Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XIII. 10-11/12 [i] 12:45 Dr. House VII. 11/23 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 21/24 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 10/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Expendables: Nezničiteľní [i] 23:50 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 11/24 [i] 00:40 Kobra 11 XIII. 10-11/12 [i] 02:20 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 11/24 [i] 03:05 Kobra 11 XIII. 10-11/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:35 Geo report: Štvornohí plavčíci [i] 06:30 Podvodníci v akcii VII 9/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Strach z výšok [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 253 [i] 09:50 Asijina voľba 73/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Medzinárodné Vianoce [i] 15:15 Asijina voľba 74/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Na krídlach Andského kondora [i] 17:15 Podvodníci v akcii VII 10/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Karel Gott [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Medicopter 117: Strach z výšok [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky V. 253 [i] 04:15 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:05 Profesionál [i] 07:20 Polícia [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Drevená krava [i] 08:55 Fokus právo "N" [i] 09:40 O deťoch a ich mladých rodičoch [i] 10:10 Rómsky dokument [i] 10:35 Mláďatá zo zoo II. [i] 11:00 Slovensko 2013 - Advent: Otto Klein z Dôstojníckeho pavilónu v Komárne [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:45 Z terchovského rodu [i] 13:15 Strašne ošemetná situácia [i] 14:15 Majstrovstvá Slovenskej republiky v štandardných tancoch 2013 [i] 15:15 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:20 Eurovirtuál - Anton Gajdoš, Elvíra Chadimová [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Národnostné správy [i] 18:10 Extrémne v horách [i] 18:45 Večerníček: Vianočné rozprávanie [i] 18:50 Macko Uško: Jarmok [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Lovci bizónov [i] 19:05 Čím cestovať: Woosung z Korei [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Cigánski diabli zo Synagógy v Leviciach [i] 21:05 Família - Návraty: MARTA [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Kinorama [i] 22:05 Il camorrista [i] 00:50 BJD Earth, Wind & Fire Experience feat. Al McKay (USA) [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Vytlčiem to z teba [i] 08:25 Súdna sieň: Futbalová hviezda [i] 09:30 Extrémne prípady: Tank [i] 10:35 PANELÁK: Spoločné sviatky [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 18 [i] 13:30 Kosti VI. 17 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 14 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Jej otec je psychopat [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Možno zase pokope [i] 21:40 Láska a iné katastrofy [i] 23:45 Muž so znakom smrti [i] 01:50 Kosti VI. 17 [i] 02:50 PANELÁK: Možno zase pokope [i] 03:45 KRIMI 04:10 Smrtiaci element [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Šokujúce zábery 11 [i] 05:35 Šokujúce zábery 12 [i] 05:55 Magnum VI. 16 [i] 06:40 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:55 V uliciach San Francisca 97 [i] 08:55 Hawaii 5.0 14 [i] 09:50 Akty X VII. 4,5 [i] 11:50 Profesionáli: Bike Pride [i] 12:45 Kriminálka San Francisco 10 [i] 13:45 Hawaii 5.0 14 [i] 14:45 Kutyil s.r.o. 13 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 18 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 20 [i] 16:30 PANELÁK: Spoločné sviatky [i] 17:40 Kosti IV. 18 [i] 18:40 Profesionáli: Divadlo [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 MOVE UP! [i] 21:55 X FACTOR USA 2013 [i] 00:50 Sliediči 4,5 [i] 02:25 Boxer 12,13/13 [i] 04:00 Kojak V. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Ten, kdo tě chrání III. 15 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 09:20 Merlin V. 8 [i] 10:20 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 11:20 Drzá Jordan IV. 9 [i] 12:15 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 14:15 Vražedná čísla III. 18 [i] 15:10 Drzá Jordan IV. 10 [i] 16:05 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 17:05 Merlin V. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 20:05 Vražedná čísla III. 19 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 9 [i] 22:00 Profil zločinu IV. 12 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 00:55 Havaj 5-0 I. 9 [i] 01:45 Profil zločinu IV. 12 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 3 [i] 07:15 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Mrtví muži nemohou těžit zlato [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Cesta za zlatem [i] 09:55 Americké zbraně: Dělové koule/vysněný Ruger pro olympionika [i] 10:50 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i] 11:15 Jak se to dělá 9 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 12:35 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 13:30 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 15:20 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 15:50 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Vzpoura na Beringově moři [i] 17:10 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 18:05 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 19:00 Jak se to dělá 7 [i] 19:30 Jak se to dělá 60 [i] 20:00 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 1 [i] 21:00 Zvědavost: Vymývání mozků [i] 22:00 Zakázané: Podivné vášně [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 00:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 00:55 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 1 [i] 01:50 Zvědavost: Vymývání