TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House VII. 6/23 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:55 Kung Fu Panda II. 19-20/26 [i] 08:45 Alf IV. 20/24 [i] 09:15 Kocúr v čižmách (HD) [i] 10:55 2 baby na mizine [i] 11:25 Dva a pol chlapa X. 5/23 [i] 11:50 Ako prežiť Vianoce [i] 13:40 Pán Deeds [i] 15:35 Moja super Ex [i] 17:40 Hurikán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:45 Korenie lásky [i] 00:00 Pán Deeds [i] 01:35 Smrtiaca lavína [i] 03:30 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 6/24 [i] 04:10 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Animované biblické príbehy: Jozef v Egypte [i] 07:10 Dračie poviedky [i] 07:35 Flipper a Lopaka: Dievčenská sila 21/52 [i] 08:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Veľký zlý ucholak [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Výprava nádeje [i] 09:35 Dunajské rozprávky: Víla Milka 1/3 [i] 10:05 Berlin, Berlin: Kto miluje tučniaka? 19 [i] 11:05 Milujem Slovensko [i] 12:30 On air [i] 12:55 Pošta pre teba [i] 13:55 Elisa z Rivombrosy 3/13 [i] 15:30 V službách kráľa [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Medzinárodné Vianoce [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Predsudky [i] 21:55 Lilly Schönauerová: Láska s prekážkami [i] 23:25 Časy sa menia [i] 01:00 Elisa z Rivombrosy 3/13 [i] 02:25 V službách kráľa [i] 04:10 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 07:45 Clementine: Clémentino pokušenie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Tempo [i] 09:10 Ambulancia: Ako si zachrániť prsníky [i] 09:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:05 Národnostné správy [i] 10:15 Halali [i] 10:30 Slováci vo svete 2012: Holandsko 2012 [i] 11:00 Slovensko 2013 - Advent: Detský spevácky zbor Slovenského rozhlasu z Moyzesovej siene v Bratislave [i] 12:05 5 minút po dvanástej: POZOR, ÚCHYL! [i] 13:05 GYMPEL.TV: Kapor 13/13 [i] 14:05 Magazín Ligy majstrov [i] 14:40 Kapura [i] 15:25 Farmárska revue [i] 15:50 Test magazín [i] 16:05 Senior klub [i] 16:40 Herecké legendy - Ladislav Chudík [i] 16:45 Maškaráda [i] 18:45 Večerníček: Kapitán bez lode [i] 18:50 Macko Uško: Chvastúnik [i] 18:55 Bolek a Lolek idú do sveta: Veľká cena Argentíny [i] 19:05 Čím cestovať: Baka z Jordánska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 100 názorov [i] 20:05 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1960 - 1970 [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Paľa Hammela [i] 21:25 A3UM: STRATY A NÁLEZY [i] 21:55 Božie deti [i] 23:20 Umenie 2013: Hudba [i] 23:45 ArtSpektrum [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Mesto stratených 6 [i] 06:10 My Little Pony [i] 06:35 Max Steel [i] 07:05 Legenda o Tarzanovi [i] 08:25 MOVE UP! [i] 09:55 PANELÁK: Všetko prasklo [i] 11:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:20 Veľké preteky [i] 15:45 Otec vagabund [i] 17:55 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Útek zo Sibíri [i] 23:25 Ikarus [i] 01:15 Vojna proti nemŕtvym [i] 03:40 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 14,15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 A-Team 91 [i] 06:50 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:05 Šokujúce zábery 7 [i] 08:30 A-Team 92,93 [i] 10:55 X FACTOR USA 2013 [i] 13:50 PANELÁK: S pravdou von! [i] 15:00 Vtip za stovku 14 [i] 15:55 Policajtka [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 14,15 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Zamilovaný profesor 2 [i] 22:45 X-Men [i] 01:05 Bad Boys 14,15,16 [i] 03:30 Kojak V. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Posel ztracených duší II. 8 [i] 08:20 Posel ztracených duší II. 9 [i] 09:20 Spiderman 1 [i] 11:40 Ztracený svět II. 9 [i] 12:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 14:40 Profil zločinu I. 3 [i] 15:40 Společná terapie I. 9 [i] 16:35 Společná terapie I. 10 [i] 17:30 Dívka odjinud II. 7 [i] 18:30 Vlčí mládě II. 9 [i] 19:25 Na lodi III. 9 [i] 21:00 Con Air 1 [i] 23:15 Jak prosté II. 2 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev V. 10 [i] 01:10 Vlčí mládě II. 9 [i] 02:00 Con Air 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Na plný plyn: BMW [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 08:10 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 09:05 Stroje slávy 3 [i] 09:55 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 10:50 Nebezpečné lety: Pekelný let [i] 11:40 Nebezpečné lety: Nedostatek paliva [i] 12:35 Nebezpečné lety: Faktor strachu [i] 13:30 Nebezpečné lety: Temné nebe [i] 14:25 Bear Grylls: Únik z pekla: Sníh [i] 15:20 Krizové situace pod kontrolou 4 [i] 16:15 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 17:10 Rození obchodníci: Mexiko a USA [i] 18:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Vidět rudě [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Ostrov Amelia [i] 19:00 Pátá rychlost 1 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 22:00 Nejlepší světová pětka: Nejsilnější náklaďáky [i] 23:00 Impozantní letadla: Sofia 747 [i] 00:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 02:50 Krizové situace pod kontrolou 4 [i] 03:45 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 04:40 Rození obchodníci: Mexiko a USA [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Hobby naší doby [i] 06:25 Okouzlení III 25/52 [i] 07:15 Nám se to stát nemůže... [i] 08:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 08:20 Žiješ jenom 2x [i] 08:45 Zvon Lukáš [i] 09:45 Smrt v ráji II 5/8 [i] 10:40 