Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:00 Kobra 11 XIV. 6-7/14 [i] 13:10 Dr. House VII. 15/23 [i] 14:10 NCIS: Los Angeles I. 3/24 [i] 15:00 Krok za krokom IV. 24/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 14/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Surfistka [i] 22:50 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 15/24 [i] 23:50 Kobra 11 XIV. 6-7/14 [i] 01:30 Dr. House VII. 15/23 [i] 02:10 Krok za krokom IV. 24/24 [i] 02:35 NCIS: Los Angeles I. 3/24 [i] 03:15 Kobra 11 XIV. 6-7/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Geo report: Škótsko [i] 06:30 Podvodníci v akcii VIII 3/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Vražda na požiadanie [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 257 [i] 09:50 Asijina voľba 77/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:15 Asijina voľba 78/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Tunisko - Tajomstvá lovcov chobotníc [i] 17:15 Podvodníci v akcii VIII 4/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nevera po slovensky 3/3 [i] 21:35 Reportéri [i] 22:00 Wallander III: Kým príde mráz 3/3 [i] 23:30 Medicopter 117: Vražda na požiadanie [i] 00:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nikdy neprečítaná pošta [i] 00:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Pištoľník z Považia [i] 01:10 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 02:35 Sila lásky V. 257 [i] 03:25 Strom života [i] 03:45 Asijina voľba 78/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Zima veľká aranžérka [i] 08:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 09:40 A3UM: MEDZI NEBOM A ZEMOU [i] 10:10 Obnovme si domov [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Marana tha! [i] 11:15 Slovensko 2013 - Advent: Skupina AMO z Mestského divadla Žilina [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Kropaje potu a krása [i] 13:30 Noc v archíve: Šťastné a veselé... [i] 14:30 Štefan Moravčík [i] 15:00 Senior klub-magazín [i] 15:30 Cesta [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:55 Macko Uško: Nezvyčajný list [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Kamarátka Tolinka [i] 19:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Ján Lehotský z Kursalonu Trenčianske Teplice [i] 21:00 Dedičstvo otcov: Kláštor františkánov v Kremnici [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:10 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Plukovník Kaddáffi a lýbijský terorizmus [i] 00:35 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Alžírsko a OAS [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:15 Nakupuje vám to [i] 07:30 Súdna sieň: Deti deťmi [i] 08:30 Súdna sieň: Bezhlavo zamilovaná [i] 09:30 Extrémne prípady: Čierna stavba [i] 10:35 PANELÁK: Vytriezvenie [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 22 [i] 13:30 Kosti VI. 21 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 18 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Opaľoval starenku [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Potkan [i] 21:40 Pomsta mŕtveho muža [i] 00:20 Gigolovia IV. 6 [i] 01:00 Kosti VI. 21 [i] 01:55 Pomsta mŕtveho muža [i] 04:10 Mesto stratených 13 [i] 04:50 Sliediči 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Šokujúce zábery 18 [i] 05:45 Magnum VII. 4 [i] 06:40 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:40 V uliciach San Francisca 105 [i] 08:45 Hawaii 5.0 18 [i] 09:40 Akty X VII. 12,13 [i] 11:40 Profesionáli: Sklad techniky [i] 12:35 Nie je čo stratiť [i] 14:50 Kutyil s.r.o. 17 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 23, 24 [i] 16:35 PANELÁK: Vytriezvenie [i] 17:45 Kosti IV. 22 [i] 18:40 Profesionáli: Komunálne voľby [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 17,18 [i] 22:25 Hawaii 5.0 II. 16 [i] 23:25 Walking Dead IV. 5 [i] 00:25 Hawaii 5.0 18 [i] 01:25 Navarro VI. 10 [i] 03:00 V uliciach San Francisca 105 [i] 03:50 Bad Boys 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla III. 22 [i] 07:55 Ten, kdo tě chrání III. 19 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 09:45 Merlin V. 12 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 13 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 14:30 Vražedná čísla III. 22 [i] 15:25 Drzá Jordan IV. 14 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 17:15 Merlin V. 13 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 20:05 Vražedná čísla III. 23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 06:00 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 06:25 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 7 [i] 07:15 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Žádné fňukání [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Výpověď [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Skrz naskrz [i] 10:50 Jak to dělají?: Eiffelova věž/snowboardy [i] 11:15 Jak se to dělá 13 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 12:35 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Vyrovnání [i] 14:25 Zvědavost: Jakou má hodnotu Amerika? [i] 15:20 Berte to jako varování: Když příroda volá [i] 16:15 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 17:10 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 21:00 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 21:30 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 22:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Hory vám dodají sílu [i] 23:00 Auto versus divočina: Pobřeží pirátů [i] 00:00 Nic osobního: Konec Šampuse [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 