TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XIII. 7/12 [i] 11:45 Bez stopy VII. 22/24 [i] 12:45 Dr. House VII. 7/23 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 19/24 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 7/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 8/24 [i] 00:00 Kobra 11 XIII. 7/12 [i] 01:00 Bez stopy VII. 22/24 [i] 01:40 Dr. House VII. 7/23 [i] 02:25 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 8/24 [i] 03:05 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIII. 7/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Geo report: Malí nomádi z krajiny veľkej zimy [i] 06:30 Podvodníci v akcii VII 6/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Vlak [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 250 [i] 09:50 Asijina voľba 70/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Reportéri [i] 15:10 Asijina voľba 71/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Island - na úpätí sopiek [i] 17:15 Podvodníci v akcii VII 7/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Polčas rozpadu [i] 23:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Zmanipulovateľný [i] 23:40 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Žena na balkóne [i] 00:10 Medicopter 117: Vlak [i] 00:55 Svet v obrazoch [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 250 [i] 03:40 Asijina voľba 71/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Metlohra [i] 09:00 Fokus práca "N" [i] 09:45 Športové ozveny [i] 10:10 Národnostný magazín mix: Srbský [i] 10:40 Vašimi očami: Turecko [i] 11:05 Slovensko 2013 - Advent: Lavagance z Jezuitského kostola v Skalici [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Putujeme za ľudovou piesňou [i] 13:15 Don Carlos 1/2 [i] 14:35 VAT - Veda a technika [i] 15:05 Família - Návraty: Kristínka [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Veda v Európe II: Baktérie [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Koniari sveta: Chovatelia z Connemary [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:50 Macko Uško: Hniezdo [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Nad Orinokom [i] 19:05 Čím cestovať: Alex Z New Yorku [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Korben Dallas zo Sobášneho paláca v Bytči [i] 21:05 Ambulancia: Zničené srdcia - Kardiomyopatie [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Biela garda 7/8 [i] 22:55 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 23:20 Kinorama [i] 23:45 Energetika [i] 00:00 Tempo [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:25 Súdna sieň: Si obyčajný špekulant [i] 08:25 Súdna sieň: Zabila sa sama [i] 09:30 Extrémne prípady: Bez detí sa obesím [i] 10:35 PANELÁK: "Diskohad" [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 15 [i] 13:30 Kosti VI. 14 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 11 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Chcú sa ma zbaviť [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: Soňa sa nevzdáva [i] 21:40 Tron: Dedičstvo [i] 00:30 Gigolovia IV. 3 [i] 01:00 Tron: Dedičstvo [i] 03:40 Gigolovia IV. 3 [i] 04:05 Mesto stratených 8 [i] 04:45 Modrí templári 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Šokujúce zábery 8 [i] 05:35 Šokujúce zábery 9 [i] 05:55 Magnum VI. 13 [i] 06:40 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:55 V uliciach San Francisca 94 [i] 09:00 Hawaii 5.0 11 [i] 09:50 Akty X VI. 20,21 [i] 11:50 Profesionáli: Povodne [i] 12:45 Kriminálka San Francisco 7 [i] 13:45 Hawaii 5.0 11 [i] 14:45 Kutyil s.r.o. 10 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 15 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 17 [i] 16:30 PANELÁK: "Diskohad" [i] 17:40 Kosti IV. 15 [i] 18:40 Profesionáli: Miki si požičiava [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 9 [i] 21:25 Letecké katastrofy III. 7 [i] 22:30 Letecké katastrofy XI. 9 [i] 23:30 Vojna vo farbe: Deň víťazstva [i] 00:45 Kriminálka San Francisco 7 [i] 01:40 Navarro VI. 4 [i] 03:15 V uliciach San Francisca 94 [i] 04:05 Kojak V. [i] 04:50 Bad Boys 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání III. 12 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 09:05 Merlin V. 5 [i] 10:05 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 11:05 Drzá Jordan IV. 6 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání III. 13 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 14:05 Vražedná čísla III. 15 [i] 15:05 Drzá Jordan IV. 7 [i] 16:05 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 17:00 Merlin V. 6 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 20:00 Vražedná čísla III. 16 [i] 21:00 Jak prosté II. 3 [i] 22:00 Havaj 5-0 I. 3 [i] 22:55 Havaj 5-0 I. 4 [i] 23:50 Společná terapie I. 2 [i] 00:40 Jak prosté II. 3 [i] 01:30 Havaj 5-0 I. 3 [i] 02:15 Havaj 5-0 I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 06:00 Jak se to dělá 8 [i] 06:25 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 07:15 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Špatný pocit [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Boj o most [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Jen samý pech [i] 10:50 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i] 11:15 Jak se to dělá 6 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 12:35 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 13:30 Pátá rychlost 9 [i] 14:00 Pátá rychlost 10 [i] 14:25 