TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XIII. 8/12 [i] 11:45 Bez stopy VII. 23/24 [i] 12:45 Dr. House VII. 8/23 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 20/24 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 8/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 9/24 [i] 23:35 Kobra 11 XIII. 8/12 [i] 00:35 Bez stopy VII. 23/24 [i] 01:25 Dr. House VII. 8/23 [i] 02:10 Krok za krokom IV. 20/24 [i] 02:30 Neľahký život [i] 04:00 Kobra 11 XIII. 8/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Geo report: Island - na úpätí sopiek [i] 06:30 Podvodníci v akcii VII 7/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Útek bez návratu [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 251 [i] 09:50 Asijina voľba 71/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Predsudky [i] 15:10 Asijina voľba 72/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Maroko [i] 17:15 Podvodníci v akcii VII 8/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Medicopter 117: Útek bez návratu [i] 01:00 Reportéri [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky V. 251 [i] 04:05 Asijina voľba 72/88 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Fokus zdravie "N" [i] 09:40 Ambulancia: Zničené srdcia - Kardiomyopatie [i] 10:10 Ukrajinský magazín [i] 10:35 Koniari sveta: Chovatelia z Connemary [i] 11:05 Slovensko 2013 - Advent: Korben Dallas zo Sobášneho paláca v Bytči [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Lúčnica - Venované Detve [i] 13:30 Don Carlos 2/2 [i] 14:45 Biela garda 7/8 [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Hypertenzia - vysoký krvný tlak [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:50 Macko Uško: Červená lízanka [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Po stopách Yetiho [i] 19:10 Čím cestovať: Viet z Vietnamu [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Lucia Šoralová z Empírového divadla v Hlohovci [i] 21:05 Kláštorisko [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: Všetci dobrí rodáci [i] 00:00 Polícia [i] 00:15 Profesionál [i] 00:30 Autosalón [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:30 Súdna sieň: Pravda pod kolesami [i] 08:25 Súdna sieň: Otec ma okráda [i] 09:30 Extrémne prípady: Duch [i] 10:35 PANELÁK: Soňa sa nevzdáva [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 16 [i] 13:30 Kosti VI. 15 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 12 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Nechceš si ma zobrať [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Prosby o odpustenie [i] 21:40 Kosti IX. 6 [i] 22:45 Vtierka Castle V. 17 [i] 23:45 Vtierka Castle III. 24/24 [i] 00:40 Kosti IX. 6 [i] 01:40 Kuriér 11 [i] 02:45 Zločin 11,12 [i] 04:15 Mesto stratených 9 [i] 04:55 Modrí templári 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Šokujúce zábery 10 [i] 05:55 Magnum VI. 14 [i] 06:40 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:55 V uliciach San Francisca 95 [i] 09:00 Hawaii 5.0 12 [i] 09:55 Akty X VI. 22/22 [i] 10:50 Akty X VII. 1/22 [i] 11:50 Profesionáli: Miki si požičiava [i] 12:50 Kriminálka San Francisco 8 [i] 13:45 Hawaii 5.0 12 [i] 14:50 Kutyil s.r.o. 11 [i] 15:40 Simpsonovci VIII. 16 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 18 [i] 16:35 PANELÁK: Soňa sa nevzdáva [i] 17:45 Kosti IV. 16 [i] 18:40 Profesionáli: Bobor v cudzineckej légii [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kuriér 11,12/12 [i] 22:30 Mafstory: Banánove frajerky, Satelit 32,33 [i] 00:25 Kriminálka San Francisco 8 [i] 01:20 Navarro VI. 5 [i] 02:55 V uliciach San Francisca 95 [i] 03:45 Kojak V. [i] 04:30 Bad Boys 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ten, kdo tě chrání III. 13 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 09:15 Merlin V. 6 [i] 10:15 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 11:10 Drzá Jordan IV. 8 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání III. 14 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 14:05 Vražedná čísla III. 16 [i] 15:05 Drzá Jordan IV. 8 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 17:00 Merlin V. 7 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 20:00 Vražedná čísla III. 17 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 4 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 5 [i] 22:55 Myšlenky zločince VII. 7 [i] 23:50 Myšlenky zločince VII. 8 [i] 00:40 CSI: New York VIII. 4 [i] 01:30 CSI: New York VIII. 5 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 1 [i] 07:15 Nutné k přežití: Africká savana [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Hořký konec [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Ultimátum [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Výnosný nezákonný alkohol [i] 10:50 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 11:15 Jak se to dělá 7 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Divácký speciál [i] 12:35 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 14:25 Fantom Works 6 [i] 15:20 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 16:15 Auto versus divočina: Kdo je vítězem? Auto versus divočina [i] 17:10 