TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Scooby-Doo a 13 duchov 2/13 [i] 06:35 Popoluška: Sladkých šestnásť [i] 08:10 Aj Santa má brata [i] 10:25 Hugo a jeho veľký objav (HD) [i] 12:50 Miss špeciálny agent (HD) [i] 15:05 Vianoce na nože [i] 17:00 Shrek Tretí Sur [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Mrázik [i] 22:15 Posledné Vianoce [i] 00:30 Niet úniku [i] 02:10 Nezvratný osud 4 (HD) [i] 03:30 Niet úniku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Animované biblické príbehy: Dávid a Goliáš [i] 07:00 Dračie poviedky [i] 07:30 Flipper a Lopaka: Cudzinci v raji 28/52 [i] 07:55 Flipper a Lopaka: Zatmenie slnka 29/52 [i] 08:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Prekvapenie pre Maju [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Aj kone sa hrajú [i] 10:05 Megamozog: Vzácne hélium [i] 10:35 Autosalón [i] 11:05 Planéta Zem II.: Trávnaté planiny [i] 12:00 Slovensko v obrazoch [i] 12:20 Svet v obrazoch [i] 12:50 Sviatočné zásnuby [i] 14:25 Agatha Christie : Poirot: Unesené prúdom [i] 16:05 El dorado [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 21:55 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 23:35 Max, Katrin a Vianoce so psom [i] 01:05 Agatha Christie : Poirot: Unesené prúdom [i] 02:40 Planéta Zem II.: Trávnaté planiny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:40 Clementine: Pozor zlodej! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Família - Návraty: DOM NA STRÁNI [i] 10:00 Šťastie na dobierku [i] 11:15 Chichôtka [i] 12:15 Zrod obchodných domov 1/2 [i] 13:20 On air [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Slovo [i] 14:15 Spišský Jeruzalem [i] 14:45 Puto najsilnejšie 2/2 [i] 16:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ťapákovcov [i] 16:55 Noc pred Kračúnom [i] 17:45 Stromček prianí [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:55 Macko Uško: Skratka [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Kempovanie [i] 19:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Divadlo nás baví - Quo vadis [i] 20:15 Quo vadis [i] 22:30 Noc v archíve: Vianoce prichádzajú [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 DEDIČSTVO 11 [i] 06:25 Barbie a kúzelný módny salón [i] 08:10 Vianočná zlodejka [i] 10:15 Vianočné dobroty Gordona Ramsayho [i] 12:20 Všetci sú v pohode [i] 14:40 Beethoven a pátranie po kúzelnom vaku [i] 16:50 Sexi Santa [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Pád Bieleho domu [i] 23:00 Smrtonosná pasca 2 [i] 01:45 Nápad za milión [i] 04:10 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Bad Boys 18 [i] 05:45 Magnum VII. 7 [i] 06:35 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:35 Šokujúce zábery 21 [i] 08:00 Slnečno, sem-tam vraždy 5,6 [i] 10:05 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:50 Planéta bez ľudí II. 4 [i] 11:50 Podvodníci [i] 14:00 KRIMI 14:30 Originály na cestách II. 11 [i] 15:30 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 18:10 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Ten chlapec je postrach [i] 22:10 Doživotie [i] 00:30 Slnečno, sem-tam vraždy 5,6 [i] 02:15 V uliciach San Francisca 109,110 [i] 03:55 Bad Boys 19,20/20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Vražedkyně VI. 27 [i] 07:40 Posel ztracených duší II. 14 [i] 08:35 Posel ztracených duší II. 15 [i] 09:35 Tajemná Calenda I. 12 [i] 11:15 Drzá Jordan V. 18 [i] 12:10 Charlieho andílci 1 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 1 [i] 15:00 Vražedná čísla I. 2 [i] 15:55 CSI: New York VIII. 7 [i] 16:55 CSI: New York VIII. 8 [i] 17:55 Profil zločinu IV. 2 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 21:00 Vikingové 1 [i] 23:00 Profil zločinu IV. 2 [i] 00:10 Bez hranic I. 8 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 02:10 Vikingové 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Kluci z autobazaru: Červený Mustang [i] 05:35 Králové šrotu 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro