miliardáře [i] 08:55 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:35 Zákon přitažlivosti [i] 15:20 Policajtka [i] 17:10 Barneyho ženy [i] 19:25 Tamara Drewe [i] 21:20 Svítání [i] 23:00 Turnaj zabijáků [i] 00:40 Ulovit miliardáře [i] 02:10 Obhájce [i] 04:05 Vášeň a cit [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Lední hokej [i] 09:30 Lední hokej [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Lední hokej [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:00 Lední hokej [i] 14:45 Lední hokej [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Watts [i] 19:00 Dřevorubecké sporty [i] 20:00 Lední hokej [i] 22:30 Bowling [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Lední hokej [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 07:20 Skandál 2: Nějaké otázky? 21 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Přání z lásky 14 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 12:20 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 14:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Skláři 3 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 20:20 Skandál 2: Zase si nasaď bílý klobouk 22 [i] 21:20 Kluci a holky [i] 23:20 Hangár 14 [i] 01:20 Skandál 2: Zase si nasaď bílý klobouk 22 [i] 02:20 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 03:20 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Stíny minulosti 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Podzemí měst 8 [i] 06:00 Himaláje0 [i] 06:55 Sedm divů sluneční soustavy: Cizinci 5 [i] 07:50 Mravenci vědí všechno 4 [i] 08:05 Arktidou s Brucem Parry: Severní Evropa 5 [i] 09:00 Americké aukce 9 [i] 09:30 Americké aukce 10 [i] 09:55 Hydrotech 5 [i] 10:50 Supertovárny: Breitling0 [i]