TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VII. 16/23 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:30 Scooby-Doo a 13 duchov 1/13 [i] 07:50 Scooby-Doo a duch bosorky [i] 09:10 Krok za krokom V. 1/24 [i] 09:30 Sám doma: Stratení na letisku [i] 11:15 Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa (HD) [i] 14:50 Popoluška: Sladkých šestnásť [i] 16:40 Miss špeciálny agent (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Hugo a jeho veľký objav (HD) [i] 23:10 Nezvratný osud 4 (HD) [i] 00:40 Sweeney Todd: Diabolský holič z Fleet Street [i] 02:35 Miss špeciálny agent (HD) [i] 04:25 Uragán [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Animované biblické príbehy: Šalamún [i] 07:15 Dračie poviedky [i] 07:45 Flipper a Lopaka: Záhadný ostrov 27/52 [i] 08:10 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Veľká papkanica [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Dunajské rozprávky: Hrádza 3/3 [i] 09:25 Berlin, Berlin: Konkurz 21 [i] 10:25 Milujem Slovensko [i] 11:45 On air [i] 12:20 Pošta pre teba [i] 13:20 Elisa z Rivombrosy 5/13 [i] 14:55 Vtedy na západe [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Vianočné pečenie [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Sviatočné zásnuby [i] 22:50 Šťastné a veselé [i] 00:45 Elisa z Rivombrosy 5/13 [i] 02:15 Vtedy na západe [i] 04:55 International Gypsy Fest 2011 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:00 Tempo [i] 07:15 Piloti [i] 07:40 Clementine: Pomóc! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Halali [i] 09:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 09:40 Ambulancia: Reprodukčná medicína [i] 10:05 Keď je Zem najbližšie k Slnku [i] 11:00 Slovensko 2013 - Advent: Skupina Para zo Župného domu v Nitre [i] 12:05 5 minút po dvanástej: DAR-NEDAR [i] 13:05 Zimný slnovrat na kopaniciach [i] 13:35 Encyklopédia slovenských obcí: Sebechleby [i] 13:50 Puto najsilnejšie 1/2 [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:25 Senior klub [i] 17:00 Herecké legendy - Ladislav Chudík [i] 17:05 Jacobowsky a plukovník [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:50 Macko Uško: Tandem [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Výlet do hôr [i] 19:05 Čím cestovať: Guy z Izraela [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:05 Zrod obchodných domov 1/2 [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ťapákovcov [i] 21:40 Tanec medzi črepinami [i] 23:05 Pred rokmi... [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 My Little Pony [i] 06:40 Max Steel [i] 07:10 Aladin a kráľ zlodejov [i] 08:55 MOVE UP! [i] 10:20 Ako zmeniť muža [i] 12:30 Vianočná zlodejka [i] 14:35 Útek do Mexika [i] 16:45 Kráľovstvo ohňa [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Neserte nám pestúnku [i] 22:50 Muži, ktorí nenávidia ženy [i] 02:15 Muži, ktorí nenávidia ženy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Šokujúce zábery 19 [i] 05:35 Magnum VII. 6 [i] 06:20 Šokujúce zábery 20 [i] 06:55 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:55 Slnečno, sem-tam vraždy 3,4 [i] 10:05 X FACTOR USA 2013 [i] 13:55 PANELÁK: Potkan [i] 15:05 Vtip za stovku 16/16 [i] 16:05 Ako zmeniť muža [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 18,19 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 23:10 Útek do Mexika [i] 01:05 Bad Boys 20/20 [i] 02:05 Slnečno, sem-tam vraždy 3,4 [i] 03:25 V uliciach San Francisca 107,108 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 11 [i] 07:55 Posel ztracených duší II. 12 [i] 08:50 Posel ztracených duší II. 13 [i] 09:50 Internát VII. 1 [i] 11:30 Ztracený svět II. 11 [i] 12:30 xXx: Nová dimenze 1 [i] 14:30 Profil zločinu I. 4 [i] 15:35 Profil zločinu I. 5 [i] 16:40 Společná terapie I. 13 [i] 