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o splněných přáních [i] 14:20 Velká policejní pohádka [i] 15:00 Muži bez křídel [i] 16:15 Sama uprostřed noci [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 StarDance VI ...když hvězdy tančí [i] 21:35 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Samotář [i] 00:05 Stvoření [i] 01:30 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 01:35 Manéž Bolka Polívky [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:40 Malá farma: Mňamka ve skle [i] 04:05 Herbář [i] 04:35 Příběhy slavných - Hugo Haas [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času V: Amyina volba 7/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 Můj mazlíček [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Nutrie jako životní krédo [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Generál Patton: Rozdrcení Třetí říše [i] 11:10 Souboj vojevůdců: Von Manstein proti Vatutinovi [i] 12:00 Neznámá Země [i] 12:20 Království divočiny: Deník sloní rodiny 2/6 [i] 12:50 Příliš pozdní hrdina [i] 15:05 Svět zázraků [i] 15:30 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 16:25 Kamera na cestách: Ibiza a [i] 17:20 Zázračná planeta: Tajemný svět krokodýlů [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 2/7 [i] 19:40 Vesnicopis [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Germáni 4/4 [i] 21:00 Žiješ jenom dvakrát [i] 22:55 Mogadišu [i] 00:40 Česká soda [i] 01:00 Malá Velká Británie [i] 01:30 Je to soda III 6/8 [i] 02:00 Nutrie jako životní krédo [i] 02:25 Kvarteto [i] 02:50 Chcete je? ZJ [i] 02:55 Počesku [i] 03:05 Azeťanka a Policejní 13 [i] 03:45 Po stopách patriarchů a proroků [i] 04:15 Za krásami Waldviertlu [i] 04:45 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Tom a Jerry 11 [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina 3 [i] 07:10 Bakugan 22 [i] 07:40 Tučnáci z Madagaskaru III 6 [i] 08:10 Brémští muzikanti [i] 09:20 Hodná čarodějka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:35 Jak napálit advokáta [i] 14:10 Výměna manželek [i] 15:30 Santa má bráchu [i] 17:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Polévka je grunt [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Transformers 3 [i] 23:15 Otčím [i] 01:10 Smrt v Goe [i] 01:55 Novashopping 02:35 DO-RE-MI [i] 03:20 P. F. [i] 04:25 Andílci 113 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě: Za zlatou dýní; Pirátský Halloween 7 [i] 07:25 Mickeyho klubík III: Mickeyho rybí dobrodružství 9 [i] 07:55 Malá mořská víla I: Domácí vězení 11 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Top Gear XVIII [i] 11:05 Největší bitvy II. světové války: Invaze na Sicílii 34 [i] 11:35 Hawaii 5-0 II: Na rozhlasových vlnách 18 [i] 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - DRUHÉ SEMIFINÁLE [i] 14:50 McBride: Vražda po půlnoci [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ [i] 21:45 Normal [i] 23:55 Sanatorium [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 03:25 Hawaii 5-0 II: Na rozhlasových vlnách 18 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 41/129 [i] 06:25 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Charlotte Linková: Vražedný podvod [i] 11:55 Zachráňte môjho syna [i] 13:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Kvety v daždi [i] 17:55 V Údolí divých ruží: Lásky sa nevzdám [i] 20:00 Angelika a sultán [i] 22:05 Snehový raj [i] 00:00 Rosamunde Pilcherová: Kvety v daždi [i] 01:35 V Údolí divých ruží: Lásky sa nevzdám [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 41/129 [i] 04:20 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 LOL [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ruce pryč od Mississippi [i] 13:55 Já jsem ty a ty jsi já [i] 15:40 Rytíři nebes [i] 18:00 Šéfe, jsem v tom! [i] 19:40 Cvokař [i] 21:30 Ďáblova ruka [i] 23:15 Pekelná jízda [i] 00:40 Extáze [i] 02:20 Nejlepší z Brooklynu [i] 04:30 Nanosonda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 08:45 Severská kombinace [i] 09:45 Běžecké lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 21:45 Jezdectví [i] 23:35 Saně [i] 00:00 Saně [i] 00:45 Saně [i] 01:00 Saně [i] 02:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Oregonský vír a měňavec v hostinci 22 [i] 06:00 Agentura Jasno 1: Má mě rád,nemá mě rád,má mě rád,jejda,nemá puls 11 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Zataženo s možností vraždy 12 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 10:00 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 11:00 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 12:00 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 9 [i] 13:00 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 15:00 Red Faction: Počátek [i] 17:00 Sněhurka bratří Grimmů [i] 18:50 Denní světlo [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Nahoru, dolů [i] 23:10 48 hodin v Paříži [i] 01:30 Havaj 5-0 3: Mstitel 15 [i] 02:30 Havaj 5-0 3: Válečník 16 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Podzemí měst: Londýn 5 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Kazachstán 2 [i] 07:00 Planeta mláďat 1 [i] 08:05 Podzemí měst 2 [i] 09:00 V síti 5 [i] 09:30 Tajemství Země 1 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 1 [i] 11:00 Planeta mutantů 2 [i] 12:00 Bunkry pro soudný den 1 [i] 13:00 Vzdušní dřevorubci 3 [i] 14:00 Nejtěžší americké profese 7 [i] 15:00 Silnice tornád 6 [i] 16:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 16:30 Jak skvěle fotografovat 6 [i] 17:00 Úžasná jídla: Vepřoviny 1 [i] 17:30 Úžasná jídla: Hovězí Burger 2