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 18:05 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 19:00 Jak se to dělá 5 [i] 19:30 Jak se to dělá 58 [i] 20:00 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 21:00 Neobjasněné případy 5 [i] 22:00 Neobjasněné případy 6 [i] 23:00 Strašení: Krvavé vize [i] 00:00 Strašení: Neklidný hrob [i] 00:55 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 01:50 Neobjasněné případy 5 [i] 02:50 Neobjasněné případy 6 [i] 03:50 Strašení: Krvavé vize [i] 04:45 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Mňamka ve skle [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Bílá, barva smrti 28/30 [i] 09:45 Hobby naší doby [i] 10:15 Polopatě [i] 10:55 Neobyčejné životy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VII 6/6 [i] 15:15 Věšák [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky [i] 21:40 Řekněte mi, kdo to je [i] 22:35 Já a Karel [i] 22:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Tělo jako důkaz II: Jako virus - 2. část 15/16 [i] 23:45 MI5 8/16 [i] 00:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Bláznivé lásky: Za hodinu lásky 4/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času V: Chladnokrevní 9/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Život savců: Potrava a myšlení [i] 10:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 1/2 [i] 11:00 Poslední čínský císař 1/2 [i] 11:55 Putování za muzikou [i] 12:20 Chcete je? ZJ [i] 12:25 Folklorika [i] 12:55 Ochránce [i] 13:20 Postřehy odjinud [i] 13:25 Náš venkov: Nutrie jako životní krédo [i] 13:55 Jak se žije kastelánům podle [i] 14:10 Evropa dnes [i] 14:35 Pokušení velkoměsta: Historie nakupování? To je věda! 1/2 [i] 15:30 Hranice možností lidského těla: Cesta vzhůru [i] 16:25 Moje rodina X: Citově vyspělý Ben 4/11 [i] 16:55 Klíč [i] 17:25 Černá zmije III: Spis a spisovatelé 2/6 [i] 17:55 Pán času V: Vincent a Doktor 10/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Třetí žena 6/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 21:00 Na cestě po západní Kambodži [i] 21:30 Deník Dity P. [i] 22:00 Nuda v Brně [i] 23:45 Červený trpaslík X: Zapletení 4/6 [i] 00:15 Život Muhammada 3/3 [i] 01:15 Poklad, který nevoní [i] 02:05 Nedej se: Národní plyšák Šumava [i] 02:30 Abeceda komunistických zločinů [i] 02:45 Dobré zprávy Věry Janíkové z [i] 03:00 Intolerance [i] 03:25 Přísně tajné vraždy [i] 03:40 Mlynáři od Babic [i] 04:40 Černá zmije III: Spis a spisovatelé 2/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2507 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Magda je všude 457 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 24 [i] 11:25 Průměrňákovi III 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Rispéto 1 [i] 13:25 Odložené případy VII: Ženy na křídlech 5 [i] 14:20 Dr. House VIII: Mrtvý a pohřbený 7 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Chci dítě! 121 [i] 16:30 Krok za krokem 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 2 [i] 18:30 Ulice 2508 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: The End 96 [i] 21:35 Comeback: Zlatá ledvina [i] 22:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Malá vražda [i] 00:30 Smallville X 7 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Městečko Eastwick 13 [i] 02:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:25 Babicovy dobroty: Polévka je grunt [i] 04:30 Andílci 116 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policejní bažanti III: Dámská jízda 4 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu VI: Smrt na lovu 1/2 [i] 08:35 Alf III: Zemětřesení 25 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Sbohem, Charlie 12 [i] 10:25 Policie Hamburk III: Bez domova 4 [i] 11:25 Nora Roberts: Pocta [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Vánoce u Rangerů 13 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Velká přání 6 [i] 15:25 Žena zákona: Druhý komplic 29 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Oběť 231 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Kriminálka Stuttgart IV: O vlásek 14 [i] 23:45 Myšlenky zločince II 15 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny IV: Dokonalý plán 3 [i] 02:00 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Velká přání 6 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger V: Vánoce u Rangerů 13 [i] 03:30 Policie Hamburk III: Bez domova 4 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 92/102 [i] 06:20 Rebeli II. 205/225 [i] 07:10 Túžba tela 86/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 110 [i] 10:45 Sila 73 [i] 12:00 V objatí hodvábu 73/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 93/102 [i] 14:05 V siedmom nebi V. 4/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 20/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 104-105/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 8/18 [i] 21:40 SILA 74 [i] 22:30 Perla Orientu 111 [i] 23:35 Tlkot srdca II. 6/10 [i] 00:30 Sex v meste VI. 15-16/20 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Tlkot srdca II. 6/10 [i] 03:35 Smotánka [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Pan Dokonalý [i]