TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 11:45 Bez stopy VII. 20/24 [i] 12:45 Dr. House VII. 6/23 [i] 13:45 Krok za krokom IV. 18/24 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. 5/23 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Kocúr v čižmách (HD) [i] 22:10 AKČNÝ PIATOK: Žoldnieri spravodlivosti [i] 00:15 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 6/24 [i] 01:05 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 01:50 Bez stopy VII. 20/24 [i] 02:30 Legionár [i] 04:00 Kobra 11 XIII. 4/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Geo report: Guayana, zelené peklo cudzineckej légie [i] 06:35 Podvodníci v akcii VII 4/10 [i] 07:05 Medicopter 117: Pochované za živa [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 248 [i] 09:50 Asijina voľba 68/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Slovenská Ľupča [i] 15:10 Asijina voľba 69/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Geo report: Sibírski požiarnici [i] 17:15 Podvodníci v akcii VII 5/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Helena Vondráčková [i] 23:35 Nikto nie je dokonalý [i] 00:45 Medicopter 117: Pochované za živa [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky V. 248 [i] 04:10 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 06:40 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Posledný krajec [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Krokodíl, ten sa má [i] 09:00 Fokus právo "N" [i] 09:45 Spektrum vedy [i] 10:10 Berieme to do vlastných rúk 4.časť [i] 10:35 Mláďatá zo zoo II. [i] 11:05 Slovensko 2013 - Advent: Peter Michalica z Kostola sv. Kataríny v Kremnici [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:55 Mikuláš Mráz [i] 14:05 Večer pod lampou [i] 16:30 Tvárou v tvár [i] 17:00 Žrebovanie MS 2014 vo futbale - Brazília [i] 18:45 Večerníček: Prišiel svätý Mikuláš [i] 18:50 Macko Uško: Pokladnička [i] 18:55 Bolek a Lolek idú do sveta: Na púšti Gobi [i] 19:05 Čím cestovať: Willy z Bewinu [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 19:50 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 19:55 100 názorov [i] 20:00 Slovensko 2013 - Advent: Detský spevácky zbor Slovenského rozhlasu z Moyzesovej siene v Bratislave [i] 21:05 Família - Návraty: Kristínka [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Kinorama [i] 22:10 Spálené životy [i] 23:50 BJD Raúl Midón Trio (USA) [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:15 Nakupuje vám to [i] 07:30 Súdna sieň: Nech platia bezdomovci [i] 08:30 Súdna sieň: Týraný otec [i] 09:30 PANELÁK: S pravdou von! [i] 10:50 Pod povrchom 25 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 13 [i] 13:30 Kosti VI. 12 [i] 14:30 Vtierka Castle IV. 9 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli jej to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Spamätaj sa! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Tsunami: 3D [i] 22:30 PANELÁK: Všetko prasklo [i] 23:50 Až do smrti [i] 02:15 Kosti VI. 12 [i] 03:10 Tsunami: 3D [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Šokujúce zábery 5,6 [i] 05:35 Šokujúce zábery 6 [i] 05:55 Magnum VI. 11 [i] 06:45 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 07:55 V uliciach San Francisca 89 [i] 09:00 Hawaii 5.0 9 [i] 09:55 Akty X VI. 16,17 [i] 11:50 Profesionáli: Mikiho pes [i] 12:50 Kriminálka San Francisco 5 [i] 13:45 Hawaii 5.0 9 [i] 14:50 Kutyil s.r.o. 8 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 13 [i] 16:05 Simpsonovci XXII. 15 [i] 16:35 PANELÁK: S pravdou von! [i] 17:45 Kosti IV. 13 [i] 18:40 Profesionáli: Miki hovorcom [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 MOVE UP! [i] 21:55 X FACTOR USA 2013 [i] 00:45 Sliediči 2,3 [i] 02:25 Boxer 9,10,11 [i] 04:30 Kojak V. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání III. 10 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 08:55 Merlin V. 3 [i] 09:55 Posel ztracených duší III. 17 [i] 10:55 Drzá Jordan IV. 4 [i] 11:50 Ten, kdo tě chrání III. 11 [i] 12:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 13:50 Vražedná čísla III. 14 [i] 14:45 Drzá Jordan IV. 5 [i] 15:40 Posel ztracených duší III. 18 [i] 16:40 Merlin V. 4 [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 18:40 Spiderman 1 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 8 [i] 22:00 Profil zločinu IV. 11 [i] 23:05 Californication VI. 11 [i] 23:40 Californication VI. 12 [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 01:05 Havaj 5-0 I. 8 [i] 01:55 Profil zločinu IV. 11 [i] 02:50 Californication VI. 11 [i] 03:20 Californication VI. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 06:50 Bitvy o zavazadla 12 [i] 07:15 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Role kapitána [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Špatný pozemek [i] 09:55 Americké zbraně: Diamantové výročí 1911/brokovnice Willy [i] 10:50 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 11:15 Jak se to dělá 4 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 12:35 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 13:30 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 15:20 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 15:50 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 17:10 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 18:05 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak se to dělá 55 [i] 20:00 Krizové situace pod kontrolou 6 [i] 21:00 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 22:00 Zakázané: Tváří tvář strachu [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 00:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 00:55 Krizové situace pod kontrolou 6 [i] 01:50 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 02:50 Zakázané: Tváří tvář strachu [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 