TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Chlapi neplačú [i] 09:35 Kobra 11 XIII. 5-6/12 [i] 11:35 Bez stopy VII. 21/24 [i] 12:30 FARMA [i] 13:45 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 6/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 7/24 [i] 00:00 Kobra 11 XIII. 5/12 [i] 00:55 Bez stopy VII. 21/24 [i] 01:35 V smrteľnom ohrození [i] 03:05 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 XIII. 6/12 [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Geo report: Sibírski požiarnici [i] 06:30 Podvodníci v akcii VII 5/10 [i] 07:00 Medicopter 117: Na úteku [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 249 [i] 09:50 Asijina voľba 69/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:10 Asijina voľba 70/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Malí nomádi z krajiny veľkej zimy [i] 17:15 Podvodníci v akcii VII 6/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Prípad Cézanne [i] 22:15 Večne mladí 3/4 [i] 23:55 Medicopter 117: Na úteku [i] 00:40 Autosalón [i] 01:05 Občan za dverami [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky V. 249 [i] 03:50 Asijina voľba 70/88 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:45 Pesničky z Hviezdičky: Ako sivá myška [i] 08:50 Deti vypovedajú [i] 09:20 Anorexia mentalis [i] 10:45 Milan Rúfus [i] 11:30 Tvárou v tvár [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Miestopis cechov a manufaktúr: Turčianski olejkári [i] 13:45 Jánošíkove dni 2012 [i] 14:00 Magazín Ligy majstrov [i] 14:25 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín mix: Srbský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Turecko [i] 18:30 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Večerníček: Kapitán bez lode [i] 18:50 Macko Uško: Dyňa [i] 18:55 Bolek a Lolek idú do sveta: Faraónova hrobka [i] 19:05 Čím cestovať: Zhen Zhen z Číny [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Lavagance z Jezuitského kostola v Skalici [i] 21:05 VAT - Veda a technika [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Cudzinka [i] 00:00 A3UM: STRATY A NÁLEZY [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Nakupuje vám to [i] 07:35 Súdna sieň: Neonacistka [i] 08:35 Súdna sieň: Chrápe ako medveď [i] 09:30 Extrémne prípady: Sterilizácia [i] 10:35 PANELÁK: Všetko prasklo [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 14 [i] 13:30 Kosti VI. 13 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 10 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Život s tyranom [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PANELÁK: "Diskohad" [i] 21:40 DEDIČSTVO: Všetko je inak 10 [i] 22:50 Kuriér 9 [i] 23:50 Kosti VI. 13 [i] 00:50 MOVE UP! [i] 02:20 Kuriér 9 [i] 03:15 DEDIČSTVO: Všetko je inak 10 [i] 04:05 Mesto stratených 7 [i] 04:45 Modrí templári 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Šokujúce zábery 8 [i] 05:55 Magnum VI. 12 [i] 06:40 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:50 V uliciach San Francisca 93 [i] 09:00 Hawaii 5.0 10 [i] 09:50 Akty X VI. 18,19 [i] 11:50 Profesionáli: Miki hovorcom [i] 12:50 Kriminálka San Francisco 6 [i] 13:45 Hawaii 5.0 10 [i] 14:50 Kutyil s.r.o. 9 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 14 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 16 [i] 16:35 PANELÁK: Všetko prasklo [i] 17:45 Kosti IV. 14 [i] 18:40 Profesionáli: Povodne [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 11,12 [i] 22:25 Lovci väzňov II. 10/10 [i] 23:25 Agent V. 15 [i] 00:25 Kriminálka San Francisco 6 [i] 01:25 Navarro VI. 3 [i] 03:00 V uliciach San Francisca 93 [i] 03:45 Zákon gangu III. 13 [i] 04:30 Bad Boys 1/20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání III. 11 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 09:05 Merlin V. 4 [i] 10:05 Posel ztracených duší III. 18 [i] 11:05 Drzá Jordan IV. 5 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání III. 12 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 14 [i] 15:00 Drzá Jordan IV. 6 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 17:00 Merlin V. 5 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 20:00 Vražedná čísla III. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 6 [i] 22:55 Bez hranic I. 10 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 01:35 Bez hranic I. 10 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Rozhodnutí [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 06:50 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 07:15 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Heuréka! [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Tajné zbraně [i] 09:55 Uhlí 8 [i] 10:50 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i] 11:15 Jak se to dělá 5 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 12:35 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Zabavení nemovitosti [i] 14:25 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Zdolání Bornea [i] 16:15 Dvojí přežití: Na pánev [i] 17:10 