17:35 Dívka odjinud II. 9 [i] 18:35 Vlčí mládě II. 11 [i] 19:30 Na lodi III. 11 [i] 21:00 Kung-fu mela 1 [i] 22:55 Jak prosté II. 4 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev V. 12 [i] 00:50 Kung-fu mela 1 [i] 02:35 Společná terapie I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 06:00 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 06:25 Na plný plyn: Suzuki [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 09:05 Krizové situace pod kontrolou: Hlavní nádraží v New Yorku [i] 09:55 Opravna vraků 2012: Impala Carlose Gusmana z roku 1965 [i] 10:50 Opravna vraků 2012: Pickup Chucka Schafera z roku 1954 [i] 11:40 Opravna vraků 2012: Camaro Bernieho Federmana z roku 1967 [i] 12:35 Opravna vraků 2012: VW Bug 1965 Blakea Hamiltona [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Vůz Sema – Chrysler 300 [i] 14:25 Bear Grylls: Únik z pekla: Poušť [i] 15:20 Krizové situace pod kontrolou 6 [i] 16:15 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i] 17:10 Kluci z autobazaru: Policejní anton [i] 17:40 Kluci z autobazaru: Červený Mustang [i] 18:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Divokost v krvi [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Vozy Packard [i] 19:00 Pátá rychlost 3 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Superhelikoptéry [i] 23:00 Stroje slávy 2 [i] 00:00 Co se dělo dál? 3 [i] 00:30 Co se dělo dál? 4 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 02:50 Krizové situace pod kontrolou 6 [i] 03:45 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i] 04:40 Kluci z autobazaru: Policejní anton [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Hobby naší doby [i] 06:25 Okouzlení III 29/52 [i] 07:20 Ráno budeme moudřejší [i] 08:25 StarDance VI ...kolem dokola [i] 08:30 Žiješ jenom 2x [i] 09:00 O houbovém Kubovi a princi [i] 09:50 Smrt v ráji II 7/8 [i] 10:45 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Jak se ševcem šili čerti [i] 13:35 O sirotkovi z Radhoště [i] 14:45 Chobotnice z II. patra: Všechno napůl! 3/4 [i] 15:45 Chobotnice z II. patra: Veselé Vánoce přejí Zelená a Modrý 4/4 [i] 16:50 Kotva u přívozu [i] 18:20 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 21:55 Policajt nebo rošťák "Časy jsou zlé, Kamile" aneb [i] 23:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:45 Lekce neslušného chování [i] 01:20 13. komnata Petra Kotvalda [i] 01:45 Postřehy odjinud [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Brno Open 2006 [i] 04:05 Herbář [i] 04:35 Holubí andante [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VI: Kletba černé skvrny 3/13 [i] 06:00 Fenomén Hrádeček aneb duchové pod [i] 07:00 Přežít! [i] 07:50 Hýčkaný vetřelec [i] 08:15 Náš venkov [i] 08:35 Putování za muzikou [i] 09:05 Folklorika [i] 09:30 Uzda krásnýho života [i] 10:15 Tajemství rodu Terezy Kostkové [i] 11:10 USS Franklin: Navrácená čest [i] 12:05 Souboj vojevůdců: Patton proti von [i] 12:50 Neznámá Země [i] 13:10 Království divočiny: Deník sloní rodiny 4/6 [i] 13:45 Griffin & Phoenixová [i] 15:30 Svět zázraků [i] 15:55 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 16:00 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 17:00 Václav Havel, Praha - Hrad III [i] 17:55 Zázračná planeta: Život s divokými krocany [i] 18:45 Krásný ztráty [i] 19:15 Pravěk útočí IV 6/7 [i] 20:00 Diamanty jsou věčné [i] 22:00 Zkrocená hora [i] 00:10 Česká soda [i] 00:40 Malá Velká Británie [i] 01:10 Je to soda III 8/8 [i] 01:40 Ostrovy mezi oceány [i] 02:10 Kvarteto [i] 02:35 Chcete je? ZJ [i] 02:40 Čeští tátové [i] 03:05 Dolanka [i] 03:45 Vánoce s Mladou muzikou [i] 04:15 Poutní místa [i] 04:30 Počesku [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Tom a Jerry 13 [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina 5 [i] 07:10 Bakugan 26 [i] 07:35 Tučnáci z Madagaskaru III 8 [i] 08:05 Paní Zima [i] 09:10 Hodná a zlá čarodějka [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:20 Dým bramborové natě [i] 14:00 Natěrač [i] 15:35 Tak si představ [i] 17:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Sváteční stůl [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Počátek [i] 23:10 Bestie [i] 00:45 Nakažení smrtí [i] 02:15 Novashopping 02:50 Áčko: Hvězdy z davu [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:45 Andílci 125 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě: Surfování na nemoři; Zachraňte mořské koníky 11 [i] 07:25 Mickeyho klubík III: Rozkaz, kapitáne Mickey 13 [i] 07:55 Malá mořská víla II: Varhaní sny 2 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Top Gear: Indický speciál [i] 11:40 Hawaii 5-0 II: Odložený 20 [i] 12:40 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 14:50 McBride: To je vražda, madam [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Gulliverovy cesty [i] 22:15 Zkrat [i] 00:10 Oběť zla [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 03:40 Hawaii 5-0 II: Odložený 20 [i] 04:20 Top Gear: Indický speciál [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 45/129 [i] 06:45 Zachráňme Milly [i] 08:40 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Matkin dar [i] 12:05 Slzy Bosporu 101-102/102 [i] 14:10 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 8-9/22 [i] 16:05 Vtedy na Vianoce [i] 18:15 Santa hľadá manželku [i] 20:00 Vianočný bozk [i] 22:00 Pokoj a pohoda [i] 00:00 Gracina voľba [i] 01:30 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 02:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 45/129 [i] 04:25 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Kuře s ušima [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Emmino štěstí [i] 13:55 Krása na scéně [i] 16:00 Poznáš muže svých snů [i] 17:45 Barevný závoj [i] 19:55 Klientka [i] 20:45 Domino [i] 23:55 Safe [i] 01:30 Výchovný tábor [i] 03:10 Letec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Severská kombinace [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Alpské lyžování [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Watts [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:15 Alpské lyžování [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Vražda na dostizích 5 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Maso je vražda, ale vražda je taky vražda 6 [i] 08:00 Agentura Jasno 2: Když jsi tak chytrý, tak proč jsi mrtvý? 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 11:00 Milionový lékař 2: Muž proti muži, nerozum proti nemoci 5 [i] 12:00 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 13:00 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 14:00 Milionový lékař 2: Každý důvod k oslavě je dobrý 8 [i] 15:00 Milionový lékař 2: Na nepřítele se můžeš vždy spolehnout 9 [i] 16:00 Paradox [i] 18:00 Drakoleb [i] 20:00 Kull dobyvatel [i] 22:00 PREMIÉRA FILM Kill Bill [i] 00:10 Pomsta [i] 02:10 Havaj 5-0 3: Blízcí přátelé 19 [i] 03:10 Havaj 5-0 3: Slib 20 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 Mravenci vědí všechno 6 [i] 06:00 Zaříkávačka slonů0 [i] 07:00 Země z ptačí perspektivy: Severní Amerika 1 [i] 08:05 Podzemí měst: Bodrum 7 [i] 09:00 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i] 09:30 Tajemství Země 3 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 5 [i] 11:00 Planeta mutantů 6 [i] 12:00 Silnice tornád 2 [i] 13:00 Vzdušní dřevorubci 7 [i] 14:00 Nejtěžší podmínky: Popelář v Indonésii 1 [i] 15:00 Katastrofa: Planeta ohně 4 [i] 16:00 Nápady, které vydělaly miliony 3 [i] 16:30 Jimova vánoční továrna na jídlo0 [i] 17:00 Úžasná jídla 9 [i] 17:30 Úžasná jídla 10