Marka Buehrleho [i] 07:15 Americké zbraně: Minomet se sekerou [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zákopové torpédo [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Můžeme být nesmrtelní? [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 12:35 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 13:05 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 15:20 Auto versus divočina: V zákulisí: Auto versus divočina [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Nedívej se dolů [i] 17:10 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 17:40 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Parádní Customline [i] 19:00 Opravna vraků 2013: Scottův Chevy Pickup z roku 1967 [i] 20:00 Největší loď na světě: Řídicí centrum: mozek lodi [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Hory vám dodají sílu [i] 22:00 Amišská mafie: Obětní beránek [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Tickle se osamostatní [i] 00:00 Nejlepší policisté 4 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Parádní Customline [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Hory vám dodají sílu [i] 02:50 Amišská mafie: Obětní beránek [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Tickle se osamostatní [i] 04:45 Největší loď na světě: Řídicí centrum: mozek lodi [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Okouzlení III 30/52 [i] 07:25 Preludium [i] 09:00 Tajemství mořské panny [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku " Konečná diagnóza 51/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O dívce, která šlápla na chléb [i] 14:05 Cesta do Rokycan [i] 14:45 Srdečný pozdrav ze zeměkoule [i] 16:30 Neobyčejné životy [i] 17:25 Adventní koncert 2013 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:58 Losování Sportky a Šance 20:00 Dvanáct měsíčků [i] 21:40 Zítra vstanu a opařím se čajem [i] 23:11 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:15 Zrádce [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 03:35 Na návštěvě v rodném městě [i] 04:10 Postřehy odjinud [i] 04:15 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 6/7 [i] 06:00 Počesku [i] 06:10 Svatá Lucie [i] 06:25 Tajemství jeskyně [i] 06:55 Člověk z ráje [i] 07:20 Kodiak [i] 07:50 Na cestě po východní Krétě [i] 08:15 Československý filmový týdeník 1963 969/2379 [i] 08:30 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 48 [i] 08:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 2/2 [i] 09:50 Tajemství rodu Veroniky Freimanové [i] 10:45 Nedej se: Jak léčit krajinu [i] 11:10 Doktorská odyssea [i] 12:10 Ochránce [i] 12:40 Chcete mě? ZJ [i] 13:05 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění svádět 2/6 [i] 14:00 Jak se žije kuchařům podle Jana [i] 14:20 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:50 Uchem jehly [i] 15:20 Příběhy, které svět nevidí [i] 15:45 Ptáčata: Nový začátek 16/16 [i] 16:10 Tisíc tváří, tisíc svátků [i] 16:40 Hans Haas - Muž, který objevil podmořský svět [i] 17:35 Až na kraj světa: Ztracené město zlata [i] 18:25 Na plovárně s Joan Baezovou [i] 18:55 Pravěk útočí IV 7/7 [i] 19:40 Neznámá Země [i] 20:00 Prokletí rodu Kennedyů [i] 21:45 Půlnoční kovboj [i] 23:35 Sliby se maj´ plnit o Vánocích [i] 00:15 Na stojáka [i] 00:40 Na stojáka [i] 01:10 Californication V: Čekání na zázrak 4/12 [i] 01:35 Pokušení velkoměsta: Historie nakupování? To je věda! 2/2 [i] 02:30 Ochránce [i] 03:00 Vlčnovjanka [i] 03:40 Zima na Podluží [i] 04:20 Poutní místa [i] 04:40 Moje rodina X: Hledá se Susan 5/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Dinofroz 12, 13 [i] 07:20 Bakugan 27 [i] 07:45 Hannah Montana navěky IV 9, 10 [i] 08:40 Jak vycvičit draky 12 [i] 09:05 Princezna ze mlejna II 6 [i] 09:40 Víkend: Happyend [i] 10:25 Santův převlek [i] 12:10 Čarodějky z předměstí [i] 13:45 Dva lidi v zoo [i] 15:25 LOL(a) [i] 17:15 Jak básníci neztrácejí naději [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno a pár facek [i] 22:35 Šestý den [i] 00:40 Společné Vánoce [i] 02:35 Novashopping 03:15 Volejte Novu [i] 03:45 Áčko: Bráním se diskriminaci [i] 04:45 Andílci 126 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě: Zlaté vajíčko; Pirátský fotbal 12 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Mickeyho myškacviky 14 [i] 07:40 Malá mořská víla II: Zachraňte velrybu 3 [i] 08:10 Tajemství války: Vietnam: Alpha Strike 21 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Seznamka 9 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Pečení s Markétou [i] 12:30 Santa Claus [i] 14:50 Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Kouzelná chůva a Velký třesk [i] 22:35 Prázdniny [i] 01:25 Policejní bažanti I: Chyba se vloudí 4 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku [i] 03:35 Firma: Kapitola šestnáctá 16 [i] 04:20 Vteřiny před vraždou: Seznamka 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 46/129 [i] 06:25 Matkin dar [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Santa hľadá manželku [i] 11:45 Pasadena 10-11/13 [i] 13:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 10-11/22 [i] 15:50 Druhé Vianoce [i] 17:50 Santa Claus sa žení! [i] 20:00 Štyridsiatka na krku [i] 22:00 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 23:45 Krutá pomsta [i] 01:50 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 46/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Kohout na víně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Protiklady se přitahují [i] 13:40 Rudý baron [i] 16:00 Půlnoc v Paříži [i] 17:45 Noc úplňku [i] 19:35 Cukr, med a feferonka [i] 21:30 Romance a cigarety [i] 23:25 Hodný, zlý a divný [i] 01:35 Safe [i] 03:05 Domino [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:25 Zimní sporty [i] 16:30 Watts [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:30 Jezdectví [i] 19:30 Jezdectví [i] 21:00 Sports Excellence [i] 21:15 Skoky na lyžích [i] 22:15 Alpské lyžování [i] 23:00 Alpské lyžování [i] 23:45 Watts [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:25 Zimní sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 2: Lupičská ukolébavka 8 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Lovci odměn 9 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 10:00 Drakoleb [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Přílišné protesty 17 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i] 14:00 Fakta nebo fikce 2: Zářící chrlič a kočičí fantom 19 [i] 15:00 Fakta nebo fikce 2: UFO nad močálem a tajemný dům 20 [i] 16:00 Fakta nebo fikce 2: Světla na hřbitově a strašidelný motorest 21 [i] 17:00 Fakta nebo fikce 2: Oregonský vír a měňavec v hostinci 22 [i] 18:00 Fakta nebo fikce 2: Islandské monstrum a tajemství Stonehenge 24 [i] 19:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i] 23:00 Kill Bill [i] 01:10 Prostě Peck [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak Žijí Jonesovi 3 [i] 05:30 Jak Žijí Jonesovi 4 [i] 06:00 Poslední divocí koně Evropy0 [i] 07:00 Země z ptačí perspektivy: Afrika 2 [i] 08:05 Podzemí měst: Etiopie 10 [i] 09:00 Nápady, které vydělaly miliony 3 [i] 09:30 Jimova vánoční továrna na jídlo0 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 6 [i] 11:00 Po stopách jednorožců0 [i] 12:00 Silnice tornád 3 [i] 13:00 Vzdušní dřevorubci 8 [i] 14:00 Nejtěžší podmínky: Chcete - li být rybářem v Sierra Leone 2 [i] 15:00 Katastrofa: Ti, kdo přežili 5 [i] 16:00 Skrytá pravda 1 [i] 17:00 Úžasná jídla 11 [i] 17:30 Úžasná jídla 12 [i] 18:00 Rychlokurs Richarda Hammonda 3 [i] 19:00 Utajený šéf - Kanada: Goodlife 8 [i] 20:00 Pohřebiště 4 [i] 21:00 Pátrací a záchranná pohotovost 25 [i] 21:30 Pátrací a záchranná pohotovost 26 [i] 22:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 8 [i] 23:00 Louisianská věznice 8 [i] 00:00 Nejtěžší podmínky: Chcete - li být rybářem v Sierra Leone 2 [i] 01:00 Katastrofa: Ti, kdo přežili 5 [i] 02:00 Rekonstrukce zločinu 7 [i] 03:00 Pohřebiště 4