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 18:05 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak se to dělá 56 [i] 20:00 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Hory vám dodají sílu [i] 22:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejnebezpečnější sumec [i] 23:00 Téměř jsem to nepřežil: Výlet do pekelného kaňonu [i] 00:00 Nazí a vystrašení: Prokletí džungle [i] 00:55 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Hory vám dodají sílu [i] 02:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejnebezpečnější sumec [i] 03:50 Téměř jsem to nepřežil: Výlet do pekelného kaňonu [i] 04:45 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Řeč těla 26/30 [i] 09:50 13. komnata Jana Skopečka [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Hitparáda televizní zábavy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Podfukáři VII 4/6 [i] 15:15 Věšák [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Nejlepší Bakaláři [i] 23:20 Na stopě [i] 23:40 Cesty k úspěchu [i] 23:50 MI5 8/16 [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Sváteční slovo spisovatelky Jany Šrámkové [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 01:55 Malá farma: Mňamka ve skle [i] 02:20 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 3/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Kamera na cestách: Ibiza a [i] 10:05 Svět zázraků [i] 10:30 Letečtí stíhači v boji: Nekrolog soubojů? [i] 11:20 Kodiak [i] 11:50 Československý filmový týdeník 1963 967/2379 [i] 12:05 Krásný ztráty [i] 12:35 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:00 Mapy krajiny [i] 13:25 Lunochod [i] 14:20 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 15:15 Evropo, dávej! [i] 15:40 Neznámá Země [i] 16:00 Život Muhammada 3/3 [i] 17:00 Jistě, pane premiére: Patron umění 14/16 [i] 17:30 Černá zmije II: Okovy 6/6 [i] 18:00 Pán času V: Hladová Země 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Všechno musí jít 4/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 1/2 [i] 21:05 Nejnebezpečnější letiště světa 1/2 [i] 22:00 Elena a muži [i] 23:35 Šampón [i] 01:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 01:55 Vesnicopis [i] 02:15 Kodiak [i] 02:40 Abeceda komunistických zločinů [i] 02:55 Intolerance [i] 03:20 Přísně tajné vraždy [i] 03:35 Cyklostezky v Beskydech [i] 03:45 Taťka Meisl [i] 04:00 Generace "0" [i] 04:15 Po stopách třetího odboje [i] 04:40 Černá zmije II: Okovy 6/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2505 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Oko za oko 32 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Průměrňákovi III 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Vlajka na půl žerdi 11 [i] 13:30 Odložené případy VII: Jurisprudence 3 [i] 14:20 Dr. House VIII: Zpověď 5 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Zítra bude peklo 119 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Jahody se smetanou (2. část) 24 [i] 18:30 Ulice 2506 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Zkouška odvahy 95 [i] 21:35 PanMáma: Konečně spolu 16 [i] 22:10 Okresní přebor: Návštěva z kraje 16 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba III 9 [i] 23:35 Stoupenci zla 14 [i] 00:25 Big game [i] 01:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV 8 [i] 01:55 Novashopping 02:35 Život na dluh 5 [i] 03:05 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policejní bažanti III: Školní hrátky 2 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu VI: Vražedná hra 15 [i] 08:35 Alf III: Jakeovo tajemství 23 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Poručík za katedrou 10 [i] 10:25 Policie Hamburk III: Otázka důvěry 2 [i] 11:25 Nora Roberts: Polární záře [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Lucky 11 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Obvinění 4 [i] 15:25 Žena zákona: Příležitostné známosti 27 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Nevím nic 230 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:50 Seznamte se, Joe Black [i] 02:30 Nedokonalé zločiny IV: Vražda na fakultě 1 [i] 03:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Obvinění 4 [i] 04:30 Walker, Texas Ranger V: Lucky 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Slzy Bosporu 90/102 [i] 06:25 Rebeli II. 203/225 [i] 07:15 Túžba tela 84/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Dr. Oz II. [i] 10:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:00 V objatí hodvábu 71/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 91/102 [i] 14:05 V siedmom nebi V. 2/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 18/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 100-101/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Odložený prípad V. 7/18 [i] 21:40 SILA 72 [i] 22:30 Perla Orientu 109 [i] 23:45 Tlkot srdca II. 4/10 [i] 00:35 Sex v meste VI. 11-12/20 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Tlkot srdca II. 4/10 [i] 03:45 Smotánka [i] 04:00 Na streche [i] 04:50 Máša 17/60