TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:35 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Kung Fu Panda II. 21-22/26 [i] 08:30 Krok za krokom IV. 18/24 [i] 09:00 Pes, ktorý zachránil Vianoce [i] 10:35 Moja super Ex [i] 12:30 Korenie lásky [i] 14:40 Foter je lotor [i] 17:00 Shrek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 22:20 Uhol pohľadu (HD) [i] 00:05 Žoldnieri spravodlivosti [i] 01:50 Uhol pohľadu (HD) [i] 03:10 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:40 Animované biblické príbehy: Jozefovo stretnutie s bratmi [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:35 Flipper a Lopaka: Bolov útek 22/52 [i] 08:00 Flipper a Lopaka: Na surfy 23/52 [i] 08:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Doktor Slyk [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Mimi a Líza: Tmy sa nemusíš báť 1/13 [i] 09:10 Megamozog [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Planéta Zem I.: Púšte [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:10 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe [i] 15:20 Zlatá klasika: Kto odchádza v daždi [i] 16:55 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Hodina deťom [i] 23:20 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe [i] 00:55 O 5 minút 12 [i] 02:00 Časy sa menia [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:15 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:40 Clementine: Muzikálna rodina [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Encyklopédia slovenských obcí: Zlatá Baňa [i] 10:00 Nepoškvrnené Počatie Panny Márie [i] 11:40 Siroty [i] 12:25 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1960 - 1970 [i] 13:25 On air [i] 13:45 Família - Návraty: Kristínka [i] 14:15 Orientácie: Orientácie [i] 14:40 Slovo [i] 14:50 Vianočné krasokorčuliarske exhibície: Veľká krasokorčuliarska exhibícia [i] 15:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Paľa Hammela [i] 16:20 Hokej extraliga [i] 19:10 Večerníček: Kapitán bez lode [i] 19:15 Macko Uško: Dvakrát meraj a raz rež [i] 19:25 Bolek a Lolek idú do sveta: Na divokom západe [i] 19:35 Čím cestovať: Sabelo Kruger Park [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Nesmrteľní: Kvety a Lucia [i] 21:10 Banícky chlebíček [i] 22:05 Odpískané [i] 22:35 Pred rokmi... [i] 23:00 Československý filmový týždenník [i] 23:15 Správy RTVS "N" [i] 00:00 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 00:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 DEDIČSTVO: Verejný nepriateľ 9 [i] 06:15 Rozprávková jazda [i] 07:40 Veľké preteky [i] 10:05 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 11,12 [i] 12:10 Dobrodružstvo na Aljaške [i] 14:10 Útek zo Sibíri [i] 17:15 Nové bývanie [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:45 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 01:50 Záhadné zmiznutie [i] 03:45 KRIMI 04:10 Úplne mimo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 A-Team 94 [i] 06:35 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:50 A-Team 95,96 [i] 10:05 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:50 Planéta bez ľudí II. 2 [i] 11:50 Policajtka [i] 13:55 KRIMI 14:25 Originály na cestách II. 9 [i] 15:25 X-Men [i] 17:35 Zamilovaný profesor 2 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Statočné srdce [i] 00:20 V uliciach San Francisca 90,91,92 [i] 03:10 Kojak V. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Vražedkyně VI. 23 [i] 07:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 08:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 09:40 Tajemná Calenda I. 10 [i] 11:10 Drzá Jordan V. 16 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 14:05 Jak prosté I. 21 [i] 15:05 Jak prosté I. 22 [i] 16:05 CSI: New York VIII. 3 [i] 17:00 CSI: New York VIII. 4 [i] 18:00 Rudá vdova I. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 21:00 Elita armády 1 [i] 23:10 Vzpomínky II. 8 [i] 00:10 Bez hranic I. 6 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Kluci z autobazaru: Výlet do Hamptons [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Americký chopper: Elektrická motorka od Siemensu [i] 07:15 Americké zbraně: Winchestrovka Yellow Boy/poděkování hasičům [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chemické složení dělové koule [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Jak funguje vesmír? [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 12:35 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 13:05 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 15:20 Auto versus divočina: Překonání výškového rekordu [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Na nikoho nezapomenout [i] 17:10 Pouliční psanci: Kdo vydrží, zvítězí [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 19:00 Opravna vraků 2013: Vůz Skylark pro Sarah [i] 20:00 Největší loď na světě: Obrovský trup [i] 21:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 2 [i] 22:00 Amišská mafie: Bratrův opatrovník [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Paličův poslední pokus [i] 00:00 Nejlepší policisté 2 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 01:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem 2 [i] 02:50 Amišská mafie: Bratrův opatrovník [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Paličův poslední pokus [i] 04:45 Největší loď na světě: Obrovský trup [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hobby naší doby [i] 06:55 Okouzlení III 26/52 [i] 07:45 Muži bez křídel [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Nebezpečné chvíle 49/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hvězda života [i] 14:00 Cesta na Borneo [i] 15:00 Lvi salónů [i] 16:30 Neobyčejné životy [i] 17:25 Adventní koncert 2013 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:01 Losování Sportky a Šance 20:05 Roznese tě na kopytech [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Vlna 2/3 [i] 23:05 Policajti 1/2 [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Banánové perličky [i] 02:25 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:45 13. komnata Jana Skopečka [i] 03:15 Malá farma: Mňamka ve skle [i] 03:45 Bílá místa [i] 04:15 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 2/7 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 Můj mazlíček [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1963 967/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 46 [i] 09:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 2/2 [i] 10:35 Nedej se: Národní plyšák Šumava [i] 11:00 Lásky s vůní Jedle [i] 11:55 Ochránce [i] 12:25 Chcete mě? ZJ [i] 12:50 Život savců: Potrava a myšlení [i] 13:45 Mýty a fakta historie: Germáni 4/4 [i] 14:40 Sváteční slovo spisovatelky Jany Šrámkové [i] 14:45 Křesťanský magazín [i] 15:10 Uchem jehly [i] 15:40 Ptáčata: Všude dobře? 