TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby-Doo a 13 duchov 5/13 [i] 06:20 Mr. Bean [i] 06:45 Pozri, kto to hovorí 2 [i] 08:00 Soľ nad zlato [i] 09:30 Pozri, kto to hovorí 3 [i] 11:20 Happy Feet [i] 13:20 Císařův pekař [i] 14:40 Pekařův císař [i] 15:40 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 17:40 Princezna se zlatou hvězdou [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Asterix a olympijské hry [i] 22:45 Dostaňte agenta Smarta! [i] 00:50 Červená Čiapočka [i] 02:20 Snehulienka [i] 04:00 Vaši Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Braček a sestrička [i] 06:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehuľka a Ruženka [i] 07:50 Animované biblické príbehy: Odpusť nám naše viny [i] 08:20 Dvanásť úloh pre Asterixa [i] 09:40 Arabela: Roprávky idú do zberu 7/13 [i] 10:10 Arabela: Janíčko a Marienka 8/13 [i] 10:45 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro II. 4/10 [i] 12:15 Vianočné srdce [i] 13:40 Šťastný smoliar [i] 15:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Popoluška [i] 16:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sivá koža [i] 17:30 Cesta na Mesiac [i] 18:50 Mimi a Líza: Agent Vitamín [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Biblia: 5. časť 5/5 [i] 21:50 Terminál [i] 00:00 Nádherné dievčatá [i] 01:50 Biblia: 4. časť 4/5 [i] 03:20 Nádherné dievčatá [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 ...a na Zemi pokoj ľudu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Štefanovia, Štefanom [i] 09:05 Medvedia rodina a ja 3/3 [i] 10:00 Služby Božie na 2.sviatok vianočný [i] 11:20 Vianoce na Gemeri [i] 12:05 Štefanská veselica [i] 12:45 Medulienka [i] 13:40 Zamrežované Vianoce ... [i] 13:55 Putovanie po Svätej Zemi [i] 14:20 Pomsta starej dámy alebo na každého raz dôjde [i] 15:20 Kronika komika [i] 16:30 Hľadanie stratených svetov: Liptovský ľavoboček [i] 17:00 V slovenskom betleheme [i] 18:25 Poviem ti rozprávku: Traja pocestní [i] 18:35 Štedrý deduško Večerníček: Darčeky [i] 18:40 Macko Uško: Panáčik [i] 18:50 Mimi a Líza: Agent Vitamín [i] 19:00 Krtko: Krtko a medicína [i] 19:25 Tao Tao: Malý zajac a veľký lev [i] 20:00 Giganti gotiky 1 [i] 20:55 Prázdniny v Ríme [i] 22:50 Mosty-Hidak-Gesharim-Phurta-Bridges 2013 [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Blb a blbec [i] 07:15 Malá morská víla [i] 08:55 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 11:25 Na Vianoce budem doma [i] 13:15 Vianoce v putách [i] 15:05 Problémy v raji [i] 17:30 U nás na farme [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:50 NAJLEPŠIE POČASIE 19:55 PANELÁK: Raketka [i] 21:00 Kúzelná opatrovateľka [i] 23:00 Upírov učeň [i] 01:15 Votrelec vs. Predátor [i] 02:50 KRIMI 03:15 10 šialených úloh [i] 04:35 November [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Buddy mieri na Západ [i] 06:35 Magnum VII. 11 [i] 07:20 Šokujúce zábery 28,29 [i] 08:05 Ninja Factor II. 4 [i] 08:25 V uliciach San Francisca 114 [i] 09:25 Hawaii 5.0 23 [i] 10:10 Diabol nosí Pradu [i] 12:15 Spomienky na Afriku [i] 15:10 Hawaii 5.0 23 [i] 16:00 Simpsonovci IX. 6,7 [i] 17:00 PANELÁK: Vianočná pohoda [i] 18:05 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Priamy zásah [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 17 [i] 23:20 Walking Dead IV. 6 [i] 00:15 Psycho [i] 02:05 Príbeh O.J. Simpsona [i] 03:30 V uliciach San Francisca 114 [i] 04:20 Priamy zásah [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 10:40 Dívka odjinud II. 16 [i] 11:35 Dívka odjinud II. 17 [i] 12:30 Merlin V. 7 [i] 13:30 