Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Scooby-Doo a 13 duchov 3-4/13 [i] 06:55 Kráľ Drozdia brada [i] 08:35 Perinbaba [i] 10:20 Pozri, kto to hovorí 2 [i] 11:45 Saxána a Lexikon kouzel [i] 13:35 Asterix a Obelix kontra Cézar [i] 15:35 Pacho, hybský zbojník [i] 17:20 Mrázik [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Snehulienka [i] 22:30 Červená Čiapočka [i] 00:15 Štyria bratia [i] 02:10 Červená Čiapočka [i] 03:40 Smrtiaca lavína [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 07:30 Animované biblické príbehy: Prišiel hľadať stratených [i] 08:00 Asterix a Kleopatra [i] 09:15 Arabela: Arabela na úteku 5/13 [i] 09:45 Arabela: Petrove zmiznutie 6/13 [i] 10:15 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro II. 3/10 [i] 11:55 Urbi et Orbi: Vianočné Urbi et Orbi [i] 12:35 Vianočné oblátky [i] 13:40 Šťastné Vianoce [i] 15:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Braček a sestrička [i] 16:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehuľka a Ruženka [i] 17:10 Kliatba Mesačného údolia [i] 18:50 Mimi a Líza: Tety z pexesa [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Biblia: 4. časť 4/5 [i] 21:50 Vianočné srdce [i] 23:15 Richard Müller & Fragile - HLASY [i] 00:30 Šťastné Vianoce [i] 01:55 Biblia: 3. časť 3/5 [i] 03:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:10 Svet v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Po stopách Svätého Pavla 2/2 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Medvedia rodina a ja 2/3 [i] 09:30 Slávnostné služby Božie na 1. sviatok vianočný [i] 11:00 Sviatočné slovo: Narodenie Pána [i] 11:05 Cengot zvoncov ako koleda [i] 11:30 Vianočné posolstvo [i] 11:55 Keď sa Kristus narodil [i] 12:20 Husiarka a kráľ [i] 13:20 Medvedia rodina a ja 3/3 [i] 14:10 Putovanie po Svätej Zemi [i] 14:35 Spomienky na spomienky [i] 15:05 Vianoce na Honte [i] 16:00 Harmonia pastoralis [i] 16:30 Hľadanie stratených svetov: Matej a Beatrica [i] 17:00 Ženský zákon [i] 18:25 Poviem ti básničku: O Vianociach [i] 18:35 Štedrý deduško Večerníček: Dohviezdny večer [i] 18:40 Macko Uško: Čajka [i] 18:50 Mimi a Líza: Tety z pexesa [i] 19:00 Krtko: Krtko v sne [i] 19:25 Tao Tao: Vrana s červenou čiapočkou [i] 20:00 Kronika komika [i] 21:10 Love Story [i] 22:55 Tokijský metropolitný symfonický orchester - 1.časť [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Vianočný zázrak Jonathana Toomeyho [i] 06:40 Doba ľadová 2 [i] 08:10 Vianoční škriatkovia [i] 08:40 Sám doma [i] 10:50 Vianočné rande [i] 12:45 Bláznivé Vianoce [i] 14:35 Vianoce s Holly [i] 16:30 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:50 NAJLEPŠIE POČASIE 19:55 PANELÁK: Vianočná pohoda [i] 21:00 Problémy v raji [i] 23:20 Diabol nosí Pradu [i] 01:30 Vianočné rande [i] 03:00 Sliediči 9 [i] 03:40 Láska [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ninja Factor II. 2 [i] 05:40 Profesionáli: Vianočný bazár [i] 06:20 Magnum VII. 10 [i] 07:05 Šokujúce zábery 26,27 [i] 07:50 Ninja Factor II. 3 [i] 08:10 V uliciach San Francisca 113 [i] 09:10 Hawaii 5.0 22 [i] 10:10 Santa a jeho štvornohí pomocníci [i] 12:00 Spartakus [i] 15:25 Hawaii 5.0 22 [i] 16:20 Simpsonovci IX. 4,5 [i] 17:15 VIANOČNÝ PANELÁK: Koledníci [i] 18:15 Buddy mieri na Západ [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Blb a blbec [i] 22:40 Mafstory: Tajné Vianoce [i] 00:30 Spravodlivá odplata [i] 02:20 Utajená identita [i] 03:40 Navarro VI. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 10:20 Dívka odjinud II. 14 [i] 11:20 Dívka odjinud II. 15 [i] 12:20 Merlin V. 5 [i] 13:20 Merlin V. 6 [i] 14:20 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 16:00 Jsem agent 1 [i] 17:55 Komisař Rex III. 10 [i] 18:55 Komisař Rex III. 11 [i] 20:00 Vítejte v džungli 1 [i] 22:00 Jedinečný 1 [i] 23:40 Californication VI. 9 [i] 00:15 Californication VI. 10 [i] 00:50 Californication VI. 11 [i] 01:25 Californication VI. 12 [i] 02:00 CSI: New York IX. 6 [i] 02:45 CSI: New York IX. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 06:00 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 06:25 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 07:15 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Stres ze zlata [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Cesta ke spáse [i] 09:55 Opravdový podvod 1 [i] 10:25 Opravdový podvod 2 [i] 10:50 Opravdový podvod 3 [i] 11:15 Opravdový podvod 4 [i] 11:40 Opravdový podvod 5 [i] 12:10 Opravdový podvod 6 [i] 12:35 Opravdový podvod 7 [i] 13:05 Opravdový podvod 8 [i] 13:30 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 14:25 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 15:20 Berte to jako varování: Vládci vesmíru [i] 16:15 Auto versus divočina: Vodopád netopýrů [i] 17:10 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 19:00 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 19:30 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 20:00 Zvědavost: Vývoj lidstva [i] 21:00 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 2 [i] 22:00 Strašení: Zkoumání legendy [i] 23:00 Strašení: Allen House [i] 00:00 Strašení: Smrtelná náklonnost [i] 00:55 Zvědavost: Vývoj lidstva [i] 01:50 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 2 [i] 02:50 Strašení: Zkoumání legendy [i] 03:50 Strašení: Allen House [i] 04:45 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Nezbedná pohádka [i] 06:40 C. a k. polní maršálek [i] 08:10 Zimní víla [i] 09:05 Tajemství Lesní země [i] 10:15 RumplCimprCampr [i] 11:45 O štěstí a kráse [i] 12:50 Císařův pekař [i] 14:10 Co takhle svatba, princi? [i] 15:45 Princezna ze mlejna [i] 17:30 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Sněžný drak [i] 21:30 Králova řeč [i] 23:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:30 Pod vlivem úplňku [i] 01:05 Felixír [i] 02:15 Kost v krku [i] 02:45 Možná přijde i kouzelník [i] 03:45 Halabalašou [i] 04:25 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Vánoce v Evropě [i] 05:40 Jak se žije s českou rybou podle [i] 06:00 Sušický betlém [i] 06:55 Ježíšek měl jméno Zuzanka [i] 07:15 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 07:25 Na cestě po jižním Jordánsku [i] 07:50 Gorily mezi Prahou a Afrikou [i] 08:20 Panda - zvířecí celebrita aneb [i] 09:05 Tajemství rodu Tomáše Halíka [i] 10:00 Vánoční bohoslužba Českobratrské církve evangelické [i] 11:10 Příběh perlového ornátu [i] 11:25 Cesty víry: S papežem na druhém konci světa [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:35 Kristus v Riu [i] 13:30 Po tmě světlo [i] 14:25 Příběh Pražského Jezulátka [i] 14:40 Svět ticha [i] 16:05 Romance pro křídlovku [i] 17:30 Ježíšek, Santa Claus a Děda Mráz nadělují [i] 19:10 Pravěk útočí V 2/6 [i] 20:00 Biblické příběhy [i] 21:35 Cirque du Soleil: Varekai [i] 23:10 Na kus řeči - Silvestrovský koktejl Miroslava Donutila [i] 00:05 Na stojáka [i] 00:30 České stopy v zemi na rovníku [i] 01:30 Hudební mozek [i] 02:20 Folklorika [i] 02:45 Nedej se: Jak léčit krajinu [i] 03:15 Vesnicopis [i] 03:35 Divočina bez hranic [i] 04:00 Salašnictví v Beskydech [i] 04:10 Svět gotiky v životě a ve věčnosti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Jen