TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Scooby-Doo a duch bosorky [i] 07:15 Preteky so slnkom [i] 08:55 Shrek Tretí Sur [i] 10:35 Chlapi neplačú [i] 11:40 Pozri, kto to hovorí [i] 13:25 Posledné Vianoce [i] 15:30 To sa môže stať každému [i] 17:30 Pyšná princezna [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 S tebou mě baví svět [i] 22:10 Piadihajzlík v akcii [i] 00:00 Vianoce na štvrtú [i] 01:25 To sa môže stať každému [i] 03:00 Piadihajzlík v akcii [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 07:35 Animované biblické príbehy: Pane,verím [i] 08:00 Asterix a Galovia [i] 09:10 Arabela: Ako pán Majer našiel zvonček 1/13 [i] 09:40 Arabela: Rumburakova pomsta 2/13 [i] 10:25 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro: Fantaghiro I. 1/10 [i] 11:55 Najkrajší Vianočný darček [i] 13:35 Orest z rodu čarodejníkov [i] 15:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 16:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka [i] 17:25 Planéta 51 [i] 18:50 Mimi a Líza: Tmy sa nemusíš báť [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Biblia: 1. časť 1/5 [i] 21:50 Láska prichádza na Vianoce [i] 23:20 Max, Katrin a Vianoce s dvoma psami [i] 00:55 Biblia: 1. časť 1/5 [i] 02:25 Max, Katrin a Vianoce s dvoma psami [i] 04:00 Dotknúť sa Denali [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Vianoce na Liptove [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Betlehemský večný salaš [i] 09:05 Noc v archíve: Vianoce prichádzajú [i] 10:05 Família - Návraty: DOM NA STRÁNI [i] 10:35 Vianočné čary [i] 11:00 Moje omyly\Vianoce [i] 11:40 Koledníci,vinšovníci,poďte k nám [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Jankove hračky [i] 13:35 Medvedia rodina a ja 1/3 [i] 14:30 Športové ozveny [i] 14:55 FIFA magazín [i] 15:35 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín mix: Český [i] 16:25 Hľadanie stratených svetov: Bitka pri Lučenci [i] 17:00 Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 18:10 Vianoce [i] 18:35 Štedrý deduško Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:40 Macko Uško: Skratka [i] 18:50 Mimi a Líza: Tmy sa nemusíš báť [i] 19:00 Dohviezdny večer [i] 19:40 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:45 Po stopách Svätého Pavla 1/2 [i] 20:40 Vianočný koncert [i] 21:30 Pamäť ruky [i] 22:10 Ostrov [i] 00:00 Dobrý večer,pokoj stály [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 PANELÁK: Potkan [i] 07:40 Nakupuje vám to [i] 07:55 SÚDNA SIEŇ: Sama si ešte decko [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Kvôli vám nemôžem mať deti [i] 09:55 Sexi Santa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 24 [i] 13:20 Kosti VI. 23/23 [i] 14:20 Vtierka Castle IV. 20 [i] 15:10 Spy Kids [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Podviedla a okradla ma [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 PANELÁK: Vianoce sú za dverami [i] 22:40 DEDIČSTVO: Stratená šanca 12 [i] 23:45 Kuriér 11,12/12 [i] 01:45 Kosti VI. 23/23 [i] 02:25 Vtierka Castle IV. 20 [i] 03:10 Kuriér 11 [i] 03:55 Sliediči 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:30 Magnum VII. 8 [i] 07:15 Šokujúce zábery 22,23 [i] 07:55 Ninja Factor II. 1/94 [i] 08:20 V uliciach San Francisca 111 [i] 09:15 Hawaii 5.0 20 [i] 10:10 Akty X VII. 16,17 [i] 12:00 Profesionáli: Vianoce [i] 12:55 PANELÁK: Vianoce sú tu! [i] 13:55 Hawaii 5.0 20 [i] 15:05 Kutyil s.r.o.: Vianoce [i] 16:05 Simpsonovci IX. 2,3 [i] 17:00 PANELÁK: Potkan [i] 17:55 Kosti IV. 24 [i] 18:50 Profesionáli: Vianoce [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Smrtonosná pasca 2 [i] 23:05 Biele goliere III. 2 [i] 00:05 Agent V. 17 [i] 01:00 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 02:35 Navarro VI. 11 [i] 04:10 Akty X VII. 16,17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 09:45 Dívka odjinud II. 10 [i] 10:40 Dívka odjinud II. 11 [i] 11:35 Merlin V. 1 [i] 12:35 Merlin V. 2 [i] 13:35 Final Fantasy: Esence života 1 [i] 15:40 Poslední akční hrdina 1 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 20:00 Hancock 1 [i] 21:45 Stíny minulosti 1 [i] 23:35 Californication VI. 1 [i] 00:10 Californication VI. 2 [i] 00:45 Californication VI. 3 [i] 01:20 Californication VI. 4 [i] 01:55 Stíny minulosti 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Králové šrotu 3 [i] 06:00 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 06:25 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 9 [i] 07:15 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Buď všechno, nebo nic [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Noční směna [i] 09:55 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 11:40 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 13:30 Zlato z džungle: Díl 1 [i] 14:25 Zlato z džungle: Peklo a záplavy [i] 15:20 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu 1 [i] 16:15 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 17:10 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá: Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla [i] 20:00 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Třeba pokračovat [i] 22:00 Neobjasněné případy 1 [i] 23:00 Neobjasněné případy 2 [i] 00:00 Neobjasněné případy 3 [i] 00:55 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Třeba