Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby-Doo: Abrakadabra! [i] 07:10 Princ a Večernice [i] 08:35 Mr. Bean [i] 09:00 Nebojsa [i] 10:30 Začarovaná Ella [i] 12:15 Susedia [i] 12:50 Happy Feet [i] 14:45 S čerty nejsou žerty [i] 16:35 Soľ nad zlato [i] 18:10 Perinbaba [i] 20:00 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:45 Líbáš jako Bůh [i] 00:25 Sněženky a machři po 25 letech [i] 02:25 Snowboardová akadémia [i] 04:00 Líbáš jako Bůh [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 06:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka [i] 07:40 Animované biblické príbehy: Poklady v nebi [i] 08:05 Planéta 51 [i] 09:30 Arabela: Peter a princezná 3/13 [i] 10:00 Arabela: Jazvečík Karel Majer 4/13 [i] 10:35 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro I. 2/10 [i] 12:05 Láska prichádza na Vianoce [i] 13:40 Úsmev ako dar [i] 14:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kocúr v čižmách [i] 16:00 Z pekla šťastie [i] 17:55 Sokoliar Tomáš [i] 19:35 Mimi a Líza: Kam zmizol tieň? [i] 19:45 Vianočné oblátky [i] 20:55 Biblia: 2. časť 2/5 [i] 22:25 Biblia: 3. časť 3/5 [i] 00:00 Polnočná svätá omša [i] 01:30 Biblia: 2. časť 2/5 [i] 03:00 Z pekla šťastie [i] 04:55 Sokoliar Tomáš [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:05 Po stopách Svätého Pavla 1/2 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vianoce na samotách [i] 08:55 Medvedia rodina a ja 1/3 [i] 09:50 Slovenský betlehem [i] 10:00 Čarodejníci [i] 10:20 Koncert za snehovú vločku [i] 11:05 Zďaleka ideme, novinu nesieme [i] 11:45 Jablonka [i] 12:50 Medvedia rodina a ja 2/3 [i] 13:45 Putovanie po Svätej Zemi [i] 14:10 Sláva Bohu na výsosti... [i] 14:40 Narodil sa Kristus Pán [i] 15:05 Kubo [i] 16:20 Čas vianočný [i] 17:00 Rysavá jalovica [i] 18:05 Vianočné impresie [i] 18:25 Vianočné koledy [i] 18:50 Štedrý deduško Večerníček: Anjelské zvonenie [i] 19:00 Macko Uško: Zimná prikrývka [i] 19:05 Krtko: Krtko v meste [i] 19:35 Mimi a Líza: Kam zmizol tieň? [i] 19:45 Po stopách Svätého Pavla 2/2 [i] 20:40 Sviatočné slovo: Štedrý večer [i] 20:45 Na skle maľované [i] 22:35 Rómeo a Júlia [i] 00:45 Vianočné oslovenie zo Šaštína [i] 01:15 Tichá noc [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 Vianočný zázrak Jonathana Toomeyho [i] 07:30 Spy Kids [i] 08:55 Panna Aquamarine [i] 10:40 Spy Kids 2 [i] 12:20 Santa a jeho štvornohí pomocníci [i] 13:55 Dvanásť do tucta [i] 15:35 Doba ľadová [i] 16:55 Vianoční škriatkovia [i] 17:15 Doba ľadová 2 [i] 18:45 Doba ľadová: Mamutie Vianoce [i] 19:00 VIANOČNÝ PANELÁK: Koledníci [i] 19:55 Sám doma [i] 21:35 Bláznivé Vianoce [i] 23:05 Miami Vice [i] 01:10 Zabijak bez tváre [i] 02:40 Sliediči 7,8 [i] 03:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:25 VIANOČNÝ PANELÁK: Koledníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Magnum VII. 9 [i] 06:20 Šokujúce zábery 24,25 [i] 07:00 Ninja Factor II. 2 [i] 07:20 V uliciach San Francisca 112 [i] 08:10 Hawaii 5.0 21 [i] 08:50 Podvodníci [i] 10:50 Superpolicajti z Miami [i] 12:40 Profesionáli: Vianočný bazár [i] 13:30 Profesionáli: Mikiho Vianoce [i] 14:15 Hawaii 5.0 21 [i] 15:10 Simpsonovci IX. 9 [i] 15:40 Simpsonovci XXII. 8 [i] 16:05 Panna Aquamarine [i] 18:00 Spy Kids 2 [i] 20:00 Miami Vice [i] 22:50 Doba ľadová [i] 00:20 Dvanásť do tucta [i] 01:50 Nikto nie je dokonalý [i] 03:40 Podvodníci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 10:40 Dívka odjinud II. 12 [i] 11:35 Dívka odjinud II. 13 [i] 12:30 Merlin V. 3 [i] 13:25 Merlin V. 4 [i] 14:25 Hancock 1 [i] 