TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Laurina hviezdička a tajomný drak (HD) [i] 07:05 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:20 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Kung Fu Panda II. 25-26/26 [i] 08:35 Pes, ktorý zachránil vianočné prázdniny [i] 10:25 Krok za krokom IV. 21/24 [i] 10:55 Mačky a psy [i] 12:35 Hotel pre psov (HD) [i] 14:35 Jeho foter, to je lotor! [i] 17:00 Shrek 2 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - FINÁLE - LIVE [i] 22:30 Machete [i] 00:45 Neľútostná pomsta [i] 02:25 FARMA - FINÁLE [i] 04:00 Uragán [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Animované biblické príbehy: Ester [i] 07:15 Dračie poviedky [i] 07:40 Flipper a Lopaka: Strašidlo z Quetza 25/52 [i] 08:05 Flipper a Lopaka: Návrat domov 26/52 [i] 08:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Bol raz jeden slimák [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:10 Megamozog: Telesné hodiny [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Planéta Zem II.: Ľadové svety [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:10 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 15:20 Zlatá klasika: Sladké starosti [i] 16:55 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Služobníčka božia 1/2 [i] 21:50 Služobníčka božia 2/2 [i] 23:20 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 00:50 Planéta Zem II.: Ľadové svety [i] 01:40 O 5 minút 12 [i] 02:55 Megamozog: Telesné hodiny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:15 Extrémne v horách [i] 07:40 Clementine: Schôdzka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Família - Návraty: MARTA [i] 10:10 Adam a Anna [i] 11:15 Čertovo vrece [i] 12:30 On air [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Slovo [i] 13:30 Keď regiment mašíroval cez náš dvor [i] 14:50 Maliar izieb [i] 16:20 Hokej - Extraliga [i] 19:10 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 19:15 Macko Uško: Zásoby na zimu [i] 19:25 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Psíček [i] 19:35 Čím cestovať: Niels z Grónska [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Rozprávky z Hollywoodu [i] 21:35 Odpískané [i] 22:00 Absolventi [i] 23:25 Pred rokmi... [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 16 [i] 06:00 DEDIČSTVO: Všetko je inak 10 [i] 07:15 Legenda o Tarzanovi [i] 08:35 Kto rozsvieti Vianoce? [i] 10:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 13,14 [i] 12:40 Posledný Mohykán [i] 15:15 Taxi 3 [i] 17:15 Nové bývanie [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Rallye smrti [i] 22:55 Nindža [i] 00:50 Luxusná spoločníčka [i] 02:50 Pod Moskvou [i] 04:10 KRIMI 04:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Bad Boys 6 [i] 05:40 Šokujúce zábery 13 [i] 06:00 Magnum VI. 18/18 [i] 06:45 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 Šokujúce zábery 14 [i] 08:25 Slnečno, sem-tam vraždy 1,2/13 [i] 10:40 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:25 Planéta bez ľudí II. 3 [i] 12:25 Podvodníci [i] 14:25 KRIMI 14:55 Originály na cestách II. 10 [i] 15:55 Šokujúce dôkazy [i] 17:50 Novodobí robinzoni [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Miliónový chrobák [i] 22:40 Posledný Mohykán [i] 01:00 Šokujúce dôkazy [i] 02:35 V uliciach San Francisca 100,101 [i] 04:10 Bad Boys 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 26 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 09:20 Tajemná Calenda I. 11 [i] 11:10 Drzá Jordan V. 17 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 14:10 Jak prosté I. 23 [i] 15:10 Jak prosté I. 24 [i] 16:10 CSI: New York VIII. 5 [i] 17:05 CSI: New York VIII. 6 [i] 18:00 Profil zločinu IV. 1 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 21:00 Vražedná čísla III. 11 [i] 22:00 Zákon ulice 1 [i] 23:55 Profil zločinu IV. 1 [i] 00:55 Bez hranic I. 7 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Nové místo [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro kalifornské záchranáře [i] 07:15 Americké zbraně: Barrett upravený na zakázku/revolver Colt Walker [i] 08:10 Bořiči mýtů: Nástup do letadla [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Můžeme cestovat rychleji než světlo? [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 12:35 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 13:05 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 15:20 Auto versus divočina: Kdo je vítězem? Auto versus divočina [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Hory vám dodají sílu [i] 17:10 Pouliční psanci 8 [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 19:00 Opravna vraků 2013: Billův Mustang Fastback z roku 1965 [i] 20:00 Největší loď na světě: Obrovský motor [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Na nikoho nezapomenout [i] 22:00 Amišská mafie: Poslední večeře [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Vyplněné proroctví [i] 00:00 Nejlepší policisté 3 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Na nikoho nezapomenout [i] 02:50 Amišská mafie: Poslední večeře [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Vyplněné proroctví [i] 04:45 Největší loď na světě: Obrovský motor [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hobby naší doby [i] 06:50 Okouzlení III 28/52 [i] 07:45 O Vánocích už nechci slyšet ani slovo [i] 09:05 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Nejasné příznaky 50/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Křesadlo [i] 14:05 Pošťácká pohádka [i] 14:35 Vážení přátelé, ano ...aneb Hlavně něco nepodělat. [i] 16:30 Neobyčejné životy [i] 17:25 Adventní koncert 2013 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:01 Losování Sportky a Šance 20:05 Sebemilenec [i] 21:45 168 hodin [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Vlna 3/3 [i] 23:30 Policajti 2/2 [i] 