TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:00 Kobra 11 XIV. 4-5/14 [i] 13:05 Dr. House VII. 14/23 [i] 14:00 NCIS: Los Angeles I. 2/24 [i] 15:00 Krok za krokom IV. 23/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 13/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Ľadové sny [i] 23:50 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 14/24 [i] 00:35 Kobra 11 XIV. 4/14 [i] 01:30 Dr. House VII. 14/23 [i] 02:20 NCIS: Los Angeles I. 2/24 [i] 03:05 Kobra 11 XIV. 4-5/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Geo report: Guáno - vtáčie hnojivo [i] 06:30 Podvodníci v akcii VIII 2/10 [i] 07:05 Medicopter 117: Nezvestní [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 256 [i] 09:50 Asijina voľba 76/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návrat [i] 15:10 Asijina voľba 77/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Škótsko [i] 17:15 Podvodníci v akcii VIII 3/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nomád [i] 22:00 Kto nastaví kožu [i] 23:45 Medicopter 117: Nezvestní [i] 00:30 Reportéri [i] 01:00 Slovensko v obrazoch [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 256 [i] 03:45 Asijina voľba 77/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Pani Zima [i] 09:00 Fokus zdravie "N" [i] 09:45 Ambulancia: Reprodukčná medicína [i] 10:10 Rusínsky magazín [i] 10:40 Koniari sveta: Basutovia [i] 11:05 Slovensko 2013 - Advent: Simona Martausová z Mestského divadla v Levoči [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Scenár tuctového príbehu [i] 13:15 Marian Geišberg jubiluje: Herodes a Herodias [i] 15:00 Biela garda 8/8 [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Basketbal Good Angels 2013 [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Skupina AMO z Mestského divadla Žilina [i] 21:05 Dubová Colonorum [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "Světáci" [i] 23:45 Polícia [i] 00:00 Profesionál [i] 00:15 Autosalón [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:15 Nakupuje vám to [i] 07:30 Súdna sieň: Facky v kabinete [i] 08:30 Súdna sieň: Naletela mu [i] 09:30 Extrémne prípady: Okradla ma biela [i] 10:35 PANELÁK: Ističe [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 21 [i] 13:30 Kosti VI. 20 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 17 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Mama ma bije [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Vytriezvenie [i] 21:40 Kosti IX. 7 [i] 22:45 Vtierka Castle V. 9 [i] 23:45 Kosti VI. 20 [i] 00:40 Kosti IX. 7 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 17,18 [i] 03:20 Zločin 13/13 [i] 04:05 Mesto stratených 12 [i] 04:45 Sliediči 1/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Šokujúce zábery 17 [i] 05:55 Magnum VII. 3 [i] 06:50 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:50 V uliciach San Francisca 104 [i] 09:00 Hawaii 5.0 17 [i] 09:55 Akty X VII. 10,11 [i] 11:50 Profesionáli: Chránený svedok [i] 12:45 Kriminálka San Francisco 13/13 [i] 13:40 Hawaii 5.0 17 [i] 14:45 Kutyil s.r.o. 16 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 21, 22 [i] 16:35 PANELÁK: Ističe [i] 17:45 Kosti IV. 21 [i] 18:40 Profesionáli: Sklad techniky [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Nie je čo stratiť [i] 22:30 Mafstory: Duch starej Csontosovej, Silvester s Profesionálmi 34,36 [i] 00:35 Kriminálka San Francisco 13/13 [i] 01:35 Navarro VI. 9 [i] 03:10 V uliciach San Francisca 104 [i] 04:00 Bad Boys 13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla III. 21 [i] 07:55 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 09:45 Merlin V. 11 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 11:45 Drzá Jordan IV. 12 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III. 19 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 14:30 Vražedná čísla III. 21 [i] 15:25 Drzá Jordan IV. 13 [i] 16:20 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 17:20 Merlin V. 12 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 20:05 Vražedná čísla III. 22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 6 [i] 21:55 CSI: New York VIII. 7 [i] 22:55 Myšlenky zločince VII. 12 [i] 23:50 Myšlenky zločince VII. 13 [i] 00:45 CSI: New York VIII. 6 [i] 01:35 CSI: New York VIII. 7 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 06:00 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 06:25 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 6 [i] 07:15 Nutné k přežití: Island [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Chamtivci [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Války buldozerů [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Nelegální paliči versus obří kanec [i] 10:50 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i] 11:15 Jak se to dělá 12 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 12:35 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 14:25 Americký chopper – motorka pro pořad Nejnebezpečnější úlovek [i] 15:20 Berte to jako varování: Nejoblíbenější divácké klipy [i] 16:15 Auto versus divočina: V zákulisí: Auto versus divočina [i] 17:10 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 20:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 21:00 