mozků [i] 02:50 Zakázané: Podivné vášně [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 04:45 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Rozruch 30/30 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:10 Příběhy slavných - Milena Dvorská [i] 11:05 Život na zámku: Nebezpečné chvíle 49/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:25 Hercule Poirot [i] 16:15 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Krocení koní [i] 17:05 Besipky [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:05 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 21:40 13. komnata Václava Marhoula [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Všechnopárty [i] 22:55 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:45 Cesty k úspěchu [i] 23:55 Kriminálka Paříž: U konce s dechem 83/92 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času V: Nájemník 11/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Hranice možností lidského těla: Cesta vzhůru [i] 10:05 Pokušení velkoměsta: Historie nakupování? To je věda! 1/2 [i] 11:00 Na plovárně s Oliverem Stonem [i] 11:25 Chcete mě? ZJ [i] 11:55 Příběh Šemíkova hrobu [i] 12:10 Až na kraj světa: Svahilští [i] 13:00 Život Muhammada 3/3 [i] 14:00 Nejnebezpečnější letiště světa 1/2 [i] 14:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Občan Kurčatov [i] 16:30 Letecké katastrofy III: Smrtící nadváha [i] 17:20 Červený trpaslík X: Zapletení 4/6 [i] 17:55 Pán času V: Pandorika se otevírá 12/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Rodinná večeře 8/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tajemný svět krokodýlů [i] 21:00 Mužské tělo [i] 21:55 Kněžna de Cleves [i] 23:45 Jistě, pane premiére: Školská reforma 15/16 [i] 00:15 Černá a bílá [i] 01:55 Vesnicopis [i] 02:15 Intolerance [i] 02:45 Přísně tajné vraždy [i] 03:00 Valšův Důl [i] 03:15 Ztracené adresy [i] 03:35 Můj otec generál [i] 04:35 Červený trpaslík X: Zapletení 4/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2509 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední rytíř 458 [i] 11:00 Krok za krokem 2 [i] 11:25 Průměrňákovi III 24 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Kapsle jedu 3 [i] 13:25 Odložené případy VII: Číst mezi řádky 7 [i] 14:20 Dr. House VIII: Lepší polovička 9 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Nezhasínej! 123 [i] 16:30 Krok za krokem 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 4 [i] 18:30 Ulice 2510 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:45 Křižovatka smrti [i] 23:35 Jeskyně [i] 01:15 Novashopping 01:50 Odložené případy VII: Číst mezi řádky 7 [i] 02:35 P. F. [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:15 Andílci 118 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policejní bažanti III: Návrat domů 6 [i] 07:25 Vraždy v Kitzbühelu VII: Vražedné dědictví 1 [i] 08:40 Alf IV: Hledá se Eric 1 [i] 09:25 To je vražda, napsala VI: Osudná spekulace 14 [i] 10:30 Policie Hamburk III: Srdce především 6 [i] 11:30 Nora Roberts: Vražedná nevinnost [i] 13:30 Walker, Texas Ranger V: Poslední naděje 15 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Muži a ženy 8 [i] 15:30 Žena zákona: Bez motivu 31 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Zlatý náramek [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:25 Pod povrchem [i] 02:15 V temném lese [i] 04:15 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Muži a ženy 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 94/102 [i] 06:25 Rebeli II. 207/225 [i] 07:15 Túžba tela 88/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 112 [i] 10:45 Sila 75 [i] 12:05 V objatí hodvábu 75/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 95/102 [i] 14:05 V siedmom nebi V. 6/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 22/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 108-109/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 22:00 Mamička pod stromček [i] 00:00 Neznámy zvodca [i] 01:50 Mladí a slobodní [i] 03:20 Priatelia [i] 04:10 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Nanga Parbat [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Škola svádění [i] 13:55 Zátah [i] 16:10 Povýšení [i] 17:45 Štvaná žena [i] 19:25 Lékařská akademie [i] 21:10 V zajetí rytmu [i] 22:45 Deník nymfomanky [i] 00:30 Devět životů [i] 02:05 Highlander 5 [i] 03:35 Špatným směrem [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Lední hokejisty [i] 10:00 Biatlon [i] 11:45 Biatlon [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:00 Biatlon [i] 15:45 Plavání [i] 16:30 Plavání [i] 18:30 Watts [i] 19:00 Dřevorubecké sporty [i] 20:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Saně [i] 00:00 Saně [i] 00:30 Saně [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Oko za oko 2 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Zločiny z vášně 3 [i] 07:20 Skandál 2: Pravda nebo následky 12 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Ve vlastních řadách 4 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Médium proti médiu 3 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Z důvodů neznámých 5 [i] 15:20 Agentura Jasno 2: Z nuly k vraždě za 60 sekund 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Z nuly k vraždě za 60 sekund 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 20:20 Skandál 2: Děti nemá nikdo rád 13 [i] 21:20 PREMIÉRA FILM Thor: Kladivo bohů [i] 23:20 Trosečníci [i] 01:20 Skandál 2: Děti nemá nikdo rád 13 [i] 02:20 Námořní hlídka 5: Zločiny z vášně 3 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Z lítosti 13 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Z důvodů neznámých 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst 9 [i] 06:00 Sportovní vozy 5 [i] 07:00 Motorshow: Motorshow 9 [i]