01:05 Bydlení je hra [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:50 Zahrada je hra [i] 02:10 Chalupa je hra [i] 02:35 Rajské zahrady [i] 02:55 13. komnata Václava Marhoula [i] 03:25 Strejda Čtvrtek [i] 04:15 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 4/7 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1963 968/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 47 [i] 09:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 1/2 [i] 10:35 Nedej se: Zmije není nepřítel [i] 11:00 Ochránce [i] 11:30 Chcete mě? ZJ [i] 12:00 Hýčkaný vetřelec [i] 12:25 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění být svobodné 1/6 [i] 13:20 Mýty a fakta historie: Zmizelý konkurent Egypta [i] 14:10 Sváteční slovo kněze salesiána Františka Bláhy [i] 14:15 Křesťanský magazín [i] 14:40 Uchem jehly [i] 15:10 Příběhy, které svět nevidí [i] 15:35 Ptáčata: Doma nejlíp! 15/16 [i] 16:05 Ostrovy mezi oceány [i] 16:35 Objevování planety Oceán: Plodné moře 13/13 [i] 17:25 Až na kraj světa: Zakázaná země [i] 18:15 Na plovárně s Miroslavem Lidinským [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 5/7 [i] 19:40 Neznámá Země [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 21:00 Letecké katastrofy III: Exploze nad Atlantikem [i] 21:55 Barbarossa [i] 00:00 Poklad, který nevoní [i] 00:55 Californication V: Kluci a holky 3/12 [i] 01:20 Pokušení velkoměsta: Historie nakupování? To je věda! 1/2 [i] 02:15 Ochránce [i] 02:40 Intolerance [i] 03:10 Přísně tajné vraždy [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:40 Lysá hora [i] 04:40 Moje rodina X: Citově vyspělý Ben 4/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Dinofroz 11 [i] 06:40 Bakugan 25 [i] 07:05 Hannah Montana navěky IV 7, 8 [i] 08:00 Jak vycvičit draky 11 [i] 08:30 Princezna ze mlejna II 5 [i] 09:05 Víkend: Zimní romance [i] 09:55 Vánoční únos [i] 11:40 My tři a pes z Pětipes [i] 13:10 Andělská tvář [i] 15:40 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň [i] 17:20 Jak básníkům chutná život [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno, jahody [i] 21:45 Střepiny [i] 22:20 Od kolébky do hrobu [i] 00:20 Andělská tvář [i] 02:20 Novashopping 02:55 Volejte Novu [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:30 Andílci 120 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě: Kubík hledá poklad; Kubíkova zlatá rybka 10 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Donald hlídá vejce 12 [i] 07:40 Malá mořská víla II: Sebastianova rezignace 1 [i] 08:10 Tajemství války: Korea: Stalinova tajná letecká válka 20 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Školačka 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Zrcadlo tvého života - Bolek Polívka [i] 14:50 Danielle Steelová: Zoja 1/2 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Srdce pro děti [i] 22:55 Hrabě Monte Christo [i] 01:55 Policejní bažanti I: Box je náš! 3 [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i] 04:05 Firma: Kapitola patnáctá 15 [i] 04:50 Vteřiny před vraždou: Školačka 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 44/129 [i] 06:30 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 08:30 Ako chutí svet [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 Zlaté Vianoce [i] 11:35 Pasadena 8-9/13 [i] 13:40 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 6-7/22 [i] 15:30 Modré z neba [i] 17:35 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Srdce ako dar [i] 21:40 Skutočný príbeh: Tieň smrti 1-2/2 [i] 01:25 Srdce ako dar [i] 02:45 Milujúci manžel [i] 04:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 04:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 44/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Extrakt [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Láska a jiné pohromy [i] 13:45 Modigliani [i] 16:00 Mýtus [i] 18:10 Lord of the Dance in 3D [i] 19:55 Beowulf: král barbarů [i] 21:45 Surfařská škola [i] 23:20 Spletenec [i] 01:10 Lékařská akademie [i] 02:45 Ztráta paměti [i] 04:15 V zajetí rytmu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:00 Severská kombinace [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:40 Zimní sporty [i] 15:45 Plavání [i] 16:30 Plavání [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:10 Zimní sporty [i] 20:15 Šipky [i] 21:45 Sports Excellence [i] 22:00 Jezdectví [i] 00:00 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Agentura Jasno 2: Dinosauří případ 2 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Médium proti médiu 3 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Z nuly k vraždě za 60 sekund 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 10:00 Dračí templáři [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Bojovníci 15 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Něco za něco 16 [i] 14:00 Po stopách legend 1: Archa úmluvy/ Mayský mluvící kříž 1 [i] 15:00 Po stopách legend 1: Excalibur/ Ztracený kámen z Cintanami 2 [i] 16:00 Po stopách legend 1: Mojžíšova hůl / Kámen osudu 4 [i] 17:00 Po stopách legend 1: Prsten krále Šalamouna / Merlinovy magické poklady 5 [i] 18:00 Po stopách legend 1: Svatý Grál 6 [i] 19:00 Ach, ty Vánoce [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Přílišné protesty 17 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i] 23:00 Gladiátor [i] 02:05 Pomsta [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 Mravenci vědí všechno 3 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Tádžikistán 5 [i] 07:00 Planeta mláďat 4 [i] 08:05 Podzemí měst 5 [i] 09:00 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i] 09:30 Obsese: Čína - v zajeí webu 1 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 4 [i] 11:00 Planeta mutantů 5 [i] 12:00 Silnice tornád 1 [i] 12:55 Vzdušní dřevorubci 6 [i] 13:55 Nejtěžší americké profese 10 [i] 14:45 Divoké zločiny 3