Merlin V. 8 [i] 14:30 Vítejte v džungli 1 [i] 16:30 Jedinečný 1 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 20:00 Medailon 1 [i] 21:40 Po krk v extázi 1 [i] 23:45 Havaj 5-0 I. 12 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 06:00 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích [i] 06:25 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 07:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Už nás nic nerozdělí [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Bohaté ložisko [i] 09:55 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 10:50 Auto versus divočina: Výstup do sopečného kráteru [i] 11:40 Auto versus divočina: Vodopád netopýrů [i] 12:35 Auto versus divočina: Jezero v sopečném kráteru v džungli [i] 13:30 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 14:25 Zlato Beringova moře: Stres ze zlata [i] 15:20 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 16:15 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 17:10 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 19:00 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 19:30 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 21:00 Králové aukcí: Beatles [i] 21:30 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 22:00 Zakázané: Nebezpečné hry [i] 23:00 Zakázané: Podivíni z kola ven [i] 00:00 Zakázané: Tváří tvář strachu [i] 00:55 Zakázané: Podivné vášně [i] 01:50 Králové aukcí: Beatles [i] 02:20 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 02:50 Zakázané: Nebezpečné hry [i] 03:50 Zakázané: Podivíni z kola ven [i] 04:45 Jak to dělají?: Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Činčin [i] 06:00 Poklad [i] 06:15 Když Burian prášil [i] 07:50 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 08:55 Království potoků [i] 10:15 Královský slib [i] 11:45 O princezně, která ráčkovala [i] 12:50 Pekařův císař [i] 13:55 Ať přiletí čáp, královno! [i] 15:25 Princezna ze mlejna II. [i] 17:20 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Modrý tygr [i] 21:30 Vladimír Menšík nonstop [i] 22:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Někdo to rád horké [i] 00:25 C. a k. polní maršálek [i] 01:55 Kavárnička dříve narozených [i] 02:45 Hra pro tři [i] 03:50 Divadélko pod věží [i] 04:35 Příběhy slavných - Tomáš Holý [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pravěk útočí V 2/6 [i] 06:00 Po stopách izraelských králů [i] 06:25 Ježíšek, Santa Claus a Děda Mráz nadělují [i] 08:05 Život s divokými krocany [i] 08:55 Poslední šance pro severní bílé nosorožce [i] 09:45 Tajemství rodu Jolany Voldánové [i] 10:40 Poločas štěstí [i] 12:15 Hans Haas - Muž, který objevil podmořský svět [i] 13:05 Tajemství nerezivějícího sloupu [i] 13:40 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění mateřství a výchovy 3/6 [i] 14:35 Za zvuků hudby [i] 17:20 Životní cesta Jane Goodallové [i] 19:10 Pravěk útočí V 3/6 [i] 20:00 Lední medvědi očima skrytých kamer 1/2 [i] 20:55 Pěsti ve tmě [i] 22:35 S láskou... královny popu [i] 23:25 Na kus řeči - Silvestrovský koktejl Miroslava Donutila [i] 00:20 Californication V: Tři strážníci 5/12 [i] 00:50 Pološero [i] 01:15 Kristus v Riu [i] 02:10 Uchem jehly [i] 02:35 Vesnicopis [i] 02:55 Divočina bez hranic [i] 03:20 Vrba nejen k naslouchání [i] 04:15 Chcete je? ZJ [i] 04:20 Derren Brown - Mesiáš [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Jen počkej, zajíci! [i] 06:15 Země dinosaurů [i] 07:25 Princ a Večernice [i] 08:55 S čerty nejsou žerty [i] 10:40 Pták Ohnivák [i] 12:25 Tři veteráni [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:35 