14/16 [i] 16:05 Objevování planety Oceán: Pulz života 12/13 [i] 16:55 Až na kraj světa: Svahilští [i] 17:50 Emoce a my: Quo vadis, emoce? 13/13 [i] 18:15 Na plovárně s Oliverem Stonem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 3/7 [i] 19:40 Neznámá Země [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 21:00 Letecké katastrofy III: Smrtící nadváha [i] 21:55 Sedm [i] 00:00 Poklad, který nevoní [i] 00:50 Californication V: Cesta pěsti 2/12 [i] 01:20 Parfém - dotek Francie [i] 02:15 Ochránce [i] 02:40 Divnopis [i] 02:45 Miro drom [i] 03:10 Dambořanka [i] 03:50 Porta Coeli [i] 04:05 Čechy za oknem smutných duší [i] 04:40 Moje rodina X: Ben na vozíku 3/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Dinofroz 10 [i] 06:55 Bakugan 23 [i] 07:20 Hannah Montana navěky IV 5, 6 [i] 08:10 Jak vycvičit draky 10 [i] 08:40 Princezna ze mlejna II 4 [i] 09:15 Víkend: Zákon schválnosti [i] 10:00 Neděle u Tiffanyho [i] 11:45 Lišáci, Myšáci a Šibeničák [i] 13:20 Kvaska [i] 15:30 Dům u jezera [i] 17:25 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Oko za oko 32 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Město [i] 00:30 Kvaska [i] 02:15 Novashopping 02:50 Městečko Eastwick 11 [i] 03:30 Volejte Novu [i] 04:20 Andílci 114 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě: Izziina truhlička záhad; Pirátské hry 8 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Donaldův klubík 10 [i] 07:40 Malá mořská víla I: Dvakrát měř, jednou řež 12 [i] 08:10 Tajemství války: Studená válka: Doktor Divnoláska 19 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Smrtelný pád 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Zrcadlo tvého života - Viktor Preiss [i] 14:50 Danielle Steelová: Moji synové [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÉ FINÁLE [i] 22:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - KDO SE STANE VÍTĚZEM? [i] 00:05 Muž bez stínu [i] 02:30 Policejní bažanti I: Tetovaný 2 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i] 04:40 Firma: Kapitola čtrnáctá 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 42/129 [i] 06:20 Snehový raj [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Angelika a sultán [i] 11:50 Pasadena 6-7/13 [i] 13:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 2-3/22 [i] 15:55 Modré z neba [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve [i] 22:05 Skutočný príbeh: Krutý trest 1-2/2 [i] 01:15 Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve [i] 02:45 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 2/22 [i] 03:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 42/129 [i] 04:40 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Extrémní seznamka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nikdy to nevzdávej! [i] 14:00 Pan Dokonalý [i] 15:45 Útěk ze Sibiře [i] 18:00 Nanga Parbat [i] 19:50 Krycí jméno: Čistič [i] 21:25 Poslední gang [i] 23:30 Air Marshal [i] 01:10 Pekelná jízda [i] 02:30 Ďáblova ruka [i] 04:10 Cvokař [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Biatlon [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Snooker [i] 00:00 Biatlon [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Agentura Jasno 1: Připravit, pozor, vražda 13 [i] 06:00 Agentura Jasno 1: Poker? Mmm, a předkrm nebude?! 14 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Duch Šílené Sherry 15 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 10:00 Sněhurka bratří Grimmů [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 3: Sabotáž 13 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 3: Muži v černém 14 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk versus kobra 11 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je v izolaci 12 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk v dopravní zácpě 13 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 19:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Bojovníci 15 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 3: Něco za něco 16 [i] 23:00 Nahoru, dolů [i] 01:10 Studená fúze [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Život s Amiši 5 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Mongolsko 3 [i] 07:00 Planeta mláďat 2 [i] 08:05 Podzemí měst 3 [i] 09:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 09:30 Jak skvěle fotografovat 6 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 2 [i] 11:00 Planeta mutantů 3 [i] 12:00 Bunkry pro soudný den 2 [i] 13:00 Vzdušní dřevorubci 4 [i] 14:00 Nejtěžší americké profese 8 [i] 15:00 Katastrofa: Zrození Země 1 [i] 16:00 Americké aukce 11 [i] 16:30 Americké aukce 12 [i] 17:00 Úžasná jídla: Sýrové dobroty 3 [i] 17:30 Úžasná jídla: Šťavnatá sousta 4 [i] 18:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 8 [i] 19:00 Utajený šéf - Kanada: Toronto -přepravní společnost 4 [i] 20:00 Jednotka pro vyšetřování nehod 11 [i] 20:30 Jednotka pro vyšetřování nehod 12 [i] 21:00 Pátrací a záchranná pohotovost 17 [i] 21:30 Pátrací a záchranná pohotovost 18 [i] 22:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 4 [i] 23:05 Louisianská věznice 6 [i] 00:00 Nejtěžší americké profese 8 [i] 01:00 Katastrofa: Zrození Země 1 [i] 02:00 Rekonstrukce zločinu 3 [i] 03:00 Jednotka pro vyšetřování nehod 11 [i] 03:30 Jednotka pro vyšetřování nehod 12 [i] 04:00 Americké aukce 11 [i]