TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VII. 11/23 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Kung Fu Panda II. 23-24/26 [i] 07:50 Šťastné a veselé! [i] 09:35 2 baby na mizine [i] 10:05 Vianoce naruby [i] 12:00 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 14:05 Maska (HD) [i] 16:15 Mačky a psy [i] 18:05 Hurikán [i] 18:50 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Neľútostná pomsta [i] 22:40 Na pokraji smrti [i] 00:45 Expendables: Nezničiteľní [i] 02:25 Na pokraji smrti [i] 04:00 Hurikán [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Animované biblické príbehy: Rút [i] 07:10 Dračie poviedky [i] 07:40 Flipper a Lopaka: Pasca 24/52 [i] 08:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Dar zhora [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Výprava nádeje [i] 09:40 Dunajské rozprávky: Vodná ríša 2/3 [i] 10:15 Berlin, Berlin: Káhira 20 [i] 11:15 Milujem Slovensko [i] 12:40 On air [i] 13:05 Pošta pre teba [i] 14:10 Elisa z Rivombrosy 4/13 [i] 15:45 Daj si pozor, La Tour! [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Pravoslávne Vianoce [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návrat [i] 21:55 Lilly Schönauerová: Láska na druhý pohľad [i] 23:25 Tajomstvo záhrady [i] 00:50 Elisa z Rivombrosy 4/13 [i] 02:25 Daj si pozor, La Tour! [i] 03:45 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Správy RTVS z regiónov [i] 07:40 Clementine: To je láska [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Ambulancia: Zničené srdcia - Kardiomyopatie [i] 09:25 Hypertenzia - vysoký krvný tlak [i] 10:00 Cesta [i] 10:30 Žiť svoj život [i] 10:50 Slovensko 2013 - Advent: Cigánski diabli zo Synagógy v Leviciach [i] 11:55 Piloti [i] 12:25 5 minút po dvanástej: POZOR, ÚCHYL! [i] 13:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:05 Kapura [i] 14:45 Farmárska revue [i] 15:10 Test magazín [i] 15:25 Senior klub-magazín [i] 15:50 Štefánik. Príbeh hrdinu. Poroba [i] 17:00 Herecké legendy - Ladislav Chudík [i] 17:10 Demeterovci [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:50 Macko Uško: Zuby [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Boľavý zub [i] 19:10 Čím cestovať: Breki z Islandu [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:05 Gypsy Spirit 2013 [i] 21:30 A3UM: MEDZI NEBOM A ZEMOU [i] 21:55 Rozchod Nadera a Simin [i] 23:55 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 00:25 ArtSpektrum [i] 00:30 Československý filmový týždenník [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 My Little Pony [i] 07:55 Max Steel [i] 08:20 Legenda o Tarzanovi [i] 09:40 MOVE UP! [i] 11:10 PANELÁK: Možno zase pokope [i] 12:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 Kto rozsvieti Vianoce? [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kopačky [i] 22:55 Taxi 3 [i] 00:50 Kopačky [i] 03:10 Fízli v maléroch [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Bad Boys 5 [i] 06:15 Magnum VI. 17 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:20 Šokujúce zábery 13 [i] 08:50 A-Team 97,98/98 [i] 11:10 X FACTOR USA 2013 [i] 14:05 PANELÁK: Spoločné sviatky [i] 15:15 Vtip za stovku 15 [i] 16:10 Tajomstvo [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 16,17 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Rýchly a zbesilý [i] 22:35 Lovec a prenasledovaný [i] 01:05 Bad Boys 17,18,19 [i] 03:25 V uliciach San Francisca 98,99 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Vražedkyně VI. 25 [i] 07:40 Posel ztracených duší II. 10 [i] 08:35 Posel ztracených duší II. 11 [i] 09:35 Alfa 07 1 [i] 11:30 Ztracený svět II. 10 [i] 12:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 14:30 Profil zločinu I. 4 [i] 15:35 Společná terapie I. 11 [i] 16:30 Společná terapie I. 12 [i] 17:25 Dívka odjinud II. 8 [i] 18:25 Vlčí mládě II. 10 [i] 19:20 Na lodi III. 10 [i] 21:00 Černý jestřáb sestřelen 1 [i] 23:50 Jak prosté II. 3 [i] 00:40 True Blood - Pravá krev V. 11 [i] 01:35 Vlčí mládě II. 10 [i] 02:15 Na lodi III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Na plný plyn: Kawasaki [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 09:05 Krizové situace pod kontrolou: Letiště Hartsfield–Jackson v Atlantě, stát Georgia [i] 09:55 Říční příšery: Neviditelný kat [i] 10:50 Říční příšery: Zabijácké torpédo [i] 11:40 Říční příšery: Upíři z hlubin [i] 12:35 Říční příšery: Kolumbijský zabiják [i] 13:30 Říční příšery: Lochneská legenda [i] 14:25 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 15:20 Krizové situace pod kontrolou 5 [i] 16:15 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i] 17:10 Rození obchodníci: Blízký východ [i] 18:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Skutečné osobnosti [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Miniauta [i] 19:00 Pátá rychlost 2 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Obrovské jeřáby [i] 23:00 Stroje slávy 1 [i] 00:00 Co se dělo dál? 1 [i] 00:30 Co se dělo dál? 2 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 02:50 Krizové situace pod kontrolou 5 [i] 03:45 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i] 04:40 Rození obchodníci: Blízký východ [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Hobby naší doby [i] 06:25 Okouzlení III 27/52 [i] 07:20 Jak se naučit švédsky [i] 08:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 08:05 Žiješ jenom 2x [i] 08:30 Pohádka o splněných přáních [i] 09:45 Smrt v ráji II 6/8 [i] 10:45 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zrzavé Andule [i] 14:10 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 15:10 Chobotnice z II. patra 1/4 [i] 16:05 Chobotnice z II. patra: Blesky nad Čertovkou 2/4 [i] 17:10 O Vánocích už nechci slyšet ani slovo [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 21:35 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Bezva finta [i] 00:20 Vem si mou duši [i] 02:05 Na stopě [i] 02:30 Designtrend [i] 02:50 Zahrada je hra [i] 03:35 Sváteční slovo spisovatelky Jany Šrámkové [i] 03:40 Malá farma: Krocení koní [i] 04:05 Herbář [i] 04:35 Příběhy slavných - Milena Dvorská [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času V: Pandorika se otevírá 12/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Velké ovčí putování [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Hitlerovy válečné stroje: tanky [i] 11:15 Souboj vojevůdců: Bradley proti [i] 12:00 Počesku [i] 12:10 Mapy krajiny [i] 12:35 Neznámá Země [i] 12:55 Království divočiny: Deník sloní rodiny 3/6 [i] 13:25 Muž a jeho pes [i] 15:05 Svět zázraků [i] 15:30 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 16:25 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 17:20 Zázračná planeta: Tajemný svět krokodýlů [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 4/7 [i] 19:40 Vesnicopis [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Zmizelý konkurent Egypta [i] 20:55 V tajné službě Jejího Veličenstva [i] 23:15 Ong bak [i] 01:00 Malá Velká Británie [i] 01:30 Je to soda III 7/8 [i] 02:00 Náš venkov: Velké ovčí putování [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:50 Chcete je? ZJ [i] 02:55 Intolerance [i] 03:25 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:35 Můj děda byl voják, válčil na [i] 04:35 Postřehy odjinud [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:45 Oggy a Škodíci [i] 05:55 Tom a Jerry 12 [i] 06:25 Batman: Odvážný hrdina 4 [i] 06:50 Bakugan 24 [i] 07:15 Tučnáci z Madagaskaru III 7 [i] 07:50 Žabí král aneb Železný Jindřich [i] 09:00 Dar hodné čarodějky [i] 10:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:40 Volejte Novu [i] 12:10 Lásky mezi kapkami deště [i] 14:20 Výměna manželek [i] 15:45 Bejvalek se nezbavíš [i] 17:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Telecí se sýrem gruyere a zapečenými bramborami [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Souboj Titánů [i] 22:15 Safe [i] 00:05 Případ číslo 39 [i] 02:00 Novashopping 02:35 P. F. [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Andílci 119 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě: Kolo v jednom kole; Na špičku hory Nešpičky 9 [i] 07:15 Mickeyho klubík III: Pluto na stopě 11 [i] 07:50 Malá mořská víla I: Elektrické město 13 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear XVIII [i] 10:45 Největší bitvy II. světové války: Bitva u Remagenu 35 [i] 11:15 Hawaii 5-0 II: Krvavé diamanty 19 [i] 12:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÉ FINÁLE [i] 14:50 McBride: Žena tří mužů [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Sněhurka [i] 22:40 Predátoři [i] 00:55 Údolí smrti [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 04:15 Hawaii 5-0 II: Krvavé diamanty 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 43/129 [i] 06:25 Mladí a slobodní [i] 08:35 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Milujúci manžel [i] 12:00 Mamička pod stromček [i] 14:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 4-5/22 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Búrlivé stretnutie [i] 17:55 V Údolí divých ruží: Úskalia lásky [i] 20:00 Zlaté Vianoce [i] 22:00 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 00:00 Rosamunde Pilcherová: Búrlivé stretnutie [i] 01:35 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 43/129 [i] 04:15 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Děkujeme, že kouříte [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokonalá partie [i] 13:35 Letec [i] 16:35 Kung-fu nářez [i] 18:35 Neřízená střela [i] 20:20 Ztráta paměti [i] 21:55 Špatným směrem [i] 23:55 Auto zabiják [i] 01:50 Deník nymfomanky [i] 03:30 Útěk ze Sibiře [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:30 Běžecké lyžování [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 19:45 Watts [i] 20:00 Box [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Saně [i] 23:00 Saně [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Biatlon [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Zločiny z vášně 3 [i] 06:00 Agentura Jasno 1: Duch Šílené Sherry 15 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Americké duo 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 10:00 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 11:00 Milionový lékař 2: Nešikovné maso musí pryč 1 [i] 12:00 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] 13:00 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3 [i] 14:00 Milionový lékař 2: Medúze z očí do očí nepohlédneš 4 [i] 15:00 Trosečníci [i] 17:00 Dračí templáři [i] 19:00 Thor: Kladivo bohů [i] 21:00 PREMIÉRA FILM HOLLYWOODSKÉ FILMY: Gladiátor [i] 00:05 Studená fúze [i] 01:55 Havaj 5-0 3: Hra 17 [i] 02:55 Havaj 5-0 3: Panenky 18 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst: Podzemí městí 10 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Kirgistán 4 [i] 07:00 Planeta mláďat 3 [i] 08:05 Podzemí měst 4 [i] 09:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 09:30 Tajemství Země 2 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 3 [i] 11:00 Planeta mutantů 4 [i] 12:00 Bunkry pro soudný den 3 [i] 13:00 Vzdušní dřevorubci 5 [i] 14:00 Nejtěžší americké profese 9 [i] 15:00 Katastrofa: Země jako hrouda sněhu 2 [i] 16:00 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i] 16:30 Obsese: Čína - v zajeí webu 1 [i] 17:00 Úžasná jídla 5 [i] 17:30 Úžasná jídla 6 [i]