Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:35 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 12:40 Bez stopy VII. 24/24 [i] 13:35 Dr. House VII. 9-10/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 9/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 10/24 [i] 00:00 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 01:00 Bez stopy VII. 24/24 [i] 01:40 Dr. House VII. 9-10/23 [i] 03:05 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIII. 9/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Geo report: Maroko [i] 06:30 Podvodníci v akcii VII 8/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Plutónium [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 252 [i] 09:50 Asijina voľba 72/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Asijina voľba 73/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Štvornohí plavčíci [i] 17:15 Podvodníci v akcii VII 9/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nevera po slovensky 2/3 [i] 21:35 Reportéri [i] 22:00 Wallander III: Psi z Rigy 2/3 [i] 23:35 Medicopter 117: Plutónium [i] 00:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Zmanipulovateľný [i] 00:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Žena na balkóne [i] 01:15 Dámsky klub [i] 02:45 Sila lásky V. 252 [i] 03:35 Asijina voľba 73/88 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 08:53 Pesničky z Hviezdičky: Dvaja kamaráti [i] 08:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 09:40 A3UM: STRATY A NÁLEZY [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:35 Súčasné bývanie [i] 11:00 Slovensko 2013 - Advent: Lucia Šoralová z Empírového divadla v Hlohovci [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Osem a pol [i] 13:25 Pred rokmi... [i] 14:00 Noc v archíve: Čo sa nám nezmestilo do roku 2013 [i] 15:05 Senior klub [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky dokument [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:50 Macko Uško: Veľké pranie [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Pašerák [i] 19:05 Čím cestovať: Dadku z Paríža [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Otto Klein z Dôstojníckeho pavilónu v Komárne [i] 21:00 Futbal - Európska liga: Futbal Európska Liga - zápasy [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Medzinárodný terorizmus po roku 1945 - EOKA [i] 23:35 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Medzinárodný terorizmus po roku 1945 - Násir a egyptský terorizmus [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:15 Nakupuje vám to [i] 07:30 Súdna sieň: Kauza opičky [i] 08:30 Súdna sieň: Pre sestru urobím všetko! [i] 09:30 Extrémné prípady: Iba kradneš! [i] 10:35 PANELÁK: Prosby o odpustenie [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 17 [i] 13:30 Kosti VI. 16 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 13 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Zúfalá manželka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Spoločné sviatky [i] 21:40 Gladiátor [i] 01:05 Gigolovia IV. 4 [i] 01:45 Gladiátor [i] 04:45 Modrí templári 20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Šokujúce zábery 10 [i] 05:35 Šokujúce zábery 11 [i] 05:55 Magnum VI. 15 [i] 06:40 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:55 V uliciach San Francisca 96 [i] 09:00 Hawaii 5.0 13 [i] 09:55 Akty X VII. 2,3 [i] 11:50 Profesionáli: Bobor v cudzineckej légii [i] 12:45 Kriminálka San Francisco 9 [i] 13:40 Hawaii 5.0 13 [i] 14:45 Kutyil s.r.o. 12 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 17 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 19 [i] 16:30 PANELÁK: Prosby o odpustenie [i] 17:40 Kosti IV. 17 [i] 18:40 Profesionáli: Bike Pride [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 13,14 [i] 22:25 Hawaii 5.0 II. 15 [i] 23:20 Walking Dead IV. 4 [i] 00:20 Kriminálka San Francisco 9 [i] 01:20 Navarro VI. 6 [i] 03:00 V uliciach San Francisca 96 [i] 03:45 Kojak V. [i] 04:30 Bad Boys 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Ten, kdo tě chrání III. 14 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 09:20 Merlin V. 7 [i] 10:20 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 11:20 Drzá Jordan IV. 8 [i] 12:15 Ten, kdo tě chrání III. 15 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 14:15 Vražedná čísla III. 17 [i] 15:15 Drzá Jordan IV. 9 [i] 16:05 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 17:05 Merlin V. 8 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 20:05 Vražedná čísla III. 18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 06:00 Jak se to dělá 10 [i] 06:25 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 2 [i] 07:15 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Stres ze zlata [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Nový postup [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Ztráta peněz [i] 10:50 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 11:15 Jak se to dělá 8 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pravda o supermanech [i] 12:35 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 2. část [i] 14:25 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 15:20 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 16:15 S autem v divočině: Pod kapotou [i] 17:10 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 18:05 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá 59 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 21:00 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 21:30 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 22:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Na nikoho nezapomenout [i] 23:00 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 00:00 Ve světě gangsterů: Gang