Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Chlapi neplačú [i] 09:35 Surfistka [i] 12:05 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 13:05 Dr. House VII. 16/23 [i] 14:05 NCIS: Los Angeles I. 4/24 [i] 15:00 Krok za krokom V. 1/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 15/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 OVB Športovec roka [i] 22:40 Tankový prapor [i] 00:20 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 16/24 [i] 01:15 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 02:40 NCIS: Los Angeles I. 4/24 [i] 03:20 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 16/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 8/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Geo report: Tunisko - Tajomstvá lovcov chobotníc [i] 06:30 Podvodníci v akcii VIII 4/10 [i] 07:05 Medicopter 117: V labyrinte [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 258 [i] 09:50 Asijina voľba 78/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Pravoslávne Vianoce [i] 15:10 Asijina voľba 79/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Mosuovia [i] 17:15 Podvodníci v akcii VIII 5/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Legendárne Vianoce [i] 23:25 Nikto nie je dokonalý [i] 00:35 Medicopter 117: V labyrinte [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 258 [i] 04:15 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Profesionál [i] 06:50 Polícia [i] 07:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Čarovný nápev [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Zimná pieseň [i] 09:05 Fokus právo "N" [i] 09:50 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Mláďatá zo zoo II. [i] 11:10 Slovensko 2013 - Advent: Ján Lehotský z Kursalonu Trenčianske Teplice [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 F Sekulách okouo Vánoc [i] 13:25 Večer pod lampou [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:25 Eurovirtuál - Anton Srholec [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Národnostné správy [i] 18:10 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:50 Macko Uško: Piesok na Sahare [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Havran [i] 19:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Skupina Para zo Župného domu v Nitre [i] 21:05 Família - Návraty: DOM NA STRÁNI [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Kinorama [i] 22:05 Veľký Gatsby [i] 00:25 BJD Chucho Valdés & The Afro-Cuban Messengers (Kuba) [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Vek nerozhoduje [i] 08:30 Súdna sieň: Šikana v práci [i] 09:30 Extrémne prípady: Očúrala ma opica [i] 10:35 PANELÁK: Potkan [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 23 [i] 13:30 Kosti VI. 22 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 19 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Hrnce [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 2013 SRDCE PRE DETI [i] 23:10 Kráľovstvo ohňa [i] 01:20 Kosti VI. 22 [i] 02:20 Sliediči 3 [i] 04:00 KRIMI 04:25 Snúbenica na prenájom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Šokujúce zábery 18 [i] 05:35 Šokujúce zábery 19 [i] 05:55 Magnum VII. 5 [i] 06:55 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:55 V uliciach San Francisca 106 [i] 08:55 Hawaii 5.0 19 [i] 09:55 Akty X VII. 14,15 [i] 11:50 Profesionáli: Komunálne voľby [i] 12:45 Hawaii 5.0 II. 16 [i] 13:40 Hawaii 5.0 19 [i] 14:45 Kutyil s.r.o. 18 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 16:05 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 16:35 PANELÁK: Potkan [i] 17:45 Kosti IV. 23 [i] 18:40 Profesionáli: Šéfova aféra [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 MOVE UP! [i] 21:55 X FACTOR USA 2013 [i] 01:50 Sliediči 6,7 [i] 03:10 Boxer 1,2/13 [i] 04:30 Bad Boys 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla III. 23 [i] 07:55 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 09:45 Merlin V. 13 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 14 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 21 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 14:25 Vražedná čísla III. 23 [i] 15:20 Drzá Jordan IV. 15 [i] 16:15 xXx: Nová dimenze 1 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 20:05 Vražedná čísla III. 24 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 10 [i] 21:55 Bažina 1 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 00:35 Havaj 5-0 I. 10 [i] 01:25 Bažina 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 06:00 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 06:25 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 8 [i] 07:15 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Jen samý pech [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Sloučení [i] 09:55 Americké zbraně: Luger z filmu Pekelní andělé/M1 Garand ze Dne D [i] 10:50 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 11:40 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 12:35 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 13:30 Opravna vraků: Procitnutí [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 15:20 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 15:50 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Dýka v zádech [i] 17:10 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá 65 [i] 20:00 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 21:00 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 22:00 Zakázané: Posedlost zvířaty [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:55 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 01:50 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 02:50 Zakázané: Posedlost zvířaty [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 04:45 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Velká očekávání 