16:10 Charlieho andílci 1 [i] 18:05 Rex - The Early Years 1 [i] 20:00 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 21:40 Jsem agent 1 [i] 23:35 Californication VI. 5 [i] 00:10 Californication VI. 6 [i] 00:45 Californication VI. 7 [i] 01:15 Californication VI. 8 [i] 01:50 Charlieho andílci 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 06:00 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 06:25 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 10 [i] 07:15 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Neraď mi, abych přestal [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Problém s podložím [i] 09:55 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 13:30 Zlato z džungle: Výstřely [i] 14:25 Zlato z džungle: Zlomený člověk [i] 15:20 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Třeba pokračovat [i] 16:15 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 17:10 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 19:00 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 19:30 Jak se to dělá: Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 21:00 Berte to jako varování: Vládci vesmíru [i] 22:00 Cíl cesty – severní pól 1 [i] 23:00 Cíl cesty – severní pól 2 [i] 00:00 Cíl cesty – severní pól 3 [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 01:50 Berte to jako varování: Vládci vesmíru [i] 02:50 Cíl cesty – severní pól 1 [i] 03:50 Cíl cesty – severní pól 2 [i] 04:45 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Anděl [i] 06:15 To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle [i] 07:20 Popelka [i] 08:55 Princové jsou na draka [i] 09:55 Kouzla králů [i] 11:30 Nesmrtelná teta [i] 13:09 Losování loterie Euromiliony 13:10 Zlatovláska [i] 14:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 14:30 Pyšná princezna [i] 16:00 Peklo s princeznou [i] 17:40 Princezna se zlatou hvězdou [i] 19:00 Duch nad zlato [i] 20:30 Pelíšky [i] 22:30 Kristian [i] 00:05 Štědrý večer pana rady Vacátka [i] 00:45 Noc pastýřů [i] 02:45 Herecké Vánoce [i] 03:45 Kavárnička dříve narozených [i] 04:35 Čepice [i] 04:55 Z Divadélka pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Etiketa [i] 05:10 Pravěk útočí V 1/6 [i] 06:00 Vánoce v Evropě [i] 06:30 Na kávě u Kamily [i] 07:25 Šťastné a veselé [i] 08:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny 4/5 [i] 08:30 Delfíni ze Žraločí zátoky [i] 09:20 Betlemáři [i] 09:45 Poselství z Betléma [i] 10:25 Tajemství rodu Karla Šípa [i] 11:20 Deník Dity P. [i] 11:45 Za onoho času [i] 12:15 České mechanické betlémy [i] 12:55 Po stopách izraelských králů [i] 13:25 Misie. Až na kraj světa s jezuity [i] 14:15 Expedice Grand Canyon [i] 14:45 Volání divočiny [i] 16:15 Země odkud přicházím [i] 17:50 Josef Lada [i] 18:20 Vánoční promluva kardinála [i] 18:30 Vánoční posezení u muziky [i] 18:55 Na cestě po jižním Jordánsku [i] 19:25 Sváteční Vánoce [i] 20:00 Biblické příběhy [i] 21:30 Vánoční koncert Karla Gotta z pražské Lucerny . [i] 22:50 Po tmě světlo [i] 23:45 Koledy se souborem Chorea Bohemica [i] 00:00 Půlnoční mše [i] 01:00 Koncert pro betlém [i] 01:45 Pohledy z vesmíru "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 02:35 Příběhy, které svět nevidí [i] 03:00 Ochránce [i] 03:30 Chcete je? ZJ [i] 03:35 Divočina bez hranic [i] 04:00 Cesta za příběhem [i] 04:30 Kdo uteče, ten je chlap [i] 04:45 Není betlém jako betlém [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:55 Jen počkej, zajíci! [i] 06:05 Tom a Jerry: Setkání se Sherlockem Holmesem [i] 06:50 Svátky vem