Pomáda [i] 16:35 Shrek Třetí [i] 18:05 O statečném kováři [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se budí princezny [i] 21:55 Když se setmí [i] 23:35 Bumerang [i] 01:35 Novashopping 02:10 Bohatství, posedlost a smrt 3/3 [i] 03:40 P. F. [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Sám doma 3 [i] 08:15 Rodinka: Capuccino se šlehačkou 5 [i] 08:45 Rodinka: Štědrovečerní překvapení 6 [i] 09:20 Ratatouille [i] 11:35 Falešná kočička [i] 13:30 Garfield 2 [i] 15:15 Limonádový Joe [i] 17:00 Strašidelný dům [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Byl jednou jeden král [i] 22:05 Rabín, kněz a krásná blondýna [i] 00:40 Hřiště snů [i] 02:35 Rabín, kněz a krásná blondýna [i] 04:45 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Na streche [i] 07:05 Od srdca k srdcu [i] 08:30 Láska na Aljaške [i] 10:05 Vianočný pozdrav [i] 11:40 Priateľ pod stromček [i] 13:20 Na Vianoce nepečiem [i] 14:55 Začarovaná Ella [i] 16:35 Vianoce u Tiffanyho [i] 18:15 Zlaté Vianoce 2 [i] 20:00 Pestúnka pod stromček [i] 21:40 SILA 82 [i] 22:30 Perla Orientu 119 [i] 23:20 Cudzinec na úteku [i] 00:55 Najvzácnejšie dieťa [i] 02:25 Únos [i] 04:05 Vianočná pošta [i] 04:30 Vianoce s Anderom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 2 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a souboj dvou světů [i] 13:50 Stormbreaker [i] 15:35 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 17:15 Milióny [i] 19:00 Vášeň a cit [i] 21:05 Obhájce [i] 23:05 Harry Brown [i] 00:50 2 Bobule [i] 02:25 Klepání na nebeskou bránu [i] 03:55 Králova řeč [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Watts [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Biatlon [i] 12:30 Biatlon [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 14:45 Lední hokej [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Watts [i] 19:15 Olympiáda [i] 19:45 Alpské lyžování [i] 20:00 Lední hokej [i] 22:30 Box [i] 00:30 Lední hokej [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Ráno poté 11 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 07:20 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Odrazy a stíny 13 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 12:20 Vánoční kauza [i] 14:20 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Světla, kamera, vražda 13 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 20:20 Skandál 2: Nějaké otázky? 21 [i] 21:20 Hangár 14 [i] 23:20 Drakoleb [i] 01:20 Skandál 2: Nějaké otázky? 21 [i] 02:20 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 03:20 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Přání z lásky 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Podzemí měst: Budapešť 2 [i] 06:00 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 06:55 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 07:50 Mravenci vědí všechno 3 [i] 08:05 Arktidou s Brucem Parry: Kanada 4 [i] 09:00 Americké aukce 7 [i] 09:30 Americké aukce 8 [i] 09:55 Hydrotech 4 [i] 10:50 Brutální fyzika 4 [i] 11:45 Pohřebiště 8 [i] 12:35 Ledová brigáda 3 [i] 13:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 4 [i] 13:45 Divoké zločiny 3 [i] 14:00 Pohledy Z Kosmu 5 [i] 14:30 Pohledy Z Kosmu 6 [i] 15:00 Vesmír Stephena Hawkinga 3 [i] 16:35 Jak skvěle fotografovat 1 [i] 17:10 Supertovárny: Breitling0 [i] 18:10 Podzemí měst 8 [i] 19:00 Vzpomínky na Margaret Thatcherovou0 [i] 20:00 Za hranice nekonečna 1 [i] 21:00 Superlidé 2 [i] 22:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 5 [i] 22:50 10 věcí, které nevíte 7 [i] 23:20