5/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku [i] 11:05 Život na zámku: Nejasné příznaky 50/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Příběhy slavných - Tomáš Holý [i] 13:25 Preludium [i] 14:55 StarDance VI ...kolem dokola [i] 15:00 O hloupé havířce [i] 15:55 Jednou v roce na Vánoce [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Láska rohatá [i] 21:35 13. komnata Petra Kotvalda [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Všechnopárty [i] 22:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:55 Kriminálka Paříž: Stín minulosti 84/92 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Sváteční slovo kněze salesiána Františka Bláhy [i] 01:15 Manéž Bolka Polívky [i] 02:25 Malá farma: Krocení koní [i] 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času VI: Den Měsíce 2/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Mužské tělo [i] 10:05 Tajemství rodu Davida Kollera [i] 10:55 Pokušení velkoměsta: Historie nakupování? To je věda! 2/2 [i] 11:55 Na plovárně s Miroslavem Lidinským [i] 12:20 Chcete mě? ZJ [i] 12:50 Až na kraj světa: Zakázaná země [i] 13:45 Nejnebezpečnější letiště světa 2/2 [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 Pohledy z vesmíru "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 16:05 Letecké katastrofy III: Exploze nad Atlantikem [i] 16:55 Červený trpaslík X: Milý Dave, Začátek 5,6/6 [i] 17:55 Pán času VI: Kletba černé skvrny 3/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Těžké začátky 13/24 [i] 19:40 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život s divokými krocany [i] 21:00 Hudební mozek [i] 21:55 Rozum a cit [i] 00:05 Jistě, pane premiére: Spletitá síť 16/16 [i] 00:35 Hodinář od sv. Pavla [i] 02:20 Horanka [i] 02:55 Klub přátel dechovky [i] 03:30 Vánoce s Hradišťanem [i] 03:55 Počesku [i] 04:10 Červený trpaslík X: Milý Dave, Začátek 5,6/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2514 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Čas na zázraky 460 [i] 11:00 Krok za krokem 7 [i] 11:25 Dámy, nedámy 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Osudová láska 8 [i] 13:30 Odložené případy VII: Bunny na útěku 12 [i] 14:25 Dr. House VIII: Láska je slepá 14 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Líbáním to začíná 128 [i] 16:30 Krok za krokem 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 9 [i] 18:30 Ulice 2515 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Honza málem králem [i] 22:00 Křižovatka smrti 2 [i] 23:30 Salton Sea [i] 01:15 Novashopping 01:50 Odložené případy VII: Bunny na útěku 12 [i] 02:35 Mé dítě nejí [i] 03:20 Áčko: Ukradli mi auto [i] 04:35 Andílci 124 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policejní bažanti III: Pravidla 11 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VII: Alpský král 6 [i] 08:30 Alf IV: Alfova závislost 6 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Zloděj se nezapře 19 [i] 10:20 Policie Hamburk III: Rodinná tajemství 11 [i] 11:20 Dva bratři [i] 13:30 Walker, Texas Ranger V: Případ LaRue 20 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Zoufalá láska 13 [i] 15:30 Žena zákona: Pekelný den 36 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Lastrumský případ [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:25 Americký gangster [i] 02:40 Válka policajtů [i] 04:35 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Zoufalá láska 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 24/60 [i] 05:45 Slzy Bosporu 99/102 [i] 06:30 Rebeli II. 212/225 [i] 07:20 Túžba tela 93/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 116 [i] 10:50 Sila 79 [i] 12:05 V objatí hodvábu 80/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 100/102 [i] 14:05 V siedmom nebi V. 11/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 27/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 118-119/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 22:00 Strieborné zvončeky [i] 00:05 Neľahký život [i] 01:45 Rodina na úteku [i] 03:10 Priatelia [i] 03:55 Frasier [i] 04:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 04:35 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Kung-fu nářez [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vosy útočí [i] 13:45 Neodolatelný [i] 15:40 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 17:15 Kuře s ušima [i] 19:25 Kohout na víně [i] 21:35 Úkladná vražda [i] 23:10 Výchovný tábor [i] 00:55 Útok žraloka [i] 02:25 Pod kontrolou [i] 04:10 Hazard [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:30 Tenis [i] 10:00 Biatlon [i] 10:45 Biatlon [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:15 Biatlon [i] 15:45 Běžecké lyžování [i] 16:45 Alpské lyžování [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Alpské lyžování [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Bowling [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 07:20 Skandál 2: Had v ráji 17 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Každý důvod k oslavě je dobrý 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Lupičská ukolébavka 8 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Malé rybky 11 [i] 15:20 Agentura Jasno 2: Lovci odměn 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Lovci odměn 9 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 20:20 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 21:20 Kull dobyvatel [i] 23:20 Hra pro jednoho [i] 01:20 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 02:20 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 03:20 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Malé rybky 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst 3 [i] 06:00 Sportovní vozy 10 [i] 07:00 Šlápni na to! 5 [i] 07:30 V síti 5 [i] 08:00 Jimmy Grow a jeho Štědrovečerní večeře0 [i] 09:00 Hugh a kuřata 3 [i] 10:05 Utajený Šéf - USA 10