kačer! [i] 07:40 Dařbuján a Pandrhola [i] 09:00 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 10:30 Chobotnice z II. patra [i] 12:15 Třetí princ [i] 13:45 Krakonoš a lyžníci [i] 15:10 Shrek [i] 16:45 Televizní noviny [i] 17:10 Nebojsa [i] 18:40 Šíleně smutná princezna [i] 20:20 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:55 Slavnosti sněženek [i] 23:20 Vánoce naruby [i] 01:00 Mr. Bean: Veselé Vánoce, pane Beane, Udělej si sám, pane Beane [i] 01:50 Novashopping 02:25 Bohatství, posedlost a smrt 1/3 [i] 04:10 Krakonoš a lyžníci [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Kapitán Ron [i] 07:55 Kouzelný strom [i] 09:30 Rodinka: Slavíme 1 [i] 10:05 Rodinka: Miliónová tchýně 2 [i] 10:40 Mamutí Vánoce [i] 11:05 Ať žije nebožtík [i] 12:35 Pohádky na dobrou noc [i] 14:35 Karel a já [i] 16:20 Princ a já 2 [i] 18:20 Zprávy FTV Prima [i] 18:30 Na vlásku [i] 20:35 Sám doma [i] 22:35 Notting Hill [i] 01:00 Pýcha a předsudek [i] 03:00 Král zlodějů [i] 04:50 Mamutí Vánoce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Na streche [i] 05:35 Na streche [i] 06:05 Koncert Lucie Bílej [i] 07:15 Štyridsiatka na krku [i] 08:50 Diabolské Vianoce [i] 10:25 Vtedy na Vianoce [i] 12:05 Vianočný zázrak [i] 13:40 Vianočný pozdrav [i] 15:10 Vianoce plné lásky [i] 16:50 Priateľ pod stromček [i] 18:30 Vianoce na štvrtú [i] 20:00 Hodvábna cesta [i] 22:00 Dokonalý deň [i] 23:35 Rozhovory s Bohom [i] 01:30 Hodvábna cesta [i] 03:15 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 04:35 TOP SEDEM s.r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Autopohádky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Phoebe v říši divů [i] 15:45 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 17:30 Kouzelná flétna [i] 19:50 Nezlobte, když nemusíte! [i] 21:45 Moje krásná učitelka [i] 23:25 Mary a Max [i] 01:00 Autopohádky [i] 02:25 Kick-Ass [i] 04:15 Američan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 12:30 Atletika [i] 13:30 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Watts [i] 00:00 Vytrvalostní závody [i] 00:30 Cestovní vozy [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Ráno poté 11 [i] 07:20 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Vodka a kaviár 12 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 12:20 Vánoční zásilka [i] 14:20 Vánoční polibek [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Něco na té Miře je 11 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 20:20 Skandál 2: Sedm padesát dva 19 [i] 21:20 PREMIÉRA FILM Svatba o Vánocích [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i] 01:20 Skandál 2: Sedm padesát dva 19 [i] 02:20 Námořní hlídka 5: Kořist 10 [i] 03:20 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Vodka a kaviár 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst 6 [i] 06:00 Lední Medvědi A Medvědi Grizzly: Lední medvědi a medvědi grizzly 1 [i] 06:55 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 07:50 Mravenci vědí všechno 1 [i] 08:05 Arktidou s Brucem Parry: Grónsko 2 [i] 09:00 Americké aukce 3 [i] 09:30 Americké aukce 4 [i] 09:55 Hydrotech 2 [i] 10:50 Brutální fyzika 2 [i] 11:45 Pohřebiště 4 [i] 12:35 Ledová brigáda 1 [i] 13:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 16 [i] 13:45 Divoké zločiny 1 [i] 14:00 Pohledy Z Kosmu 1 [i] 14:30 Pohledy Z Kosmu 2 [i] 15:00 Lidská kamera0 [i] 15:50 Co se děje ve světě : Mosambik0 [i] 16:05 Víra okem Božím: Příběh Ježíše0 [i] 17:00 Jimmy Grow a jeho Štědrovečerní večeře0 [i] 18:00 Na chalupě - Vánoční speciál 1