Grypser [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 01:50 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 02:20 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 02:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Na nikoho nezapomenout [i] 03:50 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 04:45 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Navěky sbohem 29/30 [i] 09:45 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 11:30 Na cestě po Korsice [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VIII 1/6 [i] 15:15 Věšák [i] 15:55 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Santiniho jazyk [i] 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Hercule Poirot [i] 00:20 Inspektor Rebus II: První kámen 8/10 [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Bláznivé lásky: Co ženy neříkají 5/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času V: Vincent a Doktor 10/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 09:45 Můj život není romantická komedie [i] 11:20 Souboj vojevůdců: Bradley proti [i] 12:05 Emoce a my: Quo vadis, emoce? 13/13 [i] 12:35 Vesnicopis [i] 12:55 Architektura: Claude Nicolas Ledoux a Solivar 24/45 [i] 13:25 Africa obscura [i] 14:20 Mýty a fakta historie: Germáni 4/4 [i] 15:15 Království divočiny: Deník sloní rodiny 2/6 [i] 15:45 Objevování planety Oceán: Pulz života 12/13 [i] 16:35 Zázračná planeta: Tajemný svět krokodýlů [i] 17:30 Černá zmije III: Arest a aristokracie 3/6 [i] 18:00 Pán času V: Nájemník 11/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Věříte na kouzla? 7/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění být svobodné 1/6 [i] 21:00 Mildred Pierceová 5/5 [i] 22:20 Na věky věků 5,6/8 [i] 23:55 Pološero - Tajemná místa [i] 00:25 Bratři a sestry V: Romantická noc 9/22 [i] 01:05 Uchem jehly [i] 01:35 Kodiak [i] 02:00 Evropo, dávej! [i] 02:25 Abeceda komunistických zločinů [i] 02:40 Intolerance [i] 03:10 Přísně tajné vraždy [i] 03:25 Ztracené adresy [i] 03:45 Ploština - krvavá paseka [i] 04:40 Černá zmije III: Arest a aristokracie 3/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2508 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: The End 96 [i] 11:00 Krok za krokem 1 [i] 11:25 Průměrňákovi III 23 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Utěšitel 2 [i] 13:25 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 14:20 Dr. House VIII: Nebezpečí paranoie 8 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Alergie na manžela 122 [i] 16:30 Krok za krokem 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 3 [i] 18:30 Ulice 2509 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední rytíř 458 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Kriminálka Las Vegas XIII 3 [i] 22:55 Umění války 2: Zrada [i] 00:50 Smallville X 8 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 02:55 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:25 Áčko: Léčí mě zvíře [i] 04:25 Andílci 117 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policejní bažanti III: Nepořádní lidé 5 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu VI: Smrt na lovu 2/2 [i] 08:35 Alf III: Už je to tady 26 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Červené světlo značí smrt 13 [i] 10:25 Policie Hamburk III: Nic než peníze 5 [i] 11:25 Nora Roberts: V pravé poledne [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Mayday 14 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Neodbytné podezření 7 [i] 15:25 Žena zákona: Krevní pouto 30 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:30 Křižovatky života: Záhadný životní styl ženy v domácnosti [i] 22:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Vražedný požár 15 [i] 23:45 Myšlenky zločince II 16 [i] 00:40 Slunečno, místy vraždy I: Skandál 12 [i] 01:40 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Neodbytné podezření 7 [i] 02:25 Walker, Texas Ranger V: Mayday 14 [i] 03:10 Policie Hamburk III: Nic než peníze 5 [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 19/60 [i] 05:45 Slzy Bosporu 93/102 [i] 06:30 Rebeli II. 206/225 [i] 07:20 Túžba tela 87/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 111 [i] 10:50 Sila 74 [i] 12:05 V objatí hodvábu 74/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 94/102 [i] 14:05 V siedmom nebi V. 5/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 21/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 106-107/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL 8/10 [i] 21:40 SILA 75 [i] 22:30 Perla Orientu 112 [i] 23:40 Tlkot srdca II. 7/10 [i] 00:30 Sex v meste VI. 17-18/20 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Tlkot srdca II. 7/10 [i] 03:30 Smotánka [i] 04:05 Na streche [i] 04:55 Máša 20/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Nikdy to nevzdávej! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Extrakt [i] 13:45 Muž proti muži [i] 15:45 Škola svádění [i] 17:35 Zátah [i] 19:45 Warholka [i] 21:20 Highlander 5 [i] 22:55 Devět životů [i] 00:35 Resident Evil: Apokalypsa [i] 02:05 Box [i] 03:55 Divoká krása [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Judo [i] 09:00 Cestovní vozy [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:45 Biatlon [i] 12:30 Biatlon [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Biatlon [i] 15:45 Plavání [i] 16:30 Plavání [i] 18:45 Biatlon [i] 20:00 Box [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Silové sporty [i] 00:00 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Námořní hlídka 5: Třetí muž 1 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Oko za oko 2 [i] 07:20 Skandál 2: Zločinec, děvka, idiot a lhář 11 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Výsadní postavení 3