04:45 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery III: Časové vymezení 25/30 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:10 Příběhy slavných - Hugo Haas [i] 11:05 Život na zámku: Deštník 48/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 StarDance VI ...kolem dokola [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:15 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Mňamka ve skle [i] 17:05 Besipky: Průzor [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VI ...kolem dokola [i] 20:05 Jak si zasloužit princeznu [i] 21:20 13. komnata Jana Skopečka [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Všechnopárty [i] 22:35 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:35 Kriminálka Paříž: Čas, který nám zbývá 82/92 [i] 00:25 Na stopě [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času V: Upíři benátští 6/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Etiketa [i] 09:10 Hranice možností lidského těla: Pod vodní hladinou [i] 10:05 Až na kraj světa: Strážci ztracené archy [i] 11:00 Bohoslužba pro Stonožku [i] 12:40 Na plovárně s Bobem Beamonem [i] 13:05 Život Muhammada 2/3 [i] 14:05 Lásky s vůní Jedle [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Lunochod [i] 16:35 Letecké katastrofy III: Kluzák z [i] 17:25 Červený trpaslík X: Citróny 3/6 [i] 17:55 Pán času V: Amyina volba 7/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III: Vzpomínka z války 3/24 [i] 19:35 Etiketa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tajemný svět krokodýlů [i] 21:00 Hranice možností lidského těla: Cesta vzhůru [i] 21:55 Zapomenuté světlo [i] 23:40 Jistě, pane premiére: Patron umění 14/16 [i] 00:10 Taková malá lež [i] 01:40 Život bez škatulky [i] 02:05 Nabízím pomoc [i] 02:30 Venkovská kapela [i] 03:10 Austerlitz 2001 [i] 03:20 Smrt Anežky Hrůzové [i] 04:05 Danze, canti e lamenti Miloše [i] 04:25 Jak se žije baletkám na začátku a konci kariéry podle Jana Špáty [i] 04:40 Červený trpaslík X: Citróny 3/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2504 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdce 456 [i] 11:05 Dva a půl chlapa IX 21 [i] 11:25 Průměrňákovi III 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Třetí muž 10 [i] 13:30 Odložené případy VII: Skateborďáci 2 [i] 14:25 Dr. House VIII: Riskantní podnik 4 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Texasky z Texasu 118 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Jahody se smetanou (1. část) 23 [i] 18:30 Ulice 2505 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 Smrtící epidemie [i] 23:55 Exploze [i] 01:25 Novashopping 02:00 P. F. [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 03:35 Áčko: Děti ze zkumavky [i] 04:30 Andílci 112 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policejní bažanti III 1 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VI: Pavouci 14 [i] 08:30 Alf III: Strach 22 [i] 09:15 To je vražda, napsala VI: Poslední vůle 9 [i] 10:20 Policie Hamburk III: Nováček 1 [i] 11:20 Nora Roberts: Pod nebem Montany [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V: Cyklon 10 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Útěk a návrat 3 [i] 15:25 Žena zákona: Smrt na břehu řeky 26 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Stopy života [i] 21:45 Show Jana Krause [i] 22:45 Smrt stopařek [i] 00:45 Crazy Heart [i] 03:05 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Útěk a návrat 3 [i] 03:50 Walker, Texas Ranger V: Cyklón 10 [i] 04:35 Policie Hamburk III: Nováček 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 16/60 [i] 05:45 Slzy Bosporu 89/102 [i] 06:30 Rebeli II. 202/225 [i] 07:20 Túžba tela 83/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Perla Orientu 108 [i] 10:45 Sila 71 [i] 12:00 V objatí hodvábu 70/200 [i] 12:55 Slzy Bosporu 90/102 [i] 14:05 V siedmom nebi V. 1/22 [i] 15:00 Nespútaný anjel 17/194 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 98-99/128 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Frasier [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 22:00 Ako prežiť Vianoce [i] 23:45 Zachráňte môjho syna [i] 01:25 Skrotená hora [i] 03:25 Priatelia [i] 04:10 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Náhradní plán [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokonalý manžel [i] 13:50 Vždy připraven! [i] 15:50 Muž v pokušení [i] 17:25 Milosrdné lži [i] 20:05 Extrémní seznamka [i] 21:45 Nejlepší z Brooklynu [i] 00:00 Extáze [i] 01:45 Černá Dahlia [i] 03:40 Film o filmu: Czech Made Man [i] 04:10 Fast track: no limits [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Biatlon [i] 10:15 Biatlon [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:15 Krasobruslení [i] 13:30 Biatlon [i] 14:45 Biatlon [i] 15:15 Alpské lyžování [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 21:45 Jezdectví [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Saně [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 01:00 Saně [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Světla na hřbitově a strašidelný motorest 21 [i] 06:20 PREMIÉRA Fakta nebo fikce 2: Oregonský vír a měňavec v hostinci 22 [i] 07:20 Skandál 2: Vzdor 7 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Dokonalejší odbory 21 [i] 09:20 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Připravit, pozor, vražda 13 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk v dopravní zácpě 13 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Co je ve schránce? 22 [i] 15:20 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Poker? Mmm, a předkrm nebude?! 14 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 20:20 Skandál 2: Všechno nejlepší, pane prezidente 8 [i] 21:20 Denní světlo [i] 23:30 Red Faction: Počátek [i] 01:30 Dobrá manželka 4: Co je ve schránce? 22