Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:35 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 11:35 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 12:35 Dr. House VII. 12/23 [i] 13:30 FARMA - FINÁLE [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 11/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Popoluška na snowboarde [i] 23:50 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 12/24 [i] 00:45 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 01:35 Dr. House VII. 12/23 [i] 02:20 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 12/24 [i] 03:10 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 03:55 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Geo report: Na krídlach Andského kondora [i] 06:30 Podvodníci v akcii VII 10/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Smriaci odpad [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 254 [i] 09:50 Asijina voľba 74/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:15 Asijina voľba 75/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Divoký ostrov v kanáli La manche [i] 17:15 Podvodníci v akcii VIII 1/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nemocniční piráti [i] 21:50 Večne mladí 4/4 [i] 23:25 Medicopter 117: Smriaci odpad [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Občan za dverami [i] 01:00 Dámsky klub [i] 02:30 Sila lásky V. 254 [i] 03:20 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 03:45 Asijina voľba 75/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:40 Lesy Slovenska - Význam hospodárenia v lesoch [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:50 Zlatá brána [i] 09:40 Záchranári [i] 10:05 Pred rokmi... [i] 10:35 Tvárou v tvár [i] 11:00 Fokus rodina "N" [i] 11:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Súkenníci [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Kytica trvalej krásy [i] 13:30 Karol L. Zachar [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 14:25 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín mix: Nemecký [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Vašimi očami: Grécko [i] 18:25 Maliarsky plenér [i] 18:30 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:50 Macko Uško: Zásoby na zimu [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Psíček [i] 19:05 Čím cestovať: Niels z Grónska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Peter Lipa z Reduty v Spišskej Novej Vsi [i] 21:05 VAT - Veda a technika [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Chlapec na bicykli [i] 23:30 A3UM: MEDZI NEBOM A ZEMOU [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Hulvát [i] 08:30 Súdna sieň: Dediť sa oplatí [i] 09:30 Extrémne prípady: Zlodeji [i] 10:35 PANELÁK: Možno zase pokope [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 19 [i] 13:30 Kosti VI. 18 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 15 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Trhala mi vlasy [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Rozprávkové ráno [i] 21:40 DEDIČSTVO 11 [i] 22:50 Kuriér 10 [i] 23:50 Kosti VI. 18 [i] 00:50 MOVE UP! [i] 02:20 Kuriér 10 [i] 03:10 DEDIČSTVO 11 [i] 04:00 Mesto stratených 10 [i] 04:40 Modrí templári 21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Šokujúce zábery 15 [i] 05:55 Magnum VII. 1/22 [i] 06:55 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:55 V uliciach San Francisca 102 [i] 09:00 Hawaii 5.0 15 [i] 09:55 Akty X VII. 6,7 [i] 11:50 Profesionáli: Divadlo [i] 12:50 Kriminálka San Francisco 11 [i] 13:45 Hawaii 5.0 15 [i] 14:50 Kutyil s.r.o. 14 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 19 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 21 [i] 16:35 PANELÁK: Možno zase pokope [i] 17:45 Kosti IV. 19 [i] 18:40 Profesionáli: Kámasútra [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 15,16 [i] 22:25 Biele goliere III. 1/16 [i] 23:20 Agent V. 16 [i] 00:20 Kriminálka San Francisco 11 [i] 01:20 Navarro VI. 7 [i] 03:00 V uliciach San Francisca 102 [i] 03:50 Bad Boys 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla III. 19 [i] 07:55 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 09:45 Merlin V. 9 [i] 10:45 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 10 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 14:25 Vražedná čísla III. 19 [i] 15:20 Drzá Jordan IV. 11 [i] 16:15 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 17:15 Merlin V. 10 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 20:05 Vražedná čísla III. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 9 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 10 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 11 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Králové šrotu 1 [i] 06:00 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 06:25 Králové aukcí: Lodní kanon/zařízení Vitapulser [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 4 [i] 07:15 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Hodní hoši končí jako poslední [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Co dál? [i] 09:55 Uhlí 9 [i] 10:50 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i] 11:15 Jak se to dělá 10 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 12:35 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Bez práce [i] 14:25 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Pozor na bažinaté rameno [i] 16:15 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 17:10 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 18:05 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 19:00 Jak se to dělá 8 [i] 19:30 Jak se to dělá 61 [i] 20:00 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Nedívej se dolů [i] 22:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 23:00 Téměř jsem to nepřežil: Smrtelná trhlina [i] 00:00 Nazí a vystrašení: Zdolání Bornea [i] 00:55 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Nedívej se dolů [i] 02:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 03:50 Téměř jsem to nepřežil: Smrtelná trhlina [i] 04:45 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Z popele 1/32 [i] 09:50 13. komnata Václava Marhoula [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Hitparáda televizní zábavy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VIII 1/6 [i] 15:15 Věšák [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky [i] 21:55 Reportéři ČT [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Nejlepší Bakaláři [i] 23:50 Cesty k úspěchu [i] 23:55 Podfukáři VIII 2/6 [i] 00:50 Sváteční slovo kněze salesiána Františka Bláhy [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 5/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 10:05 Svět zázraků [i] 10:30 Poslední čínský císař 1/2 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 968/2379 [i] 11:40 Krásný ztráty [i] 12:10 Příběhy, které svět nevidí [i] 12:40 Klíč [i] 13:05 Občan Kurčatov [i] 14:05 Zvědavá kamera - Záhada pro šest generací čb [i] 14:45 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 15:40 Neznámá Země [i] 15:55 Mužské tělo [i] 16:50 Jistě, pane premiére: Školská reforma 15/16 [i] 17:20 Černá zmije III: Sen a senilita 4/6 [i] 17:50 Pán času V: Velký třesk 13/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Nedokončené záležitosti 9/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 2/2 [i] 21:05 Nejnebezpečnější letiště světa 2/2 [i] 21:50 Soumrak dne [i] 00:00 Merantau [i] 01:50 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:20 Vesnicopis [i] 02:40 Lilium koleda [i] 03:20 Ten vánoční čas [i] 03:35 Růžemi navštívený [i] 04:05 Z Bangkoku na severovýchod [i] 04:35 Černá zmije III: Sen a senilita 4/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2510 [i] 09:55 Slunce, seno, jahody [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Poslední ulice na Manhattanu 4 [i] 13:35 Odložené případy VII: Čínská čtvrť 8 [i] 14:30 Dr. House VIII: Útěky 10 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Hvězdy jsou vysoko 124 [i] 16:30 Krok za krokem 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 5 [i] 18:30 Ulice 2511 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sněženky a machři [i] 21:55 Comeback: Heavy Christmas [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba III 11 [i] 23:20 Stoupenci zla 15 [i] 00:05 Big game [i] 00:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV 9 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Život na dluh 6 [i] 02:45 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policejní bažanti III: Těžko uvěřit 7 [i] 07:25 Vraždy v Kitzbühelu VII: Vražedný komplot 2 [i] 08:40 Alf IV: Sousto pro bulvár 2 [i] 09:30 To je vražda, napsala VI: Riziko podnikání 15 [i] 10:30 Policie Hamburk III: Nic než pravda 7 [i] 11:30 Můj táta je duch [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Full Contact 16 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Není cesty zpět 9 [i] 15:25 Žena zákona: Muž dvou tváří 32 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Odposlech 232 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:50 Základ rodiny [i] 01:05 Nedokonalé zločiny IV: Tíha tradice 4 [i] 02:15 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Není cesty zpět 9 [i] 03:00 Walker, Texas Ranger V: Full Contact 16 [i] 03:45 Policie Hamburk III: Nic než pravda 7 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Slzy Bosporu 95/102 [i] 06:35 Rebeli II. 208/225 [i] 07:25 Túžba tela 89/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Dr. Oz II. [i] 10:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:05 V objatí hodvábu 76/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 96/102 [i] 14:05 V siedmom nebi V. 7/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 23/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 110-111/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 9/18 [i] 21:40 SILA 76 [i] 22:30 Perla Orientu 113 [i] 23:40 Tlkot srdca II. 8/10 [i] 00:30 Sex v meste VI. 19-20/20 [i] 01:50 Priatelia [i] 02:35 Adela show [i] 03:15 Tlkot srdca II. 8/10 [i] 03:55 Smotánka [i] 04:15 Na streche [i] 04:55 Máša 21/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Dokonalá partie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Povýšení [i] 13:40 Štvaná žena [i] 15:30 Bublina [i] 16:55 Světák [i] 18:45 Náhodný cíl [i] 20:25 Kdo s koho [i] 22:10 Replikant [i] 23:55 Spletenec [i] 01:40 Surfařská škola [i] 03:10 Beowulf: král barbarů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Jezdectví [i] 09:30 Jezdectví [i]