01:50 Králové aukcí: Starožitná doktorská bryčka/artefakt z filmu Kleopatra [i] 02:20 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 02:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Hory vám dodají sílu [i] 03:50 Auto versus divočina: Pobřeží pirátů [i] 04:45 Jak to dělají?: Eiffelova věž/snowboardy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery IV: Den zúčtování 4/32 [i] 09:50 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 11:30 Na cestě po východní Krétě [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VIII 6/6 [i] 15:15 Věšák [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 Besipky: Přechod na vícepruhu [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Císař a tambor [i] 21:15 2 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Ať se lidi mají rádi... aspoň dnes [i] 23:10 Inspektor Rebus II: Uzly a kříže 10/10 [i] 00:20 Žiješ jenom 2x [i] 00:50 Hobby naší doby [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Bláznivé lásky 7/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VI: Nemožný astronaut 1/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 09:40 Tajemství rodu Davida Vávry [i] 10:35 10 minut od pláže [i] 12:10 Nohama na rovníku, hlavou v nebi [i] 13:05 Souboj vojevůdců: Patton proti von [i] 13:50 Architektura 25/45 [i] 14:20 Mýty a fakta historie: Zmizelý konkurent Egypta [i] 15:10 Království divočiny: Deník sloní rodiny 3/6 [i] 15:40 Objevování planety Oceán: Plodné moře 13/13 [i] 16:30 Zázračná planeta: Tajemný svět krokodýlů [i] 17:25 Ostrovy mezi oceány [i] 17:55 Pán času VI: Den Měsíce 2/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Soupeřící sourozenci 12/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění svádět 2/6 [i] 21:00 Na věky věků (7, 8/8) [i] 22:35 Poslední pokušení Krista [i] 01:10 Bratři a sestry V: Studená krůta 10/22 [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:20 Amen, tati [i] 02:45 Frajárka [i] 03:25 Slyšíš, jak zvoní [i] 03:50 Hradišťan a Spirituál Kvintet [i] 04:20 Bělocvětov [i] 04:40 Náš člověk v Paříži - A. J. Liehm [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2513 [i] 09:40 Sněženky a machři po 25 letech [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Ikarův pád 7 [i] 13:30 Odložené případy VII: Voják, jak se patří 11 [i] 14:25 Dr. House VIII: Pán domu 13 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Nic si neužiju! 127 [i] 16:30 Krok za krokem 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 8 [i] 18:30 Ulice 2514 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Čas na zázraky 460 [i] 21:25 PRÁSK! [i] 22:05 Kriminálka Las Vegas XIII 4 [i] 22:50 Umění války 3: Odplata [i] 00:25 Smallville X 11 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Odložené případy VII: Voják, jak se patří 11 [i] 02:30 Áčko: Ráda nosím uniformu [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Andílci 123 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Policejní bažanti III: Co tě utěší 10 [i] 07:30 Vraždy v Kitzbühelu VII: Diamantová vražda 5 [i] 08:45 Alf IV: Životní poslání 5 [i] 09:30 To je vražda, napsala VI: O´Malley má štěstí 18 [i] 10:35 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10 [i] 11:35 Garfield [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Minulost se vrací 19 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Smíšené pocity 12 [i] 15:25 Žena zákona: Chyby mládí 35 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:30 Křižovatky života: Manžel posedlý kontrolou [i] 22:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Co tě nezabije 1 [i] 23:45 Myšlenky zločince II 18 [i] 00:40 Slunečno, místy vraždy I: Zločin na golfovém hřišti 13 [i] 01:35 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Smíšené pocity 12 [i] 02:20 Walker, Texas Ranger V: Minulost se vrací 19 [i] 03:05 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10 [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Slzy Bosporu 98/102 [i] 06:25 Rebeli II. 211/225 [i] 07:15 Túžba tela 92/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 115 [i] 10:45 Sila 78 [i] 12:00 V objatí hodvábu 79/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 99/102 [i] 14:00 V siedmom nebi V. 10/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 26/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 116-117/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL 10/10 [i] 21:40 SILA 79 [i] 22:30 Perla Orientu 116 [i] 23:35 Zločiny čiernej ruže 1-2/2 [i] 02:40 Priatelia [i] 03:20 Adela show [i] 04:00 Smotánka [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Neřízená střela [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zachraňte Emily [i] 13:50 Za zavřenými dveřmi [i] 15:40 Vosy útočí [i] 17:20 Neodolatelný [i] 19:10 Nepohodlný [i] 21:20 Pod kontrolou [i] 23:10 Útok žraloka [i] 00:45 Není kam utéct [i] 02:25 Zběsilý útěk [i] 04:20 Záhady Pittsburghu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Judo [i] 09:00 Biatlon [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 14:00 Watts [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 16:45 Alpské lyžování [i] 18:00 Biatlon [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 19:45 Alpské lyžování [i] 20:45 Tenis [i] 21:15 Sports Excellence [i] 21:30 Jezdectví [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:00 Silové sporty [i] 00:00 Formule [i] 00:45 Běžecké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Stinger 6 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 07:20 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Čínská čtvrť 8