TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:00 Kobra 11 XIV. 2-3/14 [i] 13:05 Dr. House VII. 13/23 [i] 14:00 NCIS: Los Angeles I. 1/24 [i] 15:00 Krok za krokom IV. 22/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 12/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Smrtiaci smeč [i] 23:35 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 13/24 [i] 00:25 Kobra 11 XIV. 2/14 [i] 01:20 Dr. House VII. 13/23 [i] 02:05 Krok za krokom IV. 22/24 [i] 02:30 NCIS: Los Angeles I. 1/24 [i] 03:10 Kobra 11 XIV. 2-3/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Geo report: Divoký ostrov v kanáli La manche [i] 06:30 Podvodníci v akcii VIII 1/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Nebezpecná zábava [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 255 [i] 09:50 Asijina voľba 75/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Reportéri [i] 15:10 Asijina voľba 76/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Guáno - vtáčie hnojivo [i] 17:15 Podvodníci v akcii VIII 2/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Čerešňový chlapec [i] 23:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nikdy neprečítaná pošta [i] 23:50 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Pištoľník z Považia [i] 00:15 Medicopter 117: Nebezpecná zábava [i] 01:00 Svet v obrazoch [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 255 [i] 03:45 Asijina voľba 76/88 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Vianočné prípravy [i] 09:00 Fokus práca "N" [i] 09:45 Športové ozveny [i] 10:10 Národnostný magazín mix: Nemecký [i] 10:35 Vašimi očami: Grécko [i] 11:05 Slovensko 2013 - Advent: Peter Lipa z Reduty v Spišskej Novej Vsi [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne domova [i] 13:05 Spomíname na režiséra Karola L. Zachara: Bačova žena [i] 14:35 VAT - Veda a technika [i] 15:00 Família - Návraty: MARTA [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Mozgová porážka [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Basutovia [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:50 Macko Uško: Čo hovoria svetlá [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Upršané prázdniny [i] 19:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Simona Martausová z Mestského divadla v Levoči [i] 21:05 Ambulancia: Reprodukčná medicína [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Biela garda 8/8 [i] 23:05 Kinorama [i] 23:30 Profesionál [i] 23:45 Piloti [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Diéta [i] 08:30 Súdna sieň: Nemám žiadne decko [i] 09:30 Extrémne prípady: Andulka v trenkách [i] 10:35 PANELÁK: Rozprávkové ráno [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 20 [i] 13:30 Kosti VI. 19 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 16 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Pripravila si nás o dieťa [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Ističe [i] 21:40 Neporaziteľný 2 [i] 23:50 Gigolovia IV. 5 [i] 00:30 Kosti VI. 19 [i] 01:30 Neporaziteľný 2 [i] 03:35 Gigolovia IV. 5 [i] 04:05 Mesto stratených 11 [i] 04:45 Modrí templári 22/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Šokujúce zábery 15 [i] 05:35 Šokujúce zábery 16 [i] 05:55 Magnum VII. 2 [i] 06:55 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:55 V uliciach San Francisca 103 [i] 08:55 Hawaii 5.0 16 [i] 09:50 Akty X VII. 8,9 [i] 11:50 Profesionáli: Kámasútra [i] 12:45 Kriminálka San Francisco 12 [i] 13:40 Hawaii 5.0 16 [i] 14:45 Kutyil s.r.o. 15 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 20 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 22/22 [i] 16:30 PANELÁK: Rozprávkové ráno [i] 17:40 Kosti IV. 20 [i] 18:40 Profesionáli: Chránený svedok [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 10 [i] 21:25 Letecké katastrofy III. 8 [i] 22:30 Letecké katastrofy XI. 10 [i] 23:40 Hitlerov tajný tábor [i] 00:45 Kriminálka San Francisco 12 [i] 01:45 Navarro VI. 8 [i] 03:25 V uliciach San Francisca 103 [i] 04:10 Bad Boys 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla III. 20 [i] 07:55 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 09:45 Merlin V. 10 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 11 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 14:25 Vražedná čísla III. 20 [i] 15:20 Drzá Jordan IV. 12 [i] 16:15 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 17:15 Merlin V. 11 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 20:05 Vražedná čísla III. 21 [i] 21:00 Jak prosté II. 4 [i] 22:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 22:55 Havaj 5-0 I. 6 [i] 23:50 Společná terapie I. 3 [i] 00:45 Jak prosté II. 4 [i] 01:40 Havaj 5-0 I. 5 [i] 02:30 Havaj 5-0 I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 06:00 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 06:25 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 5 [i] 07:15 Nutné k přežití: Mexiko [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Nelítostná honba za zlatem [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Raráškovo zlato [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Buď všechno, nebo nic [i] 10:50 Jak to dělají?: Peníze/boty [i] 11:15 Jak se to dělá 11 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 12:35 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 13:30 Pátá rychlost 1 [i] 14:25 Dvojí přežití: Cesta do nikam [i] 15:20 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Nedívej se dolů [i] 16:15 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 