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 1 [i] 22:00 Mimozemské mumie [i] 23:00 Strašení: Noční můra v Bridgeportu [i] 00:00 Strašení: Dům snů [i] 00:55 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 01:50 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 1 [i] 02:50 Mimozemské mumie [i] 03:50 Strašení: Noční můra v Bridgeportu [i] 04:45 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Krocení koní [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Sedmilhář 3/32 [i] 09:45 Hobby naší doby [i] 10:15 Polopatě [i] 10:55 Neobyčejné životy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VIII 4/6 [i] 15:15 Věšák [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování Sportky a Šance 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:25 Sportovec roku 2013 [i] 22:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Genová inženýrka [i] 23:15 Tělo jako důkaz II: Strategie 16/16 [i] 00:00 Podfukáři VIII 5/6 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:40 Malá farma: Krocení koní [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Bláznivé lásky: Co takhle večeře? 6/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění být svobodné 1/6 [i] 10:05 Tajemství rodu Radka Bangy [i] 10:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 2/2 [i] 11:55 Divnopis [i] 12:05 Poslední čínský císař 2/2 [i] 13:00 Putování za muzikou [i] 13:30 Chcete je? ZJ [i] 13:35 Folklorika [i] 14:05 Ochránce [i] 14:30 Postřehy odjinud [i] 14:35 Náš venkov: Velké ovčí putování [i] 15:05 Kvarteto [i] 15:35 Pokušení velkoměsta: Historie nakupování? To je věda! 2/2 [i] 16:30 Moje rodina X: Hledá se Susan 5/11 [i] 17:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:25 Černá zmije III: Duel a dualita 6/6 [i] 17:55 Pán času VI: Nemožný astronaut 1/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Sny otce 11/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Václav Havel, Praha - Hrad III [i] 21:00 Na cestě po východní Krétě [i] 21:30 Deník Dity P. [i] 22:00 Odcházení [i] 23:30 Fenomén Hrádeček aneb duchové pod [i] 00:30 Červený trpaslík X: Milý Dave, Začátek 5,6/6 [i] 01:30 Poklad, který nevoní [i] 02:20 Nedej se: Zmije není nepřítel [i] 02:45 Hledači absolutní lásky [i] 03:15 Horácké písně a tance [i] 03:40 Vracaja sa dom [i] 04:10 Vánoce v Evropě [i] 04:40 Černá zmije III: Duel a dualita 6/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2512 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamenické hvězdné války 459 [i] 11:00 Krok za krokem 5 [i] 11:25 Dámy, nedámy 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Mrtvola v parku 6 [i] 13:30 Odložené případy VII: Vražda na ledě 10 [i] 14:25 Dr. House VIII: Chase 12 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Zdá se mi o tobě 126 [i] 16:30 Krok za krokem 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 7 [i] 18:30 Ulice 2513 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sněženky a machři po 25 letech [i] 22:30 Americká krása [i] 00:40 Smallville X 10 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Odložené případy VII: Vražda na ledě 10 [i] 02:45 Střepiny [i] 03:10 Áčko: Znám své minulé životy [i] 04:30 Andílci 122 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policejní bažanti III: Málo času 9 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu VII: Amnézie 4 [i] 08:15 Alf IV: V balíku 4 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Vražda podle Maggie 17 [i] 10:05 Policie Hamburk III: Tvrdě na hraně 9 [i] 11:05 Vítej doma [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Závod s ďáblem 18 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Jak šel čas 11 [i] 15:25 Žena zákona: Poslední terapie 34 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Překvapení 233 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Kriminálka Stuttgart IV: Matky 15 [i] 23:45 Myšlenky zločince II 17 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny IV: Falešná stopa 6 [i] 01:50 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Jak šel čas 11 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger V: Závod s ďáblem 18 [i] 03:25 Policie Hamburk III: Tvrdě na hraně 9 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 22/60 [i] 05:45 Slzy Bosporu 97/102 [i] 06:30 Rebeli II. 210/225 [i] 07:15 Túžba tela 91/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 114 [i] 10:50 Sila 77 [i] 12:05 V objatí hodvábu 78/200 [i] 13:00 Slzy Bosporu 98/102 [i] 14:05 V siedmom nebi V. 9/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 25/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 114-115/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 10/18 [i] 21:40 SILA 78 [i] 22:30 Perla Orientu 115 [i] 23:40 Tlkot srdca II. 10/10 [i] 00:30 Rodina na úteku [i] 02:00 Priatelia [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Tlkot srdca II. 10/10 [i] 03:55 Smotánka [i] 04:15 Na streche [i] 04:55 Máša 23/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Lord of the Dance in 3D [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Cizinec u dveří [i] 13:50 Jarní úklid s.r.o. [i] 15:35 Zachraňte Emily [i] 17:20 Za zavřenými dveřmi [i] 19:05 Záhady Pittsburghu [i] 20:45 Zběsilý útěk [i] 22:50 Není kam utéct