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 15:20 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Hory vám dodají sílu [i] 16:15 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejnebezpečnější sumec [i] 17:10 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 18:05 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak se to dělá 57 [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 21:00 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 22:00 Auto versus divočina: Kdo je vítězem? Auto versus divočina [i] 23:00 Nebezpečný úlovek – pohled do zákulisí [i] 00:00 Muži Yukonu: Tragické jaro [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 01:50 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 02:50 Auto versus divočina: Kdo je vítězem? Auto versus divočina [i] 03:50 Nebezpečný úlovek – pohled do zákulisí [i] 04:45 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Zloději 27/30 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VII 5/6 [i] 15:15 Věšák [i] 16:00 Cestománie [i] 16:25 Postřehy odjinud [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:03 Losování loterie Euromiliony 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Příběhy slavných - Milena Dvorská [i] 22:15 Kamenný most [i] 23:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:55 Inspektor Rebus II: V dvojím ohni 7/10 [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:25 Sváteční slovo spisovatelky Jany Šrámkové [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času V: Hladová Země 8/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Objevování planety Oceán: Pulz života 12/13 [i] 10:00 Chcete mě? ZJ [i] 10:25 Království divočiny: Deník sloní rodiny 2/6 [i] 10:55 Křesťanský magazín [i] 11:25 Nedej se: Národní plyšák Šumava [i] 11:50 Chcete je? ZJ [i] 11:55 Generál Patton: Rozdrcení Třetí říše [i] 12:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:30 Letecké katastrofy III: Smrtící nadváha [i] 14:20 Až na kraj světa: Svahilští [i] 15:15 Emoce a my: Quo vadis, emoce? 13/13 [i] 15:40 Poslední čínský císař 1/2 [i] 16:35 Nejnebezpečnější letiště světa 1/2 [i] 17:25 Černá zmije III: Vůl a volby 1/6 [i] 17:55 Pán času V: Chladnokrevní 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Dostaneš, co zasloužíš 5/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerovy válečné stroje: tanky [i] 20:55 Souboj vojevůdců: Bradley proti [i] 21:45 Jako klíště [i] 23:10 Je to soda III 7/8 [i] 23:40 Californication V: Kluci a holky 3/12 [i] 00:10 Lunochod [i] 01:05 Evropo, dávej! [i] 01:30 Ochránce [i] 01:55 Chcete je? ZJ [i] 02:00 Abeceda komunistických zločinů [i] 02:15 Intolerance [i] 02:40 Přísně tajné vraždy [i] 02:55 Naivní cesty naivního malíře [i] 03:10 Ztracené adresy [i] 03:30 Vydry v Beskydech [i] 03:40 Pekařovský kostelíček [i] 03:55 Generace "0" [i] 04:10 Po stopách třetího odboje [i] 04:40 Černá zmije III: Vůl a volby 1/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2506 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Zkouška odvahy 95 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IX 23 [i] 11:20 Průměrňákovi III 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Špatná předehra 12 [i] 13:30 Odložené případy VII: Duše 4 [i] 14:20 Dr. House VIII: Rodiče 6 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Ordinace v zoologické zahradě 120 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas 1 [i] 18:30 Ulice 2507 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Magda je všude 457 [i] 21:30 Víkend: Zimní romance [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba III 10 [i] 23:10 Muž s posláním 6 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Postižení 17 [i] 00:45 Smallville X 6 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Městečko Eastwick 12 [i] 02:50 Střepiny [i] 03:20 Áčko: Odebrali mi dítě [i] 04:25 Andílci 115 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policejní bažanti III: Dobrá rána 3 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu VI: Mrtvá z Berlína 16 [i] 08:35 Alf III: Hvězda němého filmu 24 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Zasloužilý otec 11 [i] 10:25 Policie Hamburk III: Nevyřízené účty 3 [i] 11:25 Nora Roberts: Prokletá zátoka [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Nejnebezpečnější muž 12 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Boj zblízka 5 [i] 15:25 Žena zákona: Smrt na útěku 28 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:35 Drahá tchyně: Zlomená ambice 7 [i] 22:10 Partička [i] 22:55 Myšlenky zločince VII 16 [i] 23:55 Spravedlnost v krvi: Únos 18 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny IV: Dvojí život 2 [i] 02:00 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Boj zblízka 5 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger V: Nejnebezpečnější muž 12 [i] 03:30 Policie Hamburk III: Nevyřízené účty 3 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 91/102 [i] 06:20 Rebeli II. 204/225 [i] 07:10 Túžba tela 85/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 109 [i] 10:45 Sila 72 [i] 12:00 V objatí hodvábu 72/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 92/102 [i] 14:05 V siedmom nebi V. 3/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 19/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 102-103/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL 7/10 [i] 21:40 SILA 73 [i] 22:30 Perla Orientu 110 [i]