17:10 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 18:05 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 21:00 Berte to jako varování: Nejoblíbenější divácké klipy [i] 22:00 Auto versus divočina: V zákulisí: Auto versus divočina [i] 23:00 Nebezpečný úlovek – pohled do zákulisí [i] 00:00 Muži Yukonu: Vzmuž se a odstěhuj se [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 01:50 Berte to jako varování: Nejoblíbenější divácké klipy [i] 02:50 Auto versus divočina: V zákulisí: Auto versus divočina [i] 03:50 Nebezpečný úlovek – pohled do zákulisí [i] 04:45 Jak to dělají?: Peníze/boty [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Klamná hra 2/32 [i] 09:45 Řekněte mi, kdo to je [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VIII 3/6 [i] 15:15 Věšák [i] 15:55 Cestománie [i] 16:20 Postřehy odjinud [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování loterie Euromiliony 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Příběhy slavných - Tomáš Holý [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Bohyně krásy [i] 23:20 Inspektor Rebus II: Jména mrtvých 9/10 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Sváteční slovo kněze salesiána Františka Bláhy [i] 01:00 Žiješ jenom 2x [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:05 Rajské zahrady [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pán času V: Velký třesk 13/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Objevování planety Oceán: Plodné moře 13/13 [i] 10:00 Chcete mě? ZJ [i] 10:25 Království divočiny: Deník sloní rodiny 3/6 [i] 11:00 Křesťanský magazín [i] 11:30 Nedej se: Zmije není nepřítel [i] 11:55 Chcete je? ZJ [i] 12:00 Jak se žije zvoníkům podle Jána [i] 12:15 Hitlerovy válečné stroje: tanky [i] 13:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:50 Letecké katastrofy III: Exploze nad Atlantikem [i] 14:45 Až na kraj světa: Zakázaná země [i] 15:35 Poslední čínský císař 2/2 [i] 16:30 Nejnebezpečnější letiště světa 2/2 [i] 17:10 Černá zmije III: Žně a ženich 5/6 [i] 17:40 Pán času: Vánoční koleda [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Jen jeden plátek 10/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 USS Franklin: Navrácená čest [i] 21:00 Souboj vojevůdců: Patton proti von Klugemu [i] 21:50 Vztekle tvá [i] 23:45 Je to soda III 8/8 [i] 00:15 Californication V: Čekání na zázrak 4/12 [i] 00:45 Zvědavá kamera - Záhada pro šest generací [i] 01:25 Občan Kurčatov [i] 02:20 Ochránce [i] 02:45 Chcete je? ZJ [i] 02:50 Tajemství [i] 03:20 Malované děti [i] 03:55 Pastorále aneb Vánoce v Čechách [i] 04:20 Černá zmije III: Žně a ženich 5/6 [i] 04:50 Pán času: Vánoční koleda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2511 [i] 09:45 Sněženky a machři [i] 11:20 Krok za krokem 4 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Kořistní víno 5 [i] 13:30 Odložené případy VII: Debatní kroužek 9 [i] 14:25 Dr. House VIII: Kdo je bez viny 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Divočina 125 [i] 16:30 Krok za krokem 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 6 [i] 18:30 Ulice 2512 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamenické hvězdné války 459 [i] 21:25 Víkend: Happyend [i] 22:15 Námořní vyšetřovací služba III: V koutě 12 [i] 23:05 Muž s posláním 7 [i] 23:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Postel 18 [i] 00:40 Smallville X 9 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Odložené případy VII: Debatní kroužek 9 [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Babicovy dobroty: Telecí se sýrem gruyere a zapečenými bramborami [i] 04:30 Andílci 121 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policejní bažanti III: Holka na zavolání 8 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu VII: Smrt při závodě 3 [i] 08:35 Alf IV: Willie v podezření 3 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Velká show roku 1965 16 [i] 10:25 Policie Hamburk III: Kde je máma? 8 [i] 11:25 Zelená je tráva [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: 99. Ranger 17 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Nejdelší noc 10 [i] 15:25 Žena zákona: Domácí násilí 33 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:35 Drahá tchyně: Zahoj to 8 [i] 22:10 Partička [i] 22:55 Myšlenky zločince VII 17 [i] 23:55 Spravedlnost v krvi: Těžký život modelek 19 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny IV: Ztracená mrtvola 5 [i] 02:00 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Nejdelší noc 10 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger V: 99. Ranger 17 [i] 03:35 Policie Hamburk III: Kde je máma? 8 [i] 04:20 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 96/102 [i] 06:25 Rebeli II. 209/225 [i] 07:15 Túžba tela 90/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 113 [i] 10:45 Sila 76 [i] 12:00 V objatí hodvábu 77/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 97/102 [i] 14:05 V siedmom nebi V. 8/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 24/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 112-113/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL 9/10 [i] 21:40 SILA 77 [i] 22:30 Perla Orientu 114 [i] 23:40 Tlkot srdca II. 9/10 [i] 00:35 Dieťa na predaj [i] 02:00 Priatelia [i] 02:45 Adela show [i] 03:20 Tlkot srdca II. 9/10 [i] 04:00 Smotánka [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Láska a jiné pohromy [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bublina [i] 13:30 Světák