počkej, zajíci! [i] 06:25 Taz - mania III: Na Vánoce není čas [i] 06:45 Tom a Jerry: Čaroděj ze Země Oz [i] 07:45 Nebojsa [i] 09:20 Šíleně smutná princezna [i] 10:55 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 12:40 Kouzelný měšec [i] 14:15 Mr. Bean: Veselé Vánoce, pane Beane, Udělej si sám, pane Beane [i] 14:45 Moderní Popelka [i] 16:20 Shrek 2 [i] 17:55 Princ a Večernice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 S čerty nejsou žerty [i] 22:10 Můj soused zabiják 2 [i] 23:55 Tango a Cash [i] 01:40 Novashopping 02:15 Bohatství, posedlost a smrt 2/3 [i] 03:50 P. F. [i] 04:25 Zlatíčka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Ať žije nebožtík [i] 07:30 Na vlásku [i] 09:20 Rodinka: Teče nám do bot 3 [i] 09:50 Rodinka: Miláček Daisy 4 [i] 10:25 Horton [i] 11:55 Mravnost nade vše [i] 13:20 Garfield [i] 14:50 Prstýnek [i] 16:30 Marley a já [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 22:35 Dobrý ročník [i] 00:50 Po přečtení spalte [i] 02:35 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Na streche [i] 06:05 Priateľ pod stromček [i] 07:40 Vianočný zázrak [i] 09:15 Druhé Vianoce [i] 10:50 Vianoce plné lásky [i] 12:25 Rozhovory s Bohom [i] 14:25 Dokonalý deň [i] 16:05 Líbáš jako Bůh [i] 18:20 Na Vianoce nepečiem [i] 20:00 Vianoce u Tiffanyho [i] 21:40 SILA 81 [i] 22:30 Perla Orientu 118 [i] 23:25 Kúzlo prvej lásky [i] 01:20 Sesterstvo bosoriek [i] 02:45 Kúzlo prvej lásky [i] 04:35 Diabolské Vianoce [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Super náhradník [i] 15:40 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 17:20 Kitaro a odvěká kletba [i] 19:25 Klepání na nebeskou bránu [i] 21:00 Králova řeč [i] 23:00 Rukojmí [i] 00:55 Bobule [i] 02:25 Moje krásná učitelka [i] 04:00 Nezlobte, když nemusíte! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 12:30 Vytrvalostní závody [i] 13:00 Rallye [i] 13:30 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Atletika [i] 20:00 Box [i] 22:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 06:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 08:20 Vánoční zásilka [i] 10:20 Vánoce s velkým V [i] 12:20 Vánoční polibek [i] 14:20 Vánoční kauza [i] 16:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 18:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 20:20 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 21:20 Hra pro jednoho [i] 23:20 Havaj 5-0 3: Pátrání ve vlastní duši 21 [i] 00:20 Havaj 5-0 3: Únos 22 [i] 01:20 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 02:20 Námořní hlídka 5: Ráno poté 11 [i] 03:20 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Odrazy a stíny 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Na chalupě - Vánoční speciál 1 [i] 06:00 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 06:55 Sedm divů sluneční soustavy: Tenká modrá linie 3 [i] 07:50 Mravenci vědí všechno 2 [i] 08:05 Arktidou s Brucem Parry: Aljaška 3 [i] 09:00 Americké aukce 5 [i] 09:30 Americké aukce 6 [i] 09:55 Hydrotech 3 [i] 10:50 Brutální fyzika 3 [i] 11:45 Pohřebiště 6 [i] 12:35 Ledová brigáda 2 [i] 13:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 3 [i] 13:45 Divoké zločiny 2 [i] 14:00 Pohledy Z Kosmu 3 [i] 14:30 Pohledy Z Kosmu 4 [i] 15:00 Vesmír Stephena Hawkinga 1 [i] 15:45 Vesmír Stephena Hawkinga 2 [i] 16:35 Jimova vánoční továrna na jídlo0 [i] 17:10 Revoluční objektiv0 [i] 18:10 Podzemí měst: Budapešť 2 [i] 19:00 Aristokracie zblízka 3 [i] 19:30 Aristokracie zblízka 4 [i] 20:00 Pohledy Z Kosmu 5 [i] 20:30 Pohledy Z Kosmu 6