pokračovat [i] 02:50 Neobjasněné případy 1 [i] 03:50 Neobjasněné případy 2 [i] 04:45 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Kluci v akci [i] 09:15 Cesta do Rokycan [i] 09:55 Kotva u přívozu [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Možná přijde i kouzelník [i] 13:30 Vánoční panenka [i] 14:25 Všechno nejlepší! [i] 16:00 Začarovaná láska [i] 17:00 Veselé vánoční (pří)hody 2007 [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Chacha, cheche, chichi...! [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Anděl Páně [i] 21:35 Fešák Hubert [i] 23:02 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Upír z Feratu [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 01:00 Žiješ jenom 2x [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 13. komnata Petra Kotvalda [i] 02:20 Postřehy odjinud [i] 02:30 Mississippi Queen z Pohořelic [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 7/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Etiketa [i] 08:40 Evropa dnes [i] 09:05 Václav Havel, Praha - Hrad III [i] 10:00 Tajemství rodu Květy Fialové [i] 10:55 Až na kraj světa: Ztracené město zlata [i] 11:45 Československý filmový týdeník 969/2379 [i] 12:00 Poslední čínský císař 2/2 [i] 12:55 Svět zázraků [i] 13:20 Krásný ztráty [i] 13:50 Jak se žije s českou rybou podle [i] 14:05 Pohledy z vesmíru "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 15:00 Neznámá Země [i] 15:20 České stopy v zemi na rovníku [i] 16:15 Klec pro dva [i] 17:45 Jistě, pane premiére: Spletitá síť 16/16 [i] 18:15 Derren Brown - Mesiáš [i] 19:05 Pravěk útočí V 1/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jak se potápěl Titanik: Svědectví o zkáze Titaniku [i] 21:40 Barevný závoj [i] 23:45 V žáru noci [i] 01:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:05 Vesnicopis [i] 02:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 02:50 Divočina bez hranic [i] 03:15 Pohlednice ze Soho [i] 03:20 Řeka se dřevem [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:50 Generace "0" [i] 04:05 Nohama na zemi, hlavou ke hvězdám [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:15 Jen počkej, zajíci! [i] 06:25 Oggy a Škodíci: Vánoční stromeček [i] 06:35 Tom a Jerry: Kdo vyzraje na piráty [i] 07:45 Rumburak [i] 09:25 Šípková Růženka [i] 10:35 Jak básníci neztrácejí naději [i] 12:45 Slunce, seno a pár facek [i] 14:55 Jack Frost [i] 16:40 Zataženo, občas trakaře [i] 18:05 Dařbuján a Pandrhola [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 21:50 Můj soused zabiják [i] 23:35 Mistři hazardu [i] 01:15 Novashopping 01:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV 10 [i] 02:50 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Alfovy výjimečné Vánoce [i] 07:20 Zvonilka a velká záchranná výprava [i] 08:55 Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni [i] 10:25 Grinch [i] 12:30 Santa Claus 2 [i] 14:45 Periskop nahoru a dolů! [i] 16:45 Kapitán Ron [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Láska nebeská [i] 22:50 TOP STAR magazín [i] 23:55 Doblba! [i] 02:05 Vánoční koleda [i] 03:50 Periskop nahoru a dolů! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Zachráňme Milly [i] 06:40 Gracina voľba [i] 08:20 Veštiareň [i] 09:25 Santa Claus sa žení! [i] 11:05 Od srdca k srdcu [i] 12:45 Pokoj a pohoda [i] 14:25 Strieborné zvončeky [i] 16:25 Vianočný bozk [i] 18:10 Štyridsiatka na krku [i] 20:00 Priateľ pod stromček [i] 21:40 SILA 80 [i] 22:30 Perla Orientu 117 [i] 23:35 Desať božích rán [i] 01:20 Krutá pomsta [i] 03:10 Vianočná pošta [i] 03:50 P.F. SEDEM s r.o. [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 O rodičích a dětech [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kletba Měsíčního údolí [i] 13:55 Griffin a Phoenixová [i] 15:55 Žít po svém [i] 17:50 Prázdniny za všechny prachy [i] 19:35 Američan [i] 21:25 Kick-Ass [i] 23:25 Mechanik zabiják [i] 01:00 O rodičích a dětech [i] 02:50 Romance a cigarety [i] 04:30 Půlnoc v Paříži [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Tenis [i] 15:30 Watts [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Biatlon [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:30 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Watts [i] 23:30 Snooker [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 07:20 Skandál 2: Had v ráji 17 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Malé rybky 11 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Na nepřítele se můžeš vždy spolehnout 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 12:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 14:20 Vánoční zásilka [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 20:20 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 21:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 3: Pátrání ve vlastní duši 21 [i] 22:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 3: Únos 22 [i] 23:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 01:20 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 02:20 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 03:20 Být Erikou 4: Šance vrátit čas 6 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Malé rybky 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak Žijí Jonesovi 5 [i] 05:30 Jak Žijí Jonesovi 6